6/10
suxel 2015 júl. 20. - 22:49:50 6/10
(123/543)
A karakterek korahoz keresgelve talaltam egy teoriat, amit megosztok most veletek, egy veracruzi forumozo egyetemista lany a kovetkezoket allitja:

Lucrecia es Cesar a Televisa szinopszisa szerint ikrek, bar ez így konkretan nincs kijelentve sohasem a sorozatban. Arra pedig egy magyarazat lehetseges, hogy mind a ketten a sorozat elejen 9 evesek. Megpedig, hogy csak 11 honap van a ket testver kozott, tudom necces, de elofordulhat az ilyesmi. Ha Lucrecia szeptemberben szuletett, Cesar pedig kovetkezo ev augusztusaban, akkor meg egy osztalyba is kellett jarniuk, mert Lucrecia már evvesztesnek szamit naluk, mig Cesar nem. Mexikóban azokat az 5 eveseket veszik fel az altalanos iskolaba, akik legkesobb augusztusban at fordulnak at 6ba, aki mar szeptemberi gyerek az egy evet csuszik. (Szokott ilyen tenyeket kozolni, legutobb, a szexualis zaklatasrol es annak lefuleleserol meselt, s erre az amerikai kommentelok megallapitottak, hogy Mexikó Vagy 50-60 evvel el van mögöttük maradva)
A tortenetmeseles szerint kb 10 evet ugrottak a tortenetben, igy Lucrecianak 19 evesnek kell lennie, Rodolfo egy visszaemlekezesben kozli hogy Julian fia a tragedia idejen 12 eves volt, o volt a legidosebb a gyerekek kozott, Josue pedig most vegzett es 18. Lucrecianal az egy ev csuszas betudhato a tragedianak, hogy nem jart addig suliba, vagy nem tudott amiatt jol teljesiteni es evet ismetelt emiatt.

Jah es persze ehhez hozzajon a rossz castingolas, ami igazán osszetudja zavarni a nezot a gyerekek kinezete miatt.
6/10
suxel 2015 júl. 20. - 22:07:27 6/10
(122/543)
Ebben a sorozatban is maradtak jelentõs eletkoranomaliak.

