10/10
Haversrac 2013 ápr. 05. - 17:46:24 10/10
(253/1893)
nem láttam a mai részt sajnos:S

Esetleg fent van valahol ahonnét vissza tudnám nézni? Retek klubnak is van RTL most oldala a tv2-nek nincs?
7/10
napraforgó 2013 ápr. 05. - 16:28:32 7/10
(252/1893)
Kacor király egész jól szteppel!
Szocsi meg mennyire itatja az egereket. Õ is olyan jól alakítja a "csúnya lányt". Almácska meg alig tudja titkolni a féltékenységét.
7/10
napraforgó 2013 ápr. 05. - 16:04:17 7/10
(251/1893)
Húhhh, Veronica, mint a fúria, összevész szegény Eliassal. Kacor király is megint alakít Jessicával, aki csakis tánclépésben közlekedik. Örülnek Jesus távozása miatt. Na és a farkasember jelenete a templomban - óhajt még kicsit ordibálni Rivadeneira úr, vagy befejezhetjük a szentmisét? - kérdi Domingo atya kissé ironikusan....
7/10
napraforgó 2013 ápr. 05. - 09:11:44 7/10 Előzmény Haversrac
(250/1893)
Persze, én sem gondolom, hogy a Patriciát játszó színésznõ ilyen lenne a valóságban is. Ebben a sorozatban minden szerep nagyon el van túlozva, legtöbbször pont ez a humor forrása.
De nyilván - ahogy nálunk is, úgy Mexikóban is - vannak ilyen "széplányok", akik a testükbõl élnek, akiknek annál értékesebb egy pasi, minél értékesebb kocsiból száll ki, stb., és a "lelki szépségek" kevéssé érdeklik.
Amennyiben egy ilyen "vacak" kis sorozat is nevelni akar, lehet mondani, hogy pont erre hívja fel a figyelmet: lányok ne legyetek ilyenek; fiúk, óvakodjatok az ilyen lányoktól.
Ehhez az ilyen humorosan eltorzított, felnagyított jelenetek kiválóak, a nézõ nevet rajta, de talán valami megragad az agyában és észreveszi a hasonló machinációkat....
10/10
Haversrac 2013 ápr. 04. - 23:40:15 10/10
(249/1893)
Igen, egy különbség van. Ezt a sorozatot Pati szempontjából nem vetem össze a valósággal. Valóságban nem gondolom azt, hogy a Patríciát alakító színésznõ ilyen viselkedésû lenne. Ebben a sorozatban vicces ahogyan nyomul és amilyen helyzeteket teremt. Legfõképpen a dumája meg a mozdulatai tetszenek pláne akkor amikor Jesúsnak kelleti magát az meg csak bámul alélva:D
10/10
Milibindi 2013 ápr. 04. - 23:12:09 10/10 Előzmény napraforgó
(248/1893)
Az egyértelmû, hogy azt szeretné, ha õt venné feleségül Rogelio és nem Almát. Az a csoda,hogy még nem buktak le Patricia nem nagyon töri magát , hogy titokban tartsa a kapcsolatukat. Sõt ... még akkor is hívogatja a pasit, meg a lakására megy, amikor jól tudja, hogy a férfi éppen Almával találkozik.
7/10
napraforgó 2013 ápr. 04. - 17:22:39 7/10
(247/1893)
Susana férjérõl még azt is megtudtuk, hogy nár egy éve nunkanélküli, csak otthon ül a számítógép elõtt és dohányzik egész nap. ebbõl akarta kimozdítani Suzi asszony.
7/10
napraforgó 2013 ápr. 04. - 17:18:31 7/10
(246/1893)
Szóval Patricia nem elkényeztetett, de pénzéhes lotyó, akit - ahogy elhangzott - Rogelio az utcáról szedett fel. Fizeti neki a lakást, a ruháit, cipõit, elviszi nyaralni, elõkelõ helyekre vacsorázni, stb. Lehet, hogy egyébként szexi a nõ, habár nekem nem tetszik a rámenõs stílusa.
A nyújtott elõnyökért Rogelio nyilván elvárhatná, hogy Pati bármikor a rendelkezésére álljon, ehhez képest a nõ állandóan megjelenik, ha nem is hívták, nyomul, és ha Rog nem szentel neki elegendõ figyelmet, hát megpróbálja féltékennyé tenni a kitartóját. Mivel ez sikerül is neki, állandóan fokozza a feszültséget és megtalálta hozza a legmegfelelõbb alanyt is. Rog gyûlöli Jesust, Jesus pedig ártalmatlan, nem él vissza Pati látványos nyomulásával. Más férfi talán felhívásnak venné Pati magakelletését.

