6/10
suxel 2015 aug. 12. - 09:25:07 6/10
(263/543)
Nagy nezettsegkoveto vagyok, igaz nem azok alapjan valasztok sorozatot, de szeretem nyomon kovetni az alakulasukat. A Mi Pecado egy sokat vitatott historia kinti forumokon is, hogy bukas volt vagy sem. Huzni kell egy hatarvonalat, es ami az alatt van az egyertelmuen megbukott, meg ha csak 1-2 tized is hianyzik hozza. Na de itt jon a DE. Sosen ertettem, hogy mondhatjak ezt kozepes nezettsegu sorozatnak, amig tegnap ki nem derult a szamomra, hogy bizony az elso egy honapjat ez a sorozat a 6 oras es nem a 7 oras savban, ahol viszont a kuszobertek az 16 es nem 18 pont. Ennek fuggvenyeben matematikailag ha a havi atlagolasokat tekintjuk, a ket tizeddel torteno lentebb csusztatas elfogaghato kozepszeru nezettsegnek, s igy mar en is annak tekintem, hogy egy honapot egy masik savban teljesitett.
Jeanette5 2015 aug. 11. - 20:28:20
(262/543)
Az eredeti történet A vipera (ami nálunk nagyon régen szintén a TV2-õn ment).Az Idõtlen szerelem és a Veronica aranya is annak a feldolgozása.A Veronica aranyához pedig hozzákapcsoláj majd a Sebszett szívek storyját is.
malvinkicska 2015 aug. 11. - 20:00:31
(261/543)
OFF A Veronica Aranya nekem tiszta Idõtlen Szerelem, és azokban jobbak voltak a karakterek, én Ivant nem nagyon csipem a kicsi szemûeket, különösen.
Jeanette5 2015 aug. 11. - 17:22:36
(260/543)
Én úgy tudom,hogy a Mi pecado nem bukott meg.Közepes nézettsége volt.Igaz,hogy nem volt egy kirobbanó siker,de bukásnak sem tekinthetõ.Egyébként sok országban kimondottan sikeres volt.A kritikusok egyébkénr elismerõen nyilatkoztak a sorozatról.Sokan mondják,hogy ez Maite legjobb,legimõségibb sorozata,és maga Maite is azt nyilatkozta,hogy neki is ez a kedvence az eddig forgatott telenovellái közül;ami ha végignézük az eddigi sorozatai (Árva angyal,A szerelem diadala,A macska),végülis igaz.Én szeretem a sorozatot.Nem mondom,hogy nincsenek benne hibák,de valahogy megfogott.Egyébként lesznek benne meglepõ fordulatok.
4/10
napraforgó 2015 aug. 11. - 16:20:46 4/10
(259/543)
Sok agyondícsért sorozat pedig számomra nézhetetlen ostobaság volt...
Tehát én sem a nézettségre adok, sokkal inkább érdekel a téma, a történet maga. Kár, hogy sokszor nem írják le, mirõl is szól a telenovella (max a kezdetét, aztán meg találd ki...).
kikelet54 2015 aug. 11. - 16:02:38
(258/543)
Semmilyen hivatalos helyen nem olvastam róla, különbözõ fórumokon, úton-útfélen egy idõben állandóan ebbe ütköztem, hogy az egekig dicsérik a hozzászólók, sõt még aláírást is gyûjtöttek, hogy Mo. vegye már meg ezt a sorozatot is. Ezeken a fórumokon az is elhangzott, hogy kint nem igazán ért el sikereket.
No ezért a szélsõséges vélemények miatt vagyok rá kíváncsi, hogy milyen is valójában.
6/10
suxel 2015 aug. 11. - 16:00:06 6/10
(257/543)
Rosszul nem olvastad, mert tudom nem adsz a nezettsegre, de ez a sorozat nem erte el Mexikoban a het oras savra eloirt kuszobszintet a 18 pontos nezettseget. 17,7 vagy 17,8 volt az atlaga.

