Téma: Az acélember

10/10
Sonic8 2014 jan. 19. - 11:58:15 10/10
(848/948)
Hát igen. :)
10/10
Sonic8 2014 jan. 19. - 11:51:42 10/10
(847/948)
TDK trilógia elsõ része, a Batman Begins behozott 374 millió dollárt. Majd jött a második rész, ami 1 milliárdot, majd a harmadik, ami szintén 1 milliárdot.

Most jött ki a Superman filmek elsõ része, a Man of Steel, behozott 668 millió dollárt. Kezdésnek nagyon jó.

Amúgy Christopher Nolan-nek köze nem volt a zenéhez. :D Azt Hans Zimmer csinálta (Isten). Nolan-nek a forgatókönyvbe volt beleszólása és producer is volt úgyhogy az a "gonosz Snyder" azért csak adott neki falatot a köpenyeges hõsébõl. :)

Avatar engem teljesen hidegen hagy. Emlékszem elsõ részt láttam vagy 3-szor moziban mert újdonság volt és tényleg állati volt nagy vásznon nézni. De ez volt 5 éve. Kétlem hogy érdekelne majd a Navik vízi szokásai a következõ részben... O.O
10/10
Sonic8 2014 jan. 19. - 11:19:02 10/10
(846/948)
2015 az a Star Wars éve lesz ;DD Olvastam egy ilyen cikket, mindjárt kikeresem, hogy kiszámolták, hogy mekkorát fog szakasztani a Star Wars VII ,ezzel a premierdátummal, és rajongókkal, és eleve akik így is úgy is elmennek.
Valami 3,6 milliárd jött ki nekik, ami rendesen hazavágja az Avatart, de majd meglátjuk. :)
10/10
Sonic8 2014 jan. 19. - 11:16:34 10/10
(845/948)
Nézd, nem kötekedésbõl mondom ,tudod nagyon jól, de ezt baromi rosszul látod.
Mind a két Stúdió, a Disney és a Warner célja az, hogy a végtelenekig kifacsarjanak minden dollárt egy ilyen franchise-ból. Akármekkora überseggséget csinálnak ezek a Batman Vs. Supermannel, így is úgyis behoz majd minimum 800 milliót :D
Mert oda van írva,hogy BATMAN, SUPERMAN, SNYDER, NOLAN, etc. A neveiket nem lehet elvenni. Eszetlenül nagy rajongótábora van a Batmannek Supermannek. Lásd csak szimplán a TDK Trilogy vagy a Man of Steel bevételi adatait.

A Disney/MARVEL valóban sokkal szebben csinálta. Fölvezetett minden karaktert 4 év alatt aztán BUMM Avengers.
A Warner/DC meg látta mekkora lé van benne csináljuk mi is. Ennyi.

A másik pedig hogy aboszolút nem lettek volna egymással hatással bevételileg. Eleve a két premier egymástól messze állt. És az ember elõbb néz meg egy másik Szuperhõs filmet mint mégegyszer ugyanazt jelen esetben Avengers 2-t nem? :D
10/10
Sonic8 2014 jan. 19. - 11:04:48 10/10
(844/948)
"Több pénzt fog hozni mint egy Avengers 2"

Te tudod. de azt senki se mondja nekem itt. hogy a DC befosott az Avengers 2-tõl. Mert ez akkora állatság. hogy az nem igaz. Eleve az egész filmet 280 millióból fogják forgatni, ahol a két legnagyobb szuperhõs egyesül. sõt még mások is.
Amit meg Freddy mondott. hogy az egyik május 1-jén, a másik meg július körül jött volna eredetileg. Az is baromira messze van egymástól, és egy film 1,6 hónap alatt lepörög a moziknál. Max az Ant-man van közel. de attól végképp nem kell félni :D :D :D Szóval egyáltalán nem errõl van szó, hanem simán nagy elõkészületeket kíván egy ilyen nagy szuperprodukció. Pláne, hogy a háttérben mellette forog a Justice League. :)

Tökmindegy végül is mert majd 2015-ben kapunk egy jó nagy MARVEL filmet, 2016-ban meg egy jó nagy DC filmet.

