Téma: Apatigris

10/10
amira_daaa 2020 máj. 24. - 11:22:55 10/10
(95/595)
az RTL PLUSz jóvoltából azért örültem hogy lement a sorozat. Könnyed vasárnapi programnak jo volt. Az évadzáró picit kinosra, picit csöpögősre sikeredett. De engem itt a karantén miatt feldobott mert elég nagy összhang volt hogy mi nem mehettünk a korlátozások miatt sehová és mire vége lett a sorozatnak addigra meg feloldódott ez. A szinészek jok voltak, én sajnáltam hogy Gryllus Dorka karaktere ennyire piás volt.

Dorka jó pár lehettet volna Péterrel. Balla Eszter nagyon cuki volt, kár hogy az sem realizálodott Péterrel. Für Anikó hozza a gerinctelen üzletasszony stílust, aki átgázol mindenen. Emiatt a rész vége/befejezés picit hihetlen volt számomra. Amit Kornél mond a Vivinek, hogy csak éljenek és ne agyaljanak az jó üzenet volt a sorozat végénék.


Könnyed sorozatnak jó volt, kár hogy a tévében nem ment le. Nem tudom, hogy ősszel ez mennyire lesz odavaló, vagy sikeres hiszen a sztori szerint tavasszal-nyáron játszódik. Egynek jó volt. Engem feldobott igy hétvégére. Nem hiszem, hogy lesz második évad, bár ha akarnák huzhatnák még.
6/10
emmerssaon 2020 máj. 24. - 09:49:20 6/10
(94/595)
Te miről brekegsz?!
6/10
emmerssaon 2020 máj. 24. - 09:38:15 6/10
(93/595)
A lezáró epizód volt a leggyengébb. Kár érte!
Gyorsan lekopott két csillag, így már csak alig jobb, mint egy átlagos sorozat...
6/10
napraforgó 2020 máj. 18. - 17:38:25 6/10 Előzmény amira_daaa
(92/595)
Én annyira nem találtam viccesnek, inkább szomorúnak, hogy mind a fiatal lányoknak, mind az apának annyira félresikerült kapcsolatai voltak. Péternek egyetlen normális ismeretséget sem sikerült kötnie, valahogy mindegyik nő, akivel megismerkedett defektes volt.

Vivi sorsa sem zárul megnyugtatóan, nem tudni, hogy melyik pasija után veszkődik. Érdekes, hogy a naplopó ingyenélő Tomi seperc alatt összekapta magát, amikor Vivi lelépett és összejött Pollival. És az a kiálhatatlan Polli is megváltozott, ahogy lelépett Kornél mellől. És valahogy az exeik mégis őértük veszkődtek. Vajon tudna Vivi tovább dolgozni Kornél kávézójábana történtek után?
Laura és Gábor kapcsolata rendeződni látszik, legalábbis egy időre. Az extravagáns Szandra sorsa továbbra is kétséges, ő fiatal kora ellenére már túl romlott ahhoz, hogy apuci jó kislánya legyen.
10/10
amira_daaa 2020 máj. 18. - 16:06:48 10/10 Előzmény napraforgó
(91/595)
igen nagyon jo hogy igy lezárták-lezárják majd a 8. rész után. DÖ nagyon hosszú, de azt mondta a Kolosi Péter hogy jön helyette más, ha tudnak forgatni. amugy a hetedik rész nagyon vicces. Igy korona időszakban engem eléggé feldobott és fura volt hogy akkor még mennyire normális volt hogy mentél ide oda és mire vége lett a sorinak vagyis vége lesz visszakapjuk igy olyan fura volt az egész hangulata. Meg ahogy néztük de nekem tetszett.
10/10
amira_daaa 2020 máj. 18. - 16:04:10 10/10
(90/595)
hajrá vannak nagyon jo részek amin jot nevettem igy vicces a rész.
6/10
napraforgó 2020 máj. 18. - 10:51:01 6/10 Előzmény amira_daaa
(89/595)
Köszi, megnézem. 8 rész az elfogadható, hálisten nem olyan sok, mint a DÖ.

