Trixi0322 2012 júl. 17. - 11:28:44
(246/466)
Az elsõ videó nyolcadik percében mondja el Eva az igazat Norának és Daphnenak, hogy Marilia az õ lánya. Daphne vissza kérdez és gratulál az alakításához, de nem hisz neki, hogy a pofont miért adja azt nem tudom, utána magyarázza, hogy Marilia a lánya, meg hogy szerti, vagyis azt mondanám, hogy védi itt. Utána Daphne bocsánatot kér. A signome azt jelenti. (pontosan nem tudom hogy kell leírni) Azután elmondja hogy csak Nikolas és Lukas tudta az igazságot. Nagyjából ennyi, többet nem nagyon értek.

Nekem sincs gyerekem még, 24 éves vagyok, de nagyon szeretnék egy kislányt. Érdekes igen, hogy a kis Natali még hajnalban is ébren van. Elég érdekes az egész, amin annak a kicsinek át kell mennie. Ti hány évesek vagytok, ha megkérdezhetem.
CoCo-Chanel 2012 júl. 17. - 10:03:10 Előzmény Trixi0322
(245/466)
Vagyis, hogy mit mondanak egymásnak, mert tudom, hogy mirõl van szó... nagyjából... csak nem értem, hogy mit mondanak...

köszi

Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 júl. 17. - 10:00:41 Előzmény Gica64
(244/466)
Szívesen

Igen, Lukas verekedni fog... én is szeretem õt és Norat... imádom a veszekedéseiket, civakodásaikat... jókat nevetek rajtuk... akiket még szeretek, az Eva, Marilia és Angela... Daphne valóban megérdemli azt a pofont, bár fogalmam sincs, hogy mit mond Evanak, ami ezt a reakciót váltja ki belõle... de itt volt az ideje, hogy valaki végre észhez térítse, s ne nézzen el mindent csak azért, mert élete szerelme elhagyta õt egy másik nõért és azért, mert terhes... ami sok az sok...
Ami Krisztoszt és Fotist illeti, bármi elképzelhetõ: barát, rokon stb. Remélem hamarosan megtudjuk, mert túl sok a titok, a rejtély... kezdek megörülni tõle... Szerintem nem gyilkosság történt, csak egy borzalmas, szörnyû baleset... és Lukas? Talán a bûntudat miatt látogatja Fotis anyját, mert úgy tûnik, hogy õ az akit a legjobban megvisel az aznap este történtek...

Remélem, hogy hamarosan mindenre fény derül, mert már elég régóta húzzák ezt a szálat, s már kezd egy kicsit idegesítõ lenni, de épp ezért izgalmas...

Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 júl. 17. - 09:47:22 Előzmény Trixi0322
(243/466)
Ha már tudod, hogy mirõl van szó a két videóban, akkor elárulod nekem? Mirõl beszélget a három grácia? Nagyjából...

Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 júl. 17. - 09:44:08 Előzmény Trixi0322
(242/466)
A két link:

http://www.youtube.com/watch?v=s00C7C5LVQI ez a 141. rész elsõ része,

ha nem vagy kíváncsi az elejére, akkor kezd el nézni a 6:30-tól...ez a pofon már nagyon esedékes volt. Egy biztos, a pofon után Daphne elég bûnõs lehet, mert szinte egy szót sem szól... végig Nora tesz fel kérdéseket...
Az is, hogy Daphne most már nagyon elveti a sulykot, ez még nekem is sok, pedig én is tudok kegyetlen és szemét lenni... Fõleg ha veszekszek valakivel... de ez... mindent elvisz... ezért próbálom mentegetni a hormonjaival, mert ez az egyetlen értelmes magyarázat Daphne viselkedésére... egy kedves, segítõkész, barátságos stb. nõbõl egy igazi hárpia lett...
Ha tehettem volna, akkor tegnap bemásztam volna a tévébe, jól megráztam és pofon vágtam volna õt, hogy végre észhez térjen és elmagyaráztam volna neki, hogy nem minden Eva hibája. Nikolas is hibás és Manos is... és Nikolas nem Eva miatt vesztette el állását, hanem azért, mert a pasi fel akarta gyújtani a gyárat, csak Stelios megelõzte... Evanak ehhez semmi köze nem volt... õ még csak nem is tudott róla..
Érdekes... mindig azzal jönnek, hogy Eva nem szeret senki, csak saját magával van elfoglalva stb. Mégis, amikor Nikolas ügyérõl volt szó, akkor Eva volt az egyetlen, aki hitt a pasinak... a többiek nem... Eva még titkát is képes lett volna felfedni, csakhogy megvédje férjét... na ennyire nem érdekelte Nikolas.
Akkor ott van Nora, aki mit tesz, mikor rájön az igazságra? Elhallgatja az igazságot és nem szól egy szót sem, pedig tudja jól, hogy ezzel Nikolas visszakaphatná az orvosi engedélyét... õ semmivel sem jobb Evanal... sõt... sokkal jobban hasonlítanak egymásra, mint gondolnánk... nem véletlenül lesznek a legjobb barátok... Nora, Eva és Lukas...
Daphneban az akaszt ki a legjobban, hogy állítólag halálosan szerelmes Nikolasba, õ élete szerelme és mégsem tudja, hogy mikor hazudik és mikor nem a pasi? Nem hitt neki, mikor beperelték gyújtogatásért és most sem mikor a szerelmét próbálja bizonyítani? Õ sem tudja, hogy mit akar... mert egyik percben azt mondja Nikolasnak, hogy hagyja békén, köztük már nem lehet semmi, mert nem bízik benne, mellette nem érzi nõnek magát stb., aztán pár perccel késõbb azt mondja neki és Noranak, bizonyítsa be, hogy szerelmes, de mikor próbálja, akkor ellöki magától... arról ne is beszéljünk, hogy fel van háborodva, amiért Nikolas beszélni merészel Evaval... olyannyira, hogy felpofozza õt... ez már sok...

és Manost is jól ágyékon rúgtam volna, mert leribancozta Evat, s egyik hazugságot mondta a másik után.... az a pasi hazudik, mint a vízfolyás... grrr... most is úgy tûnik, hogy vissza fog térni Melitához, pedig nem... hogy békén hagyja Evat, de csak a szája jár...


http://www.youtube.com/watch?v=LrAdmQHTbGs&feature=relmfu ez pedig a 141. rész második része

itt pedig a 2:35-tõl, persze csak ha nem vagy kíváncsi Manos, Lukas és Nikolas veszekedésére, verekedésére.

ha nem vagy kíváncsi az elejére, akkor kezd el nézni a 6:30-tól...ez a pofon már nagyon esedékes volt

Valóban nagy változáson ment keresztül, de ez még nem az igazi, mert még mindig szerelmes Manosba és így újra könnyen beleeshet a csapdájába, ami meg is fog történni. Viszont az igazi változás, majd csak a 199. rész után fog bekövetkezni, amiko Manos olyat tesz az

SPOILER: az esküvõ elõtti éjszakán SPOILER VÉGE

ami miatt Eva végleg kiábrándul Manosból, legalábbis jó hosszú idõre és ami miatt Eva még erõsebb lesz, határozottabb Manost és a kapcsolatukat illetõen.

Lenne egy kérdésem: nekem nincs gyerekem, ezért nem tudom, ha ez normális vagy sem... miért volt fönt hajnali 4-kor a kis Natali? Normális ez, ha egy anya hagyja, hogy a gyermeke ilyen sokáig fönt maradjon? Mert ha még beteg, vagy szomjas volt, akkor még megértem, de itt ilyesmirõl szó volt... a gyerek tökéletesen jól volt és pohár sem volt az ágy mellett... szóval normális ez és csak én fogom fel rosszul a dolgokat vagy...

