levyrronifan 2015 aug. 10. - 21:32:47
(243/543)
semmi indianra Maite nem hasonlit :D
4/10
napraforgó 2015 aug. 10. - 18:27:00 4/10
(242/543)
Nem a Karl May féle indiánokra gondoltam, hanem a közép- és Dél-amerikai indiánokra, a mayákra meg a kecsuákra.
levyrronifan 2015 aug. 10. - 18:04:59 Előzmény napraforgó
(241/543)
indián?:-DDDDDDD
4/10
napraforgó 2015 aug. 10. - 17:01:39 4/10
(240/543)
Justina végigordítozta a mai részt. Annyira fárasztó ez a latin temperamentum, a nõk óbégatnak, a férfiak sírnak (itt: Julián), borzasztó.
syuzi 2015 aug. 10. - 13:43:12
(239/543)
Várom már a mai részt:)
4/10
napraforgó 2015 aug. 10. - 04:42:19 4/10
(238/543)
Ez igaz, Josué szerintem is csak a bátyjával akar rivalizálni, már gyerekként is ezt tette. Két szót se beszélt Lucreciával, mire föl kellene neki? Renata vonzalma Julián iránt sem igazán érthetõ, elvégre õk is csak párszor találkoztak, csak néhány szót váltottak egyáltalán. Még Teresa vonzalmát inkább megértem, elvégre Julián évek óta az apjának dolgozik, õk azért jobban ismerhették egymást.
Jeanette5 2015 aug. 09. - 15:19:38
(237/543)
Josuét nem Lucrecia érdekli,hanem az hogy keresztbe tegyen a testvérének.Csak azért érdelõdik Lucrecia itánt,mert tudja, hogy Julian szereti.Hogy kikelt magából,amikor megtudta,hogy össze akarnak házasodni....... A baleset után lesz valami a lábával (mivel már megíták az ekõzetesben,így le merem írni),biztos Juliánt fogja okolni a történetekért,és még jobban ellene fog fordulni.
juan-ZSU 2015 aug. 09. - 12:26:27
(236/543)
Szerintem Maite szép és Eugenio is jól néz ki, de már unalmas, hogy mindig mindenki a fõszereplõkbe szeret bele, ahogy azt leírtam a múltkor. Blanca és Manuel aranyosak lennének együtt például. Csoda, hogy Blancának nem Julián tetszik.
Josué szerintem nem is szerelmes Lucreciába (igazán), csak féltékeny a bátyjára és alá akar rakni amiben csak tud. Rodolfo engem is idegesít, egyáltalán nem sajnálom, már rég ott hagyhatta volna azt a kígyót. Justina a falu k....-ja.
Tényleg úgy öltöznek a nõk mint a papagájok :DD
4/10
napraforgó 2015 aug. 09. - 09:53:03 4/10
(235/543)
Nincs nagy választék ebben a faluban...
De ha mégis választani kell a rendelkezésre álló pár pasi közül, talán mégis Julián....Elég jó családból való, elég okos, de mindenesetre szorgalmas, dolgos ifjú, mégha nem is tehetõs. De van remény, hogy késõbb viszi valamire.
Carmelo és Josué lusták, ingyenélõk. Carmelo egyetlen vonzereje, hogy a környék legtehetõsebb családjából származik, Josuénak még ez sincs meg.
Nekem spec. Manuel tetszene, de egy úrilánynak õ nem elég jó parti, elvégre csak cseléd....
4/10
napraforgó 2015 aug. 09. - 09:42:50 4/10
(234/543)
Ó, van még egy pár marha rajtuk kívül is. Ott van Josué, akin hirtelen kitört a szerelmi téboly. Látta Lucreciát vagy kétszer, úgy 10 év utén, és hirtelen õ is beleszeretett! És ennek a vágyának hangot is ad, nem számít, hogy a lány a bátyját szereti és hozzá is akar menni.
Julián sem egy észlény, már felnõtt ember, de õ sem jön rá, hogy az anyja titkos utakon jár. Hogy lehet, hogy sem Rodolfo, sem egyik fia sem akarta még kocsival elvinni Justinát, hogy "beszedje" az állítólagos lakbért? Miért hagyták, hogy minden héten busszal menjen a szomszéd faluba?
Carmelo alapból nem egy zseni, bár elég ravasz és dörzsölt, de csak annyira, hogy kibújjon a munka alól.
Paulino sem egy lángelme, õ meg eltûri, hogy a felesége olyan ridegenm gonoszul bánjon a lányukkal. Ennyire nem lenne szabad mindent ráhagyni.
Ennyi cselekményhez valóban elég lesz a 110 rész....
6/10
suxel 2015 aug. 08. - 15:38:01 6/10
(233/543)
Ejj, Napraforgó milyen jol szorakozok a heti termesen:
Szegeny, ostoba Lucrecia
Szegeny buta Blanca
Szegeny hulye szarvasmarha (Rodolfo)

Kiegtem teljesen. :D

Lehetne a sorozat cime akar a Szegeny bolondok is.
Tudom, hogy egyaltalan nem viccesnek szantad ezeket a jelzoket, de engem jokedvre deritettel veluk. ;)
Jeanette5 2015 aug. 08. - 15:30:56
(232/543)
Rodolfo nem azért hagyta ott Justinát,mert felnyíl a szeme.Azért hagyta ott,mert úgy értzi,hogy nem elég jó Justinának és hogy jobbat érdemel nála.Elõbb-utóbb biztos rájön,hogy milyen is valójában a kedves" felesége (ezekben a telenovellákban mindig kiderül az ilyesmi).A jõvõ héten pedig ki fog derülni,hogy ki Josue igazi apja.
8/10
gasko 2015 aug. 08. - 15:24:39 8/10
(231/543)
Ez a Rodolfo hülyébb a sokévi átlagnál…

Kövezzetek meg a következõkért de lehet, hogy a sorozat írói Rodolfo karakterében egy szeretetre méltó embert akartak a vászonra álmodni, de szerintem nem sikerült. Ez egy málé barom, nem is csodálom, hogy a felesége megcsalja, hát ez az ember egy tejbetök, megalszik a tej a szájában, mire megszólal.

