Rhaegar 2011 aug. 13. - 17:35:19
(154/354)
Jó, hát persze tudnak jó filmet csinálni, ha akarnak, van mibõl... de ezzel most nagyon mellé lõttek. :)
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 13. - 17:26:16
(153/354)
Ó, dehogynem. :) Azért megajándékozták az emberiséget egy Annie Hall-lal, Szarvasvadásszal, Átlagemberekkel, Dühöngõ bikával, Esõemberrel, Bárányok hallgatnak-kal, Nincs bocsánattal, Schindler listájával, Forrest Gump-pal, Rettenthetetlennel, Angol beteggel, Amerikai szépséggel, Gladiátorral, Millió dolláros bébivel, Téglával, és a többi. Ezeket nehéz lesz felülmúlni bármelyik másik filmgyártással kapcsolatos globáloknak. :)
Rhaegar 2011 aug. 13. - 17:10:22
(152/354)
Jóvanna az amerikaiaknak jó ez... azoknak úgy sincs agya. :)
1/10
Bsmarcona 2011 aug. 13. - 15:40:54 1/10
(151/354)
Amugy annyi hiba van a filmben hogy ha az 1%-át leírom már nagy teljesítmény.
- Smith megöl 3 náci tisztet a Führert ez nem is érdekli
- Smithéknek van 10 titkos szupernagy bázisuk ami több pénzbe került mint az egész náci hadsereg
- A világ legerõsebb anyagát egy lepukkadt katonaságon tartják és csak úgy odaadják "amerika kapitánynak"
- Mikor a vézna emberbõl 230 centis szuperkatona lesz mégcsak nem is csodálkoznak az emberek, nem csinálnak újabb
prototípusokat a többi ember erre nem is vágyik hogy megizmosodjon stb nem is érdekli õket
- Heil Hydra ennél mi sem természetesebb
- Pár fogoly simán megtud szökni a szupertitkos náci létesítménybõl ahol páncélos, lézerfegyveres katonák vannak (ezeket amugy a Wolfensteinbõl másolták és elvileg golyóállóak)
- A vézna emberbõl kigyúrt lesz 1 perc alatt csak mert szteroidokat belenyomnak (a film hyper szuper ultra szérumnak nevezi)
- Gyalog visszaérnek a bázisra elsincsenek fáradva a kiszabadított foglyok akiket éheztettek
- Az ország legjobb gépészmérnöke (saját állítása szerint) egyben repülõgép pilóta, írógép kezelõ, tudós, katona amolyan mindenes)
- az USA szuperkatonája csak úgy színházi darabokban lép fel mi se logikusabb
- mikor a vézna gyereket izomból 4X pofán ütik még csak nem is vérzik az orra vagy vmi
- a titkos amerikai bázisról eltud szökni egy öltönyös náci pisztollyal a kezében úgyhogy utána senkise üldözi csak
a kapitány

És még csak a film felénél járok...
1/10
Bsmarcona 2011 aug. 13. - 15:28:15 1/10
(150/354)
Az alapötlet jó, de a megvalósítás elég gyatra lett. Ezt a filmet abszolút nem lehet komolyan venni... Nincs is neki értelme gyakorlatilag. 1X meglehet nézni smith miatt mert õ legalább színészkedik is. Igen Smith ügynöknek a mátrixból itt is Smith a neve micsoda véletlen xD
6/10
sixeol 2011 aug. 13. - 13:58:02 6/10
(149/354)
Tegnap megnéztem nekem tetszett. Egyszer meg lehet nézni. Bár kicsit csalódás nekem ez a film.
5/10
mr.nobody 2011 aug. 12. - 20:30:25 5/10
(148/354)
Elég gyenge film lett sztem. Az mindent elmond a filmrõl h Stanley Tucci és Hugo Weaving volt e film fénypontja. A film annyira tele volt sablonnal h már fájt meg az a szerelmi szál minek bele. A film ngyenge de végülis arra h az ember kikapcsolodjon nem rossz. Nálam a film 6/10. PEACE
2/10
verbatin 2011 aug. 12. - 16:01:07 2/10
(147/354)
Hát igen képregénybõl készült és annak kiváló is. De kérdem én minek a jó képregényekbõl ilyen bugyuta, gagyi filmeket csinálni??
Muya 2011 aug. 12. - 13:42:11
(146/354)
Szerintem jó film... és mivel ez egy képregénybõl készült nem szabad a valós világgal összehasonlítani....
KurtWagner 2011 aug. 12. - 10:48:46 Előzmény verbatin
(145/354)
A nagy terrorszervezeteknek, pl az al Kaidának, honnan van pénze, hogy tartja fenn az embereit, mibõl. Ezt hibának felróni, nem logikus. Ráadásul, ahogy mondtad fõnáci volt, aki igaz, hogy a saját pecsenyéjét sütögette, de a náci birodalom tûze mellet, Hitler támogatását élvezve, egészen addig, míg nem fordult ellenük, amikor a náci tisztek felelõségre vonták, hogy hol vannak azok az eredmények, amiket Hitlernek igért. Ezenfelül se Vörös koppnya anyagi helyzetérõkl, se egyébb támogatóiról nem tudsz (jó bár német nemesi ranggal bíró Hydra vezetõ van a képregényben - Zémo báro, von Strucker báró - bár ez a filmbõl nem derül ki, de még a késõbbi BA filmben kiderülhet (a Hydra túléli a Náci birodalmat, hísz egy fejet levágsz kettõ nõ helyette). Ráadásul háború van, amik bizony a nagy hazafias eszmék mellett, mindig és mindenhol a fosztogatásról is szól, nem csak a nácik részérõl, és nem csak a zsidóktól, mielõtt valaki belekötne, de azt a pénzt ebbõl is könnyen össze lehet szedni...
2/10
siksamat 2011 aug. 11. - 17:58:01 2/10
(144/354)
Nagyon rossz film, nem is tudtam végignézni, pedig 3x áltam neki...
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 11. - 17:26:57
(143/354)
Az a két idomított makákó Christopher Markus és Stephen McFeely voltak. :D
3/10
Nera84 2011 aug. 11. - 17:10:15 3/10
(142/354)
Az egyik legrosszabb film amit valaha láttam, valószínûleg egy idomított makákó írta a forgatókönyvet. :)
The Man Who Laughs 2011 aug. 11. - 12:48:23
(141/354)
Nem volt rossz, persze nem is igazán kiemelkedõ (az új X-mennek a nyomába sem ér)és közel sem hibátlan de szórakoztató Oldschool kaland film. Talán kicsit lassan indul be (bár inkább csak bennem volt a hiba lévén hogy hiába mesélték el teljesen korrektül az eredet történetét, mivel tisztában voltam a lényegével ezért kicsit untam). Amerika Kapitány "megszületése" után azonban egy korrekt, igazán szórakoztató kaland filmet kapunk az Indiana Jones és a James Bond filmek (meg nyilván a Rocketeer, de azt nem láttam) stílusában. A színészek is helyt állnak, Chris Evans szerethetõ, feddhetetlen igazi amerikai hõs, Hugo Weawing pedig remek "Bond" gonosz. A többiek is jók (Különösen Dominic Cooper). Sajna a szinkron nem volt olyan jó, bár lehet hogy ez csak a mû akcentusok miatt volt így. A film látványos, bár a CGI nem a legjobb néha azért eléggé látszik, de nem zavaró. Gyakorlatilag nincs okom panaszra mert 100%-osan azt kaptam amit vártam.