Ciaó!
Trixi0322 2012 júl. 16. - 21:38:50
(241/466)
Na most merjen valaki rosszat mondani Evára, nagyon nagy változáson ment keresztül az elmúlt epizódok során. Ma ahányszor elmondta, hogy a lányom, meg a gyermekem élete, és ahogy Marilia védte õt, imádtam azt a részt. Nagyon jó volt. Manos eléggé szemét volt még Angelával is az irodájában. Nagyon várom már a további részeket, fõleg hogy megjelent Kiriakosz is. Jaj de jól fel fog most mindent borítani. Daphne-ból elegem van továbbra is. Annyira idiótán fogja fel a dolgokat. Arra a pofonra kiváncsi lennék amit Eva ad Daphne-nak annak a vidinek meg tudod adni a linkjét? elõre is köszi. Tisztára izgatott vagyok, mikor lesz már holnap 13.10 :D
10/10
Gica64 2012 júl. 16. - 20:32:18 10/10
(240/466)
Szerintem Krisztosz Fotis rokona lehet (unokatestvér) amit viszont nem értek hogy Lukas miért jár Fotisz anyjához! Van valami sejtés ezzel kapcsolatosan? Talán bûntudat? De mit tettek Forissal erre még mindig nem derült fény.Vagy elkerülte figyelmem?
10/10
Gica64 2012 júl. 16. - 20:27:43 10/10
(239/466)
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :) kedves tõled :)Izgatottan várom a többi részeket olvasgatom hogy Eva megpofozza Daffint na erre is kíváncsi vagyok mi indítsa el ezt a pofont.De gondolom Daftin megérdemli majd.Legalább is a mostani viselkedésébõl indulok ki.
10/10
Gica64 2012 júl. 16. - 20:25:02 10/10
(238/466)
Nahát Lukas verekedni fog?! Na ezt már nagyon várom,nekem nagyon be jön Lukas szerepe szerintem nagyon jól csinálja:)
CoCo-Chanel 2012 júl. 16. - 19:48:47 Előzmény Trixi0322
(237/466)
oké...

én is szeretem megosztani gondolataimat veled és a többiekkel... ez az egyetlen olyan sorozat, amelynél írtam a hozzászólásoknál, pedig évek óta látogatom ezt az oldalt... ennyire megszerettem ezt a sorozatot... ezért bosszant, hogy a youtuben is csak részleteket láthatók... többnyire Lukas és Norat és ha szerencséd van, akkor a ott lesznek a többiek is, de csak, amyg Lukas vagy Nora, esetleg mindketten szerepelnek a videón... míg Manos és Eva... azokon a videókon csak ketten szerepelnek... nagyon ritka, mikor a többiek is...

keresgélés közben ráakadtam egy jelenetre, amelyben Eva, Nora és Daphne van jelen:

Spoiler:

Eva megpróbálja elmagyarázni, hogy miért lökte el magától Mariliát 140-142. rész... persze Daphne egy szavát sem hiszi... azon se lennék meglepõdve, ha azt se hinné el, hogy Marilia Eva és Manos lánya... mindegy... Daphne mond valamit, ami miatt Eva felpofozza a nõt... elég csúnya lehetett, ha Daphne még csak vissza sem ütött... sõt... mintha egy kicsit szégyelné magát... mindenesetre utána már egy kicsit higgadtabban folytatják a beszélgetést...

Spoiler vége...

Istenem.... már csak 12 napot kell várni... alig várom...

Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 júl. 16. - 19:36:25
(236/466)
Spoiler:

Nemsoká fény derülhet Elias titkára, mert Kiriakosz tudhat valamit... legalábbis felkeresi õt és gyanús kérdéseket tesz fel, a titokzatos körülmények között "eltûnt" feleségét illetõen.

