4/10
napraforgó 2015 júl. 30. - 15:24:49 4/10
(183/543)
Milyen igaz, hogy minél jobban tiltanak valakiket egymástól, annál inkább ragaszkodni fognak egymáshoz.

Renata hogy kivetette a hálóját a környék leggazdagabb családjának fiára.

Valóban, lehet, hogy Justina egyik fia, vagy akár mindkettõ mástól van, nem a férjétõl. Akár Paulino is lehet az apa, hisz korábban õ is a szeretõje volt.
Jeanette5 2015 júl. 30. - 15:09:25
(182/543)
Az elõzetesben olvastam,hogy hamarosan ki fog derülni,hogy Josue Gabino fia.
syuzi 2015 júl. 30. - 14:43:53 Előzmény kikelet54
(181/543)
Szia Kikelet 54!

Örülök hogy ezen a fórumon is összefutottunk:)
Igen szegény Lukrecia és Julian szerelme ellen mindenki van csak Delfina pártolja a fiatalokat.


Szerintem Justina valamelyik gyereke Gabinóé. Szegény Lukrecia életét megfoglya keseriteni Gabino és Justina miután meglátta õket kettesben.

Jó volt a tegnapi rész :) Már várom a mait :)
Jeanette5 2015 júl. 30. - 13:01:19
(180/543)
Nekem tetszik a sorozat.Nem igazán szoktam már telenovellákat nézni,de ez megfogott.Nem mondom,hogy nincsenek benne mellényúlások és túlkapások,de messze nem annyira bugyuta,mint a Marichuy,a Maricruz,a Fiorella vagy mint ez az új Veronica aranya.Igaz,hogy nem volt akkora kirobbanó siker,de nagyon jó kritikát kapott.Juan Osorionak pedig ez az egyik legjobb alkotása.Az életkorokra valóban figyelhettek volna jobban.De azért ennél nagyobb mellényúlások is voltak már ezen a téren más novellákban,mint pl. amikor a Vad szívben Eduardo Yanez kb.50 évesen egy fele annyi idõs karaktert játszott, és a nála 2-3 évvel fiatalabb Laura Flores játszotta az anyját(és hamár így feljött a Vad szív,csak így érdekességképpen:ebben a sorozatban Adriano Zendejas-aki Az én bûnömben a gyerek Julian volt- játszotta a gyerek Juan del Diablót).A gyerekszínészek kiválasztásánál is figyelhettek volna arra,hogy jobban hasonlítsonak a felnõttkori énjükre.Bár ennek ellenére tetszettek a gyerekszínészek is.Nekem nem volt bajom azzal,hogy 10 részig elhúzták az elõzményeket,legalább nem lettek összecsapva,hanem normálisan ki lettek dolgozva.És ahogy halad elõre a sorozat,egyre izgalmasabb lesz.A karakterek pedig szerintem jól ki lettek dolgozva.

