4/10
napraforgó 2015 aug. 26. - 16:56:25 4/10
(323/543)
Bevallom én csókaijesztõt nem láttam még, de gyerekkoromban még a cigányasszonyok jártak ilyen tiritarka színes selyemruhákban itt a fõvárosban is.
4/10
napraforgó 2015 aug. 26. - 16:50:31 4/10
(322/543)
Justina végre lebukott az egyik fia elõtt, kérdés, hogy szegény hülye Rodolfo mikor fogja megtudni az igazat.

Rosario hogy kiakadt, hogy esetleg Josué örökli majd Paulino vagyonát.
Na, mondjuk egy DNS teszt nem ártana....
Jeanette5 2015 aug. 26. - 14:52:58
(321/543)
1.Amikor Paulino számon kérte,volt egy olyan elszólása,miszerint õ maga sem tudja,hogy ki Josue apja.Azt tudta,hogy sem Paulino sem Gabino nem fogja elhagyni a feleségét és a családját miatta,azt pedig nem akarta,hogy egyedül keljen felnevelnie két gyereket (mert akkor már Julian is megvolt).És ha Rodolfo nem gyanakodott,hogy tõle van-e (a magzat kora,vagy a szülésre kiírt dátum stb alapján) akkor éppenséggel még õ is lehetett az apa.

2.Gondolom félt,hogy az apja hogyan reagálna,és hogy dühében valami végzetes hibát követ el: pl. Megöli Gabinot és Justinat vagy öngyilkos lenne.Mivel mostmár nincs viszonyuk és miután Julian higgadtabban átgondolta a helyzetet,jobbnak tartotta ha inkább nem tudja meg az apja.
syuzi 2015 aug. 26. - 12:59:14
(320/543)
Julian végre rá jött hogy az anyja évek óta csalja az apját Gabinóval. Justina már hogy letört hogy Gabinó mégse rá íratta a házat ahol találkozgattak.

Manuel végre bevalotta Lukrecianak hogy szerelmes belé.

SzerintemPaulino ma bevallja Rosarionak hogy Josue az õ fia. Majd most fog igazán Rosario haragudni Josuera, és a családjára.

