Téma: Az Este

2/10
meszag 2008 máj. 27. - 13:38:25 2/10
(203/1683)
Hát hidd el én egyfolytában röhögök a kolleganõmmel ezeken, amit írsz. Erre szokták mondani, hogy toll van a bugyidban?
issti1 2008 máj. 27. - 12:13:06
(202/1683)
Ezt te sem mondod komolyan!!!
Nézz már picit körül, mi van az országban?
Az összes jelentõs gazdasági tényezõ a Fideszhez rohangál egyeztetni- programot késziteni, merthogy az utóbbi években nem volt kivel, most meg már ugye nem is érdemes ezekkel a mostaniakkal ebben a káoszban.
Szerintem neked is jobb lenne, ha látnád milyen eszetlen fejetlenség van most -és mi felé haladunk ezután, ha végre eltakarodnak ezek.

Persze ha neked jól esik, hidd csak azt, hogy most minden szép és jó, csak az a sok buta szakember pont az ellenkezõjét látja, mint te..

Komolyan mondom, ez az Orbán ellenes elvakultság már-már félelmetes: bármit hajlandó vagy elhinni ennek jegyében?
Lehet, hogy te még mindig ott tartasz, hoyg"dübörög a gazdaság"?
Bocs, de nevetnem kell!!
2/10
meszag 2008 máj. 27. - 11:16:08 2/10
(201/1683)
TE meg az igazsághoz csúsztatsz oda olyasmit, amit én sosem mondtam. Hátha nem veszem észre? Nem igaz, hogy utánuk nem maradt kaki, és káosz, csak mivel nem most volt, így = már történelem. Csak ne hangoztasd állandóan, hogy mennyire rossz most nekünk, és errõl csak a komcsik tehetnek. Ez féligazság, akárhogy bizonygatod nekem. Rossz igazán akkor lsz, ha Vikike végre elkezdi az átalakítást, amit impotens módon 1998-2002között nem mert megtenni, aztán hülye módon a szociknak sem hagyta most megtenni. Addig meg élvezzük az utolsó béke-perceket.
issti1 2008 máj. 27. - 10:31:02
(200/1683)
Ha figyelmesen megnézed, én egy szóval sem mondtam, h. a Fidesz érdeme, hogy nem maradt ekkora kaki és káosz utánuk, mint a mostaniak után: ezek csak simán a tények, amit úgy látom még te is elismersz.
Õk is balf*sz mód csinálták a dolgokat, de valszinüleg ennyire azért nem: legalábbis a tények és "eredmények" ezt mutatják.
De külöben a következtetések levonását meghagynám kinek-kinek magának..

Azt a hibát meg sokadszorra követed el, hogy amennyiben a kétségtelenül negativ tényeket leirom, azt "pártpropagandának" minõsited.
Bár tény, hogy utálom ezeket a korrupt, csaló, rohadék komcsikat, de ebben saját igazságérzetem vezérel, nem x,v. y párt aktuális álláspontja..
2/10
meszag 2008 máj. 27. - 10:02:27 2/10
(199/1683)
Egyébként szúrnám, ha egyszer végre reálisan állnál a valósághoz. A párt propaganda szöveget már meguntam olvasni.
2/10
meszag 2008 máj. 27. - 06:28:41 2/10
(198/1683)
Tündérke, nálad elfogultabb ember nincs is. Méghogy a fidesz érdeme volt, hogy nem egy kupac sz. maradt utánuk? Megint összekeversz mindent. Élvezgesd nyugodtan Te is a bukta ízét, de javaslom inkább szaladj le érte a boltba.
issti1 2008 máj. 26. - 23:49:06
(197/1683)
Bármit is irsz te, vagy akár én, a tények azért csak tények: még az általad irt ballib cikkiró is elismerte Gyurcsány és társai alkalmatlanságát-eredménytelenségét. Ezt eltagadni rajtad kivül nem nagyon fogja senki ebben az országban.
Ja, és javaslom, intenziven kezdd el a barátkozást a bukta izével: mert attól tartok mostantól számodra jó hosszú és intenziv idõszakra ez jön!
Nagy bukta, az egész korrupt, r*hadék ballib oldalnak!!
issti1 2008 máj. 26. - 23:45:45
(196/1683)
Talán ne belõlem indulj ki: olvasd vissza "nem trágárnak" itélt kifejezésed. Ja, hogy ki lett moderálva?
Hmm, vajon miért? Ezen érdemes lenne elgondolkoznod picikét.

