Téma: Atomic Blonde

mapk 2017 aug. 03. - 14:14:19
(10/50)
Wickné akcióban:), és John Wick cukorka, hozzá képest. Sokkal átérezhetõbb a verekedés, (elvileg ki is verték két fogát)azzal együtt, hogy itt is szinte mindenki kivárja a sorát, és Hidrogénbomba is helybe megy a lófaszért. :)
A sztori annyira semmilyen, és azt is próbálták agyoncsvarintani, az ember csak a verekedést várja és a zenéket, mert azokat nagyon jól eltalálták. Így, és a kávézó miatt;) jobb nálam egy közepesnél.
10/7
Bigpapa 2017 aug. 02. - 10:57:20
(9/50)
Teljesen nézhetõ film, azzal együtt, hogy nem olyan pörgös, mint a bemutató sejteti, de Theron qrva jó benne, a bunyók nagyon realisztikusak lettek, tényleg benne vagyunk a jelenetben, ami neki fáj, az nekünk is. A sztori csavarjai is jók. Mivel itthon forgatták, rengeteg ismerõs arcot láttam, 3 napot én is forgattam benne, nem látszódik a képem
4/10
bynowsky 2017 júl. 30. - 11:10:33 4/10
(8/50)
Hát ez nagyon gyenge! Egyetlen jó poén a vége felirat volt.
\"Megnézését semmilyen korosztálynak nem ajánljuk\"
mozitekercs 2017 júl. 29. - 22:39:57
(7/50)
Mint egyszerû mozi rajongónak az az élményem, hogy ilyen gyenge bemutatót soha nem láttam akció jelenetben. A leszbikus dolog még ennél is visszataszítóbb, abszolút szórakozás idegen.
Valószínûleg soha nem nézem meg. Semmi motivációt nem érzek.
curtis00 2017 júl. 29. - 14:30:35
(6/50)
Valaki el tudná magyarázni az egészet? :D
Karl800110 2017 júl. 28. - 23:12:32
(5/50)
Kovács kolléga 2017 júl. 28. - 21:36:26
(4/50)
Na, ez is megvolt.

Elsõsorban azoknak azoknak ajánlott, akik szeretik a nyolcvanas évek szórakoztatóan trágár-mocskos-véres akciófilmes stílusát. Én ilyen vagyok, úgyhogy tetszett. Annak idején Brigitte Nielsennel és James Woodsszal a fõszerepben igazi VHS-klasszikus lett volna.

8/10
szucsgyula 2017 júl. 28. - 17:58:32 Előzmény sornersby
(3/50)
Már megint a Filmtekercs cikkét másolgatod be egy adatlapra kommentnek álcázva, te kis mozicsirkefogó? Ejnye!
:D
pandulaa 2017 júl. 25. - 07:33:43
(2/50)
Van páros jegyem ennek a filmnek a premier elõtti vetítésére szerda (július 26) este 7-re egy budapesti moziba. Akit érdekel, írjon. Megegyezünk és küldöm a részleteket.
pandula@indamail.hu
sornersby 2017 márc. 30. - 15:20:15
(1/50)
A túlnyomórészt (eddig) kaszkadõrként ismert David Leitch Chad Stahelski oldalán készítette el a Keanu Reeves fõszereplésével készült John Wicket. A sokak által dicsért alkotás pedig úgy tûnik a rendezõi szék fele irányította Leitch-et, hiszen egy Deadpoolos rövidfilmet követõen rendezte meg az Atomic Blonde-ot, jövõre pedig az õ kezei közül kerül ki a Deadpool folytatása is. A széria második része pedig ismét nagyon viccesnek és brutálisnak ígérkezik az elõzetes alapján, a fekete humort a végletekig kimaxolva.

A történetben Lorraine Broughton (Theron) MI6 ügynök az egyik legképzettebb bérgyilkosa a szervezetnek, akit Berlinbe küldenek, hogy egy titkos és fontos dossziét juttasson ki a városból. A helyzet persze koránt sem egyszerû, hiszen a dossziét sokan akarják megkaparintani, õt pedig holtan látni. A James McAvoy alakította David Percival segít neki Berlinben.

A filmben Theron és McAvoy mellett láthatjuk majd még John Goodmant, Til Schweigert, Eddie Marsant, Sofia Boutellát és Toby Jonest is. A forgatókönyvet Kurt Johnstad írta.

Restricted Trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=nI7HVnZlleo

Bemutató dátuma: 2017. július 27.