Téma: Álom.net

1/10
angyalka2003 2010 máj. 27. - 21:18:22 1/10
(198/438)
Én ekkora szart még életemben nem láttam!
1. Össze-vissza mennek a események, egyszerûen semmi értelme. :S
2. Még a hivatásos színészek is rémesek benne!
3. Miért van egy csomó csajnak szinkronhangja? Iszak Eszternek a hangja Roatis Andrea, aki egyébként az Apám beájulnában a Csõsz Boglárkának is a hangja! :S Most komolyan, ennyire nem tud beszélni egyik lány sem????? EZ ÉGÕ!!!!!!!!!
4. Bemagolt szövegek, szerintem egy hírolvasó a tévében életszerûbb, mint ezek!
Véleményem szerint mindenkiben van annyi színészi hajlam, hogy egy normális színvonalt hozzon. De ezek a lányok-fiúk rácáfoltak erre! Vannak, aki színészileg hullák! xD
Pünkösdi Kató 2010 máj. 23. - 11:59:59
(197/438)
Megnéztem én is. Ha rossz egy film, azt szoktam mondani, elvettem az órámból 1,5-2 órát. Most azt mondom, hogy nem lepõdtem meg, hogy elvettem az életembõl 1,5-2 órát. Pontosabban most csak 1 órát, mert szerencsémre nem láttam az elsõ kb. 20 percet...
Azt értem, hogy ki küldte Regi elõzõ sulijába a mailt - elég hülye indok egy iskolai eltanácsolásra, akármi is állt a mailben -, de azt nem értettem, hogy kivel levelezett film közben? A dobos csávó nem lehet, hiszen a csávó is nagyot nézett, hogy milyen üzenet van a laptopján. Ezt a vonulatot nem értettem. A szülõk jelente felesleges volt - bírom Oberfrank Pált, a modora miatt:), nekem csak nega szerep jut az eszembe jóra vagy maffiózó :) -, szóval nem értettem a szülõk jelentlétét, nem vitték elõre a történetet.
Mindesetre, de jó, hogy vége lett a filmnek.
johnnyjungle 2010 máj. 18. - 23:43:11
(196/438)
A szoke fogsora a legnagyobb :)))))))
10/10
Dyrtyho 2010 máj. 18. - 23:42:30 10/10
(195/438)
Ja és én voltam az elsõ aki erre a filmre 10pontot adott :)
10/10
Dyrtyho 2010 máj. 18. - 23:41:33 10/10
(194/438)
20:40kor oda hajtottam a Duna Tv-re,és láttam,hogy ez megy,kicsit belenéztem,majd ott ragadtam.Az igazság az,hogy a sztori vonalát nem igazán tudtam követni,viszont voltak benne jóféle csajok,ezért már megérte megnézni,ha kell megnézem másodjára is,de csak a csajok miatt,na és persze LIVIA miatt,valahogy az ö karakterébe bele szerettem :)
johnnyjungle 2010 máj. 18. - 23:40:31
(193/438)
Istenem, a magyarok szeretnek majmot csinalni magukbol :)
Steiner kristof, f@aszom... Ki ad ilyennek penzt filmre? Remelem levagtak az ujjat a producerek :) Ez egy gimis ki-mit-tudnal is benabb, ugy, ahogy van
1/10
Trombi 2010 máj. 18. - 22:15:17 1/10
(192/438)
Neeem, kedves, nem lehetett!!! Percekre belekapcsoltam néha: ilyet még nem láttam... Nem hiottem a szememnek, h ennnnnnnnnyire szaruk csináltak ekkkkkkkkora szar filmet:(( Szeretek tévét nézni, szeretem ha jó filmeket leadnak tévében, de ez nem volt az... Erre pénzt költeni: kikérem magamnak!!! Õszintén kívánom Néked ws magunknak is, h ennél csak jobb filmeket adjanak le tévében! Film+ nem érdekel, az zavaró állomás...