U.I. Akkor lennék a legboldogabb ha a Batman Vs. Superman volt helyére szépen becsusszanna a Karib-tenger kalózai V. :(((( Annál jobban úgyse várok semmit. :(
9/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jan. 19. - 08:11:30 9/10
(843/948)
A Bosszúállók 2 meg 2015 május, a Bat vs Supi meg júliusban jött volna. Miért ijedtek volna be. Szerintem a Bat vs Supinak nem nagyon lett volna ellenfele, az emberek 90%-a úgyis megnézte volna mindkettõt ha akarja. Engem special nagyon bosszant, hogy amit a legjobban vártam jövõre, azt eltolták egy évvel...lassan a 2016-os év jobb lesz mint a 15-ös, mindent tolnak át...
9/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jan. 19. - 08:09:21 9/10
(842/948)
Én azt értettem. Ezt már én magam írtam, hogy 2016 májusában jön az X-Men Apokalipszis a Fox stúdiótól meg egy Marvel film van 2016 májusra írva aminek még nem tudni a címét. És akkor ezt írtam, mert ide rakták át a premiert. Kapizs? Meg amúgy is nem ijedtek meg semmitõl, csak nem végeztek volna idõben, mert elvileg a JL film, meg a Bat vs Supi munkálataival is egyszerre haladnak majd. Ja és megerõsített hír, hogy nem Affleck miatt csúsztatták el 1 évvel a filmet.
9/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jan. 18. - 15:52:17 9/10
(841/948)
De a Bosszúállók május 1-én lesz, a Bat vs Supi meg úgy tudom júliusban jött volna. Mi a fenéért tolták el majdnem egy évvel? És ez most miért jó nekik, hogy az X-Men Apokalipszis hónapjában meg egy ismeretlen címû marvel film hónapjában lesz ennek is a premierje? Nem hiszem, hogy a Bat vs Supi-nak bármitõl is félnie kellene. :D Azt olvastam Affleck eltörte a kezét vagy mi.
9/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jan. 18. - 10:11:12 9/10
(840/948)
amúgy ezzel én is így voltam, elsõre nagyon tetszett, aztán 2. megnézésre egyre több hibát meg logikátlanságot vettem benne észre
9/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jan. 18. - 10:00:41 9/10
(839/948)
Batman vs Superman film eltoltva 2016 májusára amikor az X-Men Apokalipszis is jön. Nagy taps. :)
10/10
Sonic8 2014 jan. 14. - 19:14:30 10/10
(838/948)
Miért csak, akkor néznéd meg? o.O
Amúgy lehet, hogy jó színésznõ... Majd csak kiderül. Bár tuti az, ha egy 250 milliós film, egyik fõszerepébe berakták :D
10/10
Sonic8 2014 jan. 14. - 18:49:31 10/10
(837/948)
Hát reméljük akkora változást tud hozni, mint anno Christian Bale :'(
10/10
Sonic8 2014 jan. 14. - 18:05:51 10/10 Előzmény Ottofan1
(836/948)
Most olvastam, hogy valami irgalmatlan nagy kúrára fizette õt be warner. :D
Valami napi kétszer jár edzeni :D


