7/10
napraforgó 2013 júl. 11. - 17:32:19 7/10
(953/1893)
Pamfilo meg, aki eddig kukásautót vezetett sasszemmel, hirtelen megvakul? na neeee!
10/10
filmimádóó 2013 júl. 11. - 17:31:16 10/10
(952/1893)
úgy látszik hogy Alma nem nagyon örült Jesusnak....mert Alma még nem tudja az igazat
10/10
Haversrac 2013 júl. 11. - 17:27:14 10/10
(951/1893)
Most zajlanak az események:D

Fernando bement Natasha/Xocitlhöz és Jessica is ott áll az ajtóban.:D Na mi lesz ebbõl...

Jesús megtalálta Almát a következõ részben várhatóan kis elbeszélgetés után ágynak dõlnek haha
És létrejött a Veronica-Rogelio szövetség is.

Amit mondtok felettébb érdekes. Patrícia hangoztatja mennyire fontos neki Alma ennek ellenére keresztbe tett neki azzal, hogy azt mondta Jesús tudott az õ és Rogelio viszonyáról. Jesús csak gyanakodott, de biztosan semmit nem tudott. Én bírom az általatok szidott luvnyát ennek ellenére azért szépen elárulta a barátnõjét, de rendben van a "szerelem" érdekében tette. Mert az nyilvánvaló volt, hogy Rogeliot szereti és nem csak a pénze kell Patonak.
10/10
Haversrac 2013 júl. 11. - 17:13:18 10/10
(950/1893)
Ez eddig is nyilvánvaló volt, hogy Veronica hülye:DD
10/10
Haversrac 2013 júl. 11. - 17:11:12 10/10
(949/1893)
Erre azt tudom mondani a skizofrénia kiszámíthatatlan...Egy ideig minden rendben van, aztán csak egy kis szikra kell és máris megbolondul az illetõ, aki korábban olyan sérelmeket élt át aminek folytán begolyózik. Martha beleszeretett Eliasba minden áron magának akarta aztán pedig annak hatására, hogy túlzottan is magának akarta Eliast és ez miatt kiábrándult belõle végleg a férfi totálisan visszaesett és mindazt, amit addig elfojtott vagy felépített magában az most egy csapásra összedõlt, mint egy kártyavár
7/10
napraforgó 2013 júl. 11. - 17:10:33 7/10
(948/1893)
A luvnya egy dög. Nem elég, hogy összetörte Alma szívét, még hazudott is, jól odadöfött, nehogy a csalódott Alma Jesus karjában vígasztalódjon.

És Veronica is egy bosszúszomjas bestia! De elmebeteg ez is, csakúgy, mint Marta. Ez a hülye tyúk azt hiszi, hogy Jesus a szerelmével fogja jutalmazni, ha tönkreteszi a reménybeli kapcsolatát Almával?
10/10
filmimádóó 2013 júl. 11. - 16:58:17 10/10
(947/1893)
Veronica tényleg szövetkezett Rogelioval
10/10
Milibindi 2013 júl. 11. - 16:05:29 10/10
(946/1893)
Nyilván rosszul esik neki a megcsalás! Neki folyton bûntudata volt a Jesus iránti szerelem miatt, miközben Rog meg folyton csalta! Mondjuk a " csak csókon" nem értem miért akadt ki annyira, hisz õ is csókolózott Jesussal miközben Rog menyasszonya volt . Igaz neki bûntudata is volt emiatt! Az teljesen érthetõ, hogy Paty árulása nagyon fáj neki, konkrétan ez az, amit senki nem bocsájtana meg a barátnõjének ! Azt nem értem miért kellett Patynak Jesus ellen hangolnia Almát ! Nem is tudta! Sejtette , az egy dolog , de tévedhetett volna is és akkor ugrasztotta volna össze alaptalanul a két barátnõt? Érthetõ , hogy addig nem szól míg konkrétan nem tudja! Az apjára is érthetõ, hogy dühös , nagyon ocsmány volt tõle, hogy erõltette a házasságot tudván, hogy a lányát megcsalják!
Chatitát meg nem is szabadna egyedül hagyni egyáltalán! Ilyen beteg embernél elõfordulhat bármi , akár még az is, hogy felgyújtja a házat! Bármi!
10/10
Milibindi 2013 júl. 11. - 15:51:35 10/10 Előzmény napraforgó
(945/1893)
Igen csak divatból , ez kiderült már! Anno mondta, hogy csak Marthában bízik meg! A mentális betegek én úgy tudom ilyenek, hogy vannak tiszta pillanataik és vannak, amikor .... Tiszta pillanatában nyilván tudja, hogy Valentina nem Ximena! Igen a kislánynak semmilyen problémája nem lehet abból, hogy csak zöldséget kapott! Sõt az a hülyeség , hogy tetszik neki a hús illata ! Én csak tudom mert kb 4 éves korom óta vega vagyok! Ami másnak finom húsi illat nekem büdös irritáló!Pedig engem nem így neveltek és senki más nem vega a családból! Hát akkor egy olyasvalaki akit így neveltek pláne érzékeny lehet rá!
7/10
napraforgó 2013 júl. 11. - 12:26:30 7/10
(944/1893)
Remélem hamar túljutunk ezen a sírós korszakon, sokkal viccesebb, ha olyasmi történik, amin nevetni lehet. Amúgy Chatita "elveszése" sem volt vicces, elég baj az, ha idõs korban így elbutul az ember, pláne, ha még családja sincs, akikk segíthetnének neki. Chatitát egyébként megkedveltem, olyan nagy szíve van, mindenkit befogad, meghallgat, etet, tanácsokat ad. Jesus, Valentina, Elias, Maricela, Pamfilo, Alma, Veronica mind, mind odajárnak hozzá, hiába amnéziás kissé.
10/10
filmimádóó 2013 júl. 11. - 11:24:45 10/10
(943/1893)
A tegnapi részben már lassan mindenki sírt....Alma, Veronica, Jessica, Patricia.....
7/10
napraforgó 2013 júl. 11. - 07:24:31 7/10
(942/1893)
Marta bekattanása sem túl logikus. A nõt verte a férje, aztán emiatt a gyerekét is elvesztette. De úgy tûnik, kiheverte az eseményeket, és éveken át kifogástalanul dolgozott.
Aztán most pont akkor, amikor Elias - finoman, de elutasította a szerelmét, meghülyül?
Valentinát, aki régóta a páciense volt (vajon miért, hiszen a kislány teljesen normális, az is volt mindig - ez is csak Veronica dilije lehetett, divatból járatta a lányát dilidokihoz) hirtelen a saját lányaként kezdi kezelni, meg akarja szerezni, quasi "vissza akarja kapni".
7/10
napraforgó 2013 júl. 11. - 07:18:18 7/10
(941/1893)
Kicsit el van túlozva Alma kétségbeesése, de azért valahol érthetõ. Õ naívul megbízott mindenkiben, minden hozzá közeálló személyben. Aztán gyakorlatilag egyszerre csalódott mindenkiben. A võlegénye/férje megcsalta, ráadásul épp a legjobb barátnõjével, aztán meg kiderült, hogy az apja mindenrõl tudott, de elhallgatta elõle. És most Patricia visszavágott és betette a bogarat a fülébe, azzal, hogy Jesus is tudott mindenrõl, a kezdetektõl fogva. Na ez nem volt szép, hiszen Jesus is csak most tudta meg, szinte csak elõzõ nap derítette ki a Jessica és Patricia sztorit.

