Cullangka 2009 máj. 14. - 18:56:02
(38/98)
a kleopátra küldetés sokkal jobb4 azon majd meghaltam4 az vígjátéknak 10/10, ez ugy 10/7
1/10
ftunde 2009 máj. 12. - 21:07:08 1/10 Előzmény kol3
(37/98)
Igen rímelnek benne, de a film maga rettenetesen rossz!
1/10
ftunde 2009 máj. 12. - 21:05:56 1/10
(36/98)
Hát, aki szereti az Asterix meséket és a képregényt, annak azt ajánlom, hogy kerülje el messze ezt a filmet. A rímelésen és a jelmezeken kívül semmi köze sincs hozzá. Rettenetes, az utolsó pár percet alig bírtam végig nézni, annyira erõltetett!!!! :((
missLady 2009 febr. 17. - 17:12:01
(35/98)
szerintem vicces volt:)
Brutus a faterjának: Azóta vagy velem ilyen, amióta tudod, hogy kicsi az eszem és kicsi a dákóm! xD bocs, ha nem szó szerint írtam, de a lényeg ez:D
bourne 2009 jan. 19. - 20:21:05
(34/98)
én amerikaiul láttam ... teljes lehalás volt a Cleopárta után ... egyrészt itt nem szenvedtek annyira a forditással másrész viszont az egész film teljes csalódás volt az elsõ rész után ...

a végén amikor a sportolók megjelennek, akkor azt hittem, h kifutok a világból ... kár érte, pedig a Cleopártás annyira jó humorú volt h csak no ...
kol3 2008 okt. 29. - 22:11:39 Előzmény kol3
(33/98)
na senki sem látta még:?
kol3 2008 okt. 17. - 17:51:49
(32/98)
Ebben is végig rímelnek mint a "A Kleopátra-küldetés"-ben:?
Hungarorum 2008 aug. 06. - 23:59:33
(31/98)
A rímelés nem rossz. Aki olvasta az eredeti képregényeket tudhatná, hogy Romhányi fordította, ezért rímelt a második rész is. Ahogy a Lucky Luke (Villám Vili), a Frédi és Béni és több filmet is.
sipka 2008 febr. 25. - 01:41:43
(30/98)
Nem olyan régen láttam a moziban... Nem volt olyan rossz... Mondjuk én nem azt a címet adnám neki, hogy "Asterix az Olimpián", hanem inkább azt, hogy "Brutus az Olimpián"... Mivel Asterix és barátja (Obelix) nagyon a háttérbe szorultak eme vígjáték mûfajú alkotásban :( Szinte nincsenek is ott, ami azért elég furcsa, ha azt nézzük hogy ez egy "Asterix és Obelix" történet..
De ettõl függetlenül (mint már mondtam) nem volt rossz.. Brutus nyomja a "pöszés" hülyeségeit ezerrel :))
(S ha már Brutus karakterénél tartunk, akkor meg kell emlitenem, hogy: Nagyon jó lett a magyar szinkronja!! :DD Legalábbis sokat dobott a film élvezhetõségén :)

Csak egy dolog zavart igazából amelyet nem bírok magamba tartani... Ez pedig a filmben feltünnõ sportolók jelenléte.. S én most nem "Michael Schumacher"-rõl beszélek!! Mivel õ rendesen beleilleszkedett a történetbe. Hanem például "Zinédine Zidane"-ról, vagy arról a kosaras gyerekrõl akinek most nem jut eszembe a neve... Õket semmi értelme nem volt szerepeltetni, mivel a "movie" végénél tünnek fel, ahol már nem is történik semmi!!! Ott feszitenek, a hozzájuk közelálló sporteszközökkel, és bravúroskodnak, mintha egy r#hadt sportcipõ reklám lenne az egész... Én tuti kihagytam volna õket.
S van még egy másik problémám is, amelyet már ki lehetett következtetni az elözõ soraimból.. Ez pedig nem lenne más, mint az, hogy: A FILM VÉGE EL VAN NYÚJTVA!!! Mivel miután lezajlott az utolsó versenyszám, és kihirdették a gyõztest, van még legalább 10 perc az alkotásból, amely csak abból áll, hogy zabálnak a vendégek, meg az elöbb felemlegetett sportemberek a második részbõl ismerõs szereplõt: PORRIG ALÁZZÁK..
Szóval ez elég fura a számomra :) Na mindegy.