S ami még jobb? Lukas elveri Eva apját... kegyetlenül... imádom azt a részt....


Spoiler vége...


Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 júl. 16. - 17:42:00
(235/466)
Konkrétat én se, tudok, mert nem tudok görögül. Csak arra alapozhatok amit a youtuben látok, ill. a megan olvasók.

Spoiler:

Egy biztos, a pasi aki le akarja lõni Manost, de végül Evat találja el, az Eva apja. Hogy miért, passz! Valamit megtud Manosszal kapcsolatban, ami alaposan feldühíti. Kiriakosz hamarosan megtudja, - a 130. valahányadik résznél, - hogy Eva és Manos 15 éves koruk óta együtt vannak - kisebb-nagyobb megszakításokkal -, így jön rá, hogy õ Marilia apja. Hogy miért akarja megölni? Passz... Talán - ahogy elõbb is írtam - megtud valamit Manosszról, ami Evaval kapcsolatos, de az is lehet, hogy a holdkõ társaság közös múltjáról, titkáról van szó, Fotisról...mert Kiriakosznak ebben is szerepe lesz Krisztosznak köszönhetõen... Manos nem is sejti, hogy kígyót melenget a keblén... legalábbis egyelõre... Egyébként ez a 155. rész, ami azt hiszem augusztus közepe, vége felé várható.

Arra lennék kíváncsi, hogy mit tervezz Krisztosz? Miért akar bosszút állni? Mik a szándékai? Az a pasi nagyon titokzatos... mi lehet az õ titka?

Spoiler vége


A mai részrõl:

Daphne és a hormonjai? Komolyan? - megörülõk tõle...
Odusszeüsz és a tanítási módszerei? Komolyan? - ez a pasi hülye... bár egy valamiben igaza van... Melita el van kényeztetve... ki tudja, talán késõbb jobb is lesz a színész karaktere... nemsoká kiderül...
Manos: hercegnõként bántam lányával... ez a pasi komolyan kezd kikészíteni... kezdem utálni... egymás után mondja a baromságait, melyeknek még a fele sem igaz... komolyan... ha nem tudnám azt amit eddig megtudtunk, akkor még én is bedõlnék ennek ártatlan vagyok, nem csináltam semmi rosszat dumával...
S végül a Lukas, Nikolas és Eva közötti barátság? Imádom... mindazok után, amit Eva tett... még ezek után is óvják és védelmezik... számomra ez az igaz barátság...

Ciaó!
10/10
Gica64 2012 júl. 16. - 17:05:11 10/10 Előzmény CoCo-Chanel
(234/466)
Szia!
Ki ez a
"Evat meglövik Spoiler vége,,
Mert láttam egy részletet mikor valaki le akarja lõni Manost, de Eva elé áll és így Eva sérül meg.Meg mintha Marilia ott tudná meg, hogy Manos a apja.Errõl tudsz valami tájékoztatást adni?
Köszike
Trixi0322 2012 júl. 13. - 22:31:02 Előzmény CoCo-Chanel
(233/466)
Dehogy baj, imádom ha sokat írsz és jó, hogy veled legalább lehet beszélni a kedvenc sorozatunkról. Nem tudom, mi lesz vagyis hogyan tudják meg a többiek, de megpróbálok utána nézni, bár az elejérõl sajnos nem sok videó van, de biztos, hogy hamarabb, mint Marilia, mert lesz egy idõ az igazság elõtt pár résszel, amikor Eva elutazik a lányával (gondolom ez azért lesz, hogy az a hülye apja Evának el ne mondja szegény lánynak az igazat)és amikor Nora telefonál ott Evának mintha már tudná az igazat, szerintem néhány rész múlva kiderül a többiek számára, mert Eva idióta apja mindent tönkre fog tenni, és õ már a jövõhéten megérkezik.
CoCo-Chanel 2012 júl. 13. - 18:21:24 Előzmény Trixi0322
(232/466)
Ezért mondják azt, hogy apa lehet 100 is, de anya csak egy van és ezért is tudtam megbocsátani anyámnak, mert bár a családot "szétrombolta", mégis csak az anyám és imádom õt. Bár be kell valljam, hogy a kapcsolatunk közel sem olyan tökéletes, mint azelõtt, mert a szeretõje fontosabb volt, mint a családja. Megértettem az okait, mit miért tett (szerelem, mellette nõnek érezte magát stb.), ezért tudtam megbocsátani neki, bár sokáig tartott, az élettársával azóta sem vagyok hajlandó találkozni.