1/10
keksztekercs 2010 máj. 18. - 22:03:32 1/10
(191/438)
Enném még a Kígyóhal-akció is jobb, sõt a mega shark vs giant octopus is:))

Duna Tv vs film+ ?
remitenda 2010 máj. 18. - 22:03:11
(190/438)
Nem volt azért olyan rossz...most miért mondjátok ? :) Egyszer meg lehetett nézni !
csot 2010 máj. 18. - 21:55:21
(189/438)
reggel pont ilyet sz.rtam!
nthgr 2010 máj. 18. - 21:40:43
(188/438)
Belepillantottam.

Ez melyik Z kategóriás amerikai tini-film paródiája akart VOLNA lenni!? :D
Knapp 2010 máj. 18. - 21:33:48
(187/438)
Hihetetlen, hogy ennyi képernyõn jól mutató szereplõvel és az átlagosnál jobb zenével (pop zene szintjén persze) sem sikerült élvezhetõ filmet csinálni a tisztelt készítõknek!
Azon is kiakadtam, hogy a pompon lányok mozgásában kb. annyi dinamika volt mint a veresegyházi asszonykórusban!
Talán illet volna gyakorolni...
1/10
mrteddy 2010 máj. 18. - 21:32:56 1/10
(186/438)
hát ez most miért kellet dtv? visszamondtak valamit? vagy a kezdhetünk hozzászokni az aljához itt is?
az ilyen filmekre kiadott minden forint kidobott pénz, minden perc elpocsékolt idõ, stb...
delamico 2010 máj. 18. - 20:55:07
(185/438)
Érdekes volt. Szeretem feszegetni a határaimat. Elvégre az ember, mindig azt hiszi valami szörnyûség után, hogy szörnyûbb nem jöhet. Pedig bizony mindig van lefelé. Mikor az Interjú a vámpírralt és az Egy gésa emlékiratait néztem még fogalmam sem volt, hogy pár éven belül lesz Twilight és Samurai Princess, így meg voltam gyõzõdve, hogy rosszabb nem lehet. Ugyanígy, az ember azt gondolná, hogy a Barátok közttõl nincs rosszabb. Dehogynem. A Jóban rosszban (- mert a kórházsorozatokat még nem majmoltuk). De csak addig hiszed, hogy a Jóban rosszban a magyar filmipar alja, amíg nem látod az Álom.netet. Ennek a filmnek ugyanis hozzávetõleg kettõ pozitív oldala van: Egy, hogy film (azaz a lelkiismereted nem gátol meg abban, hogy örömtelen, fagyos kacajjal nevess Labancz Lilla képébe, hiszen úgyis csak pixel) és kettõ, hogy - mint azt a tendencia is mutatja - lesz rosszabb. Lényeg a lényeg, megtörtént, nincs mit tenni, VAN Álom.net. Hiszen ha a Vészhelyzet és a Grace-klinika kell nekünk, akkor a High School Musical miért ne kellene? Elvégre amerika-b*zulás mindörökké, nemde? (Mondom ezt én...na de se baj) Csillogás-villogás, gimi, kosárlabda, pompom-csapat, iskolabál, menõ lányok, tökös fiúk. A gond csak az, hogy mindez nem véletlenül Amerika mûfaja. Õk - bármilyen paradox is kimondani - "értenek" ehhez. Mert Miley Cyrusnak és Vanessa Hudgensnek szabályos fehér "Signal" fogsora van, pont annyi szilikonja, hogy még nem szembeszökõ és 34-es hátsója. De a magyar pompomlánynak, Labancz Lillának (Nemtommilyen Reginának) a feneke is 38-as, a fogai egy tanyasi agrotechnikaiszakreferens-lány szintjén vannak és a mellszilikont meg a botoxot is kicsit (kicsit?!) túlzába vitte. Regina tehát, a kicsit tehén, kicsit mûanyag (de azért a miénk) pompomlány elkerül egy új suliba, ahol