Téma: anyám!

1/10
gandalf1 2017 okt. 20. - 22:51:12 1/10
(7/207)
Ez a film az utolsó másodpercig csodálatos és jól felépített. Majd az utolsó másodpercben összeomlik az egész. Semmire nincs magyarázat senkirõl nem derül ki, hogy kicsoda, nincs lezárva és végülis elkezdve sem. Bevallom õszintén a film valamivel kevesebbnél azt hittem a csaj terápián van és minden csak eszköz a gyógyulás felé vezetõ úton, ha így lett volna adnék rá egy hatos vagy esetleg még egy hetes értékelést is. Így viszont a nulla is sok neki azzal is csak túl lenne értékelve
.
10/10
dukyka 2017 okt. 20. - 01:06:24 10/10
(6/207)
Na, szerintem meg egy kiváló film, az év egyik legjobbja. Végre valami egyedi. Egyáltalán nem értelmetlen, ha az ember tudja a metaforákat értelmezni, nekem teljesen egybeállt a végére. A sok nagy név meg azért mondott igent a filmre, mert Aronofsky az egyik legjobb rendezõ manapság, de az tény, hogy a filmjei nem mindenkinek valóak, kell hozzájuk egy nyitottság.
1/10
freeia 2017 okt. 20. - 00:49:28 1/10
(5/207)
Ez a film borzalmas. Egymástól függetlenül és együttesen szemlélve is értelmetlen, életszerütlen jelenetek összessége, használhatatlan baromság motívumokkal, sok közeli képpel, amikbõl aztán szintén nem lesz semmi. Az a fajta film, amikor az elején elnézegeted, ahogy J.L. ide oda tipeg ijedt-elveszetten, nagyokat néz, aztán azt hiszed, hogy ebbõl lesz valami érdekes, kiderülnek dolgok, de az egész csak egy full értelmetlen õrületbe torkollik. Egyszerûen öncélú az egész, a forgatókönyvírót pedig az íróasztaltól egyenesen a diliházba vihették. És nem tudom elképzelni, hogy ez a sok nagy név miért vett rész mindebben. SOHA ne adj ezért pénzt, és LEGINKÁBB soha ne nézd meg! Ettõl értékesebb az idõd! Bele lehet persze magyarázni mindent, épp annyira, mint egy pöttyös labdába.
4/10
Manty 2017 okt. 20. - 00:47:12 4/10
(4/207)
Értem, de szerintem nem lett jól kivitelezve, a film felén gyakorlatilag unatkoztam, illetve az elborultabbnál elborultabb ötleteken már csak nevettem magamban, fõleg amikor a mozitermet elhagyókra tévedt a tekintetem. Sajnos sok értelmetlen töltelék jelenet volt, így az idõ nagy részén igazából \"álló\" képet néztünk nem pedig mozgót...egy kép/festmény elég lett volna erre.
silverball 2017 okt. 19. - 23:16:31
(3/207)
Ebbe a filmbe aztán tényleg mindent bele lehet beszélni. Én Jézus krisztus és az emberiség bûneinek megbocsátásáig jutottam de megállok, mert nem akarom túltolni. Kiváncsi vagyok más véleményére is. Ami tény, a színészekben nem volt hiba. Erõs névsor, komoly karakterek. Pontozni? Talán késõbb, még emésztgetem.
Pünkösdi Kató 2017 szept. 11. - 20:53:25
(2/207)
A CineFesten, Miskolcon láttuk a filmet. Amint több lesz a hsz, én is megírom az enyémet. Elõre semmit nem akarok írni.
sornersby 2017 aug. 01. - 11:25:21
(1/207)
A gyártó Paramount Pictures közzétette a mother! címû horror poszterét és elsõ teaserét, amely mindössze félperces ugyan, de mégis hatásos.

A Fekete hattyú rendezéséért Golden Globe-ra és Oscar-díjra is jelölt Darren Aronofsky új alkotásaként közeleg a horror, amelyben a barátnõje: az Oscarja mellett már három Arany Glóbusszal kitüntetett Jennifer Lawrence játssza a fõszerepet. A pontos cselekmény még nem ismert, ugyanakkor a rövid szinopszis szerint a kultikus Rosemary gyermeke inspirálta mother! egy párról fog szólni, akiknek kapcsolatát komolyan próbára teszi majd néhány az otthonukba látogató, hívatlan vendég.

A korunk egyik legnépszerûbb színésznõjévé avanzsált Lawrence mellett is csupa hollywoodi nagyágyú fog játszani a filmben: a szintén Oscar-díjas Javier Bardem, az egyaránt többszörös jelölt Michelle Pfeiffer és Ed Harris, illetve Kristen Wiig, Domhnall Gleeson és az utóbbi öccse: Brian Gleeson.

Teaser trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=R06aPrUdAtw

Bemutató dátuma: 2017. november 9.