7/10
Démétér456 2023 nov. 27. - 09:58:59 7/10
(33/93)
Nagyon élvezem a műsort, ami talán évek óta egyszer sem fordult elő velem tévéműsorokkal kapcsolatban. Nagyon szórakoztató! Egyetlen szívfájdalmam, hogy számomra túlzottan komolyan veszik a résztvevők a szerepeket, de persze ezt valószínűleg rendezői instrukcióra teszik. (Azt hiszem, Ádám remegte bele a kamerába például, hogy mennyire retteg, de mások is voltak így. Könyörgöm: a legrosszabb, ami történhet, hogy egy kényelmes autóval hazamegy a családjához, huhh, de borzasztó! Ugyan már. Hasonlóképpen kicsit érthetetlen nekem, amikor valaki sírva-remegve nem bírja elvállalni a gyilkos-szerepet. Kérem szépen, ez egy játék amúgy...) Mindegy, tudom én: műsorcsinálás folyik, kicsit tupírozzák a drámát, de az én higgadt-fegyelmezett habitusom folyamatosan emelgeti a szemöldökét. De még így is nagyon szeretem nézni!
10/10
Giginelle 2023 nov. 27. - 01:58:18 10/10
(32/93)
Sosem
gondoltam volna, hogy ezt írom, de Árpa zseniális! Telitalálat a személye, hibátlanul tartja össze a műsort. A csapat is kitűnő, végre értelmes emberek képezik a szereplőgárdát, ugye, hogy így is lehet? Az viszont meglepő számomra is, hogy eddig leginkább az árulókkal szimpatizálok - kivé
éve Anikót, ő egy igazán okos nő - de Nagy Zsoltnak is drukkoltam, Bence pedig zseniális, élvezet minden megszólalása és megnyilvánulása. Sok ilyen színvonalú műsort kívánok a csatornának és magunknak is!
10/10
Dome01 2023 nov. 26. - 21:47:40 10/10
(31/93)
Az utóbbi évek legjobb tévés formátuma. Sosem vártam ennyire egy reality újabb és újabb részét.
10/10
Grafo 2023 nov. 26. - 16:20:28 10/10
(30/93)
Bence és a haverja zseniálisan játszanak. Eddig mindennek a teteje, ahogy Bence bejelentette, el fogja hajítani a pajzsot, mert ennek semmi haszna nála. A három halálsoros is kitűnő választás, és ezt még megfejelte a katonagyerek egy teóriával amire szerintem még Bencéék se gondoltak, pedig teljesen logikus. Acsa szarba került, s ha az énekest lövik ki, akkor ancsát gyilkolják le és orsira kerül a gyilkos billog. kitűnő műsor! Az éden hotel meg egy nagy duplanullások gyülekezete.
10/10
feeling 2023 nov. 25. - 14:10:26 10/10
(29/93)
Bence antipatikus karaker. Miután lecsapott a pallossal Henryre, kezet fogtak Dániellel.
Roppant gusztustalan húzás!
Remélem, hogy az ártatlanok, mihamarabb leleplezik őt, és megünneplik a kiesését, mint ahogy ő ünnepelte Zsolt leleplezését.
Mert az árulók (gyilkosok) között is kell, hogy legyen betyárbecsület.
10/10
Mr Wrong 2023 nov. 25. - 10:24:21 10/10
(28/93)
Sajnálom Zsoltot, hogy kiesett.
Érezte ő, hogy nem sokáig úszhatja meg a leleplezést. Bár áruló volt, de szimpatikus játékot láthattunk tőle. A búcsúja pedig tökéletes volt! Bon voyage!

