Téma: Argo

offtopic
wukovsky 2009 nov. 02. - 10:57:38
(82/182)
Milyen véletlenek vannak, kértem a facebook-on egyet az élet nagy bazmegjei közül, és mit kaptam:

Balogh Tibi: Ne majrézzá Bordi bazdmeg :D:D:D
offtopic
wukovsky 2009 nov. 02. - 10:03:06
(81/182)
Ez ütött :D
9/10
offtopic
fredi60 2009 nov. 02. - 08:55:36 9/10
(80/182)
A jelenetrõl ez a vicc jutott eszembe:

Tömött buszon:
- Elnézést uram! Maga fingott?
- Természetesen. Csak nem képzeli, hogy mindig ilyen büdös vagyok?
offtopic
wukovsky 2009 nov. 02. - 08:50:51
(79/182)
Tibi megkúr az áram, ha jól emlékszem.


És a végén, a be nem került jelenetek, amikor


Spoiler


a szextársért mennek, és elesnek a kamera letakarásban, aztán kellnek fel, a Tibi pukizik egy olyan kis nem túl laposat, erre a Bodri:

Hogy mondtad Tibi ? :D


Hát azóta, ha valaki ilyet tesz, szálló ige, a hogy mondtad Tibi :D


Talán csak az üvegtigrisbõl van több szálló ige a 2000-2010 filmtermésbõl, tehát az évtized egyik legszleng meghatározóbb filmje :D
offtopic
wukovsky 2009 nov. 02. - 08:47:39
(78/182)
Ezt John Lenonért Te mocskos Jenki :D

Na ez volt a legfinomabb rész az erõszakikban :D


Egyébként a statisztikák azt mutatják, hogy a trágár emberek jóval hosszabb életüek, hiszen a dühüket azonnal kiadják magukból, ellenben a jól nevelt kis elfolytos színlelõs képmutató emberek, csak gyüjtik magukban, és ez az egészségük rovására megy, vagy ne adj Úr Isten, egyszer csak elkattannak, és megölnek mindenkit :D
fordjee 2009 nov. 01. - 22:45:18 Előzmény Csonger
(77/182)
Pedig az áramütéses jelenet hatalmas, ahogy csapkodja a hülye, az meg csak annyit mond: Tibi, bazdmeeeg:)
9/10
offtopic
fredi60 2009 nov. 01. - 18:44:16 9/10 Előzmény Csonger
(76/182)
"számomra akkor is túl sok volt a felesleges trágárság"

Akkor az Erõszakik (In Bruges) c. filmet se nézd meg. Pedig szerintem az is rohadt jó. :)
8/10
Babapopó 2009 nov. 01. - 16:34:17 8/10
(75/182)
Amikor elõször megnéztem úgy gondoltam ekkora szart h lehet csinálni úristen de amikor másodgyára láttam már nagyon tetszett mostanra meg már szállóigék vannak belõle. Szeretem!
Csonger 2009 nov. 01. - 10:21:01
(74/182)
Voltak benne jó poénok, azt elismerem. Volt, hogy hangosan nevettem is. Például a gyorséttermes párbeszéd kifejezetten tetszett. De számomra akkor is túl sok volt a felesleges trágárság (egy-két bazmeg még elmegy egy filmben, de minden mondatban már sok). És szerintem igenis voltak benne gagyi jelenetek. Az egész szextáns-kereséses mizéria komolytalan, nem vicces, erõltetett gagyi jelenet volt; a sötétben az áramütéses jelenet sem kellett volna, továbbá a végén, a vérengzõ pszichopataként megismert Pszicho elvéti a vágást, és beleállítja a kaszát a falba, és erõlködve, vinnyogva próbálja kihúzni (itt ismertem rá, hogy tényleg, hiszen õ volt Jar Jar Binks magyar hangja). Ezek a jelenetek szerintem bugyutává teszik a filmet. Az pedig már nagyon elcsépelt poén (és engem kifejezetten irritál), hogy mutatnak egy férfi arcot, majd a férfi ölébõl felemelkedik egy nõi fej. Áá, ez annyira nem eredeti!
Szóval, szerintem a végére nagyon is gagyi magyar film lett, pedig a kezdete tényleg ígéretes volt.
Ez az én vélemyényem, persze ettõl még elfogadom, hogy valakinek nagyon tetszik az Argo.
offtopic
wukovsky 2009 nov. 01. - 08:22:13
(73/182)
hahaha :D

Azért, akik sportolni járnak, az már egy spec osztály. Õk akarnak valamit az életben, vannak életcéljaik, és kapnak egy valamilyen szintû erkölcsi nevelést, általában jót a sport közben. megtanulják a csapatmunkát, azt, hogy a munkának igen is van eredménye, és azt, ha csalsz, és hazudsz, akkor ugyan elõbbre juthatsz, de az egészséges morállal megáldott emberek megfognak vetni utána.

Tehát a sportoló fiatalokat ide hozni rossz példa volt.

Én inkább azokra gondoltam, akik no tenkszet, vagy pokió hotelt, vagy anti fittnes klubot hallgatnak, és közben egész nap az msn-en lognak.