Rosario es Carmelo a valosagban ugyanabban az evben szulettek.
Renata is 30 evesen jatssza a 18 eves csitrit, lathatoan nala a szines hajjal probaltak fiatalitani. Nekem inkabb az egy masik kerdes, hogy engedik meg ezt Egy szigoru internatusban.
Rodolfot alakito Francisco Gattorno sem toltotte meg be az 50et 2009ben. Ha mar nyugdijazas, akkor talan romlo egeszsegi allapotra hivatkozassal meg lehetett volna oldani, mint nalunk a szazalekolasos rendszer, de en nekem ilyen emlekeim nincsenek errol, hogy erre hivatkozzanak.
Josue kb 18 eves lehet a sorozatban, na o jar a legkozelebb a valos korahoz, mivel akkor volt 19 eves.
malvinkicska 2015 júl. 20. - 18:32:04
(121/543)
Jól tippeltél Rodolfot alakító színész Francisco Gattorno 1964-es születésû, 51-éves nem sokat tévedtél, én még nem láttam majd megnézem, most már nem vagyok olyan türelmes, mint régebben nagyon hamar abba hagyom ha nem tetszik.
4/10
napraforgó 2015 júl. 20. - 17:27:34 4/10
(120/543)
Felnõttek a gyerekek, Lucrecia most érettségizik. Ahhoz képest, hogy a végzõs intézeti lányok mind 18 évesek, némelyik igencsak korosnak tûnik.... Pl. Renata is.
Gabino fia meg pláne túlkoros. Josue meg olyan kicsi volt, kb. mint Cezar, most meg már õ is felnõtt férfi. Ez mind furcsa ahhoz képest, hogy Lucrecia mennyivel nagyobb volt nála. Most meg szinte Lucrecia tûnik a legfiatalabbnak, hisz szó sem volt arról, hogy bármelyik másik gyerek még tanulna.
Nem tudom, hogy Mexikóban mikor mennek nyugdíjba a tanárok, de Rodolfo meg túl fiatal még a nyugdíjhoz, nem lehet több 45 évesnél.
Azon viszont csodálkozom, hogy Gabino még nem tette lapátra a lotyó Justinát.
malvinkicska 2015 júl. 19. - 11:58:42
(119/543)
Online megnéztem a 10 részt igaz nem mindenütt ahol olyan volt elhúztam, csak annyit van két vipera anya, aki egyik a lányát a másik a fiát nem állhatja, olyan megnyilvánulásaik van, bicska nyitogató, ahogy bánnak a gyerekekkel. Aztán két papucs férj, a gyerek színészek egy kettõ kivételtõl nem valami nagy számok. A meglátásom ez, most már fordulni fog bele nézek, továbbra sem fog változni nem nézem.
juan-ZSU 2015 júl. 18. - 19:16:08
(118/543)
Olvasom, hogy sokan azt hiszitek Lucrecia és Cesar ikrek. Ez lehetetlen, majd rájön mindenki és amúgy is van köztük vagy 3-4 év látszatra. Szerintem az csak kamu, hogy Rosarionak nem volt teje. Már születésétõl kezdve utálta Lucreciát, nem akarta szoptatni. Ha ikrek lettek volna, akkor a fiút is utálta volna. Ilyen fordulatot, ami Lucrecia és Rosario között van, én még más telenovellába nem láttam.
4/10
napraforgó 2015 júl. 18. - 13:04:42 4/10
(117/543)
Érdekes, hogy mind Rodolfonak, mind Paulinonak borzalmas felesége van. Kár, hogy Ines jellemét nem ismmerhettük meg, olyan hamar mehalt.
syuzi 2015 júl. 17. - 12:53:28
(116/543)
Igen én is sajnálom Rodolfot hogy ilyen felesége van mint Justina. A kis Julian az apja természetét örökölte,dea kis Josué tiszta anyja természete.

Én is várom a mai részt:)Jõvõ héten már felnõttek lesznek a gyerekek azt várom már:)
offtopic
ildimix 2015 júl. 17. - 08:54:42
(115/543)
Én nem sajnálom Rosariot az elveszített baba miatt. 1 életen keresztül lelki sebet ejtett Lukrecián. A férje sem áll ki soha a lánya mellett igazi papucsférj csak az számít amit a felesége mond.

A tanárt sajnálom sokkal jobb asszonyt érdemel. Remélem hamarosan kiderül, hogy az asszony megcsalja a férfit. Várom a mai részt.
6/10
suxel 2015 júl. 16. - 18:57:31 6/10
(114/543)
Magat a szinesznot, Daniela Castrot en nem szeretem, ugyanazokat a manirokat, ugyanazt a modorossagot velem felfedezni nala, mint a Szerelem zalogba cimu sorozatban, hasonlo a ket karaktere nagyon, mind a ketto a lanyat zaklatja, és mintha csak ugyanazokat a betanult mozdulatokat latnam tole. Hajdan egyebkent nepszeru fohosno volt, majd korosodva atvaltott inkabb a negativ szerepekre hasonloan aleticia Calderonhoz. Igaz most megvan a lehetosege, hogy ismet fohosno legyen Fernando Colunga mellett egy Mexikoban varhatoan az ev vegen indulo fomusoridos sorozatban, mivel epp ott van castingon.
syuzi 2015 júl. 16. - 17:01:42
(113/543)
Szegény Rosario én sajnálom azért mert a baba meghalt. Tudom hogy gonosz anya meg minden de azért senki se érdemel ekkora csapást hogymár két gyereke meghalt. Bár a balesetben õ is hibás volt nem kellett volna annyira erõsködni a nyaklánc miatt . Lukrecia ha nem akarta oda adni akkor hagyta volna békén a kislányt.

