8/10
Bru 2007 máj. 11. - 17:26:28 8/10
(53/253)
Nem olvastam el a sok-sok hsz.-t szal csak írok a vak világba. :D
Nem rég jelent meg DvD-n így megnézhettem (hamár a moziba nem néztem meg)viszonylag jobb minõségben.
Nekem nagyon bejött! Jó 'nagyban' néztem :D kivetítõn 5.1-el...de csak úgy lestem! Én eleve szeretem az ilyen depresszív baljós hangulatú filmeket, de ez a film még pluszba megmaradt a racionalitás talaján. Ám valójában a kivitelezésen ámultam! Imádom az ilyen operatõr munkát, fõleg ha telis tele van tûzdelve szgépes effeketkkel. Pl az autó kontra moci jelenetet utólag vagy 10x megnézetm. Gyönyörû! Ez a 'háttér CG' stílus amúgy számomra Robert Zemeckis munkáit idézi. Szal nekem ez volt a kánaán! Bár moziba néztem volna!
Redfield 2007 máj. 10. - 13:41:14 Előzmény Newcastle United
(52/253)
És annak ellenére, hogy bizonyos kérdéseket (megjegyzem nagyon jó, hogy) nyitva hagy, az egyik legõszintébb film, amit eddig láttam.
Redfield 2007 ápr. 18. - 12:20:02
(51/253)
sztem valóságosabb, hogy nem volt egyértelmû. :) és jobb is így. de nem lehet olyan sokmindent sem kihozni belõle. Ez egy r*hadt világ, el van bukva. De minél r*hadtabb, annál szebb csodák és csillagok vannak, amik értelmet adhatnak az életünknek, és talán nagyon nehezen egy reményt, hogy a következõ majd jobb világ lesz.
6/10
Newcastle United 2007 ápr. 18. - 11:38:12 6/10 Előzmény Bov
(50/253)
Charlie Hunnamre alig ismertem rá. A filmtõl én is sokkal többet vártam. A mondanivalója nem volt egyértelmû, a hangulata pedig nem nagyon hatott rám. Persze sok pozitívum is volt benne, szóval nem rossz film, csak túl nagy lendülettel ültem neki, nagyok voltak az elvárásaim.

6/10
Noncsa 2007 ápr. 04. - 12:32:55
(49/253)
igaz , bocsessz! hopssz...
Redfield 2007 ápr. 03. - 21:01:38 Előzmény Noncsa
(48/253)
azért egy ilyen spoiler-t már leírni is kemény. :) néha tehetnétek jelzõket, nehogy belebotoljon tényleg valaki, aki még nem látta.
MArci11 2007 ápr. 03. - 14:13:30 Előzmény Noncsa
(47/253)
Ez egy nagyon összetett film, amit sokáig lehetne elemezni, szerintem egy nagyon jó, és realisztikus képet fest a jövõrõl, és nem annyira elrugaszkodott a földtõl!
Noncsa 2007 ápr. 01. - 11:53:09
(46/253)
igaz, de nem végig rájuk építenek, hiszen mindegyikük meghal a filmben, na jó, talán Owenre inkább :)
Charmmy 2007 márc. 31. - 16:58:37 Előzmény Noncsa
(45/253)
Clive Owen-t, Julianne Moore-t és Michael Caine-t nem találod híresnek?:)
Noncsa 2007 márc. 26. - 12:25:48
(44/253)
sztem megrendítõ és félelmetes volt a film, mivel nagyon valósághû volt a szememben. Az is tetszett, hogy nem a híresebb színészekre építik a filmet, és még így is simán megállja a helyét, Igaz bennem is felmerült pár miért, de talán ez ad lehetõséget arra, hogy elgondolkodjunk a témában
8pontot én is adnék rá
Bov 2007 márc. 18. - 17:01:55
(43/253)
többet vártam a filmtõl, de nem rossz... a befejezés tetszett...
Charlie Hunnam kicsit fura volt így, deh jól játszotta a szerepét ..
