2/10
webulon 2014 szept. 14. - 23:21:05 2/10
(448/528)
Ez olyan igazi pátoszos dzsiájdzsó mozi ,- sok értelme nincs annyi bizonyos

Mondanivalót és tanulságot keresni ,- olyan mintha tût egy nagy kupac szénában

Nagy szavak - a világot csak mi tudjuk megóvni - Mindenki ellenség ...eceterrra...

Hát nincs jó véleményem

legyen ez egy kettes
magicvoice 2014 szept. 06. - 17:09:31
(447/528)
Tegnap láttam, de már most alig emlékszem rá. Ami rémlik, hogy Scarlett Johansson túljátszotta a szerepét, az eltúlzott mimikájával kilógott a jeleneteibõl. Robert Redford meg óborzalom volt. Ja, és hogy a blõd párbeszédektõl égnek állt a hajam. A történet (már ami volt) szinte elsikkadt a hosszú és unalmas akciójelenetek között. El nem tudom képzelni, miféle célközönséget célozhat meg sikerrel egy ilyen alkotás. A három nagy hajót, meg az azokra épített jeleneteket jól megcsinálták, ezzel együtt szvsz egy nagy nulla ez a film.
AvatáR Gil Maerth 2014 szept. 04. - 18:37:06
(446/528)
azért van két (vagy több) rész ami NAGYON EPIKUS:
- eleje: tisztogatás a hajón. Dinamikus.
Kissé Ong Bak-os (abban volt ilyesmi hogy Toronyban agyonvág mindenkit kábé egy szuszra)

- meg a liftes mega-bunyó.Csak egymaga, ez a jelenet UTÁNOZHATATLAN ÖRÖKZÖLD KLASSZIKUS.
Valami irtózat el van találva, szerintem kell tíz év mire überelik valahogy.
:)
4/10
offtopic
ADIZS 2014 szept. 02. - 16:05:44 4/10
(445/528)
Jaj Istenkém.... leírtam, hogy nem tetszett a film, írtam érveket és azóta nyúztok, még szerencse, hogy ti is ennyire unatkoztok mint én... Tudom mi a hype. A hype miatt nézik meg sokan és ha olyan jól sikerül ez a reklámhadjárat akkor szépen be is tudják etetni sokakkal, hogy baszki, ez tényleg jó és röpködnek rá a tíz pontok, de ez a film 10-es skálán nincs annyi. Ha ez 10 pont, akkor mégis mennyit kéne kapnia egy Remény Rabjainak például? 20-at? (És ez most tényleg csak egy példa volt, rá ne vessétek magatokat most a Remény Rabjaira.) Nagyon nincsenek egy kategóriában. És ne gyertek nekem megint a DC-vel, mert fogalmam sincs a legtöbb esetben, hogy melyik DC és melyik Marvel. A Pókemberekre is sokáig azt hittem, hogy DC filmek, aztán valamikor pár hete jöttem rá, hogy nem. Semmi jelentõsége nincs ennek számomra. 99%-ban ugyan azt csinálja mindkettõ. És még egyszer mondom, nem fikáztam az Isten szerelmére, a fikázás az lett volna, ha leírom, hogy egy rakás kakadék az egész (ami azért nem lett volna igaz, mert ennél klasszisokkal rosszabb filmek is vannak) és nyomok rá egy bazi nagy 1 pontot, de mint látható a nevem melletti csillagokból nem 1 pontot adtam rá.
Sz Peter 2014 szept. 02. - 09:12:06
(444/528)
A hype nem az ha több százezer ember felpontoz egy filmet. Hanem ha már a megjelenés elõtt agyonreklámozzák, hogy milyen nagy durranás lesz. Pl Avatar. Az is rendesen megosztotta a népet.

A számodra "Érthetetlen ok" pedig az, hogy van akinek tetszik. Fogadd el. A DC-filmekbe is bele lehetne kötni olyan logikai bukfencekkel mint amivel te ezt fikáztad.

