10/10
nene08 2012 júl. 01. - 14:12:42 10/10
(186/466)
Sziasztok!
Valaki tudja, hogy Nora és Lucas hanyadik évadban jönnek össze?
Elõre is köszi a választ!

Ui: Imádom ezt a sorozatot nagyon! Annyi fordulat és titok van..
CoCo-Chanel 2012 jún. 27. - 12:07:30 Előzmény Trixi0322
(185/466)
Köszönöm szépen. Már láttam ezt a videót, s el sem hiszem, hogy ez az a rész, pedig elég egyértelmû. Már csak azért is, mert a videó alatt oda van írva és én észre se vettem... bakker...

Hihetetlen, hogy mennyit kell várnunk erre a részre és ha belegondolunk, hogy a sorozat igazán csak most kezdõdik... idegtépõ ez a várakozás... ez a lassú folyamat... a folytonos izgalom stb., de épp ezért jó, mert enélkül senki nem nézné a sorit.

Ui: csak annyit jegyeznék meg a korábbi hozzászólásomhoz, hogy Eva és Manos kapcsolata olyan, amire azt mondják: se veled, se nélküled... és a végén vagy jobbra fordulnak a dolgok vagy nem...

Ciaó!
Trixi0322 2012 jún. 25. - 22:18:56 Előzmény CoCo-Chanel
(184/466)
http://www.youtube.com/watch?v=dXszQa_20uY Itt mondja el Eva az igazat Manosnak Mariliáról.
Trixi0322 2012 jún. 25. - 22:16:15
(183/466)
Lukas a Dust in the wind címû számot hallgatta. A másikat nem tudom, arra én is kiváncsi lennék, az valami görög zene lehet.
10/10
syuzi 2012 jún. 25. - 20:19:01 10/10
(182/466)
Tudja valaki h mi annak a számnak a címe amit Lukas hallgatott a mai részben? És amit a barátok énekeltek a mai részben Daphnenál? Tudna valaki linket küldeni h le tudnám tölteni?
köszönöm:)
CoCo-Chanel 2012 jún. 25. - 14:57:01
(181/466)
Bocsi a hibákért... itt-ott az érthetetlen fogalmazásért, remélem, azért érthetõ, amit írtam...

Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 jún. 25. - 14:52:25 Előzmény Trixi0322
(180/466)
Számomra eleve az érthetetlen, hogy ha az ember egyszer megházasodott, akkor miért csalja párját. Sõt... házasság ide vagy oda... miért csaljuk, áruljuk el egymást? Ezért nem hiszek a házasság intézményében. Minek menjünk férjhez/nõsüljünk meg, ha elõbb-utóbb úgyis válás lesz a vége? Ismerõseink, hírességek, akik 5-6 vagy 10-11 év után elválnak. Persze van aki hamarabb, van aki késõbb adja be a válókeresetet.

Fogalmam sincs mi történt Evaval a terhessége alatt, csak az biztos, hogy az anyja tudta és segített neki elrejteni terhességét. Hogy hol? Az a múlt rejtélye. Remélem erre is kitérnek, mikor kiderül az igazság. Próbáltam megekeresni azt a rész, mikor Manos rájön, Marilia az õ lánya, de eddig nem jártam sikerrel.

Manos biztos ki fog akadni, mikor fény derül az igazságra, de nem annyira, hogy kiábránduljon belõle. Épp ellenkezõleg... Eva lesz, aki majd az évad végén ki fog ábrándulni belõle... bár talán véglegesen, de egy ideig biztosan.

SPOILER

Manos megkéri Eva kezét és össze is házasodnák, ha Eva nem figyelmen kívül hagyta volna azt az sms-t ami miatt elment valahova és olyasmit látott, ami miatt Manost faképnél hagyta az oltárnál. S ekkor jelenik meg vagy Stefanos. A korábbi videó alapján látni lehetett, hogy Eva a második évad közepe felé szülni és úgy olvastam, hogy Manos lesz az apa, bár ebben vannak kételyeim. Manos a 2. vagy a 3. évad végén fog eltünni.

