Téma: Az áruló

10/10
h.ne 2009 júl. 26. - 17:12:19 10/10
(595/615)
Domibabus! Bocsánat! Ne haragudj, de van egy mondatod amit sehogy sem értek! Pedíg többször is elolvastam.A mondat a következö: "ilyen befejezésre gondolhattunk mi is mármint esküvõ stb de ez elmaradt az árulóban mondjuk nálam durva lenne temetés után esküvõ rögtön." Te most milyen temetésrõl beszélsz??? Talán az Alcidesérõl???? Mert ha igen akkor most fejjel megyek a falnak. Mikor én irásaimban többször azon értetlenkedtem, hogyan mehetett Soledád a szerelme temetése után másnap Alcideshez???? Szegény Obregon kisasszonynak akkor olyan sok pártfogója akadt! Én pedíg azon gondolkodtam, miért csak nekem szúr szemet ez a durvaság. Ezzel szemben te most azzal jösz, hogy temetés után másnap nem illik esküvõt tartani. Na ne már!!!!!! Aztán a leveled végén megfogalmazod, hogy te másként csináltál volna több dolgot. Amikor én és Napraforgó errõl sokat beszélgettünk, akkor te igen csak megszóltál bennünket. Tudod a leszidásaiddal nincs is baj, és tiszteltelek is azért. DE..! Nem szeretem ha valaki VALAKI VIZET PRÉDIKÁL ÉS BORT ISZIK!
domibabus 2009 júl. 25. - 21:09:26
(594/615)
hát igen a befejezõ rész valóban olyan gyors vagy egyszerû alsides halála után.de annyit szenvedett már hugo és soledad hogy az már sokkk volt szándékosan irtam igy mert tényleg az akasztás is elég sokk volt nekem. na de minden jó és szép lesz a végén.a romantic zone csatornán megy egy sorozata cime olvidarte jamas sosem feledlek a yutuben is fenn van magyarul én nem néztem az elejétõl csak mostanában néha az ismétlést este na a yutuben megnéztem a finalét a végét ott nagyon jó és szép a befejezés és a zene is nagyon jó érdemes meghallgatni vagy nézni .ilyen befejezésre gondolhattunk mi is mármint esküvõ stb de ez elmaradtaz árulóban mondjuk nálam durva lenne temetés után esküvõ rögtön.de hát egy filmben bárhogy is történhetnek a dolgok. bevallom én alsidest nem iktattam volna ki inkább találtam volna neki egy igazi szerelmet egy nõt akivel elutazott volna és végleg lemondott volna soledadról szoval egy kicsitt vidámabbra romantikusabra irtam volna a végét.hiszen annyi könny meg ármány szenvedés volt végig.kedden vége a sorozatnak utolag is elnézést kérek ha valakit akaratlanul megbántottam nem állt szándékomban és nem is szokásom másokat bántani.bármilyen sorozat lesz az áruló helyett illetve után fõleg ha a zorro én nem fogok ini véleményt mert kétlem hogy igy lekötne valaha is egy sorozat.hát mindenjót kivánok mindenkinek esetleg ha lesz marionak valamikor egy sorozata majd sokan fogjuk nézni szerintem .sziasztok kellemes nyarat mindenkinek hölgyek önöknek is üdvözletem.
vvv...vvv 2009 júl. 25. - 18:51:59 Előzmény domibabus
(593/615)
Valószínûleg a két stílusú sorozat összehasonlításánál nem a mûfajukra gondoltak, hanem arra, hogy míg a Dr. House és a többi ilyen sorozat évadokra van bontva és van lehetõség a folytatásra egy-egy évad vége után, addig Az áruló esetében 107 résszel lezáródik a történet, évadok nélkül.