Másrészrõl te alpárinak tartod a lehülyézést - fogalomzavarban vagy: az egy durva sértés,de semmi alpári nincs benne. Pláne nem egy olyan emberre alkalmazva, mint Gyurcsány vezér, akirõl mindenki tudhatja(hisz számtalanszor bizonyitotta), hogy egy hülye kretén! Kedden hoz egy egyeztetés és megbeszélést nélkülözõ döntést, nagy közfelháborodást kavarva, majd pénteken visszavonja. Ez zajlik évek óta- ma épp a pénztártörvénnyel.. Ilyet csak egy hülye bugris csinál, lássuk be.

Amit Fideszék kormányzásáról irsz, tudniillik, hogy 4 év alatt bebizonyitották milyen f*s politikusok(na ez pl. szintén trágárság volt, csak h. tudd), azzal tök egyetértek. Csak egy nagy különbség volt: az ország nem egy ilyen nagy rakás Sz*rkupac lett az õ munkájuk eredményeként, mint most, s nem volt ez a totál káosz!
Ebbõl vonj le olyan tanulságot, amilyet csak akarsz, énis levonom a magamét..
5/10
ondok 2008 máj. 26. - 21:54:07 5/10 Előzmény issti1
(195/1683)
Ugye nem mondod komolyan ,hogy a mai világban egy olyan szó,hogy **moderálva** az alpárinak számít.Ennél jóval szaftosabbakat lehet olvasni szinvonalasnak számító könyvekben és szini elõadásokon.Ennyire ne legyünk már álszentek és prûdek.És fõleg ne egy irányban!Mert alpárinak én azt tartom ,amikor a hivatalos jobboldali orgánum a legitim miniszterelnököt lehülyéziv. amikor legutóbb is ez a kis nyikhaj bunkó Orbán idiótázza az õ most kibukott öszödi beszédén.Vagy amikor a ripacs Fábri Lendvait **moderálva**.Ezek az alpári dolgok ,mert ezek a másik fél megalázására törekszenek.Nos pl ez az egy dolog lenne ,ami különbözik akét oldal között,becsületes ember már emiatt sem szavaz az életben a Fidesz bagázsra.És akkor nem tekintettem azt ,hogy szakmailag is egy nagy nullák ,amit négy év alatt rendesen be is bizonyítottak.Most meg éppen az országrontó ellenzék szerepét domborítják.Minden funkcióban csõdöt mondtak ,maradt a néphülyítõ populizmus,amire ez a cikk is rávilágított.De ezt fel is kéne tudni fogni sokaknak ,és ez úgy látom probléma sok embernél részben a tájékozatlanság,felszínes odafigyelés ,részben a beteges elfogultság mián.
5/10
ondok 2008 máj. 26. - 21:42:27 5/10 Előzmény issti1
(194/1683)
Nono,attól még ,hogy a Biblia is betûkbõl áll, meg mondjuk a Mein Kampf is ,mecsoda különbség,mert ugye ,hogy Gyurcsánynak nem sikerült,arra a szerzõ egész más magyarázatot ad ,mint amit Te ,és amit enyhén szólva egy kissé unalmasan mindenbõl levezetsz és ismételgetsz.De azért méltányolom az igyekezetedet a levezetést illetõleg.Tudod ,mint aki kap az érettségin egy tételt Petõfirõl,és utána így kezd:"Petõfi nagy költõ volt ,de még nagyobb ARany,aki ..."Mivel ,hogy csak Aranyt ismerte.
issti1 2008 máj. 26. - 20:15:43 Előzmény meszag
(193/1683)
Ja, hát azt is lehet -kinek kinek más és más a viszonya a reális valósághoz..
2/10
meszag 2008 máj. 26. - 11:41:35 2/10 Előzmény issti1
(192/1683)
Van akin nem lehet segíteni. Értsd ahogy akarod. Mindenesetre én már ezen, amit itt szajkózol egyfolytában, csak nevetek.
issti1 2008 máj. 24. - 09:17:07
(191/1683)
Milyen szép itt látni a sok okos irásomat -igazi felüdülés, nem?

Szóval, hogy a "jobboldal" mi a *csát csinált? Hát történetesen az utóbbi 6 évben a hatalom közelében sem volt -sem hatalmuk, sem lehetõségük nem jutott a dolgok alakitására..

Másszóval igy is mondhatjuk: semmit! De hát ezt mi akartuk igy: mi hatalmaztuk fel stabil többbséggel e rátermett, kompetens kis gárdát a kormányzásra, s osztottunk minimálszerepet a "jobboldalnak" -akkor meg ne sirjunk, hogy ez lett belõle!
issti1 2008 máj. 24. - 09:09:25
(190/1683)
"B"-rész:
Arról, hogy "Gyurcsány impotens, tehetségtelen módon eltöketlenkedte a reformokat, valamint õ és hittársai pedig szétloptak mindent" -ez itt egy klasszikustól elvett idézet, ha nem lenne egyértelmû(szerénységemtõl).