Már várom a mai részt:)
malvinkicska 2015 aug. 26. - 09:21:28
(319/543)
Lucreciának nem csak a minden újára, de még a láb újára is van hódoló, ez egy kicsit nevetséges. Julian elköltözött hazulról, az a nagy szarvasmarha apja semmit nem sejt a rossz életû feleségével kapcsolatban, sajnálgatja dédelgeti, nagyon bugyutának tették. Rossario öltözet olyan, mint régen mikor elvetettük a kukoricát, és akkor még nem csávázott volt a vetõmag féltettük és csóka ijesztõket raktunk többet a táblába, és ilyen sok szines ringy rongy került rá, egy nagy kalap hiányzik róla akkor teljesen csóka ijesztõ lenne de így is az õ, ordít akkoriban ostorral csettint ettek. Paulino ha közli az okát, miért fizette a kórházi ápolást akkor mit fog üvölteni Rossario.
4/10
napraforgó 2015 aug. 26. - 04:07:36 4/10
(318/543)
Hát igen, Rosario mint egy paradicsommadár, minden színt magára aggatt, ez nekem egyáltalán nem elegáns. Én máshogy képzelek el egy gazdag hölgyet. Gabino meg a világoszöld öltönyében... a pizsama nem jutott még eszembe, de van benne valami.
Az odáig rendben van, hogy ott nyilván nagyon meleg van, így könnyen kell öltözni, de azért vannak világos, meg pasztel színek is. Az idõsebbeknek különben is ezek jobban állnak, mint a harsány, élénk színek.
No de ízlések és pofonok....
-------
Nem volt elég ennyi epekedõ széptevõ, meg szerelmes nõ, kellett még egy ilyen Lorena-félét idehozni... Nekem az is furcsa, hogy egy hagyományosan erõsen vallásos országban ennyi könnyen kapható nõci szaladgál (Renáta, Lorena). Tálcán kínálgatják magukat, meg se várják, hogy a férfi lépjen elõször. (De legalább látszólag!) Meghagyhatnák a férfiaknak a hódítás látszatát legalább....
malvinkicska 2015 aug. 25. - 18:18:26
(317/543)
Azt hiszik így érdekesebb, többa hódoló, mert amúgy mind úgy van szegény lány epekedik a gazdag fiúért, itt meg fordították a lány gazdag és a fiú szegény, aztán olyanok a riválisok nevetségesek kinézetre, korra mindenre tekintettel, mert ha valaki szertõ, az legalább nézzen ki valahogy, na de itt,azért nem kis bakik voltaka válogatásnál. A neten nézem ahol nem akarom húzom. A Gabino öltözete, mintha a pizsamáját magán felejtette volna, na az öltözet egy másik téma, ahogy kinéznek.
4/10
napraforgó 2015 aug. 25. - 16:50:42 4/10
(316/543)
No és mindenki a két fõhõsért veszkõdik! Az összes fiú és férfi - Josuétól Gabinoig bezárólag (18 ás 60 év között) - Lucreciát akarják, míg a nõk meg mind Juliánértt veszkõdnek. Õk meg állandó félreértések miatt féltékenykednek...
malvinkicska 2015 aug. 25. - 15:50:48
(315/543)
A tegnapi részben annyi volt ami érdekes Julián rájött a kedves anyja mióta csalja az apját Gabinóval. Az ordítozás továbbmegy az a Rossario nem fárad el ahogy üvölt. Az esze nem sok, mert a lányát bárkinek oda adná, szóval ez nagyon érdekes, miért, más különben nem egy lenyûgözõ az egész sztori legalább is nekem.
4/10
napraforgó 2015 aug. 24. - 06:20:12 4/10 Előzmény Jeanette5
(314/543)
Nem gondoltam a teljes családfa feltárására az egyes családoknál, de hogy még csak említés sincs soha akár máshol, vagy épp távol élõ rokonokról... Azért a legtöbb telenovellában említés történik a meghalt szülõrõl, nagyszülõrõl, vagy ha messze él, esetleg külföldön, de itt semmi.
Tudom, hogy ha egy telenovellában feltûnik egy-egy rokon, az általában bekavar és a már rendezõdni látszó kapcsolatokat vagy megkavarja, szétzilálja, esetleg egy szomorú menyasszonynak nyújt segítõ kezet, védelmet.
Jeanette5 2015 aug. 23. - 17:42:54
(313/543)
A telenovellákban nem igazán szoktak egy komplett (nagynénik,nagybácsik,nagyszülõk stb.) családfát beleírni a történetbe.Bár idõnként azért,hogy megkeverjék a szálakat,fel szokot tûnni 1-2 rég nem látott rokon.Egyként Rosasrio apjára lesz majd utalás a késõbbiekben,de ennél többet nem szeretnék errõl elárulni.
4/10
napraforgó 2015 aug. 23. - 12:23:19 4/10
(312/543)
Kíváncsi vagyok, miért nincs ennek a sok "fiatalnak" sehol egy nagyanyja, nagyapja, nagybátyja, nagynénje. Azért Mexikóban ennyire fiatalon nem tarol a halál!
Azt tudjuk, hogy Ines betegeskedése alatt a gyerekei a szüleinél nyaraltak, szóval akkor még éltek a nagyszülõk. Mi van velük most? Na és a többiek nagyszüleivel? Sem Rodolfo, sem Justina nem olyan öreg, hogy legalább az egyik szülõje ne élhetne. Hasonlóképp Paulino és Rosario esetében. De még csak szóba sem kerülnek soha. A mi családunkban, mégha nem is találkozunk sûrûn, telefonon beszélünk egymással (itt soha!), vagy legalább beszédtéma egymás között.
De legalább egy testvér felbukkanhatna valahol. Itt csak Blanca anyjáról hallunk, aki meghalt, azért vette magához a lányt a nagybátyja. Azért a 110 részbe beleférhetne a családi viszonyok tisztázása, a családtagok idõnkénti emlegetése, nemde?
juan-ZSU 2015 aug. 21. - 21:43:49
(311/543)
Tetszett ez a Julian "elrabolja" Lucreciát rész. Carmelo egy szerencsétlen hülye. :DD Lorena nem hiányzott ide, engem már most jobban idegesít, mint Renata. Rodolfot se bírom elviselni, még egy idióta.
offtopic
ildimix 2015 aug. 20. - 21:50:41
(310/543)
Ritkán vagyok gépnél alig gyõztem olvasni a fórumot. Nézem a sorozatot bár le vagyok maradva kb 2 3 résszel. Kevés nap van amikor úgy gondolom mikor jön el a következõ rész annyira nem találom izgalmasnak a sorozatot. Most direkt én sem kérem elõre miért utálja ennyire lukréciát az anyja kíváncsi leszek a befejezésre. Lehet ha megtudnám hamarabb nem is nézném a sorozatot. Megpróbálok többet fórumozni de nem ígérem biztosra. Szép estét mindenkinek!
syuzi 2015 aug. 20. - 15:13:19
(309/543)
Várom már a hétfõi részt:) Kár hogy ma és holnap nem lesz a sorozat

