xilol 2021 dec. 05. - 12:19:41
(7/7)
Lássuk a lényeget:
írta: Hubay Miklós
dramaturg: Zahora Mária
rendezte: Zsurzs Éva
készült: A Magyar Televízió I. studiójában 1978-ban.
olahmiki1959 2020 ápr. 26. - 00:37:04 Előzmény radovan71
(6/7)
Örülök, hogy neked tetszett! Ebből is az derül ki, hogy ízlésen és pofonok mennyire különbözőek lehetnek.
Üdv!
10/10
radovan71 2020 ápr. 25. - 23:19:52 10/10 Előzmény olahmiki1959
(5/7)
ezt olvasva kicsit félve kezdtem el nézni,de alaptalanul.Nekem nagyon tetszett és a párbeszédek is rendben voltak,sőt nagyonis.A két főszereplő,de főleg Galambos Erzsi,lubickol a szerepben,látszik mennyire elemében van az abszurd szituációban.Amugy véletlen találtam rá,az MTVA honlapján,és egyáltalán nem volt kidobott idő,vicces,eredeti és pont olyan hosszú amilyennek lennie kell.
Lyanos1 2018 jún. 16. - 13:51:05
(4/7)
Érdekes módon a Noa-Noát alakító modell neve magában a filmben nem jelenik meg. A film elején a másik két szereplőt illetve az őket alakító színészek nevét látjuk kiírva. További stábtagok nevei a vége felirat után olvashatóak, de Fábián Katalin nincs köztük. Ezzel együtt az imdb szerepelteti az illetőt, viszont ez az egyetlen alkotás, ahol a neve megjelenik.

"...amúgy meg az utolsó poén tetszett."
*** SPOILER ***
Ami azt illeti, ismerve a mitológiai Pygmalion történetét, akinek alkotása csinos nővé változott, valamint látva, hogy a filmbeli szobrász a modelljét bebugyolálja és szoborként való viselkedésre kéri, sejteni lehetett, hogy mit is akar jelenteni a címbeli anti-Pygmalion.
*** SPOILER ***
olahmiki1959 2017 márc. 26. - 05:13:18 Előzmény seamandarin
(3/7)
Köszi az infót!
Egyébként megnéztük a tv játékot, és azt kell mondanom, borzasztó nagy csalódás volt, mert hiába a jó színészek - Galambos Erzsi és Kozák András -, a szövegek hihetetlenül mesterkéltek voltak benne, egy igazi, természetes mondat az egész darab alatt nem hangzott el.
Pedig a lehetõség benne volt, amúgy meg az utolsó poén tetszett.
Kár érte...:)
seamandarin 2017 márc. 23. - 17:34:50
(2/7)
Sajnos a Port. hu egyre mélyebbre süllyed, lassan már azt sem fogjuk megtudni, hogy mikor kezdõdnek a mûsorok.

A konkurens mûsorújságról loptam:



Szereplõk:
Galambos Erzsi (Lívia)
Kozák András (Bulcsu)
Fábián Katalin - Noa (Noa
a modell)

Rendezte:
Zsurzs Éva
olahmiki1959 2017 márc. 23. - 17:19:55
(1/7)
Kik a szereplõk?