3/10
sleepwalker77 2008 dec. 13. - 14:25:33 3/10
(45/365)
Ja, és a kiscsávó megérdemelt volna jónéhány pofont, olyan idegesítõ volt. :P
3/10
sleepwalker77 2008 dec. 13. - 14:23:50 3/10
(44/365)
Sajnos tényleg nagyon gyenge lett.
Sose gondoltam volna, hogy ezt mondom, de itt egy sci-fi aminél még a Világok Harca is jobb volt....
9/10
Bigpapa 2008 dec. 13. - 14:22:33 9/10
(43/365)
Pont ez a film vége..

****************SPOILER***************************
Hogy hiába kapunk esélyt, hiába ismeri meg Klaatu az ember "másik "arcát és hiába fogadkozik a csaj, hogy meg tudunk változni...
Csak kilövik a rakétákat még akkor is, amikor már be kéne kussolni és mutatni, hogy tanulunk az esetbõl.

***************SPOILER VÉGE****************************

Az viszont valóban szánalmas a sok Kocsog emberben, hogy egybõl csürhe ként zavargás, kirakat rongálás ,gyújtogatás lesz, és ami nevetséges, hogy bármilyen országot mutatnak, a zavargások közepette mindig van 4-5 f@sz, akik Tv-vel a kezükben rohangálnak. :))))))))))))))
Mi a francnak neki TV? Minden lakásban ma már legalább 2-3 TV van.Ha meg világvége lesz, nem fog adást sugározni senki, akkor minek neki a TV? :)))))))))))) a baromállatja
Innen látszik, hogy suttyók az emberek, nem érdemelnek második esélyt.
4/10
Valezius 2008 dec. 13. - 13:58:24 4/10
(42/365)
Azzal nincs semmi baj, hogy Manhattenben száll le (mivel ott van az ENSZ székház), az már mondjuk viccesebb, hogy sikerült kiszámolniuk :)

Nekem ez nagyon összecsapott film, X ezer (millió) év után hova ez a nagy kapkodás?

Legalább arra számítottam, hogy a film meggyõz igenis meg tudunk változni, érdemes élnünk.
9/10
Bigpapa 2008 dec. 13. - 13:42:49 9/10
(41/365)
Olvasgattam itt a kritikákat és azok alapján nem néztem volna meg a filmet. De mégis, tegnap elmentünk rá páran és nem bántam meg.
Elõször is, nem tudom, mire számítottatok? Mert aki egy csillagok háborúját várt, egy kis Támad a Mars feelinggel, az valóban qrvaanyázhat, mert hogy ez nem arról szól.
Nem akció film, és nem is a "gonosz idegenek megölnek minket" Függetlenség napja film.
Persze sokan nem látták az eredeti verziót, ami ugye az akkori hidegháborús, atomfenyegetéses világban megállta a helyét.
Ez a film pedig a mostani világban állja meg a helyét.

********************SPOILER*********************************

Mert ugye mirõl is szól?Idejönnek az idegenek,majdnem 80 éve és elkezdik vizsgálni az embereket. És hoznak egy ítéletet, miszerint az ember nem képes szimbiózisban élni a környezetével, kizsákmányolja a földet, ami nem is az övé, hanem az összes élõlényé egységesen. A skorpiótól a kis légyig bezárólag.Mi pedig egyáltalán nem foglalkozunk azzal, hogy gyakorlatilag kinyírtuk a földet.
Aztán az a faj, akik eddig vizsgálták, hogyan élünk itt,hoz egy ítéletet. Az embernek pusztulnia kell, hiszen mi csak egyetlen faj vagyunk ezen a földön, de kiírtunk több ezer másik fajt a viselkedésünkkel.
Idejön Klaatu és szeretné felvenni a kapcsolatot a föld vezetõivel,de mint mindig, az amcsik ugye "majd mi megmutatjuk, faszagyerek" módjára intézik az ügyet.

*******************SPOIPLER VÉGE**************************

Aki kicsit is átérzi, a film mondanivalóját és nem egy birodalmi lépegetõs ,Darth Vaderes lézerkardos filmet vár, lövöldözést vár, az pontosan tudja, hogy elõbb utóbb számot kell adnunk az életünkrõl. Arról, ahogy viselkedünk, ahogy pusztítjuk a környezetet, az állatokat, ahogy kiírtjuk az esõerdõket.
Szerintem, nem én voltam az egyetlen, aki úgy gondolta, hogy igazuk van a földönkívülieknek, és bizony az embernek pusztulnia kell.

10/9 et adtam a filmnek.

Azért vontam le egy pontot, mert benne volt sok tipikusan amcsi nyál, amit nagyon utálok.