A történet se lenne rossz, csak nagyon húzták ezt is :(
5/10
mikehodges 2007 márc. 07. - 17:13:00
(42/253)
21.-ik század,bocsánat...
mikehodges 2007 márc. 07. - 17:03:59
(41/253)
Te tán a filmszakmában dolgozol?kíváncsi lennék 1 héten hányszor mész moziba,de jó neked:).én örülök,ha az új filmek közül éves szinten látok vagy 15 premiert...:P,pedig a mozi jelenti nekem a fél életet...na mind1,biztos bennem van a hiba,túl lusta vagyok...
az elõbb volt szerencsém elõször megnézni ezt a filmet,szerintem igazán lenyûgözõ!a háborús képsorok egyszerûen fantasztikusak...ha vannak is miértek a filmben,nekem is ugy tûnt,hogy jópár dolog nincs a filmben megmagyarázva kellõképp,hogy vajon miért is alakultak ki azon helyzetek a világban,amiket a film bemutat?szerintem ne háborogjunk,hanem használjuk a képzelõerõnket,s próbáljunk rá választ keresni magunk!:)nem rajongok amugysem a szájbarágós filmekért.továbbá,ha körbenézünk a mai világban alaposan,s megfigyelünk pár vezetõ tendenciát,akkor szerintem nem nehéz,hogy kialakuljon 1 ilyen anarchia évtizedek múlva.valahogy nem jósolom azt,hogy a 20ik század folyamán tejbe-vajba fogunk fürödni,de lehet,hogy csak túl pesszimista vagyok...
Mindenesetre ezt a filmet minden nõnek látnia kellene!meg férfinak is:)
rockertoro 2007 márc. 03. - 12:14:12 Előzmény csirke
(40/253)
Nagyjából egyetértek, bennem is megfogalmazódtak miértek, és fõleg az,h miért nézzem ezt végig? aztán teli volt nevetséges helyzetekkel, amikor a szöveg és az esemény egyszerûen teljesen ellentétes volt... ilyenkor már csak kínjában is röhög az ember. és ismét nem értem az embereket... akikkel néztem, még ott ültek a helyükön, amíg teljesen le nem ment a stáblista, stb. A Bábelnél meg A Mások Életénél meg mindneki felállt, ahogy végelett kb... Pedig mindkettõ után órákat lehetett volna még ott ülni... legalábbis nekem ez volt az érzésem... Na mindegy... Sok ember nem tesz fel miérteket, nekik biztos izgalmas, érdekes utópia...
csirke 2007 febr. 25. - 13:57:15
(39/253)
gyenge, szétesõ forgatókönyv, némi baloldali propaganda, sehova sem evolváló történet, fokozódó hiányérzet, mely rosszérzésbe csap át, hogy aztán egy csapnivaló befejezésbe laffadjon össze. MIÉRT terméketlen az emberiség? Hogy kerültek fasisztoid vezetõk az élre? Miért szívnak füvet a jóarcok, és ménem csinálnak mégse semmit az erdõben? Valaki megálmodott egy képet, történet nélkül, aztán ezt jól megnézhetjük hologrammosítva. Tízbõl három.
slacio 2007 febr. 10. - 23:10:39
(38/253)
"Kerüld a kritikus mentalitást." Ezt te tanácsolod? Hiszen a hozzászólásaid nagy része kritika. Jelen esetben pozitív kritika, de hát kritika... :)
slacio 2007 febr. 10. - 23:04:01
(37/253)
Ne engem sajnálj, nézd meg annyiszor ahányszor csak akarod. :) Nekem nem tetszett, én nem fogom többször.
Redfield 2007 febr. 10. - 10:15:44
(36/253)
Nem tûnik szörnyûnek.
Redfield 2007 febr. 10. - 10:00:02
(35/253)
Rendezõként már bebizonyította a tehetségét, és a jó eszét. De az ember ugyanaz.
Redfield 2007 febr. 10. - 09:45:39
(34/253)
Hát õ tudja. Vannak filmjei, amiket kifejezetten kedvelek, jó rendezõnek tartom. De azzal, hogy a Motel-szintû trágya filmekhez adja a nevét, meg egyéb "munkákhoz" amikre teherautóval kell szállítani a vért meg a beleket, nem dob rajta sokat nálam. Az biztos. Szerintem emiatt kezd eligénytelenedni. Mert lassan bárminél láthatjuk a nevét, ami undorító, és sokkolni próbál.