Téma: Asztro Show

1/10
kiskafka 2010 okt. 16. - 17:04:22 1/10
(142/502)
Hû micsoda színvonalas mûsor,nem hiszem el hogy ilyen ganét néz valaki.Miért nem teszik az ilyen szart éjszakára és aki kíváncsi az nézze,berakják Szombat délre.
cika 2010 okt. 15. - 22:29:45 Előzmény topikos8
(141/502)
Hm. Van benne valami.
1/10
BLM 2010 okt. 06. - 13:14:53 1/10
(140/502)
Ne haragudj, de nem érdekel a "horrorisztikus" hozzászólásod:(
Sokkal fontosabb, hogy ne imával, hanem konkrét dolgokkal segítsük az otthoni károsultakat!
Bocsika:(
1/10
BLM 2010 okt. 06. - 09:17:24 1/10
(139/502)
Megnyugtattál!:)
1/10
tombenko 2010 okt. 05. - 22:56:00 1/10 Előzmény BLM
(138/502)
Nekem ugyan nem fontos, sõt, kifejezetten ártalmas, kártékony mûsornak tartom, a "szereplõket" pedig a legaljasabb, legszemetebb csalóknak. Nem tudom, miért gondoltad, hogy fontos lenne.
1/10
BLM 2010 okt. 05. - 13:23:59 1/10
(137/502)
Igazad van!:)
Legalább erre nem fogod költeni a szüleid pénzét!:D
1/10
BLM 2010 okt. 05. - 12:54:57 1/10
(136/502)
Rávettem magam, hogy bepillantsak ebbe a mûsorba.
RÉMES, hogy mennyi elkeseredett ember (fõként idõsebbek) várja a csodát, megnyugvást, erõt, biztatást itt...
Sokan megkérdeztek már, hogy hívõ ember vagyok-e?
IGEN!
Nem vagyok vallásos, csakis magamban, a magam erejében HISZEK!
Én is szorultam már mások segítségére amikor bajban voltam. Például a fogorvos szaktudására, vagy a tanáraim útmutatására.
Azt is észrevettem, hogy sok ateista, hitetlen ember, amikor bajban érzi magát, pl. megöregszik, elkezd templomba járni...
No, meg képes fizetni azért, hogy akár ezen az úton is szóljon hozzá valaki, hitet adjon neki.
Nekem erre a mûsorra nincs szükségem!
Nem is fogom többé nézni...
1/10
IXEMGabeo 2010 okt. 05. - 12:29:27 1/10
(135/502)
erre van igény? ki az az állat, aki betelefonál ilyenre? elszedik az összes pénzt a nagy semmire, nem értem hova süllyedtünk...méghogy nem az RTL és a TV2 hibája, õk a kapzsik és õk tesznek be ilyen szarokat, nemhogy adnának valami értelmes régebbi filmet, aki vagy meg tudja nézni vagy nem, de ez már tényleg felháborító. Isten se biztos nemhogy a médiumok:D:D Legnagyobb baromság és azokat az embereket és elítélem akik ilyenekben hisznek ilyen horoszkóp, meg jóslás egyszerûen ÁTVERÉS...
1/10
BLM 2010 okt. 05. - 10:17:07 1/10
(134/502)
Légyszi' áruld el, hogy miért fontos neked ez a mûsor? Csak nem...? Nyugtass meg, hogy NEM! Vagy igen?:(
1/10
tombenko 2010 okt. 04. - 21:34:33 1/10 Előzmény zeplus
(133/502)
Itt konkrétan a TE képességeidet vizsgálnánk. Utána rátérhetünk másokra is.
10/10
zeplus 2010 okt. 04. - 12:39:43 10/10 Előzmény tombenko
(132/502)
Én vállalnék egy ilyen kísérletet, de én akkor is csak EGY(1) ember vagyok, tehát az én eredményeim nem valószínû, hogy komoly statisztikai igazolást adnának.Engem eddig soha senki nem keresett meg ilyen dolgokkal.De elõtte mindenképpen ragaszkodnék egy objektív pszichológiai és/vagy elmeszakártõi vizsgálathoz, már csak azért is, hogy biztosan tudjam magamról,(és ezzel másoknak is bebizonyítsam) hogy nem vagyok hülye.És ezt most nem viccnek szántam...
