Milibindi 2015 júl. 22. - 11:04:11
(143/543)
Etológia órán tanultam, hogy ez így van :) Sõt hozzá tette , hgy az unokaöccse is úgy született, hgy a testvére nem igény szerint szoptatott és megfogant az új baba szoptatás alatt.
malvinkicska 2015 júl. 22. - 10:58:55
(142/543)
Az addig rendben van a gyerekek felnõttek de a koruk az valami borzalom Gabino fiát alakító színész Armando Araiza 1969-es születésû, aztán a rokon lány Renáta Jessica Cooch az sem tini korban volt akkor mikor ezt alakította, ahogy nézem nem igen sokáig fogom nézni Maite, olyan kis naiv, amilyen általában a szerepe szerint.
4/10
offtopic
napraforgó 2015 júl. 22. - 07:44:14 4/10
(141/543)
Vagyis nem a fiad szoptat, hanem te õt....
Bocs, de félreérthetõen fogalmaztál.
offtopic
Mizsitimi 2015 júl. 22. - 07:18:53
(140/543)
Off

Nem! A fiam 1,5 éves, nincs neki felesége (tudomásom szerint), és jelenleg is igény szerint teszi.
4/10
offtopic
napraforgó 2015 júl. 22. - 06:53:04 4/10
(139/543)
Haha... Gondolom nem a fiad szoptat, hanem a felesége....
Mizsitimi 2015 júl. 22. - 06:18:35
(138/543)
Off

Én a lányomat is igény szerint szoptattam, és most a fiam is így teszi, de nem mernék kockáztatni, hogy erre támaszkodjak fogamzásgátlásként. A nõgyógyászom is mondta, hogy ez egy természetes fogamzásgátlás, de láttam-hallottam más érdekes élethelyzeteket.

Mégegy Off
Veronica aranya: eredetileg Jencarlos Canela lett volna a férfi fõhõs, el is ment a castingra, de lehet, hogy ráérzett õ is a film lanyhaságára, az utolsó pillanatban visszelépett. Voltak kérései, amit nem biztosítottak neki a rendezõk, így elállt a szereptõl. Suxel véleményét olvasva nem is bánom, hogy nem adta a nevét ehhez a filmhez.
4/10
offtopic
napraforgó 2015 júl. 22. - 05:19:45 4/10
(137/543)
Azt hiszem, a nõgyógyászok nem osztják a véleményed. Nem hiszem, hogy bármi köze lenne a fogamzóképességnek ahhoz, hogy mikor, hányszor szoptatsz... meg, hogy a gyerek igénye ezt bafolyásolná akármilyen módon is.
Ez az, ami vagy bejön, vagy nem....
4/10
napraforgó 2015 júl. 22. - 05:13:09 4/10
(136/543)
Lucrecia 8-10 évig együtt tanult Renatával, egy szobában is laktak. Ha ennyi idõ alatt nem jött rá az akarnokségára, álnokságára, mérhetetlen irígységére, akkor nagyon ostoba. Miért most jönne rá a birtokon pár hét alatt, ha 10 év nem volt elég? Hiszen láthattuk, hogy Renata nem is alakoskodott, nem játszotta meg magát. Hirtelen haragú volt, mindenért balhézott eddig is.
Milibindi 2015 júl. 22. - 02:43:30
(135/543)
A korok engem továbbre sem zavarnak. Tõlem is folyton az kérdezik a vásárlók a munka helyemen,hogy diák vagyok-e 31 évesen néhány és õszhajszállal. Az viszont igen, hogy a gyerek szereplõk véletlenül sem hasonlítanak a felnõtt színészekre. Julian kifehéredett , Lucrecia meg megsötétült . Mármint a hófehér bõre meg a világos haja. Utóbbira mondhatják, hogy befestette , de egy szigorú internátusban????

Valaki írta Manuelt. Õ Aldo Gallardo , aki az Örökségbõl lehet ismerõs, ott az ügyész Ricardo olt. Tüsi hajjal szemüveggel . Na ott meg tök kölykös kinézete volt.
Milibindi 2015 júl. 22. - 02:23:43 Előzmény napraforgó
(134/543)
Ez nem népi bölcsesség az úgy van! Csak, hogy van egy apró bökkenõ! Csak akkor nem lehet teherbeesni szoptatás közben, ha igény szerint szoptatnak! Nehéz kivitelezni, mondjuk egy bolt közepen nem lehet megállni szoptatni.