Sajnos a valóságban is egyre több az ilyen nõ, és az a baj, hogy a férfiak ezek alapján ítélik meg a nõket. Ha valakinek van gerince, tartása és nem fekszik nyáladzva rögtön a pasi ölébe, aki "észrevette" és megszólította, akkor azt megjátszósnak, esetleg frigidnek nevezik.

Szóval nekem nem tud olyan szép lenni Patricia, hogy kedveljem. (Mellesleg a tegnapi jelenetben láttam, hogy rövid és tömzsi a combja....)

Veronica valóban csinosabb, mint nõ, na de természetre! Szegény Elias hogy birta vele idáig?
6/10
suxel 2013 ápr. 04. - 17:10:16 6/10
(245/1893)
nem baj, az a jo ha van mirol beszelni, jo megvitatni a dolgokat!
6/10
suxel 2013 ápr. 04. - 17:05:34 6/10
(244/1893)
maricela ellenszenvea egyelore,de nem baj, mert probalnak nekik is sajat tortenetet, problemakat adni. Ez igy van a rendjen, de amit birok inkabb az uniformisban tipeg kilometereket, minthogy egy kozeli helyen atoltozne, vagy a munkahelyen. Amugy meg ha annyira gazdagnak teszi magat miert foglalatoskodik titkarnokent, nem ilyen munkakorben kellene lennie
7/10
napraforgó 2013 ápr. 04. - 17:01:45 7/10
(243/1893)
Bocsánat, bejött a kutyusom és rányomott a billentyûzetre, így elment az üzenet befejezetlenül.
7/10
offtopic
napraforgó 2013 ápr. 04. - 17:00:38 7/10
(242/1893)
Látom, sikerült felkavarni az állóvizet!

Alma valóban kicsit hideg nõ, fõleg a munka érdekli. Jesus elmondta neki, hogy Veronicával fõleg azért szakított, mert mindent kategorizált, mindennek megvolt a helye, ideje, pl, a szerelmes együttlétnek is megvolt a napja, órája, vagyis semmi spontaneitás. Erre Almácska szeme elkerekedett, merthogy õ is pont ugyanígy volt Rogelioval, minden csütörtök este szex, felváltva a férfi, vagy az õ otthonában. Amúgy Alma nagyon együttérzõ, segítõkész, nemcsak Jesussal, ott van az alapítványi munkája is.

Patiban az nem tetszik, hog
6/10
suxel 2013 ápr. 04. - 16:57:11 6/10
(241/1893)
alma nekem is merevebb nonek tunik, akinek megvan a pontos idobeosztasa, mindennek flottul kell mennie, pl. Reggeli fitnessterem. Ez egy ido utan monotonna valhat.

Blanca soto meg nekem igy 3 novella tukreben sem tul meggyozo szineszno, elvagyok vele, de semmi tobb. Nekem egy kalap ala megy sandra echeverriaval, ana brendaval, anahival vagy az osszes tobbi ilyen nocskevel. Amugy nem olyan nagy kihivasok ezek a fohosnoi posztok, melyekben nincs valami kis plusz szerintem. Amugy az eva lunat en sem szerettem, bar a vegere vmi fejlodes megmutatkozott + iranyba, de ez sokkal jobb, es ez a szoke sokkal jobban all blancanak.
10/10
Haversrac 2013 ápr. 04. - 16:44:28 10/10
(240/1893)
Maricela meg fog változni. Nekem nagy kedvencem ennek ellenére...Le kell, hogy hulljon a lepel. Az még nem is baj, hogy kifelé mit mutat, de az pokolira nem tetszik, ahogyan a szerencsétlen apjával beszél. Helyében adtam volna neki egy atyai pofont, hogy idefigyelj kislányom örülnöd kéne valóban, hogy fedél van a fejünk felett. "Ha keményen dolgozol sikeres lehetsz, az élet nem csak panaszokból áll légy türelemmel." Stb stb... Ricardo pedig egyértelmûen különb egy kicsit a 2 idétlen haverjánál...Õk nekem nem számítanak hisz alig szerepelnek.
10/10
Haversrac 2013 ápr. 04. - 16:41:12 10/10
(239/1893)
Azért Almának is vannak/voltak vicces jelenetei, ez amikor berúgott nem volt semmi:D