Egyébként így halkan megjegyzem:Láttam,hogy beszéltetek Renata hajáról.Ha rákerestek,az iskolában még nem volt rózsaszín tincs a hajában,utána lett neki befestve.
4/10
napraforgó 2015 júl. 29. - 14:07:28 4/10
(179/543)
Viszonylag ritkán nézek mexikói sorozatot (egyre ritkábban), mert nem szeretem a hülyeségeket, amikkel telepakolják õket. Arra is rájöttem, hogy olyan sorozatba sem szabad belefogni, amnek a forgatása még nem fejezõdött be, mert akkor ki tudja, mikor lesz vége. Pláne, ha a músorszerkesztõk úgy döntenek, hogy a sorozat nem hozza a kellõ nézettséget és némi tologatás, vagy hajnali vetítés után egyszerûen leveszik a mûsorról.
Na ez már 5 éves, csak 110 részes, talán ennyit kibírok, mégha logikai bakugrások is vannak benne.
4/10
napraforgó 2015 júl. 29. - 13:41:45 4/10
(178/543)
Kicsit nézegettem én is egyes szereplõk életkorát, így elcsodálkoztam, hogy Rosario és Carmelo egyidõsek, mindkettõ 1969-es...
malvinkicska 2015 júl. 29. - 12:39:02
(177/543)
Teljesen egyet értek veled nem , mintha neked szükséged lenne az megerõsítésemre, de ebben a sorozatban nagyon el van baltázva a szereplõket nem jól választották meg. Pl Lucrécia erre aki betart neki Rebeca, szóval nem értem, azért mert az jól tud aljaskodni a sorozatokban. Aztán ott Gabino 1958-as születésû a fiát alakító 1969--es hol itt a rálátás, teljesen palira veszik a nézõket. A többi hibáit nem sorolom , nem kell nézni ezt teszem hiszen ez nem szórakoztató hanem dühítõ.
4/10
napraforgó 2015 júl. 29. - 05:56:58 4/10
(176/543)
Az, hogy a mexikói sorozatokban minden nõn fél kiló vakolat van, már megszoktam. Minél idõsebb a nõ, annál vastagabb a vakolat.
Ennek ellenére nehezen tudom elhinni, hogy Rosario és fõleg Justina annyira fiatalnak néz ki. Eddig úgy tudtam, a latin nõk gyorsabban öregszenek, egy átlagos férjes asszony, ha már gyereket is szült, 30 évesen 40-45-nek látszik. Itt meg jó negyvenes, sõt ötvenes nõk látszanak 30-nak.... És harmincas nõkkel játszatnak tiniket....
Számomra fontos, hogy rendezõ hogyan választ szereplõket. Ha egy szerepre nem a korának megfelelõ szereplõt választja, az számomra slendriánságot, nemtörõdömséget jelent. Vajon megengedheti magának egy rendezõ, hogy a filmje hiteltelen, söt nevetséges legyen? Elvégre nagyon sok pénzbe kerül egy sorozat. Az meg, hogy egy-egy név Mexikóban hozza a közönséget, talán lehetséges, de nem hiszem, hogy nálunk mûködik. Én legalábbis soha nem ájulok el egy-egy névtõl.
Nekem is az kell, hogy az illetõt hitelesnek lássam egy szerepre.
kikelet54 2015 júl. 28. - 22:11:37
(175/543)
Szegény Lucrecia, már megint azt látta meg, amit nem kellene. Gabino és Justina biztos nem hagyják ennyiben, de a megfélemlítéssel, mint kiskorában biztos nem elégszenek meg. Remélem most már Lucrecia nem hagyja magát.

Justina és Rosario nem az anyák mintaképe, de az olaj a tûzre, hogy mindkét gyerek próbál ellenszegülni az akaratuknak. A legszomorúbb az, hogy Delfinan kívül nem nagyon van, aki segítene a fiataloknak, szinte mindenki a kapcsolatuk ellen van.
malvinkicska 2015 júl. 28. - 13:14:53
(174/543)
Renata és Carmelo amiben láttam nagyon férgek voltak, nem is tudom egyáltalán tud e jó lenni Jessica, mert mindenütt a más hapsija kellett neki, nem is szeretem a játékát szerintem néha túl lõ a célon, nagyon sok néha.
syuzi 2015 júl. 28. - 11:45:01
(173/543)
Szerintem is Renata és Carmello együtt sok gonoszságot fognak elkövetni Lukrecia és a többiek ellen. Manuelen látszik hogy fülig szerelmes Lukreciabaés mintha kezdene el távolodni Juliantól.

Justinát jól tette hogy felpofozta Lukrecia. Megérdemelte Justina a pofont hisz csak hazudik és áskálódik mindenki ellen és még a férjét is csalja.

Már várom a mai részt:)
kikelet54 2015 júl. 28. - 11:30:24
(172/543)
Renata és Carmelo külön - külön is utálatos teremtmények, de együtt biztos nagyon veszélyesek lesznek. Carmelonak még a kinézete is irritáló.

Nem semmi volt az a pofon!! Lesz ennek még böjtje, mondjuk igaza volt Lucrecianak, mit pofoszkodik Justina, egy ilyen nõ, aki állandóan csalja az urát.
offtopic
ildimix 2015 júl. 28. - 08:59:02
(171/543)
Jó volt a tegnapi rész vége. Szerintem a pofonból nagy balhé lesz lehet még a partira sem fognak elmenni az emberek. Renataról azt gondoltam elárulja a levelet de tévedtem átadta a fiúnak. Várom a következõ részt.
10/10
Kimi baby 2015 júl. 27. - 20:25:24 10/10
(170/543)
Sziasztok!
Ahogy olvastam itt a hozzászólásokat észrevettem, h volt téma a Lucrecia és az anyja közti feszültség oka. Valaki esetleg nekem is el tudná küldeni, hogy mirõl is van szó pontosan?