Én is tudom a vég kifejletet elméletben lehetséges , hogy ikrek, hisz nem lehetnek egypetéjûek. Nem merek többet írni, mert félek kitalálható lenne a dolog egy része.
offtopic
ildimix 2015 júl. 21. - 22:49:32
(133/543)
Kiváncsi leszek Renata meddig fog élõsködni lukréciáék birtokán ha eljut oda. Remélem Lukrécia hamar ráfog jönni, hogy Renata nem érdemli meg a barátságát. Az igazgatónõt sajnáltam, hogy meghalt. Érdekes az évek alatt nem jöttek rá Justina és Gabino viszonyára pedig Rodolfonak kinyílhatna már a szeme. Várom a film folytatását.
6/10
suxel 2015 júl. 21. - 17:50:54 6/10
(132/543)
Valaki mar joval elottem elkezdte ezt, en akkor bolydultam fel, amikor a Televisa hivatalos ismertetojeben is ezt leltem.
6/10
suxel 2015 júl. 21. - 17:44:12 6/10
(131/543)
Dontse el majd mindenki magának a Veronica aranyat, de en nem kifejezetten ajanlanam. Nalam amolyan semleges karegoria, nem lettunk tole tobbek, se jobbak, hogy ez a sorozat elkészült. Es ordas nagy bukas Mexikoban, Ana Brenda a csucs utan, a Maricruz bOmba nezettseget kovetoen megismerte a szakadekot, holott ezt a sorozatot egy fokkal jobbnak talalom, igaz semmi was ist das. A viperanak a remakeje, mely feluton at fog transzformalodni Sebzett szivekbe.

Itt is hemzsegni fognak az ismert szereplok többek kozott a Szerelem zalogba fogonoszai itt is borsot akarnak torni a fohosok orrai ala. Grettel Valdezrol es Sergio Sendelrol beszelek eppen azaz Maria Zamudia es Pedro Medina ott.

Amugy vannak producerek, akik nem ragaszkodnak a bejaratott arcokhoz, mint most Roberto Gomez Fernandez a Szenvedely szaz szinevel. Par uj szinesz ragyogo alakitast nyujtott, de tobbseguk feledheto belole. Valamint az itthon meg nem bemutatott Yo no creo en los hombres, azzal a kulonbseggel, hogy ott szamomra sok ismeretlen szineszt zartam a szivembe, es piros pont, ha az addig szamomra ismeretlen arcok ma egy masik sorozatban felbukkannak.
4/10
napraforgó 2015 júl. 21. - 16:17:07 4/10
(130/543)
Elég szomorú, hogy a gyártók csak ugyanazt a 20-25 színészt ismerik és minden sorozatban ugyanazokat szerepeltetik.

Mindjárt indul a Veronica aranya Ana Brenda Contrerasszal a címszerepben.... A szereplõket meg láthattuk a Megkövült szívekben, meg a Maricruzban, esetleg pár olyanban, amiket nem láttam.
Gyanítom, hogy ezt sem fogom. Állítólag Mexikóban sincs sikere, holott ott minden ócska sz@r eladható....
4/10
napraforgó 2015 júl. 21. - 16:00:43 4/10
(129/543)
Az is furcsa, hogy Lucreciának Renáta a "barátnõje". Az rendben van, hogy az unokatestvére, ezen nem változtathat, na de barátnõ?? Egy ilyen rosszindulatú, agresszív tyúk?
Carmelon ma is csodálkozom, olyan öreg 20-22 éves fiatalembernek....
Mizsitimi 2015 júl. 21. - 15:52:57
(128/543)
Húúú, ez nekem is szemet (fület) szúrt! Nagyon irritált! Ilyenkor mindig azon agyalok, hogy vajon tényleg így volt, vagy szinkron hiba?
4/10
napraforgó 2015 júl. 21. - 15:49:25 4/10
(127/543)
Nem furcsa, hogy egy házvezetõnõ, meg a férje, aki valami intézõ a birtokon magázódnak?? nem hiszem, hogy ez szokás lenne a mexikói parasztoknál....
syuzi 2015 júl. 21. - 12:01:52
(126/543)
Felnõttelk a gyerekek. Carmello még öregebbnek néz ki mint az apja a húga Teresa is elég öregesen néz ki.