Azt azért sajnálom, hogy a végére összecsapták ezt a sorozatot. Az elején minden olyan jó volt, meg a közepén is, aztán szép lassan becsordogáltak a szemetszúró dolgok. Például szegény törpét (hogy is hívták?) senki nem kereste, miután Alcides mögött, a kocsin lelõtték, holott majdnem minden nap járt Soledad-hoz, aztán ott van a virág esete. Több részen át ecsetelték, hogy a virág egyszer fontos lesz Soledad életében, termett is neki sok a kertben, erre egyszer csak leégett, szó se róla többet. Eltüntették belõle az igazi gonosz karaktereket, például Beatriz-t, akit személy szerint annyira jónak tartottam, mint gonosz karakter, mert lehetett utálni. Ellenben sem Alcides-t, sem Arturo-t nem utálom, így a végén, mikor történik velük ami történik (nem akarom lelõni a poént annak, aki még nem nézte meg) nem tartom sem igazságosnak, sem jónak. Ráadásul ez a megbocsátás dolog Soledad részérõl, hogy megbocsátja Hugonak, amit tett, de vissza nem megy hozzá, az nem számít, hogy ott a kislánya... A doki is hazudott, az nem baj, ja és Antonia néni csupán csak a gyerek ellen tett szörnyû dolgokat, az sem baj, azt is elfelejtjük neki! Az utolsó részt én még Youtube-n nem néztem meg, de el tudom képzelni, hogy sajnos összecsapott lesz. Sajna.
domibabus 2009 júl. 25. - 14:03:25
(592/615)
kedves fiatal kishölgyek most hozzátok szolok akik annyira szidjátok a sorozatot. elõszõr is mi köze van a dr housnak ehhez a sorozathoz az árulohoz kérdezem én ég és föld a két téma nem akarok senkit kioktatnide tegyünk már különséget egy romantikus sorozat és a dr. hous között. vagy a krimi bünügyi sorozatok között.ha annyira nem szereti valaki az árulót átkell kapcsolni és nem kell ilyen összefüggéstelen dolgokat irni. és igen lehet hogy a zone romanticán dijat nyerne ez a sorozat.és képzeljétek el 2dijat is nyert mario 2 másik sorozatával .szoval kedves nagyon fiatal hölgyeim akik a modern kor világában éltek már ahogy persze mi is szoval mi akik már elmullottunk 13 évesek de még a 40 hez is közell állok szoval mi nem vetjük meg az ilyen régimodi romantikus sorozatokat ha nektek tul unalmas vagy nyálas van lehetöség böven számotokra más stilusu filmet nézni.
domibabus 2009 júl. 24. - 22:08:59
(591/615)
üdvözletem hölgyek hát igen a sorozat végére ide tévedtek vagy találtak a zorro fanok vagy akik csak a végén nézték a sorozatot. igaz hogy én rossz véleménnyel voltam azokrol akik a szinészeket hugot soledadot borist gunyolták persze akkor is leirtam hogy õk is emberek és ez a munkájuk a szinészkedés arrol viszont nem tehetnek hogy milyen öltözéket sminket kapnak.a sorozattal kapcsolatban meg annyit hogy ha valaki nem szerette vagy szereti minek is nézi, hogy ki mit ir a vége felé annyira nem számit de én ugy gondolom akik ezen az oldalon voltak többség nagyon kedvelte a sorozatot persze voltak néha rossz és nagyon szép jelenetek is . az biztos hogy én nem teszem a zorro mellé de nem is fogom leszolni a sorozatot ha leadják mert nem fogom nézni.nem azért mert utálom vagy ilyesmi de engem az árulo kötött le igazán honapokon át és nagyon jó volt szerintem .kedves hölgyek akik kedvelik mario cimarrot remélem leadják egyszer más sorozatát is ami igen csak romantikus és izgalmas a yutuben néztem akik meg nem kedvelik ne nézzék én ugy gondolom ugy tisztességes hogy ha valami vagy valaki nem a kedvencem hát nem pazarlok rá még egy sort se de mindenki azt csinál amit akar az idejével.
10/10
h.ne 2009 júl. 24. - 21:13:49 10/10
(590/615)
Hagyjátok már a Zorrót! A kisfiam aki kiscsoportos volt, a farsangon Zorró akart lenni. Most nehogy azt mondja valaki, hogy egy 4 éves gyerek szintjén van!!!!
10/10
h.ne 2009 júl. 24. - 21:11:17 10/10
(589/615)
Napraforgó!
Elfelejtettem annak a 39 éves hölgynek a nevét aki leszidott bennünket, amiért piszkáltuk a sorozatat. Szeretnék most üzenni neki:
Halihó! Most egyfolytában szídják a sorozatot, az miért nem baj???? Amikor mi negatív dolgokat írtunk arra persze rögtön tudott válaszolni???? Egyébként láttad, hogy Soledádon tegnap új ruha volt???? Antonia nagynéni orvérzésig keres.Még mindíg szenvednek ezzel a vége nincs szerelmi négyszöggel! Van még hátra pár rész,aztán az utolsóban úgy össze fogják csapni, hogy abban nem lesz hiba!Hugó igazi lovag lett. Annyira valószerûtlen ahogy játszik! Ilyen szerelmes férfi nincs, aki segít az ellenségének. Ez már mesének is rossz!
10/10
anime_baby 2009 júl. 24. - 14:21:13 10/10 Előzmény napraforgó
(588/615)
Van benne valami, de azárt izgalmasabb, mint az áruló!
napraforgó 2009 júl. 24. - 09:43:42
(587/615)
Jaj ne! Ilyen gyenge Zorrot még nem láttam! Los Angeles város környéként hemzsegtek a kannibálok, Xena szerû amazonok, meg a Karib tengeri kalózok....Isten ments még egyszer!
10/10
h.ne 2009 júl. 24. - 08:05:18 10/10 Előzmény Zsuzsika12
(586/615)
Valamelyik hülye csatornán most éppen megy a Paula és Paulina. És még az is lehet, hogy interneten visszanézhetõ.
10/10
Zsuzsika12 2009 júl. 23. - 12:30:45 10/10
(585/615)
Sziasztok!

