7/10
napraforgó 2013 márc. 21. - 16:28:46 7/10
(133/1893)
Az elején csak jesus könyörgött hosszasan Eliásnak, hogy ne árulja el Veronicának, hogy õ itt csak titkár. elias meg vívódik, nem akar hazudni a feleségének, de Csucso ráhibázik, hogy az asszony háta mögött õ is eszik szaftos husikákat. Otthon meg csak a libaeledel várja szegényt.
7/10
napraforgó 2013 márc. 21. - 16:25:53 7/10
(132/1893)
Hát pont ezért adták rá! és hiába a luk a hátán, még mindig nem szedték le róla.
7/10
napraforgó 2013 márc. 21. - 16:24:43 7/10
(131/1893)
A rüfke most Jesus iránt érdeklõdik, elcipeli ebédelni. Alma és Szocsitl szembetûnõ féltékenységgel néznek utánuk. De a szõrember is féltékenykedik, amiért a No.2 számú barátnõje épp Jesussal van. Nosza rögtön elcipeli No.1-eskét ugyanabba a vendéglõbe. Rüfke ráönti a lelkiválságát Jesusra, aki viszonozza a bizalmát és a lányáról beszél. Farkasember féltékenységi kirohanást intéz No.2 ellen a vendéglõ mosdójánál, eközben Alma is faggatja a titkárát, miért sírt a vállán a nõ.
6/10
suxel 2013 márc. 21. - 16:19:37 6/10
(130/1893)
Le is késtem az elejérõl, a fene egye meg!!!
Amúgy engem nagyon idegesít az a blúz! Férfin látva irtózatos!
7/10
napraforgó 2013 márc. 21. - 16:06:26 7/10
(129/1893)
Ma 15.45-kor, az elõzõ napokban 15.50-kor, .55-kor.

Jesus még mindig a masnis nõi selyemblúzt hordja... Balos a gombolása, nyilván a kabátka is nõi.
6/10
suxel 2013 márc. 21. - 15:19:46 6/10
(128/1893)
Még mindig 15:40 kor kezdõdik vagy már késõbb? Csak mert a héten még nem láttam egy rést se belõle! :D Jó lenne belenézni! :)
7/10
napraforgó 2013 márc. 20. - 06:11:33 7/10 Előzmény v_zsuzsi
(127/1893)
Teljesen igazad van a gyûrût illetõen! Ilyen gyûrû egy kislánynak való. Ilyet gyereknek vesznek a búcsúban. Esetleg egy kamaszfiú ad ilyen bizsut a szerelmének, de nem felnõtt, jómódú pasi a - nem is túl fiatal - menyasszonyának....

Sajnos nem találtam a jó jelzõt, amikor az elõzõ bejegyzésem írtam.
Mégcsak nem is türkíz köves, csak egy lapos, símára csiszolt lapocska van egy ezüst (?) foglalatban.


Viszont mindenki megéri a pénzét... Susana asszony nem veti meg az italt, 5 nagy pohár tequilás üdítõt nyomott be. Szocsitl (tudom, hogy X, de nálam nem) meg akármilyen vénlányos is, nem átallja magát jesus nyakába varrni, ha teheti.

A luvnya viszont õszintének tûnt, amikor a mosdóban sírdogált. lehet, hogy szereti a pénzt és a jólétet, de talán máég a pasit is...?
10/10
Haversrac 2013 márc. 19. - 20:09:40 10/10
(126/1893)
majompofa pont ezért lesz gondolom gonosz karakter.:) Õ maga a megtestesült tökéletesség.:)

Valaki írta már, de annyira sejthetõ volt, hogy Jesus pont azt a komódot viszi el, amibe Rogelio belerejtette a pénzt:D:D:D Eszméletlen.