És ott vana másik véglet is, akiknek 13 évesen, egy totális trianon önképe van, és tele van világmegváltó gondolatokkal, hogy kiket kellene kiírtani, és hasonlók!!!
fordjee 2009 okt. 31. - 22:59:22 Előzmény baviki
(72/182)
Szerintem ez a film nem azért készült, hogy példát mutasson a fiataloknak. Millió ilyen külföldi film van. Nem tudom miért húzzák le olyan sokan ezt a filmet, de hát ismét csak azt tudom mondani, hogy ízlések és pofonok, mindenkinek nem tetszhet minden, ami nekem:)
umma 2009 okt. 31. - 21:07:12
(71/182)
Ez a film kicikizi a mûveletlenséget, az ostobaságot, a tahóságot, az erõszakot, az értelmetlen rövidítéseket, a gyorsétkezdét, a lopást, a gagyi reklámokat, a nyálas popzenészeket. Jó sok mindent, ami megrontja az ifjúságot.
Ez a film tehát egy csomó jó tanulságot hordoz, épít és nem rombol. És közben borzasztó vicces.
offtopic
wukovsky 2009 okt. 31. - 20:54:58
(70/182)
Talán a legfõbb probléma az, hogy a "szovjet" elnyomás alól felszabadult szülök úgy érzik, hogy a demokrációban mindent szabad, és a gyereknek is mindent szabad. már 3-4 éves korban lehet látni a gondokat.


Most hétvégente éppen egy terméknépszerûsítésen veszek részt egy barkács nagy árúházban, és amit ott a 4-7 éves kiskölkök lemûvelnek, fogocskáznak a sorok között, kidobálnak, ki pakolnak mindent, az ostoba szülõ meg csak ott áll, és nézi, ahogy a hülye kölke tönkre tesz több ezer forintnyi értéket, aztán tovább állnak.

Szóval már egészen pici korban hiányzik a nevelés, ami aztán késõbb vissza vág, amikor sírnak, és keseregnek, hogy a 12 éves gyerekük körbe röhögi öket, amikor a nem létezõ szülõi szigorúkat próbálják meg elõ venni.

Igen, valóban sokáig lehetne rágni a témát, de az alapok itt kezdõdnek, és innen lépdelnek szépen tovább, pl hogy 12 évesek már hajnalokig bulizni járnak
offtopic
wukovsky 2009 okt. 31. - 20:44:27
(69/182)
az internet a sátán mûve!!!! :D:D:D:D:D
offtopic
wukovsky 2009 okt. 31. - 20:41:30
(68/182)
hidd el, a mai gyerekek borzasztóak, gondolj bele, leendõ férfiak a saját, ismétlem a saját hajvasalójukkal vasalják a hajúkat, ismétlem saját, tehát nem kölcsön a növéremtõl, hugomtól, éds anyámtól, hanem vettek maguknak saját hajvasalót, szóval ezzel vasalják a hajukat. Sminkelik magukat, feszülös nacit hordanak, és csodálkoznak, hogy csajnak nézik Õket.


A kis tini lányok szüzen akarnak férjhez menni, ezért csak 69 meg popisex jöhet szóba.

Általános 7-8ban aki még nem szívott füvet, azt tiszta ciki, és akinek nincs legalább 5-6 karika16-os képe a myvip-en, az fridig prüd apáca/papnövendék (karika 16=erotikus képek, vagyis nagyjából csak sejtetjük a dolgokat, max cici villan)
6/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 31. - 20:29:11 6/10 Előzmény baviki
(67/182)
azt még tedd hozzá, hogy az internet a sátán mûve...
norton15 2009 okt. 31. - 20:28:40
(66/182)
Lehet, hogy tényleg csak errõl van szó, mert pl nekem a két Guy-film nagyon bejött.:) De valahogy irtózom Árpától. Árpafóbia.
offtopic
wukovsky 2009 okt. 31. - 20:28:13
(65/182)
Hmmm, erre most mondjam azt, hogy amikor leadták a és megint dühbe jövünk, akkor másnap össze viszsa vertük egymást a szünetben, elgyakorolva a legjobb jeleneteket, vagy amikor megnéztük a terminátor kettõt, akkor viszont nem akartunk a mosdó padlóján szétcsúszni, mint a higany ember.


A szünetekben azért viselkednek úgy ahogy, mert neveletlen kis taknyok. A szülõk otthon nem nevelik, és ha véletlen a pedagógus megpróbálná nevelni az iskolában, akkor az ostoba szülõ beront, hogy hogy merik az Õ fiát megrendszabályozni azért, mert sapkában ül az órán. Istenem, fázik az okos feje a kicsikémnek, nem pedig csak egy paraszt, mint az apja, meg az anyja.


Eleve, hogyan láthat egy 18 év alatti egy ilyen filmet.

Ez a film felnötteknek készült, és anno az én szüleim pontosan tudták, hogy milyen játékollak játszunk a számítógépen, a mostani szülõ is tudja, hogy grand theft auto-zik a kölke, csak bacccik rá, pedig az aztán az igazi durva, hogy halomra lövi az embereket, meg a rendõröket.


Az Argóval nincs semmi baj, mûfajában egy pazar alkotás :$
1/10
baviki 2009 okt. 31. - 20:19:58 1/10
(64/182)
Ne haragudj, de nem csak egy film, mert fõleg az ilyen filmek adnak a fiataloknak példákat!
Látnád a tizen-éves fiatalok nagy részét, hogyan viselkednek az iskolákban az óraközti szünetekben...
offtopic
wukovsky 2009 okt. 31. - 20:19:36
(63/182)
Árpa Attila felvállaltan Guy Ritchie stílusban forgatta a filmet, de inkább meg magyarosítva, és azok a plusz kis hazai humorok teszik nagyon jóvá a filmet.

ízlések és pofonok, nekem meg ravasz nem tetszett, a blöff viszont fenomenális volt :$