Itt jegyzem meg egYebkent, hogy mindharom sorozat, mely jelenleg a TV2n fut a bukas kategoriajaba tartozik. Bar en sem az alapjan megyek mi nezett es mi nem, mert nem egy olyan bukta sorozatot lattam mar, ami nekem bejott. Az en szamomra a 3 jelenleg futo sorozat kozul meg mindig ez a legnezhetobb, legnormalisabb. Mondjuk en szerintem a Fiorella sem rossz, csak nekem az a 167 resz mar igencsak sok, majd ha vege lesz akkor letoltom es par nap alatt vegigtekerem az egeszet. A Veronica aranya meg latom masoknal viszi a primet, nekem az unalmas nagyon.
4/10
napraforgó 2015 aug. 11. - 15:50:09 4/10
(256/543)
Így igaz, azt láttam, legalábbis a nagyrészét, de részemrõl feledhetõ volt. 2 hülye pasi, meg egy buta nõ....
6/10
suxel 2015 aug. 11. - 15:45:53 6/10
(255/543)
Pedig a Szerelem zalogba sorozatbol lattal 1-2 reszt vagyis mehetett a hatterben, mert meg kommenteltel is hozza egyszer-ketszer. Azt tudom, hogy nem jott be, de volt egy-ket meglatasod vele kapcsolatban. Az, hogy nem emlekszel ra az is azt mutatja, mennyire feledheto volt (szamodra).



Itt jegyzem meg, hogy szamomra is.
4/10
napraforgó 2015 aug. 11. - 15:26:26 4/10
(254/543)
Hol láttad/hallottad, hogy egekig magasztalták? Mert én azt olvastam a netenm hogy nem volt túl sikeres, sõt a közepesnél is gyengébb.

De ennek persze én nem hiszek, mivel a jónak mondott sorozatok is igen sz@rok voltak. Csak 100 helyett 200 részen át idétlenkedtek.
4/10
napraforgó 2015 aug. 11. - 15:22:30 4/10
(253/543)
Én azt a két sorozatot nem láttam, igazából még csak nem is hallottam róluk. Ez is csak azért érdekelt, mert viszonylag rövid, és reméltem, talán nem lesz túl ostoba. Mit mondjak? eddig semmivel sem ostobább, mint a szokványos.
kikelet54 2015 aug. 11. - 15:21:39
(252/543)
Pont ezért vagyok én is kiakadva, hogy az egekig magasztalták, dicsérték, hogy Maite legjobb filmje, de eddig még ezt nem lehetett észre venni. Túl sok mindent még nem tettek le az asztalra.

Én már csak azért is végig fogom nézni/szenvedni, hogy számomra kiderüljön, kinek van igaza. Bizakodó vagyok, hátha ezzel az esküvõi õrülettel a fiatalok felkavarják az állóvizet, és eseménydúsabb lesz a sorozat.

No meg kíváncsi vagyok miért is utálja Lucreciat az anyja, kivételesen most nem szeretném tudni elõre, hátha ütõsebb lesz a végén, ha akkor tudom meg.
Minden lehetõséget megadok ennek a sorozatnak, hogy a végén pozitív véleményem legyen róla, mert szeretem Maite Perronit.
malvinkicska 2015 aug. 11. - 14:12:15
(251/543)
Gondolod lesz ezután olyan rész, ahol várni fogjuk a következõt, mert eddig nem egy érdek feszítõ történet, én azt látom Justina azt csinálja, mint a Bûnös Vágyakban, Rossario,meg Szerelem zálogba igaz én abból keveset néztem nem bírtam ezt a nõt ott sem, lehet nekem is kezd rossz lenni a felfogó képességem, nem tudom. Ennek akkora hírt vertek azt mondják jó bornak nem kell cégér, és eddig nekem csalódás, az egész.
4/10
napraforgó 2015 aug. 11. - 13:44:01 4/10 Előzmény suxel
(250/543)
hát bizony, rossz epizódot választottál. egy-két résszel korábban izgibb volt. Gyanítom, hogy pár résszel késõbb is érdekesebb lesz....
4/10
napraforgó 2015 aug. 11. - 12:58:38 4/10
(249/543)
Tetszik a szöveged, mely szerint Lucrecia fején azért van a pánt, hogy a kicsi eszét összefogja...
Carmelo és Josué vonzalma egyáltalán nem érthetõ, pláne, hogy a családja nem is olyan gazdag....

