Téma: Anna

Rockdoll 2006 márc. 22. - 16:52:56
(83/543)
Na a második kedvenc pasim:Adrien Brody. Kinyomoztam....:-)
Rockdoll 2006 márc. 22. - 16:32:52
(82/543)
1 néhány kép akart lenni,sorry
Rockdoll 2006 márc. 22. - 16:30:25
(81/543)
Egyépként Gabriel Byrne nem néz ki jól,a színész,de van 1 néhány ahol egész pofás manusnak néz ki.Szval civilben Colin Firth jobb.De a vasálarcosba õ a legjobb.És az összes testõrös film köztül õ játsza a legjobban D'Artagnant,Szerintetek???Nálam így van a 3-om legjobb pasi:1)Gabriel Byrne alakította D'Artagnan
2)az a pasi aki játszott a zongoristában,õ volt a fõszereplõ,meg a king kongban.Kicsit nagy az orra...,de jól áll neki(Hogy hívják azt??)
3)Colin Firth
Nektek,hogy van az elsõ három??,
Rockdoll 2006 márc. 22. - 15:26:32
(80/543)
Sziasztok!!!
Szval nyert a BB!!!Ok,azt nézem meg.Amúgy a Narniát elöbb elolvasom könyvben!Ti olvastátok???Sztem nem túl jó,az író olyan gyerekesen fogalmaz,és különben sincs benne semmi romantika!!!!:-)
Képzeljétek,annyi Gabriel Byrne alakította D'Artagnanos képet szedtem le a netrõl,megtelt a mappám!!!!Anyám nem engedi,hogy kirakjam a számítógép monitorának háttereként,olyan igazságtalan,pedig van egy(több)sexy kép.pl:amikor amikór oldalra néz,és kissé romantikusan mert Anna királynõt nézi.Na befejezem.Egyépként Gabriel Byrne papi koleszbam nevelkedett,de 12 éves volt amikor cigizésen kapták és kirúgták.Majd tanár lett,és színész!Tök eredeti élet pálya vagy mi,nem???
Na én megyek,sok sok sok puszi mindenkinek!
aralk1 2006 márc. 22. - 14:17:05
(79/543)
A paksi könyvtár online katalógusa szerint mind a 8+1 Anne könyv megvan, úgyhogy én is inkább kölcsönzöm majd õket!

Már alig várom, hogy megnézhessem a filmet, ha megkapom Kata01-tõl!!!

Acica!
Még ha jók is lesznek a filmek, azt tudnod kell, hogy csak az 1-4. részek vannak meg. (Korábban már leírtam a véleményem az 5-6. részrõl...)
hallatlan 2006 márc. 22. - 13:56:00
(78/543)
Kedves Rockdoll!
Bocs, hogy csak most írok, de reggeltõl estig az egyetemen vagyok és nam volt idõm írni.
Természetesen õszintén mondtam nyilatkoztam. Igencsak szemreveló férfiú, de én mégis csak MR. DARCY-nál maradok ;)

Én láttam a Narniát és a BB-t (újat is)...
A Narnia nekem tetszett, azt érdemes megnézni.
A BB szintén tetszett, és nagyon élvezhetõ, ha el tudsz vonatkoztatni Colin Firthtõl és a BBC-s változattól.

Hello Acica!
Az én nevem Míra.
A könyvet majd kiveszem inkább a könyvtárból és nem veszem meg. Nem túl jó amit írtál róla...de elolvasom.
kolibri 2006 márc. 21. - 19:51:43
(77/543)
Ja, azt még hozzá kell tennem, hogy ez csak a könyvek megjelenési sorrendje, de a történetek úgy jönnek egymás után, ahogy Ági leírta. Érdekes ez is, nem? Már alig várom, hogy elkezdjem olvasni, de elõtte még egy másik könyvet akarok elolvasni, Paulo Coelho: A Piedra folyó partján ültem, és sírtam címût. Szeretitek Coelhot? Nekem nagyon tetszenek a könyvei, eddig hármat olvastam. Elgondolkodtató, kicsit filozófikus (de nem nagyon!!!) könyvek. Na puszi :)
kolibri 2006 márc. 21. - 19:37:09
(76/543)
Sziasztok!

Én úgy tudom, hogy a könyvek megjelenési sorrendje a következõ:
1908 Anne otthonra talál
1909 Anne az élet iskolájában
1915 Anne válaszúton
1917 Anne férjhez megy
1919 Anne és a Szivárvány-völgy
1921 Anne gyermekei a háborúban
1936 Anne új vizekre evez
1939 Anne családja körében.