Egyébként ebben a sorozatban minden nõ hippinek van öltöztetve?
4/10
napraforgó 2015 aug. 08. - 13:26:35 4/10
(230/543)
Rodolfo ostobább, mint valaha. Nem azért hagyta el Justinát, mert kinyílt a szeme, épp ellenkezõleg, azt hiszi, hogy õ nem elég jó Justinának, hogy a neje többet, jobbat érdemelne nálánál. Szegény hülye szarvasmarha... Kívûncsi vagyok, egyszer vajon megtudja-e az igazat?
syuzi 2015 aug. 08. - 13:03:07
(229/543)
Én is sajnálom Josuet a baleset miatt, biztos hogy Julian lesz emiatt is a hibás.

Lukrecia és Julian esküvõje tényleg gyors lett volna. Most derül ki majd hogy Gabino Josue apja. Izgi lenne ha kiderülne hogy Josue se Rodolfoé. Rodolfot sajnálom amiért szomorú, és magányos, de végre megjött az esze és elhagyta Justinat.

Már várom a hétfõi részt:)
4/10
napraforgó 2015 aug. 08. - 12:30:01 4/10
(228/543)
Josué balesete miatt nyilván Juliánt fogják okolni. Tényleg kár volt utána hajtani, inkább megejthették volna azt az esküvõt. De akkor persze mirõl is szólna a sorozat?
Josué balesete kapcsán ki fog derülni, hogy nem Rodolfo az apja. De jelöltként ketten is szóba jöhetnek, Gabino és Paulino is. Bár szerintem ez akár Julián esetében is fennállhat...
malvinkicska 2015 aug. 08. - 07:56:46
(227/543)
Az egész szereplõk között, csak Delfina akarja, hogy Lucrecia férjhez menjen mindenki ellenzi, aztán még Josué, most balesetet szenved és ezért is lehet lesz kit okolni, természetesen Julian, mert minden baj okozója szerintük csak õ lehet. Amilyen ruhákban vannak egyáltalán nem tetszik, nagyon fura a nõk olyanok, minta papagájok.
4/10
napraforgó 2015 aug. 08. - 06:07:56 4/10
(226/543)
Én is furcsállom, hogy mindenki Lucreciába szerelmes. Annyira nem szép lány, meg nem is olyan gazdag, és nem is mutatott még semmi iránt tehetséget. Szóval olyan semmi különös.
Ráadásul Maite Perroni sem az a kimondott szépség. Kicsit tányérképû mexikói parasztlány, némi indián beütéssel. Ezek a fura fûzõk is furcsák rajta, mindennap más színû - volt már piros, fekete, barna, legutóbb bugyirózsaszín, no meg a fejpántok... Még inkább indiánossá teszik. Nekem ez nem baj, csak eddig úgy láttam, hogy a fõhõsnõ mindig nagyon fehér, nagyon europid, egyáltalán nem ilyen mexikói latin/indián keverék.
Amúgy ez a stílus a szerepéhez sem illik, fõleg, ha Rosario fehér bõrét nézzük. A szõke haját meg sem említem, mert az lehet akár a fodrász mûve is.
juan-ZSU 2015 aug. 07. - 19:07:46
(225/543)
Maitének tényleg ez a legjobb sorozata eddig. Önmagában, nem egy tökéletes darab van benne sok hiba, de nézhetõ. Nem olyan gagyi hülyeség, hanem komolyabb. A Lichita is jónak ígérkezik majd, de az másik mûfaj.

Már unom, hogy a legtöbb telenovellában a fõszereplõkbe szerelmes a fél falu. Ez a Josué is mit levágott most. Lucrecia kb. észre se vette eddig sose. A balesetért is biztos Julian lesz a hibás, mint mindig mindenért. Az esküvõt is azért akarják annyira, hogy a szülõk ne tudják szétválasztani õket. Inkább költöznének össze valahol máshol, és keresnének munkát. Lucreciát biztos kitagadnák a szülei, de szerintem mindegy. Már így is ki volt tagadva, otthon se volt 10 évig, az anyját nem érdekelte mi van vele. Végül is ez egy dráma, van benne végig valami szomorú... Szerintem is több a rossz szereplõ mint a jó. E mellett nekem valami viccesebbet is néznem kell.
malvinkicska 2015 aug. 07. - 16:30:42
(224/543)
Elõször is mielõbbi gyógyulást és jó egészséget kívánok neked, teljesen én is úgy látom tele van sok rossz indulatú emberrel, amilyen dics himnuszt zengtek róla, nem egy olyan sztori, hogy várom a következõ részt online nézem illetve húzom , mert nagyon sok ócsárlás van benne, pletyka szerû, és az nem érdekel. A szereplõk az valami botrányosak ami az élet korukat illeti az a Carmelo ami bûn ronda a játéka is nagyon semmi Renáta szintén azt sem ismerem csak errõl a kígyó oldaláról talán normálisabb karaktert nem is tudna már alakítani, lehet amit leírtam valakinek nem tetszik a fórum errõl szól és nekem ez a véleményem, az utóbbi idõkben nincs egy rendes élvezhetõ normális sorozat. Az átdolgozások kora van a Televisánál, szinte nincs új ötlet.