Lukrecia csinos fiatal lány lett:) Renata az unokatesója már most látom hogy sok gondot fog okozni szegény Lukrecianak. Már most látszik hogy milyen gonosz nõ Renata mindig az kell neki ami a másiké( Lukrecia ruhája,fülbevalója, Alicia pasija)

Manuel ezzel a bajusszal elég öreges. Josué még õ hasonlít leginkább a korának megfelelõ sráchoz:) Elég jóképû Josué.

Julian és Josué a legcsinosabb a fiúk közül. Justina még mindig Gabino szeretõje. Rodolfo nyugdíjazásán én is csodálkoztam.

Szegény Mattia atya unokahúgát jól becsapja szerintem Carmello.
Várom már a mai részt:)
kikelet54 2015 júl. 21. - 08:22:01
(125/543)
Nem tudom ez az iker dolog hogy indult el, de csak akkor beszélhetünk iker testvérekrõl, ha egyszerre fogantak és pár perc különbséggel egyszerre születtek. Gondolom ezt mindenki tudja. Nekem volt szerencsém megélni az iker terhességet /csodálatos/, és a mai napig is élvezem az iker fiaimat. Ha nem egypetéjû ikrek tuti, hogy nem egyformák, de akkora korbeli különbség nincs, mint ami Lucrecia és César között látható, nem tudom elképzelni, hogy ikrek legyenek.

Szerintem sem arányosan öregítették a szereplõket, szinte mindenkin látszik a rossz változás. Én legjobban Carmelon akadtam ki, aki szemmel láthatóan nem sokkal fiatalabb az apjától, a valóságban is csak 11 év a korkülönbség. Nem a legjobban sikeredett ez az idõugrás, nem emlékszem, hogy ilyen rossz választás volt-e más sorozatnál.

Most még ismerkedem a felnõtt gyerekekkel, de a helyzet nem sokat változott. Aki gyerekként rossz indulatú volt, az most is az. Sajnos Lucreciát az anyja még mindig utálja, az a visszautasítás, amikor elõször meg akarta ölelni az anyját az mindent elárult.

Várom hogy Julián is megjelenjen, kíváncsi vagyok megismerik-e egymást.
4/10
napraforgó 2015 júl. 21. - 06:09:00 4/10
(124/543)
Igen, én is utánanéztem. F. Gattorno 1964 októberében született, így a sorozat forgatásakor még csak 45 éves volt. A elején viszont alig látszott 35 évesnek, olyan jóképû és fiatalos volt - a maga nemében.
Maite Perroni sem az a fiatalka tündér, jeleleg betöltötte a 32-t, vagyis a forgatáskor is már 27 volt. Na ettõl még jól hozhatja a fiatal lány figurát, majd meglátjuk...
Rosario szegény sokkal rosszabbul nézett ki a 10 évvel ezelõtti részekben, mint most.

suxelnek: Attól, hogy két testvér egy évben születik, még nem lesznek ikrek.
Én ismertem egy házaspárt fiatal koromban, akiknek egy évben született két gyerekük, akik mégsem voltak ikrek. 11 hónap volt köztük, az egyik januárban született, a másik még ugyanazon év decemberében. A fiatalasszony az elsõ szülése után betartotta a 6 hét várakozási idõt aztán átesett az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálaton. És hát elhitte azt a népi " bölcsességet", hogy amíg szoptat, nem eshet teherbe. Õ már az elsõ alkalommal teherbeesett, így 11 hónappal az elsõ szülése után újra gyereke lett.
Persze, ha épp szeptember - augusztusban születnek, járhattak volna egy osztályba is, ahogy te itt írtad.
Na de így még érdekesebb lett, ugyanazon év, ugyanaz a két szülõ, mégsem ikrek....

Amúgy a mexikói szappanoperák eleje mindig kicsit homályos, õk a késõbbi konfliktusokra helyezik a hangsúlyt.

Szerintem Manuel is idõsebb a reális 18-19 évnél és akkor még a fõszereplõ Juliánról ne is beszéljünk. Én még õt nem láttam, de a fõcím alapján tuti legalább 30....