Ági! Én a helyedben inkább a BBC-s Büszkeség és Balítéletet nézném meg újra. Ugyanis sem a mostani filmrõl, sem a Narniáról nem hallottam jókat. Az eredeti sorozat viszont baromi jó! De ha már választanom kell, akor inkább a BB! Puszi
Rockdoll 2006 márc. 21. - 15:03:24
(75/543)
Sziasztok!!!
Kedves Kolibri:) köszi,és tudom,hogy így van ahogy mondod!!=)
Kata01 halálra röhögtem magam azon a kijelentéseden,hogy Harrison Fordot nem rugdalnád ki az ágyadból,hááát azt megértem!=))
Szerintem már a jövõ héten megveszek néhány Anne-s könyvet!=)
Amúgy vmelyik õtök látta a Narniát???Én még nem,a barátaim azt mondják,hogy nagyon jó,én viszont lehet,hogy inkább Büszkeség és balítéletre költeném a pénzem...,mert igaz,hogy a régit már láttam,de az újra is kiváncsi vok.Ti melyiket néznétek meg?(De sztem a válasz 1értelmû,hogy BB)
Na sok sok sok sok sok sok sok sok sok puszi mindenkinek!!!!!!=))
Acica 2006 márc. 21. - 14:17:50
(74/543)
Sziasztok!

Kedves Aralk (Te Klári vagy, ugye?), köszönöm a biztatást a DVD-vel kapcsolatban, remélem, sikerül, és azt is, hogy tudunk találkozni. Ja, kérdésedre válaszolva az Anne-könyvek így jönnek, ha jól tudom:
1. Anne otthonra talál
2. Anne az élet iskolájában
3. Anne válaszúton
4. Anne új vizekre evez
5. Anne férjhez megy
6. Anne családja körében
7. Anne és a Szivárávány-völgy
8. Anne gyermekei a háborúban

Remélem, nem cseréltem fel a 6-ost és hetest, most a munkaheylemen vagyok, ha otthon megnézem, korrigálok, ha nem jó.

Kedves Hallatlan!
Mi is a Te "igazi" neved? Én most kaptam meg szülinapomra az Anne karácsonyát. Elolvastam. Kis novellák vannak benne. Kettõ epizód ki van véve egy az egyben az Anne-könyvekbõl =(Matthew nem enged a puffos ujjból, Anne meghívja Katherine Brooke-t Avonlea-ba), a többi novella ismeretlen szereplõs, és aranyos, megható karácsonyi történetek, de õszintén szólva kissé silányak, legalábbis az Anne-hez képest szerintem. Na, mennem kell, sziasztok, puszi!!!
Kata01 2006 márc. 21. - 07:29:06
(73/543)
Sziasztok!

ÉLEK!!!!
És most hõsnek képzelem magam, hogy megtaláltam a videokazikat!!!!!!
Igen, kedves Kolibri, én inkább a "mûvész filmeket" szeretem....

Azt hiszem, már tényleg TÚL öreg vagyok... Nincs pasi ideálom. Már egy normális emberrel is megelégszem ill. -nék.
Bár Harrison Fordot nem rugdalnám ki az ágyamból.
pusz
aralk1 2006 márc. 21. - 06:36:58
(72/543)
Sziasztok!

Visszatérve a könyvekhez.
Valaki (Acica???) le tudná írni, hogy hogyan jönnek sorrendben az Anne könyvek???

Köszi!!!

Acica!
Ha kiderül, hogy milyen lesz a DVD (élvezhetõ-e , vagy már annyira rongyosak a videófilmek, hogy nem lesz jó), jelentkezem, és ha minden oké, megbeszéljük hogyan juttathatom el hozzád!
kolibri 2006 márc. 20. - 20:02:01
(71/543)
Kedves Rockdoll! (azért nem Ágit írtam, mert az már nem egyértelmû :))
Nekem régebben (középiskolás koromban) kifejezetten a hosszú hajú srácok jöttek be, de aztán ahogy idõsödtem, változott az ízlésem is, és most már nem tetszenek a hosszú hajúak egyszerûen azért, mert szerintem sokkal férfiasabb a rövid haj. Szerintem a te ízlésed is biztos fog változni! És ne aggódj! Biztosan megtalálod a te romantikus lovagodat, csak gyõzd kivárni! Lehet, hogy nem paripán fog jönni, de szerintem az a lényeg hosszú haj ide vagy oda, hogy jó ember legyen és nagyon szeressen téged! :) Majd rá fogsz erre jönni! Hidd el! Hozzátenném, hogy vannak még romantikus férfiak! A võlegényem abszolút az, de ismerek rajta kívül is pár embert. :)) Egyébként nekem leginkább Colin Firth jön be (Mr. Darcy), de szerintem ezzel vagyunk így páran. Igaz, Míra? :))
Rockdoll 2006 márc. 20. - 18:37:25
(70/543)
Szia Míra!
Örülök,hogy szerinted is jól néz ki D'Artagnan!De most tényleg komolyan gondolod?Olyan kár,hogy ilyen pasi ma már nincs,úgy szeretnék az 1600-as években élni.Tök izgi.Ez a mai világ unalom és tele van bunkóbbnál bunkóbb srácokkal.Meddig fajul még a világ???Lassan majd mi csajok viszünk virágot a sok hülye paraszt pasinak.Nem ám olyanok lenneének mint pl D'Artagnan...Persze vannak kivételek!Ha nekem lesz pasim annak hosszú haja lesz,ha meg nem olyan a haja megmondom,hogy,ha szeret növessze meg!:-)
De Míra,láttad a filmet???Ki volt a kedvenced,csak nem D'Artagnan.Amúgy szerintem a nyálas Leonardo DiCaprio nyomába sem ért D'Artagnannak.NEM?????
NA puszi,és Míra gyorsan válaszolj!:-)
hallatlan 2006 márc. 20. - 17:43:38
(69/543)
Azzal, hogy nekem Mr. Darcy jön be, nem azt mondom, hogy a hosszú hajú pasik ne jönnének be, mivel nem tudom, hogy látta-e valaki a Rabold a nõt! c. filmet...Nos, abban mindkét fõszereplõ srác hosszú hajú és helyesek, romantikusak, meg miegyéb, ami ahhoz kell, hogy beleessenek a nõk...
hallatlan 2006 márc. 20. - 17:35:51
(68/543)
hello!

