3/10
offtopic
csikosi 2012 júl. 10. - 11:00:47 3/10 Előzmény Trixi0322
(206/466)
ez is csak azért lehet mert fél órát sem adnak le belõle. a többi meg csak az a sok szemét rohadt reklám.
ha kihagysz ezekután 2-3 részt,,, akkor sem maradsz le semmirõl.
Na én is ezt fogom tenni.
10/10
Pistike66 2012 júl. 09. - 14:28:37 10/10
(205/466)
Remélem megvásárolták a teljes sorozatot, és nem hagyják félbe valahol a közepén.
Canela 2012 júl. 09. - 14:14:56 Előzmény nene08
(204/466)
Neil Young - Philadelphia
http://www.youtube.com/watch?v=IHpQFF_Et4s

Hát még az is meglehet... de akkor inkább már Lukas volt... õ a "legbûnösebb"
10/10
nene08 2012 júl. 09. - 10:42:37 10/10
(203/466)
http://www.youtube.com/watch?v=vqFSCOOyzR0
Valaki megtudná mondani nekem annak a számnak a címét és elõadóját amit ebben a részben hallottunk. Az a lassu szám, 3:00 perctõl kezdõdik. Fontos lenne köszi! :)



Ui: Am nekem errõl az Evas dologról az a feltételezésem hogy Fotis erõszakolta meg Evat és ezért kellett meghallnia. Talán Manos vagy Nikolas meglátta amint erõszakoskodik Evaval és megölte.
Trixi0322 2012 júl. 08. - 22:48:33
(202/466)
Jó hosszú, 625 részes.
Canela 2012 júl. 08. - 18:35:24
(201/466)
Nem tudom... én korábban nem néztem a sorozatot, anyukám mondta hogy ez volt benne... És azt meg tudod mondani hány része van összesen?
Trixi0322 2012 júl. 08. - 13:10:19 Előzmény Canela
(200/466)
Ezt nem is tudtam, tudtam, hogy egyszer beszélt errõl Manos-al, de nem láttam azt a részt, el tudja valaki mondani, hogy akkor mit is mondott Eva errõl a gyerek dologról? Én azt hittem csak azt mondta, hogy nem akar gyereket. SPOILER:az utolsó részben nem is csak Marilia és Angelo lesz, hanem lesz még egy 3.gyereke is Evanak egy másik lánya, aki Lifteri-tõl lesz.
Canela 2012 júl. 08. - 11:03:08
(199/466)
Hát ez jó... És nem úgy volt hogy Evanak nem lehet több gyereke?
Trixi0322 2012 júl. 07. - 14:49:24
(198/466)
SPOILER: Stefanos Eva párizsi szerelme volt, akihez majdnem férjhez ment, de ez meghiusult Manos miatt. Stefanos újra fel fog tünni, és Eva hozzámegy majd és lesz egy kisfiúk Angelo.
Canela 2012 júl. 07. - 11:51:22 Előzmény Trixi0322
(197/466)
Ki az a Stefanos???
Trixi0322 2012 júl. 06. - 17:26:00
(196/466)
Igen, valójában én nem is nagyon értem, hiszen mindenki nagyon könnyen azonnali következtetéseket von le Eváról, és nem látnak a dolgok mögé, hogy miért tette ezt vagy azt. Szerintem sem sokan tették volna meg, hogy vállalják és megszülik a babát, sõtt még örökbe sem adják. Egyébként igaz, hogy külsõleg Manosra hasonlít, de belsõ tulajdonságai alapján Evára, ugyanolyan érzékeny és õ is mindig az érzéseit követi, ahogy Eva is. Amikor szerelmes lesz ami tényleg kb 2 év múlva lesz itt, akkor õ is mindenkivel szembe száll és senkinek a véleménye nem érdekli. Egy biztos, hogy a 155.részben kiderül az igazság Mariliáról. És nem sokáig fog haragudni Evára. Eva pedig akárki akármit mond jó anyja lesz Mariliának. Gondoskodni fog róla és szeretni fogja. Bár lesznek komoly veszekedések is majd köztük. Egyébként én nem örülök Stefanosnak majd, mert én mindig is azt akartam, hogy Manos és Eva együtt legyenek. Melita pedig úgyis szerelmes lesz Stefanos-ba. Érdekes epizódok lesznek még... Remélem az egészet leadják.
CoCo-Chanel 2012 júl. 06. - 12:10:35
(195/466)
Sokan azért utáljátok Evat, mert viszonya volt Manosszal, egy nõs férfival, mindezek ellenére szeretitek Mariliát. Fõleg az Evanak tett beszólások miatt stb. Mariliával kapcsolatban annyit elárulhatok, hogy az alma nem esik messze a fájától. Külsõleg talán Manos (szeme, haja),de valójában sokkal jobban hasonlít az anyjára, mint gondolnátok. Ne értsetek félre imádom Mariliát, de csak a szája jár és túl könnyen ítélkezik mások felett, mert még sosem volt szerelmes. S mikor az lesz, akkor elköveti ugyanazokat a hibákat, mint az anyja, akkor õt is utálni fogjátok?
Többet nem mondok, mert ez még a nagyon távoli jövõben lesz. Talán 1,5-2 év múlva. Már ha akkor is adni fogják.

Bocsi a korábbi hibákért. Megint siettem és nem figyeltem oda, hogy kinek mit írok stb.

Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 júl. 06. - 09:42:41 Előzmény Canela
(194/466)
Képzeld magad Eva helyébe mit tennél, ha az történne veled ami Evaval is? Megtartanád a babát, vagy elvetetnéd, esetleg örökbe adnád? LEgtöbben elvetetik, vagy örökbe adják és nagyon kevesen tartanák meg. Kezdetekben talán Eva nem tudott ránézni Mariliára, mert folyton arra az éjszakára emlékeztette, de örökbe sem akarta adni, mert bármi is történt, mégiscsak az õ és Manos lánya. S mindannyian tudjuk, hogy Eva szereti õt, nem számít mit tesz a férfi. Viszont az is lehet, hogy Trixinek van igaza, s nekem is ez a megérzésem, hogy Angelanak nagy szerepe van abban, hogy most õ neveli Mariliát. Eva mindig is könnyû volt befolyásolni, így az anyjának, aki viszont jogos érvekkel tudott szolgálni. Eva most kezd "felnõni", talpra, bár ez egy hosszú folyamat lesz. Mindenesetre hamarosan minenre fény derül. Így azt is megtudjuk: hogy miért Angela neveli Mariliát, miért nem tud róla Manos és mi történt a többiekkel stb. Bár szinte örökkévalóságnak tünik.

Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 júl. 06. - 09:28:42 Előzmény Canela
(193/466)
Az nem titok, hogy Manos Marilia apja, mint ahogy az sem, hogy Evat megerõszakolták, mert az mikor valakinek kést szegeznek a torkának. S nem is olyan régen: Eva ott állt a szikláknál és azt mondta: hogy azon az éjszakán fogant. Na már most ez jelentheti azt, hogy Marilia az erõszakból született, de azt is jelentheti, hogy Eva és Manos késõbb, a történtek után is együtt voltak. Ami könnyen megtörténhet, hisz visszatérve a táborba Eva úgy tett, mintha mi sem történt volna.

Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 júl. 06. - 09:20:12 Előzmény Canela
(192/466)
Nekem van egy sejtésem. Ha elolvassátok a portálon található elõzeteseket: pontosabban a 128. részt, akkor azt hiszem egyértelmû választ.Most vagy elírták a nevét, vagy valaki más, de szerintem...

SPOILER

Eva apja az aki zsarolja õket, s õ miatt lesz rákényszerülve, hogy bevallja az igazat MAnosnak, s szerintem õ az aki lelövi Evat.Ha õ nem is az apja, neki akkor fontos szerepe lesz ezekben a részekben.

SPOILER VÉGE

Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 júl. 06. - 09:15:03
(191/466)
Azért mert kést szegeztek a torkának. Azt hiszem azt mindannyian tudjuk, hogy ha valakit bármilyen formában (zsarolás, durvaság, kábítás stb.) kényszerítenek szexre, akkor az mindig erõszak. Azt is mindannyian tudjuk, hogy Marilia Manos lánya, mert Angela és Eva nem egyszer beszéltek errõl. Sõt két nappal ezelõtti epizódban, Eva határozottan kijelentette, Manos sosem tudhatja meg, hogy Marilia az õ lánya. (Bár... azt hiszem késõbb rá lesz kényszerülve, hogy bevallja az igazat.)Ne felejtsxük el azt az epizódot sem, nem is olyan régen, amikor Eva ott állt a sziklánál és azt mondta: Marilia azon az éjszakán fogant.


Hát nekem az az éjszaka jut eszembe, mikor Evat megerõszakolták, mikor történt valami, amely örökre összekovácsolja õket. történjék bármi is.

Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 júl. 06. - 09:03:24 Előzmény nene08
(190/466)
Szerintem a második évadban.

Itt van egy videó ami miatt azt mondanám, hogy ekkor csattan el az elsõ csók. Legalábbis Nora reakciója erre enged következtetni: http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=h3YdnR0PDQw

S ha ez az elsõ csók, akkor azt kell mondjam, hogy még nagyon messze vagyunk attól a résztõl, mert ez a 271. rész. Viszont elképzelhetú, hogy tévedek, s már korábban összejöttek, csak még nem találtam rá a videóra.

Ciaó!
Trixi0322 2012 júl. 05. - 21:10:07
(189/466)
Most éppen az jutott eszembe, lehet hogy butaság, de ha sikerülne elhívni valamelyik szereplõt Magyarországra, ki fogadná el a meghívást? :) Tök jó lenne egy kis közönségtalálkozó. Bár ez csak álmodozás :)
Trixi0322 2012 júl. 05. - 21:08:20
(188/466)
Ezen már én is sokat gondolkodtam de valószinüleg azért mert Marilia az erõszak idõpontjában fogant. Az számomra sem érthetõ, hogy miért kell titkolnia Manos elõtt, fõleg, hogy láthatja, hogy mennyire szereti a kislányt. Manos nagyon jó apa. De nekem még az a tippem, hogy Angela nem engedi Evának, és mivel már eltelt sok-sok év, Mariliát is figyelembe kell venni, hogy elõle is titkolják. Bár nagy butaság már szerintem, fõleg hogy most jóban van Evával is. Szerintem Angela az aki túlságosan befolyásolja Evát. Én már rég elmondtam volna mindkettõjüknek az igazságot.
Canela 2012 júl. 05. - 11:29:01
(187/466)
Sziasztok!

És azt valaki tudja hogy ki tudja még a titkukat rajtuk kívül? Ki az aki a táblára irkál?

És van még egy kérdésem... Evát annak idején megerõszakolták... de ha Marilia nem ebbõl született hanem Manos lánya akkor miért kellett az egészet eltitkolni???