10/10
zeplus 2010 okt. 04. - 12:33:10 10/10 Előzmény bluesman
(131/502)
Én személyesen nem ismerek ilyen embereket(Hála Istennek!) de akik "látók" és az ördöghöz imádkoznak, azok legfeljebb hiszik, hogy "látnak", de valójában degenerált emberek.Sajnos vannak ilyenek, kár lenne tagadni.A sátánisták tudomásom szerint arra hivatkoznak, hogy Lucifer ("Fényhozó",akit a sátánnal azonosítanak) tette lehetõvé a "tudást" az emberek számára azzal, hogy Isten ellen lázadt.Ezért vannak olyanok, akik ebben hisznek, de amit csinálnak, az jó esetben csak jelmezes kabaré, rosszabb esetben nagyon durva és már-már a horror kategóriájába tartozó szertartásaik, rítusaik vannak, de hogy nem 100-asok, az szinte biztos.
Az "átok"-ban és "rontás"-ban például nem hiszek.A legtöbbször, amikor az "páciens" azt gondolja, hogy rontás vagy átok van rajta legtöbbször õ maga a hibás abban, hogy xarul alakul az élete, csak kényelmesebb másban keresni a hibát.Én ezt el is szoktam mondani azoknak, akik ezzel a rontástémával keresnek meg.Aztán, aki elég õszinte önmagához, az elgondolkodik, aki meg nem, az megy valamelyik "rontásszakértõ kollégához"(Nem véletlen az idézõjel)
M4RT!N! 2010 okt. 01. - 17:55:05
(130/502)
Jah.BUMM HEADSHOT!!!!
1/10
tombenko 2010 szept. 30. - 20:41:16 1/10
(129/502)
Úgy száz éve ilyet nem fog senki találni. Jelenleg a tudomány olyan nagy területeket ölel át, hogy azt egységesen és mélységében átlátni képtelenség. Általános ismereteket lehet szerezni, egy-egy területen mélyeket is, de ennél többre már nem lehet jutni. Van azonban egy közös ismérve minden kísérletnek: Statisztikai elemzés. Azaz egy kísérlet nem kísérlet, két kísérlet fél kísérlet, három kísérlet egy kísérlet, de egy kísérlet nem kísérlet... Másrészt ne szemezgessük ki az egyes eredményeket, hanem az esetleges kirívó eltéréseket is próbáljuk magyarázni, olyan kísérletsorozat ugyanis nincs, ami homogén eredményeket adna. És éppen ez zavaró a jósok esetében, abszolút homogén eredményeket mutatnak fel a maguk praxisára, ami egyértelmûvé teszi, hogy kozmetikázottak. Ezzel szemben abban a néhány esetben, amikor sikerült jósokat tesztelni, minden esetben a kísérletsorozat a véletlen találgatással azonos statisztikát mutatott. De ha szerinted neked ennél jobban menne, én szívesen benne vagyok a tesztelésben (meg még néhányan szerintem). Annál jobb nincs ugyanis, amikor valami igazán kiemelkedõt sikerül felfedezni/feltalálni. Amíg azonban tervezett tesztsorozat nincs, addig nincs mit mondani, maximum annyit lehet, hogy pontatlan emlékezet (vagy hogyan is nevezik? asszem kognitív disszonancia).
1/10
bluesman 2010 szept. 30. - 18:28:50 1/10
(128/502)
Még egy kérdésem lenne hozzád, s remélem olyan tisztességesés, õszinte választ kapok mint az elõzõ kérdésemre.

Vannak-e köztetek sátánisták, akik rontásra és rombolásra használják tudásukat? Ezt csak azért tettem fel, mert ismertem egy embert, aki látó volt és az ördöghöz imádkozott.
1/10
bluesman 2010 szept. 30. - 18:23:47 1/10
(127/502)
Kösz az értelmes választ, lehet itt normálisan is vitatkozni. :)
10/10
zeplus 2010 szept. 30. - 17:20:24 10/10 Előzmény bluesman
(126/502)
Van köze az okkultizmushoz.Aleister Crowley-t sokan tartják "mesterüknek", én biztosan nem.Amiket olvastam tõle, számomra emészthetetlen volt, ami persze nem jelenti azt, hogy rossz lenne, legfeljebb annyit, hogy nem nekem írta, éppen ezért az általa kinyilatkoztatott dolgokról sem tudok véleményt mondani.
Én nem foglalkozom "mágiával" meg "szellemidézéssel-ûzéssel" meg Vuduval meg ilyenekkel..engem a Tarot-kártya és az asztrológia érdekel,valamint a mögöttük levõ világnézet. Ezeket csinálom már 15 éve.
