Téma: Autómánia

Kdani 2007 máj. 05. - 11:52:19 Előzmény Deepsoul
(8/68)
De van! A start autó!!!!!!!! Szánalmas mûsor!
Két beképzelt f*sz aki azt se tudja mi az az autó és mi az az autó teszt osztja az észt. :D:D:D 8általánost sem nézek ki belõlük. :D:D:D
Deepsoul 2007 ápr. 28. - 10:28:32 Előzmény karesz1
(7/68)
Az AutóMániánál rosszabb autós mûsor nincs.Egyszerûen alig tudok meg valamit a számomra fontos autóról.Gyulai képtelen összefogottan bemutatni egy jármûvet,múltkor meg a Mini teszt kapcsán 5 percig azt kellett néznem,ahogy a tesztelõ hölgy sminkeli magát a tükör elõtt.Az M1-en van egy sokkal jobb jobb mûsor Istenes Lászlóval.(A címe nem jut eszembe)
karesz1 2006 nov. 17. - 20:03:08 Előzmény Angelus
(6/68)
Az AutóMánia elég unalmas. Én már csak a motorteszt miatt nézem, ha nézem. Igaz, hogy a motortesztek is elég rövidek és semmitmondók, de legalább motort lehet látni.
A TotalCar sokkal érdekesebb volt. Igaz néha túlzásba vitték a srácok az ökörködést. De inkább néztem a TotalCar-t!
Angelus 2006 aug. 19. - 08:34:44
(5/68)
Bocs nem ide akartam írni, hanema TotalCar-hoz
Angelus 2006 aug. 19. - 08:30:37
(4/68)
Ez a leg gázabb autós mûsor!
Nagy része csak ökörködés. A 2 "mûsorvezetõ" fárasztó, egyetlen céljuk saját maguk szórakoztatása.
Tipikus TV2 ""színvolal""-talanság.
Tömören: qrva szar!
Ha jót akartok látni ajánlom a BBC Prime Top Gear címû mûsorát vagy a Viasat3-on az Ötödik sebesség-et.
Tismaya 2006 aug. 19. - 06:18:53 Előzmény tiri
(3/68)
Bár nem vagyok rendszeres nézõje, de a TotalCar nyáron ismétel (?nem tutkó), - de legalább nõi agy számára is érthetõen beszélnek.
Azért én porszívózgatok tovább... :-))
tiri 2006 aug. 17. - 13:17:02 Előzmény Tismaya
(2/68)
> ilyenkor senki nem reklamál a családban ha porszívózni kezdek.

Ez egy jó poén volt, tetszett, és igaz is, de az MTV-n az Istenes László-féle autós mûsor még unalmasabb, a TotalCar tizenhatmilliomodik ismétlései, meg "ismétlõ válogatásai" szintén nincsenek a toppon, finoman szólva. És ez az egyetlen, ahol motorral is foglalkoznak.
Tismaya 2006 aug. 12. - 14:10:15
(1/68)
Hihetetlenül unalmas, ilyenkor senki nem reklamál a családban ha porszívózni kezdek.