SPOILER VÉGE

Már az elsõ részben Manos volt az aki Evat kereste. Nem tudom mennyien emlékeztek: de Eva Párizsi lakásában tartózkodott, a szobájában az ablak elõtt állt és a háttérben egy férfi beszélt a hangpostára, na az Manos volt. Késõbb Manost mutatják kislányával, majd feleségével, beszélgetnek egy kicsit, szeretleket, csókot váltanak és amint elhagyják a szobát mi az elsõ dolga Manosnak? Felhívja Evat, mert nem válaszol hívásaira és aggódik stb. Az más kérdés, hogy ekkor Eva úgy döntött elhagyja Párizst és visszatér hazájába az évforduló miatt és azért is, hogy együtt lehessen Manossal, aki évek óta átveri õt hamis ígéretekkel stb.

Abban egy percig sem kételkedem, hogy Manos szerette vagy szereti Melitat, de ez sosem volt szerelem, mert ha igazán szerette volna feleségét, akkor Eva iránt érzett "megszállottsága" sem akadályozta volna meg abban, hogy hûséges maradjon a nõhöz. Szerintem Manos tipikusan az a férfi, akinek mindig az kell, amit nem kaphat meg és szerintem most is fõként a bûntudat miatt szakított a nõvel. Nem tûnt fel, hogy valahányszor Manos visszaemlékezik a múltra, legyen szó Evaról vagy Melitaról, akkor mindig az erõszakos jeleneteket mutatják? Manos a maga módján, de szerelmes Evaba, bár számomra ez nem szerelem. Én Eva helyébe rég elhagytam volna, mert aki egyszer megüt az újra megteszi (tapasztalat) - aki csaló, az mindig csaló marad. Véleményem szerint Manos azért nem tud együtt élni Evaval, mert a múltra emlékezteti. Nem felejtsük el, hogy sem Manos, sem Eva nem nézett szembe és épp ezért nem dolgozta fel a múltban történteket. S amíg ezt nem teszik meg, addig nem is tudnak továbblépni, már pedig ez elengedhetetlen, ha boldogok szeretnének lenni.

Azt én is szeretném tudni, hogy mi történt a holdkõ társaság találkozását megelõzõ 15 évben. Remélhetõleg ezekrõl is tesznek említést. Majd kiderül...

Ciaó!
Trixi0322 2012 jún. 23. - 22:23:07 Előzmény CoCo-Chanel
(179/466)
Én is nagy mértékben hibáztatom Manos-t. Hiszen érthetetlen számomra, hogyha összeházasodott Melitával és még gyerekük is van, akkor mi a fenének kereste újra Evát, valószinüleg miután "feloszlott a Holdkõ társaság" és Eva elment Párizsba, már terhesen, akkor valószinüleg elég sokáig ott is maradt. De akkor most Manos kereste õt újra vagy Eva ment utána, de mintha az egyik részben említette volna Eva, hogy Manos kereste õt. Kár, hogy Eva nem emlékszik úgy vissza a múltjára a szülés utánra, jó lenne ha lennének olyan jelenetek. Manos egyébként szerintem igenis szerette Melitát, Eva pedig egy mániája, de együtt élni tuti nem tudna vele. Ugyhogy nem is értem, mit akarnak még õk egymástól, megpróbálták nem jött össze, kész, tovább kéne lépniük. Egyébként abban biztos vagyok, hogy amikor megtudja Manos az igazat Mariliáról, akkor ki kell önmagából és ki fog ábrándulni Evából egy kicsit, hiszen látjuk mennyire szereti Natalit. És hogy van még egy lánya, akit nem látott felnõni, ezt nehéz lesz neki elfogadnia.

