4/10
fbal 2008 jan. 20. - 02:52:19 4/10
(16/116)
Kb. 20 hasonló filmet láthattunk az utóbbi 10 évben, csak itt még a poénok is hiányoztak. A sztoritól szintén nem estem hasra. Mûfaja inkább csak romantikus, mintsem vígjáték. Paul Rudd, (Michelle Pfeiffer udvarlója) nem elég nagy, és sármos színész ahhoz, hogy elvegye egy kicsit is a figyelmünket Michelle Pfeifferrõl. Gondoljunk csak a Szép kis nap címû filmre ahol George Cloony teljesen egyenértékû fõszerepet játszott Michelle Pfeifferrel, ami itt teljesen hiányzott. Talán inkább a mai 30-as, 40-es szingli nõket próbálta megszólítani a film, sok (kis)gyermekes egyedülálló nõ nyilván magára ismert, fõleg, hogy manapság szinte divat fiatalabb hapsival járni. A történet túl kiszámítható (találkozás, szerelem, valami gebasz miatt összeveszés, majd a nagy megbocsátás) és a vége elég idiótára sikerült. Tényleg csak annak ajánlom aki fanatikus Michelle Pfeiffer fun.
Siliana 2008 jan. 10. - 18:30:12
(15/116)
Látom, megint sikerült magyarra fordítani a címet...:/
eeek 2008 jan. 10. - 17:52:16 Előzmény Obránszky Ármin
(14/116)
Szerintem egy tipikus, szórakoztató nöi film,nekem nagyon tetszett.Múlt héten láttam a Mammutba, a terem félig tele volt, és a közönség nagy része tapsolt, bekiabált, visitozott a nevetéstöl.
Persze én igen csak érintett vagyok az ügyben(nö, a 30 éveim végén és egyedül 3 gyerekkel)de én nagyon jól szórakoztam rajta.
cinderella8 2008 jan. 05. - 21:11:42
(13/116)
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul sikerült a film, pedig Pfeiffert nagyon szeretem, de ez egy nagyon unalmas film lett.
10/10
pepszon 2008 jan. 05. - 20:54:45 10/10 Előzmény Obránszky Ármin
(12/116)
nos, én nem vagyok tini, de még 40-es sem, mégis nagyon tetszett a film. szerintem vicces volt.
5/10
Obránszky Ármin 2007 dec. 29. - 15:36:54 5/10
(11/116)
Ne sajnáld, megkímélnek egy teljesen felesleges pénzkidobástól! A film erõtlen, ötlettelen, sekélyes, nem kimondottan humoros, magyarán teljességgel elpuskázott. Michelle szép még mindig és gondolom a színészi tehetség sem kopott le róla az évek során (ezt a Csillagporban is bizonyítja), de úgy látszik, nem bombázzák már a legjobb szerepekkel, ha ilyet is el kellett vállalnia...
Szóval, ha gondolod, ajánlok neked szívesen nagyságrendekkel jobb filmeket tõle, mint az Anyád lehetnék. De mivel az ember ált. a saját szemének hisz, nézd meg nyugodtan. :-)
hozzászóló 2007 dec. 29. - 13:20:24
(10/116)
én is
hozzászóló 2007 dec. 29. - 13:19:49
(9/116)
Sajnos errefelé nem vetítik a mozik, de nagyon érdekel. :-)
1/10
Csutka 2007 dec. 29. - 13:14:31 1/10
(8/116)
Még egy észrevétel: egyetlen "mondanivalóra" figyeltem fel a film alatt: a kiskamasz lányok anorexia elleni kampányára, mindamellett, hogy Michelle (aki azért valljuk be, 40-es éveiben még mindig finom vonásokkal rendelkezik), mégis kb 40 kilót nyomott vasággyal.. Akkor most mi is a trendi...?
1/10
Csutka 2007 dec. 29. - 13:05:48 1/10 Előzmény ciccus92
(7/116)
Nem szeretnék senkinek a lelkébe gázolni, de én ennyire már rég szenvedtem film alatt! Se eleje, se vége, se sztorija, és még csak poénjai sem... Bár az is meglehet, hogy az összhatáshoz hozzájárult a mellettem ülõ két 13 év körüli kiscsaj hangos viháncolása egy-két félresikerült jelenet közben.. De kétségtelenül esetleg ennek a korosztálynak ajánlanám egyedül. Annak a kb 3-4 fiúnak (férfinak) pedig minden elismerésem, aki nem hagyta ott a barátnõjét a film elsõ 10 percében!
ciccus92 2007 dec. 24. - 21:09:32
(6/116)
Tegnap dlután megnéztem. Kellemes kikapcsolódás volt. Tudtam rajta nagyokat röhögni.:D..
A film témája lerágott csont,az oké.. de ettõl eltekinte jó kis film. Nekem tetszett.