rögtön megjelenik minden szõke réme, az okos és gonosz barna (aki mellesleg fényévekkel csinosabb Lillánál). Szerencsére a film készítõinek a történet közepe táján beugrik, hogy sürgõsen tenni kellene valamit ez ügyben, így gyorsan elviszik fordászhoz a lányokat és a lehetséges legelõnytelenebb frizurával áldják meg szegény Czifra Kingát (megjegyzendõ, hogy még ez is kevés ahhoz, hogy Labancz Lilla akár csak a közelébe is jusson a "csinos", "szép" esetleg "vonzó" fogalmaknak). Közben persze meg a történet, ahogy azt kell és azt az elemet sem hagyja ki - ez kicsit szíven ütött - hogy kizárólag úgy lehetsz boldog és kedvelt a társaid között, ha úgy öltözködsz és viselkedsz, mint egy utcalány. Ezt már abban a Házinyusziban is sérelmeztem, de ott legalább feloldották a szekrénybe bújós lánnyal, itt viszont a végén még Lívia is lefeküdt Labancz Lillának és mindannak, amit jelképez. A legszánalmasabbnak mégis azt tartom, hogy a világon SEMMI nem mûködött ebben a filmben. Sem a szereplõk, sem a karakterek, sem a zene, sem az "üzenet", sem az értékek (Regináék voltak egyszer nemgazdagok is, erre ráeszmélve anyuék kibékülnek), sem a románc (Lilla kétszer akkora - oké, másfélszer -, mint az a szerencsétlen szomszéd srác - amivel nincs gond, de akkor nem kell pompomlányt jászani, mert azok 2 mérettel kisebbek - ezt Amerika már bejártatta, nincs mit tenni), de még az ún. comic relief figurák sem (francia tanár?). Részemrõl annyi a lényeg, hogy el kell dönteni, milyen filmet készítenek. Ha pompom, akkor pompom és akkor rendesen amerikai receptre pompom és nem kell megpróbálni értékeket tuszkolni bele, mert a kettõ együtt nem fér meg. Ugyanis groteszk és nevetséges eredményt szül, ha a cél és az eszköz ellenététben áll, lásd Álom.net. II. József erre idõben rájött, N. Forgács Gábor nem. Pedig mennyivel jobban jártunk volna egy nevezetes Delete-gombbal...
1/10
Lemonjuice 2010 máj. 18. - 20:54:14 1/10
(184/438)
a fekete csaj volt netes szépségversenyen..és szerintem is elég gagyi a hangja...meg a film is az XD tipikus..
1/10
bambi-na 2010 máj. 18. - 20:52:51 1/10
(183/438)
azt olvastam, h 21 évesen csináltatta meg a melleit,és CSAK azt...hát nem elég???:DD a feketének de béna a hangja:DDD gyözike hasonmás még mindig ott van:DDD
krisz-1990 2010 máj. 18. - 20:51:40
(182/438)
"Persze a nõi fõszereplõ egy patront megérne... De csak ha csendben marad..."
Detto.
zeany 2010 máj. 18. - 20:46:34
(181/438)
Jesszus, Duna Tv még hova süllyed??!! Ilyen minõsíthetetlen hulladékot leadni! fujjj
1/10
far vik 2010 máj. 18. - 20:42:03 1/10
(180/438)
Ilyet nem szoktam, de MEKKORA SZAR!!! 20.36-kor kapcsoltamn ide. Csak azért nem kapcsoltam el három percig, mert nem akartam elhinni, hogy ez tényleg ekkora szar. Persze a nõi fõszereplõ egy patront megérne... De csak ha csendben marad...
saibor 2010 máj. 18. - 20:34:37
(179/438)
uramisten, ennyi liba együtt ilyen baromságban, nem semmi. 10*10 pont!!!