Anteris 2008 febr. 29. - 19:49:24 Előzmény perry
(51/111)
ja, nektek mindenki újfasiszta akinek felnyílt a szeme. Tudod mit, hagyjuk inkább, veletek kár leállni vitatkozni ez már megtanultam sajnos az idõk során. na pá.
androcles 2008 febr. 26. - 21:23:57 Előzmény Anteris
(50/111)
Durva szöveg, de szerintem is van benne igazság sajnos.
perry 2008 febr. 26. - 13:00:52
(49/111)
Kedves Anteris, Maddox !

Anteris, semmi gond azzal , hogy újfasiszta nézeteid vannak, demokráciában élünk a te nézeteidnek is van helye a nap alatt. Bár, meg kell mondanom azon kívül , hogy beszajkóztad ide Krausz bácsit sok minden újra nem voltál képes rájönni. Valamint gondolom még mindig szabad lábon vagy, és továbbiakban is folytatod áldásos tevékenységedet ezen a fórumon is. Akkor meg nem igazán értem azt a mélységes sértettséged, problémádat , miszerint még itt a fórumon is elveszik elõled az "élet teredet".
Majd azért kérdezzed meg anyukádtól vagy apukádtól , hogy szívesen felejtkezik el a nagyszülõdrõl aki már nem él és ha van folytatása a "vér vonaladnak" akkor a te analógiádon tovább menve ne emlékezzél meg róla mert mint írtad :".... egészséges ember nem siratja...".
Azon kívül, minden nagy egyházban létezik a társadalomra ható "negatív" példa legyen az keresztény, mohamedán, zsidó.
Gondolom neked az fáj , hogy kis hazánkban a még kb. 12 ezer ember aki túlélte a koncentrációs tábort járadékot kap.
Akkor elemezzük: kapott kárpótlási jegyet, mint minden más magyar állampolgár ez volt Magyarország részérõl.
Azt meg , hogy a zsidó egyház miképpen segíti a
tagjait úgy gondolom, hogy az talán az õk magánügye.
Elég nevetséges ez a zsidó összeesküvés elmélet
õsrégi újra elevenítése.
Talán akkor nem kellen életben tartani Arad hõseit, Petõfi szellemét Bem hõsiességét aki ráadásul még nem is magyar születésû volt?
Miért ne kellene emlékeznünk olyan emberekre csoportokra akik szenvedtek és jelet hagytak maguk után ?
Mint írtam mindenkinek van helye a nap alatt,a te olvasatodban csak a zsidóknak ne legyen?
Valamint, Maddox azt kell mondjam van miért bocsánatot kérned. Talán nem kell megismételnem miért.
Dantes 2008 febr. 26. - 08:48:00
(48/111)
Egészséges ember nem siratja 60 év múlva?
Akkor a magyarok betegek mert siratják 56-ot, vagy 1848-at, vagy a török hódoltságot?
Anteris 2008 febr. 25. - 23:38:51
(47/111)
buták és megvezetettek vagytok. Ez az egész már rég nem a holokausztról szól, mert egészséges ember nem síratja a halottait még 60 év múlva is. egész egyszerûen pénzrõl van szó, a bûntudat fenntartása a cél, hogy aztán folyamatosan lehessen leszívni évrõl-évre az anyagi juttatásokat és a soha véget nem érõ kárpótlásokat és mindezt úgy, hogy aki szólni mer ellene arra most már börtön vár. Errõl szól a mese és nem a hallottakról. Azok csak a zsarolás eszkõzei, pont ezért undorító ez az egész.
Az alábbi idézet a zsidó származású Naftali Kraustól való:

""A kérdés már rég nem kérdés: úgy tûnik, hogy Európában sokhelyütt, de fõleg Magyarországon, a maradék zsidóság a Holokausztban éli ki magát. Morbid dolog, de sajnos igaz.
Ha egy magyarul értõ és olvasó ufó lejönne és figyelmesen meghallgatná, illetve elolvasná a magyarországi zsidó vezetés megnyilatkozásait, kifelé és befelé egyaránt – arra a meggyõzõdésre jutna, hogy a zsidóság mint olyan, a Soából vezeti le létét és jogfolytonosságát. Nem azt mondom, hogy a Soából él hanem hogy a Holokausztot tartja zsidósága lényegének. Nem érkezett el az ideje, hogy megkérdezzük önmagunkat: valóban nincs zsidóságunknak más ismérve, tartalma, mint a Soá unos-untalan hangoztatása? A Holokauszt hosszútávon nem lehet a zsidóság megtartó ereje, tartalma, létalapja. Ez a túl könnyû „megoldás” elõbb-utóbb elapad, „elfogy”, hiszen nem lehet örökké gyászolni."
Dantes 2008 febr. 25. - 12:20:27 Előzmény Anteris
(46/111)
Tudod, ismeretterjesztõ mûsor , én szeretek mûvelõdni, szeretem a történelmet...de nézd inkább Gyõzikét, az való neked.
ejaksa 2008 febr. 25. - 07:08:38 Előzmény Anteris
(45/111)
Még ez is jobb, mintha e helyett is egy olyan hülye sorozatot nyomtak volna, mint ahogy szoktak délutánon ként. Valaki dokumentum filmeket is szeret és mindenkinek kedvezni kell egy kicsit. Képzeld, ha csak olyan mûsorokat, filmeket adnának le a TV csatornák, amiket csak te szeretsz. Mi lenne akkor? Nagyon egyszerû: ha valami olyan megy a tévében, amit nem szeretek, kikapcsolom és lefoglalom magam valami értelmesebb dologgal.
Ilyen egyszerû.
Anteris 2008 febr. 24. - 20:28:27
(44/111)
ja, és pontosan mit is tanultál belõle? Írd ide le szépen szabatosan, hogy mi is okulhassunk!
Anteris 2008 febr. 24. - 20:27:16
(43/111)
szerinted néztem? A könyökömön jön már ki az egész. És nem csak nekem, elhiheted.
10/10
WOrsi22 2008 febr. 24. - 19:51:46 10/10
(42/111)
Nem kötelezõ nézni!!!
Dantes 2008 febr. 24. - 19:00:24
(41/111)
Miért is szar? Mert ez dokumentum film amibõl tanulni is lehet , esetleg?
Anteris 2008 febr. 24. - 18:42:15
(40/111)
vasárnap délelõtt ezt a szart. gratulálok.
sipsupsap 2008 febr. 03. - 18:17:09
(39/111)
miért talán a zsidók meg a melegek nem fehér emberek? érdekes...
gladiátor1 2007 ápr. 30. - 14:10:50
(38/111)
Igazad van, a két kedvencemet néha tényleg összekeverem, Robert de Nirónak a tengerészes filmjét kevertem ezzel a Jack Nicholsonos Quantanamoi résszel.
Ronai 2007 ápr. 30. - 07:49:45
(37/111)
Akarod mondani Jack Nicholson, de egyébként onnan való és nagyszerû szóösszetétel, akárcsak a megszíjjazás. :D
gladiátor1 2007 ápr. 29. - 09:44:59
(36/111)
Súlyos megrendszabályozás, hm. nekem Robert de Niro Becsületbeli ügy c. filmje jut az eszembe, ahol a szerencsétlen katona belehalt az íratlan szabályok betartatásába. Az én véleményem szerint tragikus ami 50 éve történt a zsidókkal (nemcsak zsidó holokauszt volt!) de felháborító hogy a zsidó holokauszttal még ma is vissza akarnak élni a zsidók. Van egy rokonom Canadában, aki zsidóktól bérli a családi házuk alsó szintjét, ezek a zsidók a mai napig abból élnek, hogy kapják a kártérítést, házuk van Torontóban, Floridában és semmi gondjuk a megélhetéssel! Melyik magyar családról mondható ez ugyanez, akiket bármi ért, börtön, megaláztatás, deportálás, akármi, mit kaphat õ 50 év után? Tipikus zsidó gondolkodás, nekik minden jár, diktálnak az USA-ban, újabb területek kellenek nekik, mert nem férnek el ott ahol vannak és még sorolhatnám. Apósom mellõl az osztálytársait vitték el anno, a szíve majdnem beleszakadt mindenkinek de már õ is azt mondja, túlzás amit mûvelnek, a nagy felsõbbrendû faj akik lenéznek mindenkit, mert joguk van hozzá. Ki adta nekik a jogot? Végezetül csak annyit, én lennék az elsõ ha bárkit azért mert zsidó, bántani akarnának, megvédeném, nem errõl van szó hanem a fentiekrõl.
Ronai 2007 ápr. 29. - 08:53:29
(35/111)
De hiszen ez egy sms web oldal! Közvetítõeszköz felajánlásért lehetõséget nyújt letöltésre, nagy valószínûséggel a szerzõk engedélye nélkül! Ez illegális, ilyet nem szabad csinálni! Ezért súlyos megrendszabályozás járhat!
putyu 2007 ápr. 18. - 11:35:17
(34/111)
Tegnap kaptam egy mailt "runya ......" címrõl.
Sajnos kitöröltem mielõtt válaszoltam volna.
Kérlek írj újra, tudok segíteni!
Szia
Bolhacirkusz 2007 ápr. 09. - 16:27:58
(33/111)
a globalizáció elõtt és még most is(ha csak nyomokban is), de megfigyelhetõek egyes népcsortokra jellemzõ mentalitásbeli sajátosságok. Ehhez nem kell mást csinálni csak utazni.

Olvastad már Irving valamelyik könyvét vagy csak felültél a média lejáratóhadjáratának? Cak õszintén!

A gyûlölet azért van meg irántuk évezredek óta, mert táplálják és nem hagyják kialudni. Ez a gyûlõlet már több ezer éve fent áll, eközben pogrom pogromot követett. Nem gondolkoztál még azon, hogy miért gyûlölik õket, etnikai, kultúrális, történelmi és földrajzi elhelyezkedéstõl függetlenûl?

Senki sem szeretné leromboli németoszágot csak azért, hogy megismételjük a történelmet vagy mert szimplán irigyek a német eredményekre(másik érv amit fel szoktak hozni)!

Amit amerikával csináltak az felháborító! Ha egyszer felébrednek azok a szerencsétlenek akkor kell majd igazán félniük.
Bolhacirkusz 2007 ápr. 09. - 16:17:24
(32/111)
na igen, furcsa dolgok ezek. Gorbacsov 89-ben megnyitotta a szovjet archívumokat a nyílvánosság elõtt és az auschwitzi halotti jegyzék 74 000 lelket számlált.