Szegény kisfiút úgyse támasztotta volna fel a nyaklánc.
Szerintem Lukreciát még jobban fogja gyûlölni az anyja most hogy a második gyerekét is elvesztette sajnálom szegény kislányt hogy ilyen anyja van.

Már várom a holnapi részt:)
4/10
napraforgó 2015 júl. 16. - 12:40:39 4/10
(112/543)
Azt nem láttam, de Az elfújta a szél Scarlett O'Harája is így gurul le terhesen a lépcsõn... Azóta ezt a motívumot már sokszor felhasználták.
6/10
suxel 2015 júl. 16. - 09:03:18 6/10
(111/543)
Aki latta Bûnös vagyakat, abban e jelenet lattan konnyen felidezodhet, ahogy ott Sabine Moussier nagypocakos Carminaja csobban egyet a leengedett medenceben, mikozben az unokahugat uldozi egy jatekbaba miatt.
4/10
napraforgó 2015 júl. 16. - 06:55:48 4/10
(110/543)
Milyen jól tippeltem, Rosario veszekedett Lucreciával mert meglátta nála Cezar medálját. El akarta venni és a kergetõzésben leesett a lépcsõn. Gondolom, ma láthatjuk, hogy elvetélt és ezt is L nyakába varrja.
Ilyen gonosz anya nincs is, csak a telenovellákban. De hát Rosario minden bizonnyal nem az anyja....
4/10
napraforgó 2015 júl. 15. - 13:19:48 4/10
(109/543)
Rodolfo most azt mondta Juliánnak, hogy csak 12 éves vagy... Korábbban meg Rosario morgott, hogy Julián idõsebb a többieknél, az a nagy fiú viszi bele a kisebbeket a rosszba.
Ugyanakkor nem hiszem, hogy Lucrecia és Cezár ikrek lehetnénekm akkor Rosario dorgálásam hogy L sokkal nagyobb C-nél érthetetlen. Az ikrek között csak percekben mérhetõ a korkülönbség mindenesetre nem annyi, hogy valamelyiket sokkal nagyobbnak = idõsebbnek lehessen minõsíteni.
Gondolom Rosario elvetél, vagy halva születik a baba, nyilván ez lesz az újabb tragédia. És ha még ezt is a szegény kislányra fogná....
malvinkicska 2015 júl. 15. - 12:28:02 Előzmény ildimix
(108/543)
Elkezdtem nézni de továbbra sem tetszik mire az sok gyerek szereplõ, Sergio és Sabine olyan galád tõlük mást nem is vártam, teljesen olyan mint a Bûnös vágyak eddig még, igaz 4 részt láttam.
mary0114 2015 júl. 15. - 09:16:44
(107/543)
Cesar és Lucrecia kizárt, hogy ikrek.
Bucsi Erzsébet Böby 2015 júl. 14. - 23:28:10
(106/543)
Sziasztok.valaki irja meg nekem akar privát mi van most akkor Rosario és Lukrecia között milyen kapcsolat.és mi lesz most a babával.vagy mi ez az ikres sztori.Köszi Böby
Milibindi 2015 júl. 14. - 20:50:38
(105/543)
Igen elvileg lehetetlen én már tudom a végkifejletet! Bár ... többit priviben , igaz ez még nem lenne nagy spoiler
6/10
suxel 2015 júl. 14. - 20:24:27 6/10
(104/543)
Izgatott ez az ikerseg dolog, amit annyira ragoztok itt, mert nekem a dvd valtozatbol ez nagyon nem jött at, es nekem tovabbra is balladai homaly övezi. Nehany helyen olvastam azt, hogy ikrek, s ez meglepett, mert ez a vegkifejlet szempontjabol szamomra teljesseggel lehetetlen. Kicsit megnyult a videki tartozkodasom, 4 napbol majdnem 3 het lett, majd ha visszamegyek csekkolom az eredeti verziot, mert mar engem is zavar.