1. ha idegen civilizáció jön ide, akkor az csak Amerikába mehet, ott is csak a Central parkba :)))))
2. Will Smith fia olyan idegesítõ benne, hogy abban reménykedtem, hogy legalább õ meghal.:)))))))))))
3. Nem így fejeztem volna be a filmet. És kicsit jobban kiéleztem volna azt a részt, hogy az emberek esetleg rádöbbennek, hogy állj, nincs tovább.
tetraeder13 2008 dec. 13. - 13:18:22
(40/365)
Ez a film.... , hogy is mondjam. Látványra jó (itt-ott) és ennyi. Alakítás nulla, tipikus amerikai szar. Hova máshova "csapódna" a gömb mint Manhattan.
9/10
Lasagne 2008 dec. 13. - 12:37:33 9/10
(39/365)
ja nem érdekel...és ki mondta, hogy sírva jönnék?
3/10
enna24 2008 dec. 13. - 12:07:18 3/10
(38/365)
Tipikus unalmas tvfilmnek mondható! még az X-akták is sokkal izgalmasabb volt...
pacica 2008 dec. 13. - 10:26:59
(37/365)
Én tegnap néztem. Az eleje egész jó volt, csak a vége kicsit butaság.
kovi04 2008 dec. 13. - 10:25:36
(36/365)
Én ma nézem meg. A sok rossz kritika után semm elvárásom sincs a film felé. Lehet, hogy pont ezért fog tetszeni.
5/10
Hörcsögg 2008 dec. 12. - 20:42:12 5/10
(35/365)
Tényleg gyenge.
A 10 éves kisgyerek siránkozását kellett hallgatni szinte a végéig. És nem, nem jobb a Világok harcánál. Az izgalmasabb.
10/5
netcsávó 2008 dec. 12. - 19:35:38
(34/365)
Nos én álltalában ha megnézek egy remaket akkor az eredetivel kezdem. Nos most sem volt ez másképp most fejeztem be az eredeti 1951-es filmet.Ezt még nem láttam de megfogom nézni ugyanis az 51-es a korhoz képest zseniális a fõszereplõ Michael Rennie aki Klaatut játsza zseniálisan játsza és formálja meg az idegen lényt... Kiváncsi vagyok hogy Keanu Reeves is ilyen jó lesz-e.
1/10
briganti 2008 dec. 12. - 19:22:28 1/10
(33/365)
Iszonyar pocsék film.

Látvány: 0
Történet: 0
Feldolgozás: 0
Kenau melléfogása ez a szerep vállalása.

Kár az idõért, komolyan.
9/10
Lasagne 2008 dec. 12. - 14:54:35 9/10
(32/365)
Nem érdekel mit mondtok! Ha már keanu is játszik benne, nekem már CSAK azért is megéri megnézni!:):P
4/10
Valezius 2008 dec. 12. - 05:23:01 4/10
(31/365)
Egyet kell értenem, és mivel fizettem érte, még szitkozódok is :)
Még látványvilágban, vagy zenében se nyújtott nekem semmit ez a film.

Viszont a témát nem tartom unalmasnak, szerintem lehetett volna ó filmet csinálni, csak ahhoz kell valaki, aki tud jó forgatókönyvet írni, anélkül elég nehéz...

Keanu Reeves (Klaatu)
Jennifer Connelly (Helen)
Velük viszont minden rendben volt, eljátszották, amit a film megkövetelt.

Talán a Világok harcánál 1fokkal jobb még így is...
6/10
bigfilmfan 2008 dec. 12. - 01:18:23 6/10
(30/365)
Nincs wolverine trailer.
menyus2 2008 dec. 12. - 00:49:57
(29/365)
Szerintem az a legszánalmasabb, hogy a "pusztitó fajt" el akarják pusztitani.. És az egész film arról szól, hogy egyik mondat meghazudtolja a másikat. Ja és tényleg unalmas már ez a téma.
Dirty_Dom 2008 dec. 11. - 22:50:30
(28/365)
Szasztok lenne egy kérdésem azokhoz akik már látták a filmet.

Az elõzetesek között ott volt az X-Men Origins Wolverine Trailerje? mert amerikában ez elõtt a film elõtt vetítik érdekelne hogy itt hogy van. elõre is köszi!
olos123 2008 dec. 11. - 16:42:15
(27/365)
Háááát ma én is megnéztem...

Nagy reményekkel mentem el a moziban, már vagy 2 hete ezt vártam erre ezt kapom...
Amúgy nem rossz film, de túl sok benne a felesleges beszéd, felesleges történések és szinte semmi akció. De ettõl még jó lehetett volna ha...elõtte nem látom a trailert. Mindenkit FIGYELMEZTETEK :) hogy a trailerben + tv spotokban az összes akció benne volt, ennél egy szemmel sem volt több a filmben. És a másik, hogy a moziban szinkronos volt...Nem tudom hogy jó-e vagy rossza szinkron de azután hogy láttam a trailert, és ott többször kirázott a hideg annyira jó volt... De magyarul minden párbeszéd teljesen jellegtelen semmi az angolhoz képest...

Szóval aki nem látta a trailert az nézze meg a filmet! Aki látta az ne nézze meg szerintem!

Értékelésem :)
Trailer megnézésével, moziban szinkronnal 4/10
Trailer megnézése nélkül, moziban feliratosan 7/10
1/10
scick 2008 dec. 11. - 15:50:20 1/10
(26/365)
No gyerekek, ez a múvi 20 fillért nem ér. Mondom úgy kedvelem Keanu-t és fél karomat odaadom egy jo sci-fi-ért. Amit leírtak elõttem kb. fedi a valóságot. Szájbarágós, a film második felétõl lassú, a nõi fõszereplõ olyan szinten gagyi, hogy azt fõiskolán taníthatná is. Willie fiacskája pedig ha nem apuval játszik, akkor kissé tehetségtelennek tûnik. (Holott nem az.)

De amitõl meg tudok bolondulni, hogy ha úgy ábrázolják az emberi hülyeséget, hogy a hülye szereplõk már olyan szinten idióták, hogy kezelésre szorulnának. Értitek. Leegyszerûsítve kb úgy viselkednek, mintha a hajléktalant megkérdeznéd, hogy hogy van, õ pedig a percre pontos bux index árfolyamát mondaná neked 1 hónapos kalkulációval együtt. Kb ilyen reális párbeszédek vannak a filmben is. Egyértelmû akcióra, teljesen értelmetlen reakció. Báááá!

Pedig a történet jó, pénz volt hozzá, mégsem sikerült. Miért?! Ha nem ingyen néztem volna, akkor most szitkozódnék is. :)