sorozatkedvelõ 2014 júl. 20. - 10:30:18
(107/187)
Sokat gondolkodtam,hogy mi lenne a jó megoldás Ana-Manu- Rodrigó számára,bevallom nem tudom.Szerintetek?
malvinkicska 2014 júl. 19. - 07:59:25
(106/187)
Ianivok nagyon szép volt a tegnapi rész a dokit sajnáltam, mert beleszeretett Anába, és magát vádolta. Roditól szép, hogy ilyen munkát keres a-nak hiszen ez volt eddigi élete, remélem bejön neki. Manu is aranyos fõleg ahogy a kislányt nevelte, akkor még senki nem gondolta az élet mást akar. Eva szemétláda nõ most már mindkét lányával szemben nem akarja hagyni élni õket teljesen. A mellék szállak is jól haladnak, igen ott Alicie apja aki nagy változáson ment keresztül a lány miatt jó útra tért.
janivok 2014 júl. 18. - 23:37:33 Előzmény malvinkicska
(105/187)
jaja biztos!
kíváncsian várom a következõ részt, hisz ezek szerint Ana visszatér a teniszhez vagyis edzõsködni fog :)
Bírnám már rájönne a szervezete, hogy igényli ezt a sportot és tovább menne ezen a téren azzal, hogy nem edzõ,
hanem profi teniszezõ legyen belõle.... :)
Viszont az annyának nem mondta, felvidulna biztos és lehet takarékon lenne és békén hagyná vágre a lányait!
Sajnálom Alicia apját, lehet elküldik az autószalonból! Remélem nem iszik megint sört!
No meg arra is kíváncsi leszek, hogy a legutóbbi Rodrigó-Manu beszélgetés hogyan végzõdik, mert Manu nem reagált (még)
malvinkicska 2014 júl. 17. - 14:58:25
(104/187)
Nem elég a kereskedelmi csatornák szemétkednek, már az MTV is elkapta ezt a betegséget biztos valami sport lehet a dologba.
janivok 2014 júl. 17. - 13:18:00
(103/187)
+ nem tudom minek az eredeti nyelv, sosem jó, pedig digitális platformon nézem a sorozatot m1 HD (UPC Direct+)
janivok 2014 júl. 16. - 23:10:27
(102/187)
nem tudom ezek az új kezdési idõpontok mire jók??? (14:20) .......pfff
malvinkicska 2014 júl. 16. - 15:19:45
(101/187)
Számomra ez egy csodás történet, a szerelem csodás érzés az emberek életében, és itt is ez a fõ téma. Sajnálom a dokit, de valahol értem Rodit, is eddig sosem beszélgettek úgy mint most Anával az érzéseikrõl ami biztosan még nem hûlt ki egymás iránt. A férfi és a nõ érzései kavarognak, még az a jó mindkettõnek van barát akinek elmondja, és tanácsot kérnek. A sorsuk hova fog alakulni nagyon várom.
janivok 2014 júl. 15. - 16:38:12
(100/187)
Ez az Ana Lució kapcsolat már jót tett Anának de a Rodrigó közelsége olyan mint horgásznak a Bécsi Filharmonikus zenekar vagy a Debreceni virágkarnevál, a halott is felébred :D
De ez az Eva is mit akar? megmutatni Anának hogyan kell kefélni vagy mi? :D ...már bocsánat.... :)
malvinkicska 2014 júl. 14. - 18:03:28
(99/187)
Ianivok ezt a TV1 vette meg és elég lassan rakják fel a leadott részeket a sorozat baráton 39-ig van fen ma a 44-rész volt látható. A mai rész elég szomorú volt a fiatalok érzelmei kavarogtak, reméljük jóra fordul. Egyszer lenn, egyszer fenn, biztos találnak arany középutat.
janivok 2014 júl. 14. - 16:54:00 Előzmény malvinkicska
(98/187)
Nekem is egyszerûbb lenne csak leszedni a netrõl de sehol nem látni, valószinü még csak az m1 vette meg ezt a sorozatot.
Érdekes, hogy az egyik haverom is azt javasolta, ha mozifilmet nem találok szedjek le sorozatot :)
Ezt bezzeg nem találni sehol... nem úgy mint a Trónok harcát, vagy a A törvény nevében-t

De ami a lényeg most, hogy az élet megy tovább kb valahol ott tart amikor ki szokták írni, hogy x hónap vagy év múlva...