Nos, bevallom majd' 20 éves fejjel még mindig megvan az ideálom, aki ugyan nem D'Artagnan, hanem Mr. Darcy ;), de elég helyes, romantikus... pasas a Te ideálod is :))) ... vele sem kell szégyenkezni...

Hello Acica én is üdvözöllek köreinben.

P.S. Örülök, hogy ennyien rávettétek magatokat az olvasásra...Remélem Ti is jót fogtok rajta szórakozni.
Jó olvasást Mindenkinek

Van köztetek esetleg, aki olvasta az Anne karácsonyát?? Én nem, de ha van vki, mondja el, hogy milyen...érdemes-e megvenni stb.
Rockdoll 2006 márc. 20. - 15:51:33
(67/543)
Sziasztok!!!!
Képzeld Acica (Ági),én nekem is a becsületes nevem Ági!!!:-))))))
Hát akkor látom pasi ügyben nem mindenkivel egyezik az ízlésem...,de nem vagyunk 1formák!
A könyveket megfogom venni,modt már tuti!:-)
Na puszi mindenkinek!
Míra mikor ír már!!!!:-( ??? Õ még nem mondta el,hogy neki is bejönnek e a hosszú hajú lovag szerû pasik!!!!>:-(
Acica 2006 márc. 20. - 13:47:46
(66/543)
Sziasztok!

Tök jó, hogy írtatok, nagyon vártam. Amúgy böcsületes nevem Ági, és megadom a mailcímemet is, ha van kedvetek, írjatok oda is: balmaza28@yahoo.fr
Nekem sajnos nincs meg videókazin a sorozat, mert mire lett videóm, már nem adták a filmet, hogy fel tudjam venni, ezért is kérdeztem, hogy van-e köztetek szegedi? A 2. és 3. rész nagyon rossz minõségben megvan CD-n, egy ismerõsöm tette át videókaziról, de sokszor lemarad a hang a képhez képest, szóval eléggé élvezhetetlen. Pedig ha normálisan meglenne videón vagy DVD-n, rengeteget nézném. Szóljatok, ha tudtok ebben segíteni!
Ja, és a hosszúhajú, romantikus, "lovagszerû" pasik nekem is bejönnek, illetve régebben egy ilyenrõl álmodoztam... Hát a võlegényem nem éppen ilyen, de azért romantikus alkat, de el nem cserélném egyetlen lovagszerûre sem! Hát igen, megváltoznak az ember ideáljai, úgy mint Anne-nek is. Nemhiába kosarazta ki a jóképû, melankolikus, bús, romantikus lovagot, Roy Gardnert, és választotta a játszópajtás Gilbertet... Na most mennem kell, majd jelentkezek. Puszi mindenkinek!!!
kolibri 2006 márc. 19. - 19:44:43
(65/543)
Szia Acica!
Üdv a fórumon! Mindig öröm, ha egy újabb rokon lélelkre találunk! :-) Még én sem olvastam a könyveket, mert Klárihoz hasonlóan féltem, hogy a film után esetleg csalódás lesz! De mostmár kedvet kaptam hozzá! :-) Klári! A videókazik megtalálása sorsszerû, nem? Pont most, hogy így ennyien összetalálkoztunk a fórumon... Én hiszek a Sorsban. Ti hogy vagytok ezzel?
aralk1 2006 márc. 19. - 19:35:57
(64/543)
Szia Acica, üdv a Rokonlelkek között!

Anne könyvet még nem olvastam, mert eddig féltem, hogy csalódás lesz a film után.
Most azonban kedvet csináltatok hozzá.
Amint végzek a most olvasott könyvvel (illetve másik hárommal, amit szeretnék rövid idõn belül elolvasni) hozzá is látok!

Képzeljétek! Milyen remek dolog történt velem/velünk ma! Az utóbbi idõben többször költözködtünk és az Anne videófilmjeink kb. 1 éve eltûntek.
Ma Kata01 (a húgom) felhívott, hogy egy dobozban megtalálta õket!!!!! :)

Jövõ héten találkozunk, akkor odaadja nekem, én pedig (miután átírjuk DVD-re) rögtön megnézem!!! Már nagyon várom!!!Még sohasem telt el ilyen hosszú idõ, hogy ne láttam volna.

Rockdoll! Nekem nem jönnek be "hosszúhajú romantikus lovagok", de hát ízlések és pofonok...

Puszi mindenkinek!!!