Ami Evat illeti: engem is meghatott. Sejtettem, hogy valami ilyesmirõl van szó (bár szerintem nem mondott el mindent), de a szülés utáni depresszió még nekem sem jutott eszembe, pedig ha úgy vesszük, akkor elég egyértelmû. Manapság egyre több nõ esik át ezen, s ha szerencséjük, akkor idõben észreveszik, ha nem, akkor...

Már az rettenetes, ha valakit 16 évesen megerõszakolnak, teherbe esik és nem tehet semmit, mert már 5 hónapos terhes mire észre veszi, s addigra a barátjával is szakított. Nem azért, de több mint valószínû, hogy még én sem mondtam volna el neki, bár az is igaz, hogy nem volt sok választása. 16 évesen még gyerek, így az van amit az anyja akar. Aztán 18 éves koráig klinikán volt depressziója miatt, mert árthatott volna a babának, környezetének, még magának is? Nem csoda, hogy élni akart. Bár szerintem nagyobb szerepet játszott ebben a tény, hogy még mindig nem tudott úgy ránézni a kicsire, hogy eszébe ne jutott volna az éjszaka.

Ha úgy vesszük, akkor Evanak nem is volt igazán gyerekkora drága jó apja miatt. Végig kellett néznie, ahogy apja veri anyját, s õ nem tehet semmit, aztán ott volt Manos, aki szintén elég mocskos módon viselkedett. Nem csoda, hogy ennyire bizonytalan, mint ahogy az sem, hogy ennyire vágyik egy férfi szeretetére. Az a csoda, hogy nem egy idõsebb faszival jött össze, hogy pótolja mindazt ami gyerekkorából kimaradt. Az apai szeretett hiányát...

Nálunk is, most 29-én lesz 3 hónapja, hogy elvesztettük egy családtagunkat, a kutyánkat. Tudom, hogy ez nem hasonlítható ahhoz, amin neked kell keresztül menned, de ugyanúgy fáj az elvesztése. Még most is. Nem múlik el nap, hogy ne jutna eszembe, s belegondolni sem merek, mi lenne, akkor, ha az anyámat veszteném el... Bele is örülnék... vagy a nagyanyámat... vagy bárki mást a családban...

Nekem is tetszik az Eva és Marilia között lévõ kapcsolat, ami csak még jobb lesz, mikor fény derül az igazságra... Úgy vettem észre, hogy Marilia Manossznak nehezebben fog megbocsátani, mint Evanak... bár talán csak én szeretném így, s ezért beképzelem magamnak...

Az is biztos, hogy Nikolasnak igaza, mert Noranak és Daphnenak is bûntudata lesz, mikor fény derül az igazságra, fõleg miután Spoiler: Evat meglövik Spoiler vége. Kettejük közül is Nora a leginkább, mert Daphne egy kicsit még makacskodik, bár már nem lesz ellenséges, mint most.

Daphne elképesztõ, bár nem hibáztatom érte... annyira meg van gyõzõdve igazáról, hogy még Norat is sikerül megingatnia Evat illetõen, pedig már kezdett volna "megenyhülni" Eva felé

S Amalia? Na az a nõ is megéri a pénzét... na õ az a fajta nõ, aki valóban bármit megtenne a családjáért és úgy utálom.... arra szó nincs, hogy mennyire... és egyhamar nem szabadulunk meg tõle... sajnos...