Fernandító pedig máris Patríciára hajtana rá haha
v_zsuzsi 2013 márc. 19. - 19:34:59
(125/1893)
Hát az a gyûrû inkább egy olyan kislánynak lenne való, mint Valentina. Ez a mai partis rész jó volt, Jesus mindent olyan jól megold. :D
andika91 2013 márc. 19. - 18:33:47 Előzmény Riuci
(124/1893)
Szia!
ezen a honlapon! de már ugy nézném tovább és sehova nem töltik fel még Ncore-n sincs fent :( mert ott is csak az elsõ két rész van fent :( pedig oda mindent felszoktak tenni azonnal :(
http://telenovellaletoltesek.forumer.com/index.php
7/10
napraforgó 2013 márc. 19. - 17:45:13 7/10
(123/1893)
Úgy tûnik, Almának nincs sok barátnõje/barátja, mert a telefonjában leginkább a szolgáltatók telefonszámai voltak meg: vízszerelõ, mosónõ, fodrász, autószerelõ, stb. Barátnõként csak a szexmániás luvnya volt jelen. Nem is értem, hogy a nagylelkû, okos, mûvelt, kissé tán naív Almának hogy lehet olyan útszéli ribi a barátnõje, mint ez a Patricia?

Mellesleg az a türkizszives gyûrû valóban elég alpárinak tûnt, mindenesetre nem egy eljegyzési gyûrû.... Habár a farkasember is elég bunkó, ha nem maga választja ki a gyûrût, amit a menyasszonya kezén akar látni.... Micsoda hitvány dolog egy titkárnõvel intéztetni ezt?

Veronica is jópofa, odamegy Jesus házához leselkedni a nagymellû barátnõje után kémkedni....
Elias apu viszont jófej, ahogy anyu kihúzta a lábát, õ a kis Valentinával rögtön áthágta a szabályokat.
10/10
Haversrac 2013 márc. 19. - 14:56:04 10/10
(122/1893)
Nem vagy mentalista, de azért ügyesen elérted, hogy kikeljek picit magamból és a hsz-ed bizonyos része eléggé olyannak tûnt, hogy a nyelvismeretedet és az olvasottságodat arra használod, hogy egy kicsit önmagad felém helyezd. Rendben van, ha mûvelt és olvasott ember vagy ezt én is szeretem, de akkor azt tartsd magadban. És mivel szociológiát is tanulsz gondolom tisztában vagy egyes emberi viselkedéssel. Már túlléptem ezen a dolgon szóval tényleg próbáljunk a sorozatra koncentrálni és nem itt kellene a nyelvproblémákat elemeznünk.;)
10/10
Haversrac 2013 márc. 19. - 14:52:02 10/10
(121/1893)
Semmi probléma. Elfelejtettem, hogy könyvtáros vagy.:)

Koncentráljunk a sorozatra. Azon kacarászom, amin akarok. Szép a spanyol nyelv pár kifejezést ismerek is, mert hasonlóan dallamos nyelv, mint az olasz:) Sorozatokat is bírom legalább is az értelmes fajtát nem pedig az állandó logikátlanságokkal teli, túlfûtött és eltúlzó érzelmekkel teli szemeteket.