Bence árulóról ez nem mondható el.
Hatalmas csalódás lesz az ártatlanoknak, amikor lelepleződik.
Remélem minél hamarabb, mert nem érdemelné meg a nyereményt!
10/10
Grafo 2023 nov. 25. - 03:22:45 10/10 Előzmény Mangetsu
(27/93)
Mint kiderült azóta, az igazi hardcore gyilkik egymást ejtik ki, de lesznek KOvidvédelmi kártyák. Eddig én is így számoltam, hogy csak gyilki nyerheti meg, mert mindig van belőle kettő és ha a végén van bent még gyilki, akkor az nyer, de azért nem stimmelt a dolog, mert akkor két gyilkinek kellett volna a végére maradnia, hiszen mindig pótlódik. Az a vicc az egészben, hogy amikor Palotsai Anna kisírta magát a játékból akkor sok ember ugyanígy kipottyanhatott volna, libasorban, és a végén még Zsolt is, mert halálra röhögi magát ezen a sok karaktergyilkosságon. Bajban is lettek volna a szerkik szerintem ha idő előtt fogy el a népség. Vajon ekkor milyen forgatókönyv lett volna?
10/10
Grafo 2023 nov. 25. - 03:14:08 10/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(26/93)
Van feliratozás. Kapcsold be a tévéden.
10/10
Grafo 2023 nov. 25. - 03:10:38 10/10 Előzmény Anna Dé
(25/93)
Á, ez a színészek játéka. A színpadi színészeké.
Palotsai Annában nagyon csalódtam, de a Wiszkis kitűnően csinálta! Ezt így kell. Nyilvánvaló, hogy a szerkik Lucát azért rakták első körben, hogy kiessen és azt is tudták, hogy Annoniné se bírja sokáig. Egyértelműen Zsoltra szabták a játékindító szerepet ami be is jött. Nem merült volna fel semmi ilyesmi, ha egy összekevert kártyapakliból kell húznia mindenkinek egy lapot, de azt a szerkik nem szeretik, mert akkor nem tudták volna befolyásolni a játékot. A nagyszájú Luca kirakása az elején nagyon jó poén volt :)
Árpa órája full kamu a sírásáskor. Persze, hogy engedték addig amíg ki nem nyitják. De még ha a képernyőre raknának visszaszámlálót, akkor is kamu lenne, hisz összevágott adás. Később majd ezzel is szivatni fogják őket. Az ugrálós-futkározós játékoknak amúgy nincs semmi értelme, egyszerűen kockadobálással is eldönthetnék éppen mennyivel gyarapszik a nyereményalap, dehát akkor nem lenne műsoridő kitöltő vágóanyag.
Özv. Vajnáné sógora tényleg ilyen lyukrafutó "üzletember" lenne? Nem hinném. Csak bohóckodik.
Anna Dé 2023 nov. 25. - 01:27:01
(24/93)
Azért érdekes nézni hogy egy ilyen műsor kiből mit hoz ki. Ha felcserélődnek a szerepek. Bencén meglepődtem. De tényleg a legjobb kártyát játszotta ki, még ha gyökérség is volt tőle. Most meg beválasztott maga mellé egy olyan embert aki nem a legélesebb kés a fiókban, akit még befolyásolni is lehet. Beköpni őt mar valószínű nem tudja, mert akkor elárulja magát hogy mennyire képben van, de valamennyire lehet rá tudja terelni a gyanút, aztan az esik ki mindig akit maga mellé beválaszt. A gyengébekkel kell kezdeni, akikre a kutya se figyel, vagy akik lapítanak mint sz*r a fűben, az erősebbeket meg le kell gyilkolászni, aztan hipp-hopp megnyerte a játékot. Ez tényleg az árulók játéka. Ki tud minél több embert gyanúba keverni.
10/10
Grafo 2023 nov. 25. - 00:31:47 10/10 Előzmény Zeytin
(23/93)
Tomi nagyon jól teszi a hülyét.
10/10
Grafo 2023 nov. 25. - 00:27:57 10/10 Előzmény Anna Dé
(22/93)
Tök jól csinálta, ez volt a legjobb húzás. Zsolt agyilag már úgyis zokni volt, Ancsa kikészítette.
10/10
Grafo 2023 nov. 25. - 00:25:48 10/10
(21/93)
Eddig fasza a műsor. Eddigi játékszabály szerint csak csuklyás nyerhette volna meg, mert mindig 2db csuklyás van. Se több, se kevesebb, tehát a végére mindenképpen 2db csuklyás maradt volna.
innentől viszont lesznek az ilyen műsorok kedvenc jokerlapjai, és ha jól sejtem, még az se biztos, hogy egyáltalán találtak-e Exwiszkis-Rodolfónkék vagy mind üres kézzel jön ki. De senki se tudja majd, hogy a másik talált-e. Tehát vagy lesz, vagy nem lesz.
Anna Dé 2023 nov. 24. - 23:14:17
(20/93)
Ez a Bence mekkora péló. :D Kész vagyok ettől a műsortól. Baromi jó. :D
Anna Dé 2023 nov. 24. - 17:16:02
(19/93)
Pedig ha normálisan gondolkodunk, egyértelmű hogy vele kellett volna kezdődnie a gyilkosságsorozatnak. A színésznőt miért küldték haza? A légynek se ártott. :D
Anna Dé 2023 nov. 24. - 17:14:15 Előzmény Kaderimin Oyunu
(18/93)
Lehet beépített ember. Fura egyébként tényleg, hogy számba vette Zsolt meg Zita hogy ki a legokosabb vagy a legtaktikusabb személy ott, aztán még csak fel se merült a neve. Mint ha csak azért lenne ott, hogy megkavarja a szálakat.
10/10
Kaderimin Oyunu 2023 nov. 24. - 14:11:47 10/10
(17/93)
Anikó nagyon vezeti, befolyásolja, próbálja befolyásolni az ártatlanokat. Eléggé érdekes, hogy senki nem gyanakszik rá! Hajrá Zsolt, nagyon ügyes vagy! Az újonnan megválasztott áruló nem szimpatikus.
Anna Dé 2023 nov. 24. - 00:24:44
(16/93)

Jajj nekem, Evelin volt. Kiesett a mai adásban. De miért nem akart gyilkos lenni? :( Én is őt választottam volna, egyébként. De ezt írtam is.


Anna Dé 2023 nov. 23. - 23:55:04
(15/93)
Azért hívtak ennyi színészt hogy félrevigyék a szálakat. De igazán senki se próbál meg félrevezetni senkit. Egyedül a szőke hajú színésznőn látok némi próbálkozást, aki hasonlít Anikóra külsőleg. Nem tudom mi a neve. A többiek nyílt kártyákkal játszanak. Gyorsan kifognak zúgni. Én őt hívnám be gyilkosnak. Ezt a szöszi színésznőt.
10/10
csuribuksi 2023 nov. 23. - 22:24:04 10/10
(14/93)
Szuper műsor!