Téma: Androméda

8/10
Ezüstliliom 2008 jan. 08. - 13:10:48 8/10
(19/159)
Ez nem olyan hosszú sorozat. Hamar "elfogyna" úgy.:) De én is visszasírom az egész vasárnap délelõttös sci-fi tobzódásokat.
Banilla 2008 jan. 08. - 05:45:31
(18/159)
Én elég szomorú vagyok, hogy nincs Star Trek...:(
Nagyon kíváncsi vagyok erre a sorozatra, és remélem, nem csalódok! Azt azért sajnálom, hogy nem 2 részt adnak egymás után!
9/10
Golyo30 2008 jan. 07. - 11:04:35 9/10
(17/159)
Na erre a jelenetre én is emlékszem! :)
Amúgy én nem vagyok nagy sci-fi rajongó, de Kevin Sorbo miatt elkezdtem nézni annakidején és nekem nagyon bejött a sorozat. Az én kedvencem Trance volt a sorozatban.
Még az õsidõkben dühös is voltam, hogy az m1 csak úgy abbahagyta, pedig volt még folytatása. Mondjuk az m1-nél már megszoktam, hogy nem túl nézõbarát módon sok sorozatnak csak az 1.szezonját adják le, majd a sorozatot megkedvelõ nézõket, akik néznék tovább a sorozatot, azokat meg magasról lesz*rják...
8/10
Ezüstliliom 2008 jan. 07. - 02:46:09 8/10
(16/159)
Pasik...:) Persze mi más maradt volna meg Bennetek, mint Androméda?:D Lexa Doigot aztán láttam még más filmekben is. Természetesen mindig bomba nõt játszott.:)

Eh! Õt sem sorolják fel a szereplõk közt. Mi a franc???
8/10
Ezüstliliom 2008 jan. 07. - 02:43:06 8/10 Előzmény Todd
(15/159)
Hû! Van belõle több évad is??? Remélem, most végre láthatom.:)
Én is fanyalogtam kissé az elején, de tény. hogy megfõzött a sorozat. Annyira szerethetõek a szereplõi, hogy mindig nagyon vártam, mi fog történni velük legközelebb. Ráadásul anno az elsõ részt nem is láttam. Most azt is bepótolhattam.:)

Egy poén az elsõ részbõl:
Harper mondja Dylanrõl (Kevin Sorboról) :
- Én mondom nektek, óriási a fickó! Akár... Úgy néz ki, mint Herkules, a görög félisten.

:DDD

Apropó!
A Harpert játszó színész neve miért nincs ott a sorozat oldalán???
Zsul 2008 jan. 07. - 00:04:41
(14/159)
Jól emléxem, hogy ebben volt az, hogy az Androméda valami központi számítógépegység, vagy ilyesmi? S akkor emberi alakot ölt a jobb kommunikáció meg mit tom én miért, s elfeletkezik azon "apróságról", hogy az emberek ruhát is szoktak hordani? S akkor az amúgy is gyönyörû szinésznõt meztelenül.:) Aztán a kapitány közli, hogy csodálatos meg minden, de jobb lenne ruhában... persze ez egy halvány emlék, de mintha ide lehetne kapcsolni... egy azonban 100% biztos!
Ez a nõ nagyon tetszik.:)
sznúp 2008 jan. 06. - 14:27:20
(13/159)
Bizony én is néztem régen a sorozatot az M1 ~ en mindig . Tök jó maga a csapat is , nem 1 olyan legénység ahol mindenki puszipajtása a másiknak , hanem vannak ellentétek , árnyaltabb figurák , stb .
Az Androméda + milyen jó nõ :D
10/10
draft 2008 jan. 06. - 11:36:09 10/10
(12/159)
Már láttam 2x de megnézem mégegyszer. sztem alapsorozat...
Zajac 2008 jan. 06. - 10:49:19
(11/159)
Anno én is láttam,pár részt a M1-en,most megnézem az elsõt és majd meglátjuk...
felh 2008 jan. 06. - 09:05:57
(10/159)
Gene Roddenberry neve számomra is egy kiváló "márka", de ezt a sorozatot már nem õ készítette, hanem csak a G. R. mûhely... és ez messze nem ugyanaz....
Todd 2008 jan. 05. - 20:12:18
(9/159)
Ez a sorozat valóban ment az M1-en pár éve.Sajnálatos hogy nem vették meg a további részeket.Legalább lett volna valami nézhetõ azon a "SZUPER"csatornán.A Viast 3 nem csinált rossz boltot vele.Fõleg ha megveszi a többi évadot is.Igazán csak akkor bontakozik ki a teljes történet!Eleinte kissé szkeptikus voltam a maszkokat és egyes díszleteket tekintve.Viccesnek tûntek egy jó sci-fi-hez...De ahogy a story cselekménye kibontakozott,a színészek játékával,szövegével,s fõleg az ûrjelenetek technikai megvalósításával,látványvilágával karöltve,egyre inkább vártam a következõ részeket és azt kell mondjam,hogy nem hiába.Le a kalappal az egész filmes csapat elõtt.Szerintem szinvonalban csak a Csillagkapu sorozat nyújt ennél komplexebb élményt. \természetesen hódolat a most is futó BABYLON 5 szériának is,mert ugye van élet a STAR TREK-en kívül is!\ Lehet összehasonlítgatni ezzel v.azzal a sorozattal,azért véleménnyilvánítás elõtt nem ártana megtekinteni belõle legalább egy pár részecskét,hogy tudjuk mirõl is beszélünk...-Nemdebár?
8/10
Ezüstliliom 2008 jan. 01. - 22:48:38 8/10
(8/159)
Jaj de jó!!!!:))) Szomorú voltam, hogy vége a Star Treknek, de már meg is vígasztalódtam. Ezt a sci-fit is szeretem, és valahogy mindig szimpatikus volt Kevin Sorbo, már a Herkulesben is. Tudom, nem a leg-leg-leg egyik sorozat sem, de nekem akkoris a szivemhez nõttek az összes szereplõvel együtt.:)
2/10
sutty 2007 dec. 31. - 16:54:13 2/10
(7/159)
Ez nem új sorozat. Néhány éve ment az m1-en. Amúgy a Star Treknél sokkal laposabb a film. Olyan vékony hártyaszerû. Kár hogy az igazán jó új sci-fi sorozatok el sem jutnak a Viasat3-ra. (Le kell õket tölteni.)
rockqueen 2007 dec. 26. - 18:09:54
(6/159)
Ja,az tény,hogy az Andromáda nem egy Voyager vagy Deep space nine vagy Enterprise,de azért én bírom.Nekem Gordon Michael Woolvett vagyis a sorozatban Seamus Harper a kedvencem belõle.Rajta mindig sokat nevettem.
stanmart 2007 dec. 25. - 14:14:18
(5/159)
Új sci-fi a Viasaton? Jól hangzik! Egy esélyt adok neki, ha Gene Roddenberry neve van mellette, akkor nagyot nem csalódhatok. :) Szomorú vagyok, hogy a Viasaton megszakadt az évek óta tartó "reggeli Star Trek" hagyomány, de örülök, hogy sci-fik vették át a helyét.