És "tisztánlátó" sem vagyok, bár a szemeim állítólag elég jók :-)))tisztán látom a szomszéd erkélyt, ahol egy 30 körüli csaj tereget...ez persze nem igaz akkor amikor nagy a köd.
10/10
zeplus 2010 szept. 30. - 17:08:56 10/10
(125/502)
Ha tudsz nekem olyat mutatni, aki MINDEN tudományban jártas, ráadásul MAGAS szinten, akkor egyet fogok veled érteni.
Nem a tudományt és nem a korrekt tudósokat fikázom,hanem azokat a szûklátókörû embereket, akiket "tudós"-ként fogad el a világ, pedig valójában öntelt, nagyképû emberek, akiknek valamirõl van papírjuk, de a saját kis szakterületükön kívül minden más helyen meghalnak.
Mondanék néhány példát, hogy értsed, mire gondolok:Bekapcsolod a rádiót és azt hallod, hogy amerikai tudósok bebizonyították, hogy a sült krumpli gyakori fogyasztása impotenciát okozhat.Bekapcsolod két hétre rá a rádiót és azt hallod, hogy amerikai tudósok bebizonyították, hogy a növényi eredetû olajok elõsegítik a férfierõt.Namost a kérdés:Ha növényi olajban sütöm a krumplit, akkor mi történik?Én leszek a falu bikája vagy kezdjek Viagrára gyûjteni?Vagy amikor "tudósok" bebizonyították (Nyilvánvalóan egy dohánygyár megrendelésére) hogy a dohányzás igenis egészséges dolog.
Én minden tudományt komolyan veszek,de természetesen én sem értek mindenhez.
De ilyen alapon nagyon sok olyan tudomány van, amit a hétköznapokban is elfogadnak, pedig a tanításaik jelentõs része feltételezésekre és nem egyértelmûen bizonyított tényekre épül.Pl. filozófia...és a pszichológiának is egy jelentõs része,a matematika, fizika, csillagászat, kémia... a történelemrõl nem is beszélve, amit ugye mindig a gyõztesek írnak..
Ha a történelemnél maradunk, akkor könnyû azt mondani, hogy mondjuk ezelõtt pár száz, pár ezer évvel ezelõtt nem volt olyan fejlett a tudomány mint ma, de akkoriban is gondolkodtak az emberek.Ebbõl számomra az következik, hogy akkoriban sem fogadtak el kritikátlanul mindent (ami egyébként nagyon helyes!)Tehát aki kókler volt, az ott is kiderült viszonylag hamar.És ha több lett volna a kókler, mint a hozzáértõ, már réges-régen kiderült volna a dolog, nem kellet volna vele megvárni a 20. századot, amíg a tudomány igazolja.
És akkor még mindig nincsen magyarázat arra, hogy egyeseknek miért mûködik az átlagot meghaladó számban ez a dolog?
De most játszunk el azzal a gondolattal, hogy mondjuk tényleg mûködõ dologról van szó..mi jönne utána?Az összes tudós, akik korábban megrögzött materialisták voltak szedhetnék a cókmókot...de mivel jelenleg õk vannak többségben,(mármint a " misztikusnak kikiáltott dolgokban nem hívõk") számomra eléggé megkérdõjelezhetõ az õk objektivitása az ilyen kérdésekben.Mint ahogy annak idején ugyanígy volt a papokkal is, akik ugye az inkvizíciót csinálták...a különbség talán most annyi, hogy ha én kiállok az utcára és azt mondom, hogy ez mûködik és jön mondjuk egy tudós, aki ezért engem lehülyéz legfeljebb kiröhögnek, de nem küldenek máglyára., Pedig sosem látták, hogy mit és hogyan csinálok.Az emberek egy része az alapján fog ítélkezni, hogy kinek milyen papírja van.És a papírversenyben tutira nem én lennék a nyerõ, pedig az én tapasztalataim valamint az emberek visszajelzései, akikkel foglalkoztam teljesen mást mondanának, mint a tudomány jelenlegi álláspontja ebben a kérdésben.
churchil00 2010 szept. 30. - 15:18:52
(124/502)
A mai adásban mekkora tapló volt Lomini. Úgy beszélt a hvóival mint a kutyákkal. Csodálkozom, hogy egyáltalán valaki felhívta. Lomini nem szabad ekkora büdös parasztnak lenni. A nagy arcodat is nehezen viseltük eddig, dehogy már taplóra is váltottál.... mi lesz még, ezután ?????
1/10
tombenko 2010 szept. 29. - 23:58:35 1/10
(123/502)
Ehh, formázhatatlan fórum. :(