Alapvetõen õ egy karrierista nõ, akiben dúl a magány érzet és várja az igazit. Tipikus irodai bige, aki az izgalmakra vágyik ahelyett, hogy olyan élete legyen, mint, amit a párja (jelen esetben Rogelio) elvár tõle. Emberséges és jószívû ezenfelül csinos is. Blanca Soto kellemes csalódás, nekem az Eva Lunában nem jött be annyira meg úgy az egész sorozat valahogy hidegen hagyott...
6/10
suxel 2013 ápr. 04. - 16:37:51 6/10
(238/1893)
nekem aki kicsit sok az chatita meg a 3 ficko, akikrol vegre kiderult, hogy a konyvelesen dolgoznak. A tobbiekkel nagyon is meg vagyok elegedve. Bar feltem a titkarnok siserehadatol is, de megbaratkoztam veluk.
Mariselanak nagyon ellenszenves a viselkedese, amit kifele mutat foleg a luke penztarcas pali iranyaba.

Ahham, akkor cutberto volt a neve mar emlekszem. Ez nem jutott eszembe, nagyon aranyosak voltak a teresaban juanaval. :)
10/10
Haversrac 2013 ápr. 04. - 16:37:41 10/10
(237/1893)
Igen és baromira igazad van:D Rogelio pont úgy viselkedik, mint egy 18., 19. századi uralkodó. Akkoriban teljesen szokványos volt, ha megcsalták az uralkodó párok egymást. Tudtak róla, de úgy tettek mintha mi sem történt volna. Lényeg volt a hatalom és a nép kordában tartása és természetesen a trónörökös útjának egyengetése. Súlyos területek, koronabirtokok, mai országrészek vesztek volna kárba, ha ezek a párocskák elváltak volna...

Pati egyébként amellett, hogy vadító és szexi eléggé bohókás is nem unatkoznék mellette viszont abszolút félteném a vagyonom vele szemben.:D Nem játssza azt a tipikus elkényeztetett HHP szerepet, próbál gondolkodni és cselt bevetni annak érdekében, hogy Rogeliot magához húzza és mivel Rogelio szextárgynak használja ez piszkálja, ámde élvezi is, ugyanakkor nagyon vicces amikor folyamatosan bosszantja. Egyértelmûen vannak benne érzelmek felé, akármekkora elkényeztetett, pénzéhes lotyónak tartjátok kedves hölgyeim ezt kár is lenne tagadni. Egyébként Maricela sokkal kényesebb ebben a kérdésben õ még ráadásul hazudik is, mert csoróbb, mint a kisujjam.:D Patitól eddig olyan egetrengetõ hazugságot nem láttam maximum a barátnõjével szemben (Alma) van óriási elszámolni valója, merthát Rogelioval együtt csúnyán becsapják még mindig:)
10/10
Haversrac 2013 ápr. 04. - 16:28:56 10/10 Előzmény napraforgó
(236/1893)
Szerintem félreérted. Vagy miért jutottál erre a következtetésre? Csak azért, mert egy üresfejú nõi karaktert elemeztünk?

Én jelenleg is olyan nõre hajtok, aki okos, kedves, hagyománytisztelõ, de ugyanakkor odaadó is és nem csak a pénz avagy a biztonság érdekli minden áron. Nehéz ilyet találni Pesten, de nem lehetetlen. Nem szeretem alapból a buta, felszínes, flegma nõcskéket...Sosem voltam jóban velük:D
10/10
Haversrac 2013 ápr. 04. - 16:24:52 10/10 Előzmény suxel
(235/1893)
Avilát én pl a Theresában láttam õ játszotta Cutbertot ott is idétlen volt kicsit:D Most nekem bajusszal fura...Jó színész.
10/10
Haversrac 2013 ápr. 04. - 16:23:13 10/10 Előzmény suxel
(234/1893)
Ritka az ilyen sorozat, de kb minden szereplõt csípek Jessicán és Veronicán kívül na jó néha Xocitl is sok. (Veronak nem bírom a stílusát akármennyire jól játszik. Viszont kb a legszebb nõ a sorozatban igazi latin-amerikai szépség:P:D)

Susannaból csak annyit tudhattunk meg, hogy a férje krónikusan dohányzásfüggõ és rettenetesen köhög.

Azért érdekes, hogy Jesús ötlete volt a cigis képek, és aztán Susanna asszony küldte el véletlenül Maximonak. Mégis Jesús kap állást, Susanna meg nem.:( Bár az egész véletlen történt:D