Lucreciát sem értem, lehet, hogy nem egy lángelme, de egyetemre akarták küldeni, tehát buta nem lehetett. A csaj már eldönthetné, hogy most tanulni akar-e, vagy férjhezmenni????
syuzi 2015 aug. 11. - 12:06:20
(248/543)
Justina megmondta Gabinonak hogy Josue az õ fia Gabino csak nagyokat nézett.

Renata egy milyen kétszinû Julianak azt hazudta hogy Lukrecia küldte õt a kórházhoz holott szegény Lukrecia semmitse tud szegény Josue balesetérõl.

Várom már a mai részt:)
malvinkicska 2015 aug. 11. - 11:49:25
(247/543)
Az utóbbi részben annyi volt értékelendõ, hogy Julian elküldte azt a szemét Renátat az egy álnok kígyó rossz cafka, az a szegény Lucrecia , hogy nem látja. A másik kiderült Josué a Gabino fia aki ezt kérkedve fogadja Justinától. Az utóbbi idõkben azt figyelem a sorozatokban már csak ordítani tudnak, meg sírni, itt is össze vissza futkosnak, mint valami eszelõsök. Az elme osztályokon ettõl sokkal okosabb embereket kezelnek ezek meg szabadon vannak. A másik Lucrecia homlokára miért aza pánt olyan mintha abroncsba volna a feje, azért netán az a kis ész ami neki van megmaradjon.
kikelet54 2015 aug. 11. - 06:21:27 Előzmény suxel
(246/543)
Mint már egy elõbbi hozzászólásomban megjegyeztem, azt hittem csak engem idegesít az a mozdulat, amikor az anyja rángatja az állát Lucrecianak. Meg tudnék tõle õrülni.
Egyébként számomra eddig egy csalódás ez a sorozat, no hátha lesz egy kis változás, most, hogy még jobban kiélezõdött a helyzet.
6/10
suxel 2015 aug. 10. - 22:52:13 6/10
(245/543)
Most oszinten? Ma lett volna idom az egesz epizodot megnezni. Mivel kezdodott?! Hat Julian jajveszekelesevel, annyira sok volt, hogy lenemitottam a tv-t. Es majd jott Rosario es Paulino jelenete Lucreciaval, hat nekem mindig kinyilik a bicska a zsebemben, amikor Úgy megragadja Rosario a lanya allat a kezébe. Na es Justina obegatasa: tavkapcs kezbe es elkapcs. Ismerem a tortenetet nagyvonalakban, kicsit bele akartam menni a reszletekbe is, de azt hiszem rossz epizodot valasztottam hozza.
kikelet54 2015 aug. 10. - 22:24:43
(244/543)
Carmelo szájából még csak véletlenül sem hangzott el, hogy szereti Lucreciat, kell neki, de csak azért, hogy ne Juliáné legyen. Josuéval ugyan ez a helyzet, neki is csak dacból kellene, hogy betartson Juliánnak. Különben is mit akar, a tojáshéj még a fenekén, inkább dolgozzon vagy tanuljon.

Húúúúú, nagyon tetszett, ahogy határozottan elküldte a ..csába Renátát Julián, nem kért a "segítségbõl".

Gabinonak biztos megüli a gyomrát a reggeli utáni desszert, de meg is érdemli, minek kezd férjes asszonnyal.

Vajon mikor jön rá Lucrecia, hogy Renata a második legnagyobb ellensége???? Az elsõ az anyja.