Veronica sem normális, most megint ágynak esett a depressziójával, hogy Jesus nem akarja szeretni õt. A múltkorjában meg azért esett ágynak, mert Elias besokallt és elhagyta. Az se volt még olyan régen!
Az ilyen lüke tyúknak munka kellene, 8 óra kemény munka, hogy elfáradjon, és ne csak azzal kelljen foglalkoznia, hogy milyen rosszul érzi magát légbõlkapott hülyeségek miatt.

Minerván is röhögök. Az, hogy Veronica dilijei miatt könyékig érõ kesztyûben szolgálja föl otthon a vacsorát, az rendben van. De miért kellett ebben a kesztyûben felügyelnie Valentinát a játszótéren?
Amúgy a kesztyûje nem a sebészek steril kesztyûire, hanem a dámáknak a nagyestélyihez viselt báli kesztyûire hasonlít.
10/10
Haversrac 2013 júl. 10. - 21:49:39 10/10 Előzmény malvinkicska
(940/1893)
Tuti ez lesz, hogy elrabolja. Ott volt közvetlenül szinte elõtte. Így meglesz oldva a bûntény és gondolom majd bezárják az elmegyógyba. Ritka eset, hogy egy pszichológussal esik ez meg:D

Mai rész engem idegesített, mert mindenki csak Alma, Alma, Alma merre van...szinte semmirõl nem szólt az egész.

Chatita azért tényleg jól játszott, szépen pánikba esett az öreglány.:)

Valahogy így, hogy Rogelio házi õrizetben van érezhetõen visszaestek az események. Ebbõl látszik mennyire fontos eleme a sorozatnak. Fernando is kissé háttérbe van szorítva. Viszont érik a dolog, hogy Vero szövetkezni fog Rogelioval:)
malvinkicska 2013 júl. 10. - 17:31:42
(939/1893)
A mai részben nagyot alakított Carmen Salinas kitünöen játsza a részleges amnéziást Alma apja is fontolóra vette a dolgot mit tett a lányával, szerintem az a bolond Mártha még el lopja a kislányt hisz nem is lenne gyerek rablás nélkül igazi Mexikói szappanopera az egész.
10/10
filmimádóó 2013 júl. 10. - 17:04:09 10/10
(938/1893)
Szegény Chatita megzavarodott az utcán
10/10
Haversrac 2013 júl. 10. - 00:21:41 10/10
(937/1893)
Így van és jól kiosztotta az apját, aki megérdemelte mindazt a szóbeli feddést, amit a lányától kapott. Erre õ elkezdte Jesúst hibáztatni nos jellemzõ...

Alma most játszott a legjobban, most kelt ki magából leginkább és erre 87 epizódot kellett várni kb. Pati is óriási volt a táskás jelenettel majd ahogy Rogeliot felingerelte és megmondta neki, hogy a felvételt õ küldte Almának.:D

Mellesleg van egy olyan érzésem, hogy Martha el fogja rabolni Valentinát majd meglátjuk mi történik.

Maricela és Ricardo szerelme hamarosan beteljesül, ha így haladunk.

Nagyon jó epizód volt amúgy most kezd megint beindulni.
10/10
filmimádóó 2013 júl. 09. - 20:20:47 10/10
(936/1893)
Sajnos van egy-két zene amiknek nem tudjuk a címét, így nem tudjuk megkeresni :(
Én is keresek egy zenét amiben nem énekelnek, de nem találom :(
6/10
suxel 2013 júl. 09. - 20:02:28 6/10
(935/1893)
ha mar ilyen zeneket kerestek, akkor javaslom eredeti nyelven beirni a dolgokat, igy probaljatok youtuben: porque el amor manda soundtrack/tema(s)/tema incidental/ music stb stb stb
10/10
filmimádóó 2013 júl. 09. - 19:40:19 10/10
(934/1893)
http://www.amitaszivdiktal.gportal.hu/ ez egy jó kis oldal a sorozatról