Én nem szeretném hogy vége legyen Az árulónak de nem tudok ellene semmit sem tenni hogy ne legyen vége sajna de inkább a zoró hejett mehetne a paula-és paulína de majd remélem az is fog egyszer menni!
Nem nagyon jó hogy a zoró fog menni mert az már unalmas lesz mert szerintem mindenki tudja hogy mi lesz benne és így lányegtelen semmi értelme! Amugy meg semmi jó nics abban a fílmben! Abban mi a lényeg hogy a csávóka beöltözik zorónak és menti a városát abban nem tudom mi a jó de akinek tetszik nézze de szerintem egy értelmetlen fílm!
MonaLisa22 2009 júl. 22. - 20:14:23
(584/615)
Szia!

Ha megkérdezhetem ezt az infót honnan szerezted???
Mert volt már olyan hogy valaki ezt a hírt mondta de mint kiderült egy spanyol szövegkörnyezetben olvasta és rosszul értelmezte a dolgokat mert az még arról szólt mikor elõször vetítették mert akkor is aug. 25.-én kezdõdött...
10/10
anime_baby 2009 júl. 22. - 19:44:30 10/10
(583/615)
Szeressem a Zorrot, de ha a szerencsétlen Lola menne annak jobban örülnék...

UI.:Jó-jó az áruló csak a zorro sokkal job, bár másodszor végignézni nem lesz izgalmas, de lehet... XD De azért az az áruló is mehetne még egy darabig...
10/10
h.ne 2009 júl. 22. - 19:33:43 10/10
(582/615)
JAJ NE!
10/10
offtopic
nuussi 2009 júl. 22. - 15:18:50 10/10
(581/615)
JAJ
Az a hülye crusoe felírat. VEGYÉK MÁR LE!!!
offtopic
henett 2009 júl. 21. - 23:04:47
(580/615)
Hûû, de nagyon otthon vagy a sorikban! *O* :)))
7/10
MEN 2009 júl. 21. - 23:00:06 7/10
(579/615)
UNGARO

TV2

3:20pm 28 JULIO 2009

LA TRAICIÓN

SERIOS FINITOS

NO TENGOS EPISODOS
10/10
h.ne 2009 júl. 21. - 20:50:37 10/10
(578/615)
Ha ez a kép csal 6 évvel ezelõtt készûlt, akkor meg kell állapítanom, hogy milyen sokat öregedett ilyen kevés év alatt. Legfõképpen a szeme alatti ráncokra gondolok. Azt viszont kötve hiszem, hogy a haja eredetileg göndör legyen. Mert a régebbi filmekben mindíg szõg egyenes a frizurája /ráadásúl még csak nem is vasalt/. Nem hiszem, hogy 30 évesen kezdett begöndörödni magától.A dauerolt haj /hogy ne göndörödjön be csúnyán, és a vége ne legyen szálkás/ írtó sok gondoskodást igényel. És fõleg nem szabad sokat fésûlni, mert más lesz az esése! Az ilyen hajak kezeléséhez igazából a mester fodrászok nagyon értenek. Gondolom Mario haját nem éppen a sarki fodrász csinálja.
10/10
Miss Pearl 2009 júl. 21. - 18:44:01 10/10
(577/615)
Az biztos, hogy nagyon kiakasztó az, hogy Soledad örökké hibáztat vkit, de arra nem is gondol, hogy õ milyen hibákat követett el! Szörnyû! Sok hibás szereplõ van, de legalább beismerné mindenki a hibáját, és nem rinyálnának ennyit! Meg nem semmi, hogy Michelle halála ennyire titokban van, nem igaz, hogy senkinek se esik le az igazság! Vannak benne bizony idegesítõ dolgok, amiket már én is unok! Ha vége lesz a sorozatnak, örülnék ha vmi jót adnának, még ettõl is normálisabb támával!
vvv...vvv 2009 júl. 21. - 14:57:27
(576/615)
Igen, néha Hugo tényleg nagyon nyálas. De én azon akadtam ki, hogy Soledad majdnem lefeküdt Alcidessel, és természetesen ezekért a dolgokért is MINDKÉT de Medina fivér hibás. Azért ne már... Hugo a városban sincs, de hibás a történtekért?! Mert ugye Soledad rögtön õt is elõvette, hogy miatta is meg fog õrülni. Fúúúúú... És akkor ugye tegnapig még úgy gondolta, hogy õ csak Hugo-val lehet boldog, mára már meggondolja magát, mert Alcidessel majdnem megtörtént a dolog. Hamar lecsillapodott a fellángolása...