<---- U.I.Szerintem azokkal a keblekkel sem lesz gond. :D
gergo1010 2014 jan. 07. - 18:23:27
(835/948)
Én egy óráig néztem és elkezdtem unni. Nagyon unalmas film, azt hittem jobb lesz. A sztori ugyan az, jó lehet az is marad, de azért egy kis változtatás nemártana.
4/10
5/10
Ottofan1 2014 jan. 07. - 08:48:18 5/10
(834/948)
Ja, nem egy ilyen hajszálvékonyat.
:D
Keló Scofield 2014 jan. 05. - 19:56:18
(833/948)
Nagyon látványos film, jó a története. Direkt választottak úgymond ismeretlen színészeket.
C. Nolan "csak" producer volt ebben, nem kell itt regényt írni.
10/10
Joci86 2014 jan. 05. - 19:43:41 10/10
(832/948)
Elkezdtem megnézni másodszor az acélemberünk történetét elbeszélõ filmet, de most eredeti nyelven gondoltam ez is ad hozzá egy kis pluszt. Elõször moziban néztem meg, ott tetszett nem volt annyira lenyûgözõ, mint a sötét lovag, de tetszett. Másodjára viszont sok mindent máshogy élhet meg az ember és ez sajnos velem is így történt. Egyet kell, hogy értsek azokkal akik úgy gondolják, hogy a film elnyújtott és egy csomóhelyen televan felesleges jelentekkel. Mondjuk ez elsõ nézésre is egy kicsit kifigyelt nálam, de nem volt annyira szembetûnõ számomra úgy mint most, másodjára már kicsit idegesítõ. Szerintem ez valahol a gyerekkorból fakadó nosztalgiának tudható be. A film legnagyobb hibája, hogy a sötét lovag receptjét követi, ami bejött Batmannek nem biztos, hogy bejön Supermannek! Itt véget is ér az összehasonlításom vele, tekintve, hogy két teljesen ellentétes hõsrõl van szó, mert mindkettõ máshogy jó és rendben is van ez így. A filmmel jól indítanak kapunk egy sci-fi-s világot Kriptonról, ami tök jó még elnéztem volna 10 percig simán, Supermannak jól is áll ez a megközelítés, de azért több részletet is szívesen megtudtam volna még Kriptonról, vagy akár Zodról. Viszont el kell ismerni még így is sokkal többet árulnak el, mint bármely más Superman moziban eddig. Szerintem jobb lett volna, ha engedtek volna egy kicsivel többet még ennek a sci-fi vonalnak elõször felkeltik az érdeklõdésem, aztán meg át megyünk egy olyan vonalra ami hemzseg a bakiktól. Ettõl függetlenül azt tudom mondani, hogy még így sem lett rossz film a végére azért összeszedi magát, hozzáteszem hogy a színészeknek elsõsorban a két vezér karaktert alakító Michael Shannon-nak és Henry Cavill-nak köszönhetõen. (A páros nagyon jól el lett találva, különösen a gonosz.) Russell Crowe is nagyon jó elõször, mint tudós apa majd késõbb, mint „segítõ idegenvezetõ”:)! Szegény Kevin Costnernek viszont nem adtak valami sok helyet, hogy brillírozzon! Pedig a képregény szerint az õ karaktere alapvetõ egyszerû, de fontos dolgokra tanítja a fõhõsünket, valamennyire belemennek ugyan, hogy õ mennyire volt nagy hatással Clarkra, de igazából kissé kidolgozatlannak hat nem derül ki érdemben annyi, mint amennyinek ki kéne. És ez sajnos nem csak Jonathan Kentre igaz, hanem a megmaradt kriptoni delegációra is. Sok mindent elmondanak róluk is, de itt sem eleget, lehetett volna azért még bõven boncolgatni a szándékokat, vagy ott volt az a cseppet sem mellékes tény, hogy mennyire tudnak a kriptoniak alkalmazkodni a földön, nyomokban árulnak el dolgokat, olyan mintha csak utalgatnánk és utána meg átugornák ezeket. Lois Lane sem valami kiforrott, talán az õ karaktere a legidegesítõbb. Ki is ragadok itt is egy apróságot: fõhõsünk Clark egész eddigi életében járta a világot származása és önmaga után kutatva Lois Lane, pedig néhány jelenet alatt bejárja nagyjából az összes fontosabb állomást melyek a filmben belettek mutatva,kissé komikus mondhatom :D! Összegezve azt tudom mondani, hogy nem rossz film simán a nézhetõ kategória, de lehetett volna sokkal több. A Sperman visszatér-rel szemben pedig egyenesen ûrhajó az értékelés reális 7,5.
5/10
offtopic
Ottofan1 2014 jan. 04. - 10:05:31 5/10
(831/948)
Hát nem tudom, a következõ rész elég nagy ellenszenvel áll szemben.
Ben Affleck mint Batman? Bírom Affleck-et, de azér mint Batman, nem tudom.
Gal Gadot mint Wonder Woman????
Mivan????
Egy tiszta vékony olyan kicsit törékeny benyomást kelt, de gondolom a filmben tiszta izmos lesz :D.
Az egész olyan elhamarkodott, ide-oda kapkodós benyomást kelt.
Na majd meglátjuk, lehet a legjobb szuperhõs film lesz.
:D
8/10
Ze74 2013 dec. 20. - 15:06:39 8/10
(830/948)
Nekem meg ez a verzió tetszett eddig a legjobban,az eddigiek nagyon bénák voltak,és még az effektek is végre jól meg lettek csinálva,igaz egy kicsit jobb lett volna ha többet mutattak volna a gyerekkorából.
7/10
Rent25 2013 dec. 08. - 16:20:47 7/10
(829/948)
Nekem csalódás volt! Túl rideg, túl durva, túl szokatlan Supermant kaptunk. Az effektek, a díszletek tetszettek, de mégis, mintha egy teljesen más filmet néznénk. Többet, jobbat vártam.
Értékelésem: 7/10