6-7/10
2/10
verbatin 2011 aug. 11. - 11:31:13 2/10
(140/354)
Tegnap néztem meg a filmet. Hát nem tudom hogy megérte-e azt a több mint 2000 forintot amit kiadtam érte (jegy, 3D, kaja, vonatjegy). Ha levesszük ezt a szuperhõs köntöst akkor ez is csak egy tipikus amerikai háborús film ahol a szuper amerikaiak legyõzik a nácikat. A film több ponton is sántít. Talán a legszembetûnõbb (számomra legalábbis) "hiba" az hogy a fõgonosz nácinak honnan volt pénze vagy 10 ilyen szupergyárat felépíteni??? És honnan volt rá pénze hogy fenntartsa a hadseregét??? Az a jelenet amikor pedig am. kap. elmegy kiszabadítani a foglyul esett amcsikat egyszerûen szánalmas. Az hagyján hogy egymaga legyõzi az egész õrséget, (ezt persze már megszokhattuk az amerikai filmektõl) de kérdem én azt akarja elhitetni a film hogy GYALOG jöttek vissza a félholt, alig járó, megsebesült foglyokkal???? Haggyuk már... Aztán a film végén pedig egy egész amerikai hadsereg megjelenik a náci birodalom kellõs közepébe?????? Amit pedig végképp nem értek az az, hogy tudták sima géppisztollyal legyõzni a szuperfegyveres hydrásokat, mikor 5 perccel elõtte mondta el a fõgonosz hogy az ellenség fegyverei hatástalanok velük szemben!!!!!!Ez a Heil Hydra dolog amikor a 2 kezüket felemelik a nácik ez benne volt a képregényben?? Mert ha nem akkor elég gáz... Na mindegy ez csak egy egyéni vélemény. Egyébként se szeretem ezt a szuperhõs megmenti a világot témát, de azért sokkal jobbra számítottam. Egyetlen pozitívum a jó 3D volt.
ricsi167 2011 aug. 11. - 01:51:54
(139/354)
Gyerekeeeeeeeeeek:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

NEM!!!:D:D:D:D nagyon nem :D:D:D:D
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 10. - 21:02:04
(138/354)
:)
8/10
jonny0762 2011 aug. 10. - 20:36:07 8/10
(137/354)
kikurt jo film ,azt hittem szar lesz,de kurwa jo:D
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 10. - 16:15:29
(136/354)
Cenzúrázzák Amerika Kapitányt
A világ egyik leghíresebb képregényébõl készült az Amerika Kapitány: Az elsõ bosszúálló címû szuperprodukció, három országban azonban csak a cím második fele alatt fut majd. Az „Amerika Kapitányt” Dél-Koreában, Oroszországban és Ukrajnában elhagyják, tekintettel a közönség Amerika-ellenes érzelmeire. A produkció persze ettõl még mindig arról fog szólni, hogy a címszereplõ szuperhõs a világuralomra törõ nácik ellen vezeti válogatott csapatát.
offtopic
Mermaid. 2011 aug. 10. - 14:32:43 Előzmény Bigpapa
(135/354)
Biztos megfáradt a Sötét zsaruk 3. részének a forgatásában. :DD