Téma: Apatigris

6/10
napraforgó 2021 márc. 16. - 14:59:52 6/10
(195/595)
Mivel a szórakozóhelyen az odacsapodó lány bemutatkozott Szandrának, vélhetőleg addig nem ismerték egymást.
6/10
napraforgó 2021 márc. 16. - 11:32:26 6/10 Előzmény guess.who
(194/595)
Szerintem dolgozott annyit a csaj a kávézóban, meg otthon is, az ágyát is melegitette 1-2 évig, igy néhány ingyen kávé belefér.
nekem nem annyira tetszik ez a felállás, főnök, beosztott, egyben szerető is, valahogy nem tudom elképzelni, hogy a főnök úr minden hónapban leszámolja a csajnak a fizetését (vagy átrutalja, mindegy). És otthon is milyen egyezségük van, ki mennyit fizet a rezsibe, meg a kosztba. Akárhogy is, nagyon visszás helyzet.
offtopic
luci87 2021 márc. 16. - 09:07:52
(193/595)
Walters Lili nem tudom fel fog e még bukkanni itt vagy máshol, elég jellegzetes a kulseje...nekem az Egynyári kalandban nem lopta be magát a szivembe..
offtopic
guess.who 2021 márc. 16. - 07:57:44 Előzmény napraforgó
(192/595)
Ezt mind tudom, de azért gondolj bele, mit tennél, ha az exed (aki amúgy kijelentette, hogy soha többé nem akar a kávézódba menni) többször is beállítana, és teljesen természetesen elkezdené elhordani onnan a kávét - ingyen.
Ráadásul Viviék kapcsolata nem egy több évtizedes házasság volt, hogy legyenek közös dolgaik, amiket sokáig tart kifuttatni: ez leginkább egy főnök-beosztott huncutkodás volt, ami ugyan nagyon romiként indult, de később Vivi sajnos naivaként beleképzelt kicsit többet, pedig ugyanolyan kiszolgálói szerepkörbe került, mint az előző, kakaógengszteres kapcsolatában...
offtopic
guess.who 2021 márc. 16. - 07:54:55
(191/595)
Mert csak néhány villanásnyi szerepe volt (az, hogy létezik, meg az, hogy van egy öccse, illetve Szandra panaszkodott neki pár alkalommal) - éppen ezért fura, hogy most már ott reggelizik Labanczéknál...
6/10
napraforgó 2021 márc. 16. - 04:18:35 6/10 Előzmény guess.who
(190/595)
Kornél nemhogy nem dobja ki a kávézóból Vivit, akihez az elköltözése után szerenádot megy adni, hamisan kornyikál neki valami dalt, hanem örül, hogy láthatja és talán még reménykedik is a folytatásban.

Viviről még az első évadban talán talán azt mondták, hogy 27 éves (Szandra 17 volt), Laura meg kb. 21 volt.
Akkor Vivi most 29, még innen a 30-on, de azért már ketyeg a biológiai órája, gyereket akar. Kornélon látszik, hogy már jó 40, tehát ideje lenne megállapodnia. Vivi a jeggyűrűt látva reménykedett, és valóban elvárható volt, hogy az anyja jegygyűrűjét az ő választottja kapja, ne valami Klári, meg Feri, akikről még az sem derült ki, hogy rokonok-e.
offtopic
guess.who 2021 márc. 15. - 18:49:03 Előzmény janderka
(189/595)
Ja, tílleg! "Kristóf" amúgy transzvesztitaként is remekelt, ez az újabb, "retardált informatikus" szerepe is jól indult, remélem, lejátssza a színpadról a fél stábot. Már nem úgy értem, hogy pasziánszban. :)
janderka 2021 márc. 15. - 18:37:21 Előzmény guess.who
(188/595)
De.... közben egymásbaszeretnek Kovács Lehellel.
offtopic
guess.who 2021 márc. 15. - 17:35:38
(187/595)
És még csak nem is vicces. Azok után, hogy otthagyta Vivi a K. V. Kornélt, az lett volna a minimum, hogy úgy kidobja a kávézóból, hogy a lába se érje a földet. Ehhez képest másodszor is simán hagyja, hogy kávét főzőcskézzen, sőt: még őt is belevonja...
Amúgy én is azt hittem, hogy elkezdi kitakarítani a kávégépet, meg rendet csinál a konyhában, és a gagyiból szuper kávét csinál a főninek. Ehhez képest hozzá sem nyúlt semmihez.

