neta 2012 nov. 10. - 15:17:24
(446/466)
osztom a velemenyedet gica.Ha valakit valami nemerdekel az neneze ensem vagyok megelegedve sok sorozatal de nemosztok rajok negativ velemenyt nemnezem es kesz.az eden pedig igenis jo sorozat mert gorog meg nemvolt es szerintem sokal jobban megcsinaltak mint a tobbi siros rivos szapanoperakat ahol mindig a vege ugyanaz
10/10
Gica64 2012 nov. 10. - 11:23:34 10/10
(445/466)
Nem emlékszem rá bárki is megitta volna a lábvizemet,hogy ily módon személyeskedik (tegez, ill bénának gondol) Ne ítélkezzen senki se felettem míg nem ismer.Hogy nem emlékeznék e sorozatra, hogy hol is fejezték be?!Ne magából induljon ki senki se!Mellesleg ha engem nem érdekel egy mûsor,akkor annak a profiltjára nem nézek bele és nem szólok hozzá meg hasonló!Ja és nem hinném hogy csúnya szót használtam volna! Vagy igen?! Bármit is ki lehet tenni e betûkbõl.Csak használni kéne azt ami nincs egyeseknek.Amúgy nincs több hozzá szólni valóm az ilyen primitív emberhez.
3/10
offtopic
csikosi 2012 nov. 10. - 10:26:05 3/10 Előzmény Gica64
(444/466)
Elég ronda kifejezéseket használtál ez igaz.
De itt bárki hozzászólhat, a negatív vélemények is számítanak! Képzeld el.
Ezeknek a kereskedelmi csatornáknak ez a mániájuk, hogy félbehagyják és késõbb egy év múlva el kezdik elõrõl.
Innentõl kezdve nem hiszem emlékszel-e majd rá, hogy hol tartottak.
Igaz néha néztem, sõt elég volt hetente kétszer és tulajdonképpen nem maradtam le semmirõl.
Húzzák-vonják ezért utálom.
Értetted, amit írtam?
Nem kell szemétkedni senkivel, nem hiszem, hogy ez nem a saját gondolataid lennének!
Csiki
neta 2012 nov. 10. - 00:31:19 Előzmény Gica64
(443/466)
Sziasztok.Mi it szlovakiaban is szeretuk nezmi az eden sorozatot.jol lenne aki a fb oldalon van ha lajkolna a folytassak az eden titkait,, kozosegi oldalt hogy minel tobben legyunk.remeljuk ha sokan leszunk akkor talan megszalnak minket de ma irtunk az rtl nek is
10/10
Gica64 2012 nov. 09. - 17:48:45 10/10
(442/466)
Sziasztok!
Nem értem azt akit nem bánja ,meg nem érdekli ,meg nem is nézem tovább,..... stb az mi a fa.....nak ír ide a közösségi oldalra.Bocsánat a ronda kifejezésért.Amúgy én is írtam egy két helyre RTL KLUB -on belülre ,de sajnos
nem méltatnak még egy sorral sem.Na meg van a véleményem az ilyen emberekrõl,nagyon jól tanultak lehetnek akik ennél a csatornánál dolgoznak, annyit nem bírnak le írni ,,bocsi de én ebbe nem szólhatok bele" és az ember megértené és megköszönné a válaszát.Még mindig van egy két ötletem ,ha netán meg tudok valamit úgy is jelzem ide nektek kedves Éden Titkai rajongók :) További szép estét hétvégét.
3/10
offtopic
csikosi 2012 nov. 09. - 13:19:15 3/10
(441/466)
Én aztán nem bánom, hogy abbahagyták, de azért kíváncsi lennék erre a gülüszemû ribanc Évára.
Miután tönkretette több család életét, eldobta a lányát, visszajött bekavart mindenkinek.
Remélem megdöglik.
hanguktaekwondooo 2012 nov. 09. - 00:17:58
(440/466)
az éden titka
a rohadás.
tenyészik is ott minden
Szindy 2012 nov. 08. - 19:52:26
(439/466)
Irtam az egyik RTLklub szerkesztõnek, hat ha kapok vmii infot.
Szindy 2012 nov. 08. - 19:12:34 Előzmény Trixi0322
(438/466)
Esetleg egy facebook linket kaphatneek?:(.. rengeteg a talalat.. en iis irtam az RTLklubnak , de sajnos semmi :(.
Trixi0322 2012 nov. 08. - 17:49:29
(437/466)
Teljesen igazad van, sajnos nem mi döntünk a mûsorokról. Nézhetjük mi tovább görögül, amibõl nem értünk semmit, csak úgy gondolatban tudjuk összetenni a szálakat.
burak 2012 nov. 08. - 08:31:24 Előzmény Trixi0322
(436/466)
Csak az a baj, hogy mindenki most leül és abban bízik, hogy pár hónap múlva folytatják, de sajnos ez nem így lesz, ha logikusan belegondoltok. Esetleg ha januárban, vagy februárban folytatnák, a 200-dik résszel, abszolút nem lenne nézettsége, de ez nem is lenne lehetséges, mivel nem is vették meg a folytatás jogát. sajnos még kampányolni sem lehet, mivel nem a nézõk döntenek a mûsorokban.
Trixi0322 2012 nov. 07. - 20:28:14 Előzmény Stella
(435/466)
Annyira de annyira hiányzik a sorozat. Olyan jó résznél fejezték be, de szerintem megint pár hónap szünet következik majd, mint tavaly is volt. Remélem nem véglegesen fejezték be. Képzeljétek tesóm a facebook-on felvette a kapcsolatot a Manost játszó színésszel és megkérdezte, hogy hogyan lehet nekik levelet írni autogrammért erre mondta neki hogy csak adja meg a címet és küld aláírást. És tegnap meg is érkezett az aláírás, hihetetlen volt látni. Nagyon rendes ember amúgy, húgom minden levelére válaszolt és ez a tette meg hab a tortán.
Stella 2012 nov. 05. - 21:16:37
(434/466)
Hiänyzik Manos :( vissza!!
schenker 2012 nov. 03. - 17:23:28
(433/466)
Bocs! Pedig szerintem javítottam: peticiok.com
schenker 2012 nov. 03. - 17:21:41
(432/466)
Én nem nézek ilyen hosszú sorozatokat, de anyámnak (86) fel szoktam venni. Szereti, mert nem az a sablonos, megszokott sorozat. Lám, a nyugdíjasok sem feltétlenül a mexikói szappanoperákra vevõk... Valóban hülye idõpontra tették, õ nem dolgozik, viszont ebéd után aludni szokott. Szerencsére fel lehet venni (igaz, jócskán rá kell hagyni az elején - végén).
Ha igaz, hogy nem vettek/vesznek meg több részt (akár szinkronstúdiót is válthatnak), nem sokat lehet tenni. Mindenesetre kedvesek, hogy annyit sem mondanak: bakfitty!
Az aláírásgyûjtésre gondolom, a Facebook lehetne jó (bár én magam nem vagyok rajta), esetleg a peticiok.hu oldalon lehet egy petíciót indítani. Persze nem fûznék vérmes reményeket hozzá, de meg lehet próbálni. Veszteni nem lehet vele semmit, csak egy kis idõt.
megisjoo 2012 nov. 02. - 17:03:31
(431/466)
Sziasztok

