6/10
suxel 2013 márc. 12. - 16:48:59 6/10
(73/1893)
Nem volt egy rossz jelenet, amikor Jesus elkapta Almat. :) :) És milyen ügyesen megoldotta a taxit is, de az iratait nem szedte ki a tárcából?
7/10
napraforgó 2013 márc. 12. - 03:43:32 7/10
(72/1893)
Azt lehetett tudni elõre, hogy a szkennelés csak szívatás, Fernando elmeszüleménye. Lehet, hogy tényleg belenyúlt az egyenruha megrendelésébe is, habár én nem tartom õt olyan ötletesnek. Talán csak Cardenas felejtette el megjelölni a megrendelésnél, hogy az L méretet nem nõi, hanem férfi ruhaméretben értik.
v_zsuzsi 2013 márc. 11. - 21:42:21 Előzmény napraforgó
(71/1893)
Szerintem a fönökösködõ Fernando találta ki a nõies egyenruhát, hogy megint megszivassa. :D De hogy lebukott, hogy nem is kellett volna újra beszkennelni azt a rengeteg iratot. Alma úgysem fogja hagyni, hogy nevetséges ruhában járjon a titkára, mintha a nadrág szára is rövidebb lett volna...
vargazs 2013 márc. 11. - 19:03:17
(70/1893)
Nem tudja valaki, hogy hol lehetne megnézni. Sajnos ilyen korán ritkán vagyok itthon. Nem ismétlik valamelyik csatornán? Néha láttam belõle részletet és szívesen megnézném. Engem egyenlõre, amit láttam belõle, szórakoztat.
7/10
napraforgó 2013 márc. 11. - 18:14:14 7/10
(69/1893)
A mai rész is aranyos volt. Csucso is a nagy melák macival. Veronicának persze sikerült elrontania a kislánya örömét - a macit fertõtleníteni kell! Nevetséges volt a reggelinél a szobalány is, ahogy maszkban szolgált fel.... ennyire nem lehet félni a baciktól.
Patriciát alig ismertem meg a malter nélkül. És szegény Csucso az egyenruhában???! Éppolyan masnis selyemblúzt kapott, mint Susana. Nem igaz, hogy ezt Cardenas, a tökéletes HR-es nem vette észre.
7/10
napraforgó 2013 márc. 09. - 15:06:25 7/10
(68/1893)
Kinek a pap, kinek a papné....
Én a két fivér közül Fernandot csípem jobban, õ már annyira bohóc,hogy a megjelenésén is röhögni kell. Ahogy peckesen járkál, mint egy pávakakas és rikoltozik: hiú fiúúú!
Rogelioról nem tudni mást, csak azt, hogy hiú és bunkó, aki gátlástalanul csalja a hivatalos barátnõjét. Azt még nem tudom, hogy esze van-e.
A Patriciát játszó színésznõ csinos (fõleg az lenne vakolat nélkül), de én irtózom az ilyen nyomulós tipustól. Szerintem meg kellene hagyni a férfiaknak azt, hogy õk hódítsák meg a nõt, nem kell rögtön levakarhatatlan kullancsként ráakaszkodni.....
Kika Edgart meg nem tudták eléggé elcsúfítani sem a szemüveggel, sem a copffal, sem az elõnytelen hosszú ruhával.
A néger babának nagyon jó alakja van, és ahogy tesz-veszi magát az ici-pici szoknyájában....
6/10
suxel 2013 márc. 09. - 14:15:24 6/10 Előzmény napraforgó
(67/1893)
Ez a sorozat nálam tökéletesen beillik a kellemes háttérzaj kategóriának, ha valami érdekesebb van odafigyelek, ha nem látom, akkor meg gyorsan átpörgetem a spanyol nyelvû részt! :) :) Nagyon jól érzed, ezeknek a sorozatoknak tényleg annyi a lényege, hogy csak szórakoztasson. :)
Mirõl fog szólni a sorozat, ha már rögtön menne neki a beilleszkedés. Jó alap ahhoz, hogy néhány részen keresztül lehessen vicces részeket faragni belõle. Azért vannak pártfogói is: Alma eléggé a védelmébe vette, a titkárnõk közt meg Xochitl bár õ nem sokat nyom a latba, de legalább van, aki normálisan közeledik felé. Kíváncsi vagyok, hogy a sorozat végére eldobja-e a szemüveget és kibontja-e a séróját. Nem tipikus csúnya lány (Betty, Lisa etc.) eset õ, hanem inkább ódivatú.
Chatitaval azonban még nem tudtam megbarátkozni. :P
Nekem valamiért a gonoszok közül Rogelio a szórakoztatóbb, mint Fernando. Õ már túl bájgúnár nekem. Vele ellentétben Patricia fehérmájúsága meg nem zavar.
7/10
napraforgó 2013 márc. 09. - 04:23:20 7/10
(66/1893)
Tény, hogy nem az a mélyértelmû sorozat. De nem is bánom. Elegem van azokból a silány telenovellákból, amelyek azt játszák, hogy a történetük valami mélyem szántó és akár igaz is lehetne. Ez kimondottan csak szórakoztatni szeretne. Kicsit túlzó, mint a cirkusz és a bohócok, és épp csak annyira szabad komolyan veni, mint azt.