Észrevettétek, hogy Lukas néha milyen csúnyán beszél a titkárnõkkel, néha elveti a súlykot. Idegesítõ is tud lenni néha.
CoCo-Chanel 2012 jún. 22. - 10:13:47
(178/466)
Én is hibáztatom Manos mindazokért amit Evaval mûvelt, meg Melitaval. Mielõtt bárki félreértene, nem kedvelem Manos feleségét, de egy nõ sem érdemli meg azt, amit Manos mûvelt velük. Bár a nõ még mindig jobban járt, hisz Evanak tinédzser kora óta része van ebben, élete nagy szerelme jóvoltából. Kíváncsi vagyok, hogy milyen volt a gyerekkora... mert nagyon böki a csõrömet... ami még jobban böki, az Eliasszal kapcsolatos:

Mindannyian tudjuk, hogy Elias miért utálja Evat, amivel kapcsolatban kezd rájönni, hogy talán nem igaz, bár ez a tény nem csillapítja utálatát a nõ iránt. Valamit eszembe jutott: amikor Elias elmesélte Petrossnak mi történt a feleségével, akkor azt mondta, hogy egy nõ hívogatta Daphne anyját, nem Eva, igaz? Ha így van, akkor Elias honnan tudja, hogy Evat megerõszakolták? Hisz Nikolason és érintetteken kívül senki nem tudja, akkor Elias honnan tudja?

Ciaó!
Trixi0322 2012 jún. 21. - 22:59:36 Előzmény CoCo-Chanel
(177/466)
Amit Daphne-rõl és Iliaszról mondtál az elgondolkodtatott és van benne igazság. De valamiért én haragszom Manos-ra is amiért olyan nagyon semmibe veszi Evát néha. És hogy még verni is fogja az meg hab a tortán.

Én is nagyon utálom, mikor mindig azt mondják a kis Natali-ra hogy a gyerek. Miért nem lehet kislányomnak vagy a kislány-nak nevezni. Állandóan legyerekezik õt. Még Eva is Mariliát a kicsinek hívja. Melita is egy érdekes személyiség egyébként. Nem tudom, mit gondoljak róla. Alig várom már a holnapi részt.
CoCo-Chanel 2012 jún. 21. - 16:09:10
(176/466)
Igen, valóban jó érzés volt látni és ez csak jobb lesz az elkövetkezõ hetekben, de végül mindez romba dõl, amikor fény derül az igazságra, ami természetesen várható. Eva már rég elmondta volna az igazat Mariliának, ha az anyja nem beszélné le errõl. Ez az egyik nagy probléma, hogy Eva könnyen befolyásolható, manipulálható.

Az amit nagyon utálok, ha valakit érzelmileg zsarolnak. Pár pedig Daphne ezt teszi és ebben az apja is örömmel támogatja.("Mindent, azért nem add meg." "Még mindig együtt vagy Evaval./vagy nem szakítottál Evaval.") Nekem is van két öcsém és voltak olyan barátnõik, akiket ki nem állhattam, de nem zsaroltam õket érzelmileg. Tanácsot, véleményt adtam nekik, de sosem zsaroltam õket. Undorító húzás, amit most tenni fognak, hisz Manos mindig is sebezhetõ volt, ha a családról volt szó és ezt a tényt használja ki Daphne és az apja. Manos tõlük megkapja azt a szeretetet, amire gyerekkorában vágyott, s ezt a tényt használják ki. Mindezt a szeretet nevében. Nem mondom, hogy nem szeretik õt. Épp ellenkezõleg. Viszont annyira szûk látókörûek, hogy nem veszik figyelembe,hogy mindezzel elindítanak egy olyan lavinát, mely elõl nincs menekvés és örökre megváltoztatja életüket.

Ami Evat illeti: teljes mértékben egyetértek vele. Igen nagy szerepet játszik abban ami történt lányával, hogy megakarja változtatni a lánya láthatási jogának feltételeit, de az is tény, hogy Melita még mindig szerelmes Manosba, ezért sem tudja elviselni a gondolatot, hogy Natalia megszeresse Evat. Bár most tagadja, de a nõ még mindig szerelmes a pasiba és visszatérne hozzá. Erre is majd az éved vége felé kerül sor.