Ez egyelõre jónak tûnik, tetszik ez a fajta esetlen humor.
offtopic
Petrapetrus 2013 márc. 19. - 10:31:49
(120/1893)
A Piña Colada egyébként éttermek és szórakozóhelyek itallapjában is tévesen "n"-nel van írva általában. Az én személyes fennakadásom innen fakad. Legalább nekik tudni kéne, hogyan írandó... :)
offtopic
Petrapetrus 2013 márc. 19. - 10:24:25 Előzmény Haversrac
(119/1893)
Nem haragszom. Viszont nagy szerelmem a spanyol nyelv és ha valamit pontatlanul írnak vagy mondanak, akkor felszólalok. Mondhatsz, amit akarsz, de tény, hogy sok magyar tévesen tudja. Ha te tudod, örülj neki, s ne vedd magadra. De sajnos nem ez az általános. A hozzászólásomat meg nem feltétlenül (csak) neked címeztem, hanem úgy általában mindenkinek, akinek itt-ott téves információi vannak.
Egyébként meg nem az volt a bajom, hogy nem tudod, hogy az ananászban az az "n" valójában "ny" (már csak a Piña Colada végett sem, amit te is említettél), hanem az írásmóddal. Ha már "enye" (így hívják a betût a spanyolok), akkor az "ñ" és nem "n". Ez olyan, mintha "gy" helyett "ty"-t vagy "ly"-t írnál. Nem mindegy, hogy szár vagy szar... :) Ha nem tudja az ember, hogy hívható elõ a karakter, még mindig beszúrható pár pillanat alatt vagy böngészõ által vagy pedig szövegszerkesztõbõl...
Amúgy persze, nem kell nyelvésznek lenni, de sokan akkor sem tudják. Sok nyelv karaktereinek kiejtését én magam sem tudom. De azokba nem is szólok bele.
A németben az "ä" valóban "é", bár van, hogy "e"-nek kell ejteni inkább. Finnül az "ä" pedig "e", ha máshonnan nem, Kimi nevébõl tudhatjuk. :)
Nem értem, miért vetted ennyire magadra és miért érzed emiatt a komment miatt hülyének magad. Én nem mondtam, hogy az vagy... Csak annyit, hogy "nem jól tudod" (=/= hülye); amely következtetésre pedig a hozzászólásod alapján jutottam, lehet, hogy valamelyest tévesen, de ettõl még nem derült ki az elõzõ kommentedbõl, mit tudsz és mit nem. Csak hoztál egy példát, nem fejtetted ki és csak nevettél rajta. Nem vagyok gondolatolvasó meg mentalista én sem...
A "sokan fennakadnak" nekem nem jött le, sokkal inkább a te személyes véleményed és "saját fennakadásod". Hiszen már az Alma néven is virtuálisan kacarásztál. (az én értelmezésemben)
A spanyoloknál is "curva" a kanyar. :)
Riuci 2013 márc. 18. - 17:18:12 Előzmény andika91
(118/1893)
Hol találtál fenn 5 részt? Én az online-filmek.orgon találtam, de csak 2 részt.
üdv. Riuci
10/10
Haversrac 2013 márc. 18. - 16:10:06 10/10
(117/1893)
Csak arra akartam kilyukadni, hogy sokan fent akadnak azon, hogy egyes kifejezések amik magyarul egy egy káromkodást, vagy szexuális jellegû kifejezést takar az külföldön totál mást jelent.

Pl az Olaszoknál a Curva szó, ami a kanyart jelenti. Nálunk meg hangzásilag mást.

Viszont az ananásznál teljesen feleslegesen kötöttél belém mivel valóban nem tudom hol van "ny" betû a billen. Egyébként is bánt, hogy te azt hiszed nem tudom, hogy az Ny.

Más különben le sem írtam volna hisz akkor elvileg nem hallottam még a Píííínya Koládáról.
10/10
Haversrac 2013 márc. 18. - 16:06:00 10/10 Előzmény Petrapetrus
(116/1893)
már ne is haragudj nem gondoltam volna, hogy ilyen hülyeségen fent fogsz akadni, de nem lepõdöm meg a port.hun mindenki "okos". Azt se tudom a billentyûzeten hol van ez a furcsa "n" betû, amit beírtál. Mellesleg nem kell nyelvésznek lenni, hogy tudja az ember. Németeknél az a betû felett 2 pont van az az é betû. Na látod mégsem vagyok olyan hülye, mint amilyennek beállítasz.
andika91 2013 márc. 17. - 12:49:45
(115/1893)
nem tudja valaki hogy hol lehetne letölteni vagy megnézni? mert mindenhol csak az 5.részig találtam fent a neten :( :(
offtopic
Petrapetrus 2013 márc. 15. - 09:25:38 Előzmény suxel
(114/1893)
Akkor oké. :)