Csucsónak nem igazán meg a beilleszkedés. A fivérek meg jól összefognak ellene. De tetszett, ahogy Csucso megoldotta a szendvics ügyet - és Fernandónak még ízlett is....
6/10
suxel 2013 márc. 09. - 00:15:14 6/10
(65/1893)
Nem tudom mi az oka, de megnézem az adott részt és 3 óra múlva már tutira nem tudom mirõl szólt az epizód! :D :D De az a 45 perc annyira azért nem volt rossz azt tudom.
Heti 5 rész: 1. tetszett, 2-3: hagyjuk inkább, 4-5: annyira nem voltak rosszak! :)
Norcy_ 2013 márc. 08. - 23:10:38
(64/1893)
Fernandón nevetek a legtöbbet, nagyon jól játszik az a színész. A szinkront is nagyon eltalálták. Colungát pedig érdekes ilyen szerepben látni.
CsizmásPandúr 2013 márc. 08. - 21:56:50
(63/1893)
Jó sorozat, nem mondom h mindennap nézem, de egész jó. Lehet rajta röhögni, nem tipikus szappan.
6/10
suxel 2013 márc. 08. - 10:56:48 6/10 Előzmény napraforgó
(62/1893)
Csak neked a mai rész pár sorban (mert szereted a szinopszist): :) :) :)

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
********************************************************************************************************************************
A pletyka, miszerint Csucsó meleg eljut Alma fülébe is, és kételkedni kezd a férfi szexuális irányultságát illetõen. Fernando Jesust küldi el az ebédjéért Luigihoz, de Csucsó kezébõl egy gyerek kiveri az ételt, így a maga módján oldja meg a problémát, amitõl késõbb Fernando dührohamot kap. Alma megkéri Csucsót, hogy senkit ne engedjen be az irodájába, s ekkor érkezik haza Rogelio, akivel Csucsó személyesen is konfrontálódik. Fernando követeli Rogeliotól, hogy rúgja ki Csucsót, azonban Alma a védelmébe veszi. Rogelio pedig meghozza a végleges döntését Csucsót illetõen.
Riuci 2013 márc. 08. - 07:49:53
(61/1893)
Kedves mindenki! valahol fenn van ez a sori a neten? Én ugyan is nem találom. Aki tud valamit kérem írjon. Sajnos csak az elsõ részt láttam, és érdekelne a folytatás.
Üdv. Riuci
7/10
napraforgó 2013 márc. 07. - 18:55:28 7/10
(60/1893)
Amazt már nem nézem. Nem igazán szól semmirõl. A nagypapa mindig ordítozik, ha meg nem, hát iszik. Norma férje szintén ordít és a nõk is sokat visitoznak az én ízésemhez képest. Építik még a házat egyáltalán? Vagy ha Norma el akar válni, már nincs is rá szükség?

Ebbõl viszont még lehet valami. Jesusnak nyilván meg kell kûzdenie a titkárnõkkel (szerintem ez lesz a könnyebbik feladat), férfiak heccelõdését le kell állítania. Aztán meg kell fékezni a két nagy kan férfiasságát, végül meg kell hódítania a fõnökasszonyt.
Aztán ott van még a siralmas magánélete. Ahhoz, hogy rendes kapcsolatot tudjon kiépíteni a kislányával, valahogy meg kell szelidítenie az anyját is.... És ha mindezt viccesen, szórakoztatóan teszik,,,, Valahogy még a túlzásokat is jobban tolerálom.
6/10
suxel 2013 márc. 07. - 18:48:07 6/10
(59/1893)
4 rész után azt mondod, hogy jobban tetszik, mint A szenvedélyek lángjai?
7/10
napraforgó 2013 márc. 07. - 18:36:35 7/10
(58/1893)
Csípem Ernesto dokit a bájgúnár Fernandó szerepében. Chucho - nálam eztán csak Csucsó - helyében már rég ráborítottam volna a kávét. Jó a titkárnõi kollektíva, de a pasi munkatársak is. Azt még nem sikerült kiderítenem, hogy ez a sok ember csinál is valamit, vagy csak egymást szórakoztatja...

