Mizantropeee márc. 06. 19:08:35
(7/7)
Miféle analfabéta kreálja ezeket a filmismertetőket? Rossz olvasni.
6/10
danek87 jan. 17. 14:30:09 6/10 Előzmény pihes
(6/7)
De mi volt a fordulat, én nem jöttem rá?!
ratketyree 2023 aug. 21. - 11:09:33
(5/7)
Annak ellenére, hogy általában rajongok az életrajzi filmekért, ezt nem találtam különösebben meghatónak. A film egy olyan témát elemez, amivel máshol is sokat foglalkoztak. Emiatt nem vonhatom le azt a következtetést, hogy a meglepetés eleme hozzájárult volna a sikerhez. Ez egy tündérmese, így természetes, hogy a női főszereplő komoly hibákat követett el, de ha ez valóban megtörténik, akkor komoly bajba került volna. https://freegamesonline.io/
6/10
nefefe 2023 aug. 21. - 09:07:23 6/10
(4/7)
Annak ellenére, hogy általában az igaz történetek alapján készült filmek jók, ettől nem voltam elájulva. A film olyan problémát boncolgat, amit már sok-sok filmben megírtak. Ezért nem mondhatom, hogy az újdonság erejével, hatott… Ha a való életben is így történt minden, akkor a női szereplő óriási hibákat vétett – noha ez érthető, hiszen ez egy tanmese. Hogy sok nárcisztikus – vagy bipoláris – személyiségű férfi létezik – tudjuk. Hogy ennek kapcsán mindig lesznek bántalmazott nők – ezt is tudjuk. Hogy ez ne így legyen, mit lehet ez ellen tenni? Talán kevesebb naivitással kellene kezelni az ilyen helyzeteket. De hát tudjuk a közhelyet: a szerelem vak… Csak a tanulság miatt – egyszer meg lehet nézni.
4/10
Nótárius 2022 szept. 27. - 19:54:59 4/10
(3/7)
Íme, a film trailere:
https://youtu.be/11oK8FnpjFk
6/10
pihes 2022 febr. 09. - 14:14:50 6/10
(2/7)
Ha a végével kezdem, egy nem várt fordulat tette fel az i-re a pontot. Nem rontott bele a sok szünet.
Elég fordulatos az elejétől kezdve!

6/10
rozsaflorian 2022 febr. 03. - 20:42:34
(1/7)
Rendezte:
David Weaver

Szereplők:
Grace Tanner-Elisabeth Röhm
Paul Carter-Antonio Cupo
Sheri-Alison Araya
Tom Garvey-Adam Beauchesne
Brooks nyomozó-Veena Sood
Natasha-Christie Burke
Neva Alvey-Marlie Collins
Stewart Yanagita-Hiro Kanagawa
Julien-Mike Dopud
Heather Bridges-Leslie Hendrix
Marina-Veronika Hadrava