Azt hiszem, hogy jobb lenne, ha több ilyen kis 3 - 6 -10 részes minisorozatot forgatnának, mint a végeláthatatlan szamárságokat.
10/10
amira_daaa 2020 máj. 18. - 08:52:58 10/10
(88/595)
akkor nézd meg a 7. részt kicsit megkavarodnak a szálak.
10/10
amira_daaa 2020 máj. 18. - 08:52:08 10/10 Előzmény napraforgó
(87/595)
Szandi 17 , Laura 20 éves, Vivi 23-25 körülinek kellene lennie. Ezért akadt ki az apukája hogy egy kávézoban dolgozik és ahelyett hogy tanulna ilyen pasikkal foglalkozik, mondjuk ha lenne konkluzioja a sorozatnak vagy tanulsága akkor biztos az lenne hogy Vivi tanuljon. De Rujder Vivinek túl szende ez a szerep. Aranyos de jobban birtam a DÖ.-ben.
10/10
amira_daaa 2020 máj. 18. - 08:37:54 10/10 Előzmény napraforgó
(86/595)
ki tudja de jövö héten évadzáró és várhatóan a sorozat vége is ezek szerint ténylg csak 8 rész van.

ha a 7 részt nézed akkor mindenféle nagykorú tartalom lesz benne, és még a DÖ-ből előjön a szállodaigazgató hapsi is. Azt gondoltam hogy a professzor lányánál is van valami defekt, de hogy ekkora azt nem. Viszont kiderült hogy ki az ifjú pár. és hogy ki fog a medencében landolni.
6/10
napraforgó 2020 máj. 14. - 04:30:24 6/10
(85/595)
6/10
napraforgó 2020 máj. 12. - 13:15:46 6/10
(84/595)
Vivien vajon hány éves? Mert az apja azon puffogott, hogy a Kornélja 15 évvel idősebb nála.
Rujder Vivi a Drága örökösökben agyon festett démon volt, most meg pont az ellenkezője, túlságosan is szimpla. A haja sárga és nem szőke és a szemére is kerülhetne pici smink.
Laura rendben volna, ő inkább csak a bulizáshoz festi ki magát, de Szandra meg borzasztó a fél kiló festékkel az arcán.
10/10
amira_daaa 2020 máj. 12. - 12:24:08 10/10 Előzmény napraforgó
(83/595)
biztosan van aki igy él, de olyan tuti van aki egyik kapcsolatból a másikba ugrál, ( Vivi) és van elég pénze hogy csak ugy van. Nekem is mondjuk jobban jött volna ki ha egy két csajjal Péter csak barátságot köt,az milyen izgalmas lett volna. Dorkának is segithetett volna például egy szakemberhez menni, De az hogy "kapuzárási pánikként" Péter csajozásai mindig ennyire sikeresek azt kétleném.
Az Artúr karakterénél a nők többsége az auto-ház-lehetőséget nézik. Az hogy a szomszéd kislányt elsőre "becserkészte" véletlenül még hihető lett volna de ugye tudjuk hogy volt repeta is belőle.
6/10
napraforgó 2020 máj. 12. - 12:02:02 6/10
(82/595)
A 6. rész után sem vagyyok elájulva a sorozattól. Valóban nem szól másról, csak a bulizásról, meg a szerencsétlen kapcsolatokról.
Péter ismerkedik a társkeresőn talált nőkkel, de egyik rosszabb, mint a másik.
Vivi és Kornél kapcsolata meglehetősen langyos és mindkettejüket zavarja, hogy exeik összejöttek egymással és az ő életük gyökeresen megváltozott. Laura és Gábor még játszák a haragszomrádot és Szandra viszonya az ötvenes Artúr bácsival meglehetősen botrányos.
Vivit csak az első részben láttam dolgozni a presszóban, Laura is csak egyszer dugta be az orrát az egyetemre, a 17 éves Szandrát pedig még véletlenül sem láttuk iskolába menni, vagy tanulni.
A professzor sapka nélküli úszásai és a Péter szerelmi életét illető beszólásai cseppet sem viccesek.
Gryllusz Dorkát szeretem, de ő vállalhatatlan karaktert játszott, jobb lenne, ha fel sem bukkanna újra.
Föltettem a kérdést, érdekel ez engem? Ha mégis, csak azért, mert annyira nem hasonlit a saját életemre. És csak csodálkozom, hogy vannak emberek, aki valóban igy élnek?
10/10
amira_daaa 2020 máj. 12. - 10:32:14 10/10
(81/595)