De a fõcímzene alatt látottak szerint Csucsónak csak sikerül beilleszkednie, õt ünneplik egy nagy tortával.

A pofátlan exbarátnõjét kicsit helyre kellene tenni.
6/10
suxel 2013 márc. 07. - 18:09:33 6/10
(57/1893)
Ehhez nem kell spanyolul tudni! 3 perc alatt Google translatorral össze lehet rakni a 3-4 soros kis összefoglalókat. Ha az ember lefordítja magyarra meg angolra úgy már simán össze tudja rakni. Persze gyakorlat teszi a mestert! :)

Amúgy hogy tetszett a mai rész?
7/10
napraforgó 2013 márc. 07. - 17:56:25 7/10
(56/1893)
No igen. Ha valaki tudna spanyolul a csatornától. Vagy lett volna annyi eszük, hogy a fordítókat ezzel is megbízták volna.
juan-ZSU 2013 márc. 07. - 17:07:29
(55/1893)
Hol lehet megnézni az 1. részt online?Nem találom sehol.
6/10
suxel 2013 márc. 07. - 13:28:37 6/10
(54/1893)
Pedig lenne, hozzá alapanyag: Mexikóban a 4. részhez "csak" ennyit adtak ki, nem igaz ebbõl nem lehetne 3-4 mondatot kicsempészni:

*****************************************************************************************************************************
Röviden, néhány gondolatot kiragadva (4. rész): Chatita meggyõzi Jesust fogadja el a munkát. Jesus visszamegy az Avonosokhoz, hogy bocsánatot kérjen a botrány miatt, majd elfogadja a munkát. Veronica gyanakszik, hogy neki Jesus hazudott az állással kapcsolatban, ezért az Avonhoz telefonál, ahol Maricela azt mondja, ilyen nevû férfit nem is ismer. Xochitl szeretne segíteni Jesusnak a beilleszkedésben, de a titkárnõk nem hagyják, lehetetlenné akarják tenni az életét a cégnél. Jesusnak rögtön bonyodalma adódik abból, hogy nem tudja kicsoda is Rogelio a cégnél, amikor egy hívást kellene kapcsolnia tõle Almahoz.
*****************************************************************************************************************************

Chatita (Carmen Salinas) convence a Jesús (Fernando Colunga) de tomar el puesto de secretaria, porque es un trabajo digno y eso es mejor que nada, especialmente porque si quiere ver a Valentina, tiene que pagar.

Jesús regresa a Avon con la cola entre las patas a hablar con Alma (Blanca Soto) y disculparse por el escándalo. Alma también está apenada por no haberle aclarado que lo contrataría como secretaria. Jesús acepta el trabajo como secretario ejecutivo de la subdirección regional.

Verónica (Claudia Álvarez) sospecha que Jesús le miente sobre su trabajo en Avon y decide tomar cartas en el asunto. Habla a Avon y pregunta por Jesús, Maricela (Violeta Isfel) contesta y dice no conocerlo. Las sospechas de Verónica incrementan.

Las secretarias se mortifican con la presencia de Jesús, pues les ofendió cómo habló del gremio secretarial.

Fernando (Alejandro Ávila) intenta regresar a Jessica (Jeimy Osorio) a su puesto en la subdirección, pero se encuentra con la sorpresa de que Alma ha contratado a Jesús.

Los empleados del área de contabilidad, un trío de bufones, no tardan en hacer burla del nuevo secretario.

Xochitl (Kika Edgar), por su parte, quiere apoyar a Jesús y las secretarias no la dejan, se proponen hacerle la vida imposible.

Jesús tiene su primer desencuentro con Rogelio (Erick Elías) cuando contesta una llamada y no sabe de quién se trata, no quiere pasarle la llamada a Alma y le cuelga accidentalmente. Rogelio está furioso.

Fernando maltrata a Jesús y le pide cosas sumamente complicadas y se porta especialmente exigente con él. Lo llama Violeta, Margarita, Tulipán, Rosa, Jesusa y Encanto. Jesús necesita el trabajo y debe contener su enojo.

Fernando está empeñado en despedir a Jesús, pero Alma, su ángel de la guarda, no lo permitirá.