Amit leírtam a második évadról, én is csak olvastam egy angol fórumban:)
Közben elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, kértem segítsen elképzelni a harmadik, negyedik évad eseményeit pár mondatban. Meglátjuk mikor lesz ideje.
Adott nekem linkeket az elsõtõl az utolsó részig...nos ezek sajnos nem mûködnek...sendspace és megaupload linkek voltak. Megtaláltam online 368-tól 625-ig a részeket. Nem a legjobb minõség, és persze görög nyelvû.

http://www.datemule.com/list?v=80a_74cee9b904d547

megtudtam továbbá még...:)

Lukas és Nora párosa Görögországban is elég népszerû volt, mindenki szerette ahogy a kémia ízott közöttük.
Ezért is csináltak belõlük egy párt a sorozat írói... ami elég nagy hiba volt, mert miután összejöttek semmit sem tudtak mutatni az ágyjeleneteken kívül.

A Stefanost játszó színészt imádják sokan.. Az éden titkai elõtt játszott másban is, állítólag lenyûgözõ alakítást nyújtott. (Βέρα στο δεξί/Vera sto Deksi )
Az éden titkaiban sajnos elég sekélyesre írták meg a karakterét, késõbb sem kedveltük volna:)

Manos távozása sokakat elkeserített ott a második évad végén...Nélküle már nem volt ugyan olyan a sorozat.

Az Odysseast díjnyertes színész játszotta, akinek sajnos ebben a sorozatban nem sok akció jutott.

Ennyi egyelõre..:)

Görög nyelvû fórum... tele képekkel, háttérképekkel rajongói videókkal... ha valakit esetleg érdekel.

http://tamystikathsedem.forumotion.net/

Ott olvastam hogy valamelyik arab országban, Törökországban, Bulgáriában is adták a sorozatot.
Sõt van egy video Nikolasszal és Nórával magyarul is:)
Ez:}

http://youtu.be/xaL_5LsWp-Y
10/10
izuzu 2012 nov. 02. - 07:43:37 10/10
(430/466)
Elolvastam mirõl szólna a következõ évad. Imádom ezt a sorozatot, mást nem is nézek. De tényleg katasztrófa ez a sok csûrés csavarás. Iszonyú. Én úgy gondolom, talán jobb ha egy kicsi szünet lesz. Már a Barátok közt is nézhetetlenné vált az ilyenek miatt.
Canela 2012 nov. 01. - 14:16:15 Előzmény megisjoo
(429/466)
Kedves megisjo!

Én azt szeretném tudni hogy honnan tudod a második évad tartalmát? Az eredetibõl? Beszélsz görögül? Vagy van esetleg valami más mód is rá? Más ország nem vette meg a sorozatot? Nem érhetõ el információ valami "érthetõbb nyelven"? (számomra ez angol, spanyol) Aki tud valamit legyen szives szóljon... Köszönöm
kis lászlóné 2012 nov. 01. - 12:36:09
(428/466)
A médiahatóság, az RTL, a TV2, és mindegyik csatorna pont leszarja hogy a Nézõ mit szeretne, világosan kifejtette egy korábbi hozzászólásban valaki a médiahatóság nem tesz semmit, de hiába is fordulnánk akár ügyvédhez vagy bármelyik nyilt fórumhoz, a TÖRVÉNYEK TESZIK LEHETÕVÉ hogy leszarjanak minke nagy ívben.
10/10
Gica64 2012 nov. 01. - 12:11:27 10/10
(427/466)
Van jobb ötleted?! Szívesen vesszem-vesszük!