Megtudod adni azt a linket, vagy linkeket, mikor a többiek is megtudják az igazat? Nora, Daphne, Elias, Melita, Russos és Amalia...., kíváncsi vagyok a reakciójukra, s már nem bírok annyit várni...

Bocsi, hogy már megint ennyit írtam, de ha egyszer elkezdem...

Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 júl. 13. - 17:20:45
(231/466)
Passz...

Spoiler:

Csak az biztos, hogy valamikor a 200. epizód után, talán szilveszterkor váltják az elsõ csókot, vagy talán hamarabb. Ezt még én sem tudom, de az biztos, hogy a második évad kezdetekor (ill. egy kicsivel késõbb) kezdenek ráébredni érzéseikre, de akkor sem lehetnek rögtön együtt, mert visszatér egy nõ, aki egykor Lukas életének része volt. (Vagy a felesége, vagy a volt felesége, valami Daisy, aki azt hiszem Stefanos testvére is. Ez azonban nem biztos.)

Spoiler vége

Ciaó!
pankor 2012 júl. 13. - 15:45:45
(230/466)
SPOILER!!!!!!!
Tudja valaki mikor jön össze Nora és Lukasz????
SPOILER VÉGE!!!!!!!!!!!!!
Trixi0322 2012 júl. 12. - 17:19:42
(229/466)
Hu, akkor megpróbálok minden kérdésedre válaszolni :)

Igen, Eva és Manos szakítottak. Egyszerûen nem tudnak együtt élni. A verés dolog úgy történt, hogy Eva meglátta az újságban, hogy találkozott Manos Nikolas megmentõjével és féltékeny lett és ideges volt, Manos hazament, kiabáltak egymással és Manos adott neki egy pofont, miközben õ valahogy leesett vagy átesett a lépcsõn és eltört a bordája. Lukas orvoshoz vitte és mikor Anegela és Marilia megtudta, hazavitték Evát és azóta otthon lakik és vége van a kapcsolatuknak Manosal.

Miután Eva hazaköltözött és szakítottak Manosal, ez megnyugtatta Mariliát és egyre közelebb és közelebb kerültek egymáshoz, mostmár mondhatni nagyon jó viszonyban vannak. Eva dolozik egy bárban esténként.

Lukas én Nora összevesztek nagyon, mert Manos tárgyalásán (Manost gyanúsították, hogy lelökte Amaliát a lépcsõn, holott Amalia saját magától direkt esett le) Nora kijátszotta Lukast és kihívta a tanuk padjára, holott ez nem volt megbeszélve, és elmondatta Lukassal hogy Manos majdnem öngyilkos lett, amikor elrabolták a kis Natalit.

Stelios bent van egy nagyon jól õrzött intézményben, tetteti a bolondot természetesen, de már jó ideje róla nem nagyon volt szó, de hamarosan újra megjelenik.

Remélem mindenre válaszoltam :)
OneTreeHill 2012 júl. 12. - 13:37:58 Előzmény csikosi
(228/466)
nagyon leegyszerûsítetted ezeket a dolgokat ... puff...
OneTreeHill 2012 júl. 12. - 13:34:52 Előzmény Trixi0322
(227/466)
Sziasztok!

Két hete sajnos alig tudom nézni a sorozatot. lenne pár kérdésem.

Éva és Manosz szakítottak? olvastam, hogy Manosz megverte????? Micsoda?

Éva és Marillia kibékültek? Éva mit dolgozik?

Lukasz és Nora miért vesztek össze?

Mi lett Sztéliosszal? Bent van az Intézetben? azt még láttam, hogy nem is bolondult meg, hanem csak játsza.

Köszi szépen. nagyon jó ez a sorozat, de sajnos nincs idõm a neten visszanézni.....

Jó szórakozást :)