UI: Kezdödhetne már az Oscar díjátadás!!! :)
7/10
Peter005 2008 febr. 24. - 11:52:28 7/10
(29/98)
Szerintem nem volt olyan rossz ez a film, mint ahogy sokan beállítják. A legnagyobb problémája talán az, hogy a sztori lendületét és a poénok minõségét nem tudja fenntartani egyenletesen. Ezért a film néha tényleg humoros és izgalmas, néha viszont tényleg elsikkad. Számomra a film fénypontja nem Brutus, hanem Julius Ceasar volt, Alain Delon a legjobban játszó színész a filmben. Brutus karaktere egy idõ után már idegesített, Asterix pedig szerintem most nem játszott annyit, hogy nagyon fikázni kéne. A kritikusoknál egy alap törvény, hogy ha egy karakteren belül változik a színész, akkor rögtön rosszabbnak titulálják, holott semmivel nem mutatott többet vagy kevesebbet.
A film erõssége számomra egyértelmûen a kocsiverseny volt Brutusszal, Habarodix-szal és a Schumacher-Todt párossal (jaj, de várom már az F1-es évadnyitót!), az tényleg kellõen izgalmas és humoros volt, már csak azért és Delonért érdemes volt megnézni a filmet.
2/10
golyagolya 2008 febr. 20. - 08:06:49 2/10
(28/98)
Gyanús volt a trailer. De bíztam benne, hogy csak gyenge merítés, és hozza majd a Kleopátra-küldetés színvonalát.
HÁT NEM.
Ennyire trágya filmet moziban még nem láttam!
Én szégyelltem magam a rendezõ és a színészek helyett.
Barátnõm elaludt rajta.
A szinkron nyomába se ér a Kleopátrának, bár valószínûleg az eredeti poénok is gyengék. A bogarak megevése különösen felesleges, gusztustalan rész, semmi vicces nincs benne. Csak kegyelembõl, pár szép tájkép miatt adtam neki kettest a tízes skálán.
Aki véletlenül fontolgatná, hogy jegyet vesz erre a filmre, inkább adja oda a pénzt egy nyomorgó színésznek. Mindenki jobban jár...
6/10
Sarolt 2008 febr. 15. - 07:12:09 6/10 Előzmény bélby
(27/98)
Brutus-szal meg az volt a bajom, hogy a monty pythonos Pilatus (azaz "Ponciusz Pilátusz", Fikusz Kukisz barátja :P) beszédhibája jutott eszembe róla... folyamatosan a film alatt. (Biztos túl sokat nézem a Brian életét.) :)
És nekem kicsit sok volt az ökörködése... :( Olyan elvetemült amcsi filmvígjáték-érzésem lett, tudjátok, mikor már a falra mászol a túlkarakterizált szereplõtõl. :S
bélby 2008 febr. 10. - 13:27:35
(26/98)
A bemutatója jó volt, többet vártam a filmtõl. Brutus baromi jó volt!!!
6/10
Sarolt 2008 febr. 04. - 17:00:42 6/10
(25/98)
Közepes film szerintem. Iszonyúan akar hasonlítani a második részre... Pl. rímbeszéd v. a történelmi poénok (2. részben a szfinx orrának leesésérõl, most - mit ad isten - az athéni mellszobor karjait pusztítja Obelix, 2. részben a lift feltalálása, itt a különbözõ sportágaké stb.), a film végén bekövetkezõ nagy buli. Hogy csak egy párat említsek. Szóval a film kicsit "utángyártott" érzést alakít ki bennem...
Azért közepes mégis, és nem rossz szerintem, mert én tudtam röhögni a poénokon. No, nem az összesen, de azért volt pár ütõs, pl. a schumis rész, v. a zenei aláfestések (Ceasar megjelenése a vásznon)... de nem akarom a poénokat lelõni. ;)
Szerintem nézzétek meg, könnyû szombat délutáni kikapcsolódás lesz.
Összességében: a kleopátrás rész a sokszormegnézõs-mindigröhögõs mozi, ez marad a jobbötletemnincs-párszormegnézõs filmek kategóriájában.
rapanui 2008 febr. 04. - 02:38:02
(24/98)
Skót szakácskönyv, hasonlít a Te meglátásodhoz:)
@töltsem le, és töröljem 24 órán belül, közben pedig ne nézzem meg?
10/10
duplapa 2008 febr. 03. - 22:29:55 10/10
(23/98)
Csao

meg sem közeliti az elso 2 reszt. Rossz poénok, gyenge szinjatek. Komolyan mondom az a Lebanner nevû(kedvencem) K1-es bunyós játszik jol, bar bunyózni megjobban tud :-)
Egyszóval én 3asra osztályoztam, pedig szerettem az asterix filmeket, nex nézzétekisz mex szerintemix.
1/10
halcsi 2008 febr. 03. - 17:46:14 1/10
(22/98)
Sziasztok,

A Dep. lánya része törölve, mert nem õ.

H
1/10
halcsi 2008 febr. 03. - 17:42:12 1/10
(21/98)
Sziasztok,

Szerintem is nagyon gyenge, már pózolásba megy át és családi siker bõvítésére (pl. Dep. lánya Irina). Nagyon mû. Clavier tényleg jobb Asterix volt.

Hozzászólások között bedobtátok rímelést. Az eredeti változat nem rímes (a második rész sem volt).

H
rapanui 2008 febr. 03. - 15:31:58
(20/98)
Helló:)

Ne gyújts alá, és rántsd le gyorsan:D

peaxe
tengeri_kalóz 2008 febr. 03. - 15:22:37
(19/98)
hát tényleg elég gyengusnak tûnik, bár inkább még nem mondok véleményt, mert még nem láttam