Feltûnt már valakinek, hogy amikor Natalia is szerepel egy adott részben, akkor mindig azt mondják, hogy a gyerek? Nem a lányom, nem az unokahúgom stb., hanem a gyerek. Most a rablás során másként volt, de azelõtt és a mai részben is: Nicholas azt mondta: Hogy van a gyerek? Bosszantó...


Ciaó!
Trixi0322 2012 jún. 20. - 22:56:32
(175/466)
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de olyan jó volt látni, hogy Eva és Marilia jóban voltak végre. Nagyon aranyosak voltak, és Eva nagy lépést tett, hogy közeledett felé. Itt volt már az ideje, ha Eva anyja nem állna köztük, akkor biztos vagyok benne, hogy Eva már elmondta volna az igazat, és végre az anyja lehetne Mariliának. Nora és Lukas is nagyon jók voltak ma :D Mikor meghúzta Nora haját, imádom Lukas beszólásait. Jó részek...
CoCo-Chanel 2012 jún. 20. - 13:13:34
(174/466)
CoCo-Chanel 2012 jún. 20. - 13:10:07 Előzmény hramcsi
(173/466)
Passz... az szinte biztos, hogy nem ebben az évadban... most ott tartunk, hogy hamarosan fény derül mi is történt azon az éjszakán... Eva erõszakja és mit tett a társaság, amitõl mindannyian bûnösnek érzik magukat. Eljött az az idõ, amire mindannyian vártunk. Persze ez is egy lassú folyamat lesz, ami idegtépõ, de végre itt van. Az szinte biztos, hogy a második évadban már együtt lesznek és az még nagyon messze van.

Ráleltem egy érdekes dologra. Úgy tûnik, hogy Faye Xila (Eva) és Kostas Giannakopoulos (Nikolas) egy párt alkotnak. Itt egy kép, mely erre enged következtetni: http://img2.bdbphotos.com/images/orig/3/h/3hk6yolhrf55khy5.jpg. Persze elképzelhetõ, hogy egy új sorozatról van szó, egy reklámfogás stb., de egy oldalon egy párként emlegették, de részletes magyarázatot nem írtak, csak több kép van róluk hivatalos megjelenésekrõl.

Valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?

A Daphne/Nikolas szerelmeseinek nem kell aggódniuk.

Spoiler

Még ebben az évadban: a 160-170. rész környékén összeházasodnak.

Spoiler vége

Ciaó!
hramcsi 2012 jún. 19. - 13:44:57
(172/466)
SPOILER

Meg tudja valaki mondani, hogy mikor jön össze Nora és Lukasz?
Trixi0322 2012 jún. 18. - 22:52:10 Előzmény CoCo-Chanel
(171/466)
Igen, biztosan ott derül ki, kihallottam néhány szót és beírtam a fordítóba és valóban az történik, hogy Manos finoman mit ne mondjak Marilia arcába vágja az igazságot, hogy Marilia az Õ és Eva lánya. Nem csoda, hogy kiborul, lesz is egy kis zûr emiatt, ami a bíróságon ér véget. Tesóm nagyon utálja Evát és most állandóan azt mondom neki, hogy most utálod, de fogadok veled, hogy a végén szeretni fogod õt és mindenki aki most utálja, a végén máshogy fog érezni iránta. Nagyon jók a mostani részek is egyébként. Sok izgalom vár még ránk :) Meglepetésekben gazdag epizódok, már nagyon várom :)
CoCo-Chanel 2012 jún. 18. - 19:29:00
(170/466)
Spoiler

Szerintem igen, de nem biztos, csak feltételezés. Mindenesetre a videó végén - miután meglövik Evat (nem lennék meglepõdve, ha az apja lenne) - Manos mond valamit a már így is zaklatott Mariliának, ami szinte hideg zuhanyként éri és elrohan. S ismerve Marilia heves vérmérsékletét, könnyen el tudom képzelni, hogy errõl van szó. Viszont szerintem ekkor még nem fogja tudni, hogy Manos az apja, bár talán sejti. Azonban ezek csak feltételezések.