A másik: múltkor Vivike apuval megállapította, hogy nagyon okos - majd közölte, hogy van egy érettségije, és egyébként eddig kávéfőzésből élt (most is, mint keserűen megjegyezte, amikor hazaért). Ehhez képest egy beszólás alapján már kreatív igazgatónak akarják előléptetni az alagsori kávéfőzős mocsárszépét? Érdekes... És persze nyilván arról fog szólni az egész, hogy az összes munkatárs elkezdi fúrni, míg 2-3 rész múlva elege lesz az egészből és otthagyja őket.
offtopic
guess.who 2021 márc. 15. - 17:30:17
(186/595)
Ennél én valószínűbbnek tartanám, hogy Walters Lili költözik be Szandika szobájába, mert az elmúlt három részben irtó sokat szerepelt - az előző "évad" szerepéhez képest legalábbis. Ráadásul most ott reggelizett is náluk, sőt: Scherer külön kiemelte, hogy ő nem a gyereke... Szóval az lesz. :) Az nem várható, hogy kiderül: tényleg a gyereke, a hasonlóan buggyant kavarások inkább a DÖ-re jellemzőek, úgyhogy csak fogadott gyerek marad, de a konfliktusok hosszú sora így is borítékolható. Pláne ha előkerül az öccse is, aki ugye Szandra exe...
offtopic
janderka 2021 márc. 15. - 14:07:36
(185/595)
Érdekes, hogy mondod az epizodistaságot. Épp most néztem meg videótárból egy '87-es magyar tévéfilmet, ahol az említett takarékossági törekvéssel szöges ellentétben két frissen debütáló sztínészt kértek fel egy szállodai jelenet kétmondatos étlaphordó pincéri (Varga Zoltán) és némajátékban tálcát kihordó kézilány (Bács Kati) szerepére. Ahelyett hogy megkérték volna az egyébként is ott tébláboló Gizit és Psitát, hogy csinálják meg a snittet az celluloid adta örökkévalóságért cserébe.
janderka 2021 márc. 15. - 11:58:08
(184/595)
Hát igen, ahogy az ajánlóban Miss Tehénke utánafordult, nem sok jót sejtet :)))
janderka 2021 márc. 15. - 11:48:01
(183/595)
De addigra Vivike már a góré főnőke lesz és mindenkit kirúg a francba :)))
janderka 2021 márc. 15. - 11:41:46
(182/595)
Végülis mekkora lehet az a ház? A lépcsőháza akkora mint egy belvárosi épületé, mégis állandóan egymsára nyitnak, és kerülgetik benne egymást.
janderka 2021 márc. 15. - 11:34:50
(181/595)
Tééényleg. Ott ettek a múltkor épp nála.
Mondjuk ez nem befolyásolja Vivi karrierjét, mert a srác nem az ő párja és a kávét se tőle "lopja". Mondjuk hogy ezt a kávéügyet is hogy és miért kellett így csinálni? Igazából full abszurd. Talán a geg miatt... Mert egyébként amennyi dolga volt Vivinek a cégnél, akár rendbe is tehette volna a főzőkonyhát és hozhatott volna tényleg nádcukrot a készletbe. Ha már ez az alapszakmája egyébként is.
janderka 2021 márc. 15. - 09:05:50 Előzmény guess.who
(180/595)
A vizbefojtásból láttam részleteket. Nem kicsit volt hiteltelen ahogy a dugódani Scherer rongybabaként rángatja a nála három fejjel magasabb, izmos Kamarást :)))
offtopic
guess.who 2021 márc. 15. - 08:09:06 Előzmény janderka
(179/595)
Az ertéelen szabadabban lehet parodizálni, hiszen pénzügyileg nem kötődik megfelelő helyekre...

Csak nehogy eszébe jusson valakinek, hogy ez a karikatúra az ertéel működését is mutathatja, amint Kolosi főnagyúr Bé nagyasszony zseniális ötleteit elfogadtatja a döntnökökkel.



A dohányzó pozitív szereplők a fiatal, könnye(bbe)n befolyásolható nézők szempontjából károsak, nem az ide írogató, hozzám hasonló kivénhedt csatalovakéból... :)
offtopic
guess.who 2021 márc. 15. - 08:03:04 Előzmény janderka
(178/595)
Akkor kiegészítés: Szandra Artúrt (akkor még Kamarás Iván szakállasan) ismerte gyerekkorától, de nem találkoztak tizenéve. Közben Szandika felnőtt (testileg), és egy bárban meglátta az "öreget", eljátszotta vele a megismerkedést (nyilván vezetéknév nélkül), majd beleült a kocsijába is, aztán egy automosóban másba is. Ezután hazavitette magát éjjel, és Artúr csak a saját lakása előtt szembesült vele, hogy (az egyébként még kiskorú) Szandi a közvetlen szomszédjába megy haza, azaz ismerik egymást. Innentől aztán 8 részen keresztül bonyolódott a dolog, azaz nagyjából Szandi Zsarolta Artúrt, hogy lebuktatja, miközben úgy tűnt, hogy amúgy odáig van az apjakorú pasiért, de azért ez nem zavarta abban, hogy összejjön Walters Lili öccsével, egy nála fiatalabb kiskamasszal. (Úgy látszik, a készítők kizárólag végletekben tudnak gondolkodni)
Az utolsó rész pedig azzal ért véget, hogy Péter Lauráék esküvőjén megtudta a dolgot és némi vízben való pancsikálás után kiütötte Kamarást, Szandra nagy bánatára.

Ja, és akkor még nem volt ez a drámázás Artúr nőjével, aki egy kettőig számolni sem tudó, nagyjából mindenféle kommunikációra képtelen liba volt - teljesen hülyeség, hogy most annyira teper utána Kalászos Attila. Persze ez csak azért kell, hogy megágyazzon ( :D ) annak a szálnak, hogy újra összejönnek Szandikával, és kezdődhet a csiki-csuki háromszög (vagy négyszög).
janderka 2021 márc. 15. - 07:58:48 Előzmény guess.who
(177/595)
Engem nem zavar a cigi. Sose dohányoztam, nem is fogok soha. Felőlem telefüstölhetik a képernyőt, nem fog befolyásolni. Bár egy olyan zárt helyen ahol Imi(?) melózik, én nem engedném.
Viszont érdekes hely ez az ügynökség. Mintha egy NER paródia lenne. Csupa alkalmatlan, kivénhedt, motivalatlan, de jól fizetett alakkal.
janderka 2021 márc. 15. - 07:44:10 Előzmény guess.who
(176/595)
Az előző évad kimaradt nálam, de így is érezhető ez a "levegőben hagyás" néhány szereplő esetében.