a hatodik részben egy miniszterériumban dolgozo barátnője lesz


10/10
offtopic
amira_daaa 2020 máj. 12. - 10:26:09 10/10 Előzmény janderka
(80/595)
arra hogy ilyen karanténos időszakban egy órára házimunka mellé nagyon jo, kiszámítható mi fog történni. Könnyed lightos és nincsen benne nagy stressz vagy feszültség, engem kikapcsol egy órára is de ne várj tőle nagy dolgokat, nagy cliffhangereket. Az hogy van egy kifutása azt a Péter az első részben mondta, ami le is ment az RTL-en is amikor az elején mondta hogy a sztori egy esküvővel ér véget. A hatodik részben már lehet sejteni hogy ki megy férjhez a három lánybol és kit fog Péter megverni. :D


Azért sem adták le szerintem a sorozatot mert nagyon bulizos, Pesti élet este ( ami most nem lehet ) és hasonloak és nekem is kedvem szottyanna, bulizni menni vagy uszodába. De mivel most amilyen szálakon a sorozat megy: uszodában játszodik minden részből 10 perc legalább , buliznak jo sokat ( ugye ezt most nem lehet) a nyüzsgő Pestet mutatják ( ami nincsen) élet van a sorozatban. Szoval kicsit furcsa a kontraszt. Amugy a szinészek megprobálják kihozni a legjobbat a sztoriból kihozni, S Péter nagyon profin hozza a karaktert és nekem a három lány is tetszik. Haumann Péter pedig nagyon feldobja a sorozatot.
janderka 2020 máj. 12. - 08:06:13 Előzmény amira_daaa
(79/595)
Ez a részt még nem láttam. De akkor nem megbukott, csak simán gyenge - ráadásul hamarosan ki is fut? Nem lep meg. Ha a Bödörre lehet mondani hogy értelmetenség volt kijönni vele, akkor az erre is igaz. Legfejebb ez nem annyira arcpirítóan vásári. Csak harmatgyenge.
10/10
amira_daaa 2020 máj. 11. - 23:36:54 10/10 Előzmény janderka
(78/595)

hát a hatodik részben semmi nem történt egy-két kinos kajáláson kívül, illetve Péter probálná a lányát jo utra tériteni ( igaz a multkori alkoholizálásnál nem szolt rá,most meg erénycsőszködik)

majd a hetedik rész nézhetőbb,izgalmasabb lesz mert addigra csucsusodik ki hogy Péter keresi majd Szandika pasiját. :D

gondolom mivel az első részben az volt hogy esküvővel végződik a sztori igy van egy kifutási ideje a sorozatnak.

janderka 2020 máj. 11. - 22:35:23 Előzmény amira_daaa
(77/595)
Mivan, megbukott?
10/10
amira_daaa 2020 máj. 11. - 16:32:54 10/10
(76/595)
Mit lehetne irni a hatodik részről? hát kezdem sejteni, hogy miért szedték le a sorozatot igy hamarabb, mint kellett volna. de nem akarok spoilert irni, sokkal de sokkal jobban megcsinálhatták volna.