Szóval itt nem az a gond hogy ez konkrétan neked nem tetszik, hanem, hogy elég durva kettõs mércéd van!
4/10
ADIZS 2014 szept. 01. - 22:23:58 4/10 Előzmény Sz Peter
(443/528)
Ki mondta, hogy nem szórakoztatnak? Jó pár Marvel és DC film ott van a kedvenceim között, és igaz, a nagy részük nem mestermû, de egy 10-es skálán simán van 7-8 pontos, amit azért már bõven meg lehet nézni. Az Amerika Kapitány 2 meg agyon volt hypeolva, gondoltam jó lesz egynek, de hát nem volt az. Érthetetlen okokból dobálják rá egyesek a 10 pontokat, majd pont az ilyenek miatt lesz a Tini Nindzsa Teknõcök is az év filmje a rá adott pontok alapján :D
AvatáR Gil Maerth 2014 aug. 30. - 15:27:52
(442/528)
a legvalószínûbb a Bucky- szál lessz....
annak lenne realitása is, meg "Tél katonája" van olyan erõs mint az eredeti Kapi,
bár nem értem hogy nem öregedett 50 évet mint Kapi. :)
(és ahogy látom a pajzzsal is jó viszonyban lenne)
AvatáR Gil Maerth 2014 aug. 30. - 15:24:09
(441/528)
amúgy én is úgy gondoltam hogy a Shield ügynökei voltaképp ösvény a Vasember 3 és az Amcsi Kapcsi másodlagos része közt. :)
Jól láttam a végén hogy Strucker báró Loki botját tanulmányozza?
Na ez az a tárgy mait hiányoltam a Bosszúállók elsõ részében!
10/10
Tomlion 2014 aug. 29. - 10:03:54 10/10
(440/528)
Aki nézi a SHIELD ügynökei sorozatot, annak még nagyobbat fog ütni az egész. Sajnos lassan indul be a sorozat, nagyjából az évad elsõ feléig kell túl tennünk magunkat, de utána átmegy egy 24 szintû összeesküvés elmélettel és árulásokkal teli (ámokfutásba) sorozatba, aminél soha nem fogod tudni, hogy mi fog a következõ jelenetben történni.
offtopic
sofi 72 2014 aug. 26. - 19:37:06
(439/528)
Nekem már a címe is elég.
6/10
Sunboy 2014 aug. 25. - 02:44:17 6/10
(438/528)
Pici késséssel néztem meg, Kapitány sosem volt a kedvenceim közt. Annyiban pozitív volt, hogy nem éreztem a nyomást, hogy adjunk ki még egy filmet. Szereplõkrõl többnyire jó véleménnyel lehet lenni, a többi meg a klasszikus filmgyári recept alapján készült. A végére csak egy kérdésem maradt, mi a francot néztem ezen én 2 órán keresztül, mert a történés kb 90 perc sem volt. Na mindegy, azért egy erõs 6/10
barcamarsa 2014 aug. 24. - 13:53:46
(437/528)
Hát ez a film mese habbal,de azért elszorakoztam rajta.Csak a 16-os karikát nem értem.Simán adható a 12-es.
offtopic
Sz Peter 2014 aug. 21. - 11:38:51
(436/528)
Akkor most már csak azt mondd meg, hogy miért kezdesz neki ilyen filmeknek ha egyáltalán nem szórakoztatnak? :)
Ez a mûfaj egyértelmûen nem neked való.
Esetleg mazochista vagy?
4/10
offtopic
ADIZS 2014 aug. 20. - 21:24:18 4/10
(435/528)
Jajjjj kellett megszólalnod... miért mit gondolsz, ki szerint? Én írtam, tehát szerintem.
4/10
offtopic
ADIZS 2014 aug. 19. - 21:23:20 4/10 Előzmény Sz Peter
(434/528)
Melyikek a nem legrosszabbak? Teljesség igénye nélkül, ezt a filmet veri: Blade-sorozat, az összes X-Men (mondjuk az egy a legjobb), Pókember 1, Daredevil, Vasember 1 (a többi hulladék), a Thor 1 is fényévekre van ettõl, de kapaszkodj meg, szerintem még az Amerika Kapitány 1 is köröket ver erre, bár az sem volt a kedvencem. DC filmet meg inkább nem is hozok fel, mert már így is ki lettem kiáltva ellenségnek :D
KurtWagner 2014 aug. 19. - 15:37:07
(433/528)
Az egyik az Higanyszál, és bár ugyanaz, mint az X-men-báli megfelelõje - vagyis a stábnak fel kell kötnie a gatyáját, hogy ugyanolyan jóra megcsinálják - mégsem ugyanaz, mert a jogok miatt, itt nem lehet mutáns, nem hangozhat el a mutáns szó és nem történhet utalás arra, hogy Magneto fia, a másik meg a testvére Skarlát boszorkány.
Sz Peter 2014 aug. 19. - 09:48:03
(432/528)
Látom tényleg a lényeget ragadtad meg.
Mondjuk kíváncsi lennék, hogy szerinted melyik Marvel-film az ami nem a "leggyengébb".
4/10
offtopic
ADIZS 2014 aug. 18. - 19:41:10 4/10
(431/528)
Persze, hogy nem írtam nevet, fogalmam sincs, hogy hívják. Tipikus vicces-néger karakter, egy ilyen kötelezõ sablon mellékszereplõnek nem fogom megjegyezni a nevét, meg amúgy is mindenki tudta rajtad kívül, hogy kire gondolok... na mindegy.
Sz Peter 2014 aug. 18. - 15:54:44
(430/528)
Hiába olvasok vissza mert SEHOL nem írtál nevet.
De a lényeg egyébként is az, hogy te ezt a filmet tartod a leggyengébbnek, holott - nem csak szerintem - pont a többi (akár a Vasember, akár a Thor vagy egyéb Marvel-filmek) van elmaradva ettõl. Azokban sokkal több az üresjárat, a kliséhalmaz stb.
Jelenleg csak "A galaxis õrzõi"-re mondanám, hogy jobb mint ez.
4/10
offtopic
ADIZS 2014 aug. 18. - 12:16:41 4/10
(429/528)
Neked meg javaslom, hogy akkor talán legközelebb olvass vissza legalább 2 hozzászólást abban a beszélgetésben, amihez hozzá akarsz szólni.