Azért mondom ezt mert Manu elutazott, Rodrigó egyedül maradt, Ana meg végre összejöt Lucióval (még ha Ana szerint nem 100%-os is a kapcsolatuk)
Sajnálom, hogy ennyire távol a két testvér de az is lehet, hogy Manu is összejön valaki mással? ...elnézve, hogy 70 részes a sorozat még annyi minden lehet :) De szeretném ha Manu és Rodrigó kibékülnének, már csak Hulia miatt is :)
offtopic
malvinkicska 2014 júl. 13. - 15:19:09
(97/187)
Máriácska nekem nincs felvevõm, vagy nézem, vagy várok amíg felrakják, online 36 rész már fen van de a hetit nem tudom miért nem tették még fel, amit követnek a sorozatok kezdési idõpontjával az valami borzalom. Azt hiszik nézzük azt a sok vackot tévednek mert be sem kapcsolom a Tv-t, azért kár az energiát fogyasztani. Az Igazgyönggyel is ezt csinálják, hajnalok hajnalán kezdik nem értem a mûsor szerkesztõket, mi nézõk század rendûek vagyunk.
7/10
offtopic
Máriácska 2014 júl. 13. - 15:00:32 7/10
(96/187)
Sajnálatos, hogy jövõ héttõl össze-vissza idõpontban sugározza az M1.
Így még a DVD-t sem lehet egyszer beállítani Hétfõtõl-péntekig, hanem
minden napra másképpen kell! Úgy látom megszüntették a videótárat is.
Már többször kérdeztem, hogy mikor veszik meg az Élet sava borsa c.
sorozat folytatását, de megnyugtató választ eddig még nem adtak. Példátlan,
és felháborító, hogy milyen zavaros gondolkodású emberek hatalmaskodnak
a nézõkkel. Vagy nem is gondolkodnak, csak cselekszenek?
malvinkicska 2014 júl. 13. - 08:54:21
(95/187)
Napraforgó elnézést igazad van mert Eva is két gyereket vitt a házasságba és a férfi is belegabalyodtam, tehát csak egymás mellett nõttek fel, Rodi és Ana, eddig még úgy nézett ki, hogy még mindig a tenisz miatt van megõrülve Eva.
napraforgó 2014 júl. 13. - 07:36:06 Előzmény malvinkicska
(94/187)
Ana és Rodrigo NEM féltestvérek! A féltestvérek vértestvérek, vagyis vagy apai, vagy anyai részrõl közös a szülõjük. Ha féltestvérek lettek volna, vérfertõzést követtek volna el!
Ez a két emberke mostohatestvér volt, vagyis a szüleik akkor házasodtak össze, amikor õk már rég megszülettek. Nincs és nem is volt köztük vérségi kötelék!

Még mindig nem tudom, hogy Eva miért nem szereti Manuelát, holott - állítólag kicsi korában sokat törõdött vele. Normális anya nem pénzért szüli, vagy pénzért szereti a gyerekeit, úgyhogy ennek az Evanak az elfajzása teljesen érthetetlen. Pláne, hogy neki egy nagyon normális anyja van Ina nagyi személyében. Általában olyan emberek siklanak félre érzelmileg, akiknek valamilyen okból maguknak is sérült az érzelmi életük, fõleg gyerekkorukban. De itt ilyesmit nem lehet látni. Ráadásul Eva még mindig Anán csüng, holott már tudhatja, hogy nem tudja majd folytatni a tenisz karrierjét. Jó, mondjuk reménykedhet, de az ilyen pénzsóvár nõk nagyon is reálisan szoktak gondolkodni, nem ringatják magukat hiú ábrándokba....
malvinkicska 2014 júl. 12. - 14:39:56
(93/187)
Megnéztem az elsõ részt amikor elkezdõdött a sorozat a lányok nagyok voltak Ana megnyert egy tenisz meccset, akkor volta szülinapja, már akkor egymásba szerettek Rodival, mivel féltestvérek voltak eddig sosem gondoltak ilyesmire. A vízben folytatódott a románcuk, és egybõl terhes lett Ana, amit eltitkolt. Azon a végzetes éjszakán mikor ment a nagymamánál,hogy találkoznak Rodival és elmondja gyereket vár tõle akkor történt a baleset ami miatt több évig kómában volt, közben az anyja a saját lányának tekintette az unokát, már mint Eva nem akarta, hogy kitudódjon akkor még nem gondolta több éves folyamat elõtt állnak. Szerintem Eva mindig a pénzt látta Anaba, mert így nem lett további szerzõdése, akkor is mindig Manut hibáztatta a kialakult helyzetért. Ami számomra meglepõ Victoria az edzõ nõ is ilyen szívtelen a gyerekeivel aztán a férfi aki elvált Evától annak sincs ideje a gyerekre soha.
napraforgó 2014 júl. 12. - 07:43:06
(92/187)
Mindenkinek köszönöm a tájékoztatást.