A Star Trek vs. Androméda vitához nem szeretnék hozzászólni (Trekkieként úgy se lennék túl objektív :D ), de szerintem nem kellene elkezdeni, mert ezt már ezerszer eljátszották más filmekkel is (fõleg SW vs. ST), és mindig csak flamelés lett a vége.
Ezzel nem azt akarom mondani, hgy ne írjátok le a véleményeteket, csak azt, hogy azt a másik véleményének tiszteletben tartásával tegyétek.

(Tudom, eddig senki se írt bunkó kommenteket, csak vigyázzunk, mert könnyen az lehet a vége.)
Lala1 2007 jún. 15. - 20:40:09 Előzmény stonerack
(4/159)
Hát evvel én is vitatkoznék. Szerintem ha valaki jobb sorozatot akar csinálni mint a Star Trek sorozatok, és fõleg mint a Voyager, Deep Space Nine vagy Enterprise, annak össze kell kapnia magát.
Jó, jó az Androméda de ahhoz hogy ezeket utolérje sokat kell még fejlõdnie.
Persze, egyértelmûen itt is igaz a mondás kinek a pap és kinek a papné. Ugye ezeknél a tetszést befolyásolja az is, kinek melyik stílus tetszik jobban. Meg befolyásoló lehet részemrõl az is hogy én a Star Trek filmeken nõttem fel, és én ezekhöz viszonyítom a többit. Ugyanúgy mint a nagy mozifilmeknél a Star Warsokhoz. Ugye azoknál is az elõször vetített (4-5-6) részek magasra állították a mércét, nem is igen tudott senki csinálni jobb sci-fit.
10/10
stonerack 2007 febr. 09. - 18:54:10 10/10 Előzmény Káosz
(3/159)
nem rossz?? ponnntosan fordítva. a Star Trek nem rossz akad 1-2 nézhetõ rész..
Andromeda viszont a legjobb sci-fi ami megy.
sliders,lexx,x-akták,végtelen határok stb szintjén van.
a Star Trek már fárasztó annyit nyomatják, imátkozom hogy elfogyjanak a részek és ez nem csak az én véleményem
Káosz 2006 okt. 08. - 07:33:53 Előzmény hzoltan83
(2/159)
nem rossz, de a star trek sorozatok jobbak szerintem
hzoltan83 2006 aug. 29. - 19:39:08
(1/159)
Nagyszerû sorozatot tekinthet meg aki végignézni
Gene Roddenberry's Andromeda címû sorozatát.
Az eggyik legjobb scifi sorozat. :)

Íme pár Andromédás oldal:
----------------------------------
<a target="_blank" href="http://andromeda.atw.hu/" title="http://andromeda.atw.hu/">andromeda.atw.hu</a>
<a target="_blank" href="http://andromeda.scifi.hu/" title="http://andromeda.scifi.hu/">andromeda.scifi.hu</a>