1/10
Bodza 2007 dec. 15. - 22:08:49 1/10 Előzmény Zsütz
(5/116)
Alacsony költségvetésû amerikai film az egyszerûbb fajtából.Szerintem gyenge a sztori, igazi karaktereket sem lehet felfedezni, kameramozgás, zene elhanyagolható.Alig vártam, hogy vége legyen. Egy jó dolgot azért tudok írni: csak 90 perc volt:-)
Zsütz 2007 dec. 13. - 20:28:09
(4/116)
Hááát... Ha az Ördög prádát visel sztem halál unalmas... Azon kívül, hogy a kis törekvõ bénaság a végén igazi divatszakértõvé és "jobbkézzé " válik, semmi nem történik. A sztori itt is ugyanolyan lájtos. Mikor vége volt, észre se vettem. Kben nem rossz film, este tízkor,mikor az ember amúgyis kába, jó. Szal nálam 7/10. Este.
blowup 2007 dec. 08. - 12:46:56
(3/116)
Írtak Michelle Pfeiffernek egy hattyúdalt - búcsúztandó a bombanõt (jövõre lesz fél évszázados)- megspékelték mindenféle trendi társadalmi mondanivalóval, adtak hozzá egy fapofájú 'komikust' és kész a habkönnyû du. egyveleg 12+ a temetõig bezárólag minden korosztály számára fogyaszthatóan, de azért fõleg 'csajoknak', 30 fölött nem csak harakiri van.
Az eredmény akár jó is lehetne, de nem jó, MP idétlen, van erre egy rég elfeledett kifejezés:klímaxbakfis, a többi meg olyan, mint amikor a mixerbe szakértelem nélkül öntik az össze nem illõ italokat.
Paul Rudd mindenesetre jobb választás, mint a másik fapofa Will Ferrel.
Egyszer azért nézhetõ (jobb híján), de csak 4/10.
Bigpapa 2007 dec. 06. - 22:09:42
(2/116)
Most jövök a Lurdyból, megnéztem ezt a filmet.
Én szakadtam a nevetéstõl. Iszonyat jó film. Ülnek a poénok. A fõszereplõ srác baromi jól játszik, de igazából minden karakter ki van találva. A titkárnõ, a beképzelt sorozatszínésznõ, a producer, a "homi sztájliszt" :)))és a kislány a filmben kifejezetten zseniális.
Külön öröm, hogy Jon Lovitz is feltûnik benne, mert az a fazon oltári. Már az vicces, ahogy bejön a képbe. A Marslakó a mostohámtól kezdve az Irány Corolado 2-ig bezárólag zseniális karaktereket alakít. A történet nagyon aranyos és végig szerethetõ. Nem csöpög, nem erõltetett. Szerintem, mindenki bele tudja élni magát abba, ha különbözõ generációk találnak egymásra. Az én párom 9 évvel fiatalabb nálam, de néha 100 évnek tûnik :))))
Aki ki akar kapcsolódni másfél órára, az ne hagyja ki ezt a filmet, mert telitalálat.
5/10
Obránszky Ármin 2007 nov. 22. - 17:14:14 5/10
(1/116)
Akár jó is lehetne, de nem az. A véleményemet abból a szempontból fenntartásokkal kéretik kezelni, h magyar felirat nélkül láttam a filmet és így elképzelhetõ, h néhány poént nem fogtam fel. De amit láttam az meggyõzött arról, h én nem akarom a második felét is végigszenvedni ennek a filmnek.
Pedig a történetet olvasva és a fõszereplõ(ke)t látva még bizakodtam abban, h egy kis kikapcsolódás gyanánt megteszi. Nem számítottam én semmi különlegesre, csak egy szórakoztató délutáni filmre. Michelle Pfeiffer fõszereplése nem rossz ajánlólevél nálam, de Paul "Mike" Ruddból is többet néztem ki, mint mondjuk Will Ferrerbõl és mivel utóbbi kétszer is kellemes meglepetést okozott (Felforgatókönyv, Melinda és Melinda), reménykedtem, h erre Rudd is képes lehet, ha egy jó rendezõ kezei közé kerül. Hát leszögezhetjünk ez a feltétel nem teljesül. A szereplõk játéka is nagyon erõltetettnek tûnt számomra -Ruddtól ezúttal a hideg rázott és Pfeiffer sem a legjobbját hozta, h finoman fogalmazzak-, a társadalombírálat-vonal pedig sok újdonságot nem tartogat egyetlen 12 évesnél idõsebb ember számára sem. Ha Michelle Pfeiffer nem ennyire szép, akkor alighanem 20 perc után hagyom a fenébe ezt a filmet és törlöm. Így ez 45 perc után következett be... :-)
Nem hinném, h ez a film megér egy mozijegyet, de ne hallgassatok rám, gyõzõdjetek meg róla ti is! Még az is lehet, h ha felirattal láttam volna, akkor elkerüli az azonnali likvidálást. :-)