Téma: Angyal

1/10
Szegényanyád 2022 jún. 02. - 21:34:39 1/10
(3/3)
Egy film, elmebeteg , akaratgyenge, drogos idiótákról. Nincs benne szerethető figura, kivéve az apa, aki az elején maghalt. Nem sikerült teljesen végig nézni, de nem is baj. Hát 2009, már kezdődik a neoliberális degenerált idióták szerettetése.
5/10
Queen999 2017 ápr. 15. - 18:29:38 5/10
(2/3)
Hát ... a film története nagyon ellett találva, de nagyon rossz a megvalósítása. A színészekrõl nem is beszélve, pocsék választás volt, jobban nem is tudták volna eljátszani a történetet. De ebben a filmben mégis van valami, ami tetszik.

Rengetegen ajánlották a filmet, egyszer megkönnyeztem, pedig azt hittem sírni fogok rajta, de inkább az volt, hogy untam magam, miközben néztem, s hol tekergettem, hol nem. Jó, valamilyen szinten átérzem a történetet, de mégis lehetett volna ez tökéletesebb is, és azt éreztem a film nézése alatt, hogy ez egy hatalmas körforgáshoz fog vezetni.
10/10
Joseph Barbera 2017 ápr. 03. - 23:19:40 10/10
(1/3)
Alap mû! A film elég jó. Nagyon kényes témát boncolgat.

Spoiler lehet...

A lényeg, hogy megértettem: van az a helyzet, amikor nagyon is érthetõ, ha lemondunk a gyerekünkrõl. Itt a fõhõsnõ élete teljesen félrecsúszik, mert aza nyja nem jól mérlegel, és minden áron ragaszkodik a gyerekéhez, miközben saját maga s kiszolgáltatott helyzetben van. Fõhõsnõnk viszont lemond a gyerekérõl...legalábbis talán idõlegesen, mert tényleg van, amikor az a jobb. Szomorú, elgondolkodtató film.