Köszönöm!
5/10
sorozatkedvelõ 2015 júl. 25. - 08:46:52 5/10
(169/543)
Eugenio S. bõrszíne azért volt meglepõ,mert most láttam az Emlékezz Reinát,ahol szõke és nagyon világos bõrû.A Carmelot alakító színész,szerintem játszani sem tud,a tegnapi részben, az almáskertben játszódó jelenetben, úgy pucsított,mint egy huszadrendû táncosnõ DDDD.
malvinkicska 2015 júl. 24. - 18:13:34
(168/543)
Maite Perroni, én csak a Marichuyba láttam ott jó volt, a Macska szemétdombról szóló sorozatot nem néztem, Eugenio Siller, munkáját nem ismerem , mert nem láttam tõle még sorozatot. Az engem nem érdekel kialakítja a fõszerepet, csak azt hozza amit attól a karaktertõl elvárok, mert most az a sikk ez vagy az alakít de a téma nem jó, akkor nem tud megfogni. A véleményem az eze asok semmit mondó helyet vennének olyat ami igényes és fõleg nem átdolgozás.
levyrronifan 2015 júl. 24. - 17:15:02
(167/543)
Akkor a foszereplok se tetszenek?
malvinkicska 2015 júl. 24. - 17:05:37
(166/543)
Én megoldottam 13 részt megnéztem, nevetségesek, a felnõtt gyerekek, fõleg Carmelo, és az apát a lakító színész között mind össze 10 év van a valóságban, aztán ott van Renáta aza nagy palaj szájával az is benne van már a korban ahhoz , hogy fiatal lányt alakítson gonoszkodni azt tud, nem is sorolom nincs értelme , mert lehet ezért sokan nem fognak szeretni de én így látom. Aztán a többiekrõl nem is beszélek két papucs férj egy rossz életû nõ a másik vagy hûje vagy teszi magát amit követ a lányával. Gabino is mindig ilyen utálatos gazda féle, nekem unalmas nem szórakoztató.
kikelet54 2015 júl. 24. - 16:20:21
(165/543)
Még egyszer az életkorról, aztán többet nem firtatom a dolgot.
Engem nagyon irritál Julián és az apja kinézete. Igaz, a való életben van köztük 17 év, tehát elvileg lehetne a fia, de nekem a képernyõn ez a 17 év valahogy eltûnik. Hiába a bajusz, mégsem látszik sokkal öregebbnek.

Renata már kivívta magának az utálatos szereplõ címet, sok bosszúságot fog még okozni. Lucrecia hiába volt vele annyi évet együtt, nem tudja, vagy nem akarja tudni, hogy milyen gonosz, elvégre az unokatestvére. Most is milyen örömmel fogadta, amikor a birtokra érkezett.

Az eddigiek alapján úgy látom, hogy Lucrecia egy határozott jellem, kíváncsi vagyok, a késõbbiek folyamán mindezt hogy tudja érvényesíteni, gondolom az anyjával lesz a legnehezebb.

Lucrecia és Julián elsõ találkozása nem valami jól sikeredett, mindketten mást mutattak, mint amilyenek.

Elnézést, ha régebbi dolgokról is írtam, de egy kicsit el vagyok maradva a sorozattal.
6/10
suxel 2015 júl. 24. - 15:29:54 6/10
(164/543)
Sorozatkedvelo, direkt beleneztem a sorozatba, es Siller tenyleg le van barnitokremezve. Valamelyik kesobbi kinezetevel keverhettem ossze a borszinet.

Es az igazgatono meggyilkolasa joforman ki volt hagyva a DVD valtozatbol, vagyis ez az egesz procedura, de a gyilkossag az benne volt.

Csodalkozom azon is, hogy a cortinillakat benne hagytak.

Rodolfo nyugdijazasa pedig rohejes. Mar ha ez volt a szandek felcserelhettek volna Matiassal. Hihetobb lett volna a nyugdijazas es az is, hogy Justinanak miert kell mas ferfi a penz mellett.