Ami az erõszakot illeti: sajnos úgy tûnik, hogy igaz. A videón, a mega honlapján olvasottak erre engednek következtetni. Én is nehezen tudom elhinni, pedig a saját szememmel láttam és olvastam. Csak abban bízhatom/tunk, hogy becsapnak szemeim/ink ill. rossz a fordító programom.

Miért marad vele? Na ez egy jó kérdés. Egyetlen magyarázatom az, hogy Eva úgy gondolja, ez normális. Elsõ barát, elsõ szerelem, elsõ minden. Talán ezt az életformát ismeri, ilyen körülmények között nõtt fel. Végül is még semmit nem tudunk az apjáról. Míg a többieké így vagy úgy, de szoba került. Kivéve Eva apját. Sejtem, hogy hol lehet az apja, de nem tudom, hogy miért, mert errõl nem volt szó a megan.

Sajnos nagyon sok olyan nõ, sõt férfi van, akik úgy nõnek fel, hogy anyjukat veri az apjuk, élettársuk stb., vagy épp fordítva. S ahogy felnõnek, õk is beleesnek ebbe az örült körforgásba, mert ezt az életformát ismerik. Erõszakos párt választanak, vagy épp az addig édes fiú válik erõszakossá.

Spoiler Vége

Persze ezek csak az én gondolataim, érzéseim... az már más kérdés, hogy mi lesz ebbõl igaz és mi nem.

Ciaó!
OneTreeHill 2012 jún. 18. - 10:41:05 Előzmény CoCo-Chanel
(169/466)
Spoiler

Itt fog kiderülni, hogy kik Marillia szülei?
http://www.youtube.com/watch?v=YrqDmZUHBJ8

Spiler
OneTreeHill 2012 jún. 18. - 10:37:23 Előzmény CoCo-Chanel
(168/466)
De ha Manos erõszakolta meg, akkor miért ragaszkodik hozzá ennyire Eva?
basszus kulcs ...
CoCo-Chanel 2012 jún. 16. - 08:46:33
(167/466)
××× SPOILER ×××

Igen, õ. Legalábbis ez a videó ezt bizonyítja: 158-159- rész: http://www.youtube.com/watch?v=glLPIc7J2Cs

Az alma nem esik messze a fájától. (Eliás és Manos). Ami Eva szeretetéhségét illeti: szerintem Eva gyerekkorára nyúlik vissza és hol az apja? Szerintem anyjával sem olyan tökéletes a kapcsolata, bár most annak tûnik. Nem tudom hogy, de Manosnak sikerült elhitetnie Evaval, hogy az a normális kapcsolat ami nekik van, ezért olyan hiszékeny a nõ. Még Nicholas is megjegyezte az elsõ részben, hogy nem tetszik neki az amit Manos mûvel Evaval. Van egy olyan érzésem, hogy nem csak Nicholas látta azt a bizonyos erõszakot. Valaki még volt ott és ha így van, akkor neki lesz köszönhetõ, hogy Manos megtudja az igazat Mariliaról. Ezek csak megérzések, mivel nem tudok görögül.

Stefanos a második évadban 200-201. részben fog elõször felbukkanni, hogy segítsen Evanak, aki ismét csalódott Manosban és azt hiszem, az lesz az utolsó csepp a pohárban. Valóban összefognak házasodni, ami rövid ideig fog tartani, de ezúttal nem Eva és Manos hibájából fog véget érni, hanem egy másik harmadik személy miatt. Azt hiszem nem nehéz rájönni, hogy ki az. Ezek csak feltételezések, de a látott videók ezt sejtetik.

××× SPOILER VÉGE ×××

Ciaó!