Bár én személy szerint úgy gondolom, hogy egy anya, aki sokat törõdik a sérült gyermekével (és most mindegy, hogy csípõficammal, vagy dongalábbal született, vagy akármi más bajjal) megmûtteti, ápolja, stb. elhanyagolná ezt a gyermekét, vagy elfordulna tõle, csak mert idõközben született egy ép gyermeke is. Sõt, inkább azt láttam, hallottam, hogy az anya ezt az ép, egészségesen született gyermekét is arra neveli, hogy segítségére legyen a beteg testvérének, hogy ha az anya valami miatt kiesne a sorból (pl. meghal, vagy súlyosan megbetegszik), akkor a testvér vegye át a gondoskodó szerepet a beteg mellett.

Szóval én irreálisnak tartom az ötletet, hogy Eva pont ezért utálta volna meg Manu lányát. Ha úgy gondolta volna, nyilván megtehette volna, hogy Ana megszületésekor intézetbe adja a nagyobbik, beteg kislányát és Ana akár úgy nõhetett volna fel, hogy nem is tud a testvérérõl.
De itt nagyon úgy néz ki, hogy Manu meggyógyult, a mûtétek sikerültek, vagy épp kinõtte a kezdeti sérülést, meggyógyult, semmi baj nincs vele, még csak nem is látszik, hogy valami baj lett volna vele valaha, az anyja mégis elutasítja (és nem ezért, hanem ennek ellenére). szóval nagyon hajánál fogva elõrángatott érv ez, olyan Hamupipõke szindróma, ami még talán érthetõ is lenne, ha manuela nem Eva lánya lett volna, csak féltestvérek Anával, vagy akár csak mostohatestvérek.
Én mondjuk a lányok apjáról semmit sem tudok. Hová lett? Meghalt kiskorukban? vagy elváltak és apu lelépett? Miért nincs a képben? Még a nagyi sem beszél nekik róla.
ponca 2014 júl. 11. - 20:44:15
(91/187)
Manuval nem próbálhatta meg anno, hogy tehetséges sportoló lehet-e belõle, mert valami születési rendellenesség vagy más miatt beteg volt a lába, sokat mûtötték. Amit ott nem élhetett meg, nem élhetet ki Eva, azt mind Anaval akarta pótolni (szerintem).
janivok 2014 júl. 11. - 17:02:19
(90/187)
Az biztos, hogy ez, hogy Manu látta ahogy Ana és rodrigó csókolóznak nagyon rossz Huliának, nem beszélve arról, hogy Manu most elmegy kb 1 évre, ezt szegény kislány sínyli meg :(
De abban reménykedem, hogy hazajön ha megtudja, hogy az öreg rákos....
De most meg a hétvége miatt várhatunk a következõ részig! :(
malvinkicska 2014 júl. 11. - 16:23:09
(89/187)
Eva most sem adott megfelelõ választ Ananak miért nem szereti kicsi kora óta Manut, annyit mondott neki köszönheti, hogy járni tud, sokat hordta orvoshoz ezek szerint. A dolgok jól bonyolódnak fõleg a kislány aki teljesen oda van Manuért az nevelte szeretgeti amit egy gyerek igényel tõle kapta eddig. Nagyon várom mi lesz ennek a nem mindennapi történetnek a vége.
napraforgó 2014 júl. 11. - 14:52:17
(88/187)
Én csak hébe-hóba nézek bele tíz percekre, de azt láthattuk, hogy Eva akkor sem törõdött Manuelával, amikor kisgyerekek voltak, kizárólag csak Anával. Akkoriban még Ana legfeljebb ígéretes tehetség volt, nem híres teniszezõ.
Amúgy én úgy látom, hogy Ana a fiatalabbik testvér. Egy ambiciózus anya általában elõször a nagyobbik gyerekét próbálná meg sztárolni, abból hamarabb lehetne valaki. Nekem furcsa, hogy még csak meg sem próbálta, hogy vajon Manuela nem ugyanolyan tehetséges-e? Ez az Eva nevû karakter annyira, de annyira el van túlozva. Amikor Anát baleset érte, ahogy örjöngött... most meg milyen rafináltan áskálódik a nagyobbik lánya ellen. Még Juliát is próbálja manipulálni.
A két nõvérnek, meg a közös pasijuknak van elég baja nélküle is, erre ez a szörnyeteg még rátesz egy lapáttal.
Vajon kiderül, mi a baja a nagyobbik lányával? Hiszen ez a lány egy áldott jó teremtés volt mindig, sohasem irígykedett a húgára, sõt mindenben támogatta. Még a gyerekét is fölnevelte, nem hagyta a rémes anyjuk kezében.