Paulino kifizette a fia Josue kórházi számláját
Delfina szépen beolvasott Jostinanak amiért így bánt szegény Mathias atyaval.

Blancitanak szerintem nem jó sora lesz Gabinonál

Lukrecia szépen kiállt Julianél amiért leakarták tartoztatni mondta hogy a võlegénye így elmentek a rendõrõk
syuzi 2015 aug. 20. - 15:10:08
(308/543)
Várom már a hétfõi részeket:)
4/10
napraforgó 2015 aug. 20. - 03:55:26 4/10
(307/543)
Hát igen, ebben a sorozatban csak a mellékszereplõk, pl. Delfina és a férje, Modesto nem ordibálnak, az ún. úri népség meg mindig. Nálam nem lesz meggyõzõbb a sorozat attól, hogy mindenki mindig ordít, hangoskodik.

Ennek a Lorenának a behozatala - no pár percre megzavarhatja a szerelmesek életét, éppúgy, mint Carmelo "széptevése" és Josué hisztije, de ezek nem valódi konfliktusok. Nyilván arról senki nem tehet, ha más is rajong érte. Ha az érintett leszõgezi, hogy ezek õt nem érdeklik, akkor nincs jelentõsége.

Számomra sokkal érdekesebb, hogy Rosario miért nem bírja elviselni a saját lányát. Paulino meg miért olyan hülye papucs, hogy ezt eltûri. Én a helyében agyon kényeztetném az anyja által ennyire mellõzött leányt.
Amúgy meg túl sok itt a papucsférj, Roberto már nem is papucs, hanem mamusz, olyan szerencsétlen, vak hülye. Én nem vagyok a nõk verésének a híve, de ez a Justina megérdemelne néhány pofont....
malvinkicska 2015 aug. 19. - 20:36:10
(306/543)
Megnéztem a mai részt nagyon zavar ahogy kinéznek a színésznõk, már ami az öltözetüket illeti, olyan cirkuszos kinézetük van, vagy nem is tudom már mihez hasonlítani azt a sok cafrangot ami rajtuk van. Aztán csak ordítanak ahogy Napraforgó is írja baj lehet a fülükkel, itt kis szót nem nagyon értenek. A másik nem elég, hogy mindenki Lucreciába szerelmes, most már Juliánnak is megjelent egy hölgyemény. A Rossário nyakába egy ökör lánc még hiányzik az húzná és nem bírna ordítani, most meg válni akar, legalább lesz egy kis nyugta Paulinonak. Az egész nekem úgy jön le sok felesleges dolog van benne, de lehet rosszul gondolom, a történet nem nagyon halad, beugrik egy két új szereplõ.
Jeanette5 2015 aug. 19. - 19:55:57
(305/543)
Köszönöm.Azokban a részekben,amiket láttam,ott már Altair játszotta,ezért nem értettem.
6/10
suxel 2015 aug. 19. - 18:39:50 6/10
(304/543)
Lorena karakteret ket szineszno jatssza. Az elso az, akit Malvin mond. Nem tudni az okat miert csereltek le, anno megkerdeztem Marcotol a kerdezz feleleken es o sem tudta, lehet hogy tapasztaltabb szinesznot szerettek volna az antagonista karakterre. Most Lorena par reszig szerepel ezzel a mostani szinesznovel. Majd az ujonnani felbukkanasatol a 60-as reszektol viszi Altair Jarabo a karaktert.