Tehát természetesen a szerzõ eredendõ "ballib" indittatása okán nem igy fogalmazta meg eme megkerülhetetlen tényeket, de minimális becsületére, legalább érintette õket -ma már ez is nagy szó!

"Meg lehetne próbálni megint, ami Gyurcsánynak nem sikerült - mert kedves barátaim, a feladat ugyanaz maradt, tudniillik Gyurcsánynak nem sikerült. Ha sikerült volna, már túl lennénk a sz*ros szendvicsen."

"Mégpedig - a saját korlátaik, tévedéseik, arány- és ütemtévesztéseik mellett - azért nem sikerült nekik.." -és persze innentõl jön a szokásos jollie joker pártmagyarázat, hogy persze mindezek egyedüli okozója a mindenható O.V. -dehát ezt mi már mind tudjuk, ugyebár..

Talán vesd össze fenti klasszikus idézetünkkel. A lényeg csak ugyanaz: inkompetens, impotens mód elcsesztek mindent..
issti1 2008 máj. 24. - 08:44:32
(189/1683)
No, akkor fussunk neki- rossz szokásomhoz hiven, szigorúan csak a tények mentén(bár ez sokszor problémát jelentett már számodra, remélem most nem fog!):

Alpári stilus:
-rögtön az inditáskor: "hogy ne egyszál f*szban kelljen nekimenni"
-aztán: "minden napra jut egy pár éves vezércikkük... S*ggszáj címkével"
-és a kultúrális, stilusbeli csúcs: "Reméljük, jó ropogósra sütik a sz*ros szendvicset" -utóbbi(mármint a költõi "sz*ros szendvics" kifejezés a cikk utolsõ harmadában jószerivel minden 2. mondatban elõkerül -igazi stilusbeli, minõségi bravúr!)
Talán nem is jól fogalmaztam: nem alpári, inkább gyomorforgató stilus!

Hogy lásd "elfogultságom" mértékét: a proletár stilustól eltekintve jogos kérdéseket vet fel a jobboldal szociális megszoritások ellen való állandó lázitása, valamint közelgõ kormányzati szerepükbõl már most kiolvasható, jelen
"kormánnyal"-ha ezeket még egyáltalán illethetjük ezzel a szóval- azonos szándékuk; magyarul: jó politikushoz hiven demagóg módon minden létezõ megszoritás ellen felszólaltak, lázitottak, majd csak u.ezeket fogják bevezetni(akkor meg majd a mostani kormány fog u.igy tiltakozni - a különbség csak annyi, hogy felteszem, õk ennyire nem lesznek inkompetensek és impotensek, s talán veszik a fáradságot, hogy megfelelõen elõkészitsék, egyeztessék és elfogadtassák a "reformokat", s nem ez az ész nélküli, átgondolatlan összevissza kapkodás lesz, mint mostanság -de hát ez csak az én optimista feltevésem, ezt majd a jövõ igazolhatja be).
2/10
meszag 2008 máj. 24. - 08:11:44 2/10 Előzmény issti1
(188/1683)
Vedd már le a színszûrõt a szemedrõl. A jobboldal mi a p*csát csinált szted?
5/10
ondok 2008 máj. 23. - 22:35:54 5/10 Előzmény issti1
(187/1683)
Nos neked tényleg kár akármilyen cikket olvasni,úgyis visszatérsz imamalmodhoz:Ezt írod:"Az alapigazságot azonban õ(Tóta W.) sem tudta másképp leirni: Gyurcsány impotens, tehetségtelen módon eltöketlenkedte a reformokat, valamint õ és hittársai pedig szétloptak mindent. "
Hehe,megmondanád ,hogy hol ír ilyet a szerzõ? Mert ebben a cikkben ilyenrõl egy árva szó nincs.
Az meg már csak nüánsz ,hogy egyáltalán nem alpári a cikk stílusa.
Jó az ilyen emberrel vitázni,aki ennyire a lényegre tud koncentrálni lózungok és sárdobálás helyett.Komolyan mondom csúcs,külön tanulmányt érdemelne ez a ragaszkodás a fóbiás szapuláshoz,mert racionális alapja az nulla.Ennél még egy mániákus fradidrukker is elfogulatlanabb,mint Te vagy.
issti1 2008 máj. 23. - 17:04:19
(186/1683)
Milyen alkotmánymódositásra gondolsz, csak nem az elõbb általam vázolt egypártrencerre?
Egyébként tényleg nem veszed észre, hogy szétlopták az országot? Hetente újabb és újabb ilyen témájú (lopás-csalás-korrupció)botrányaik derülnek ki -nem értem, hogy lehet, hogy ez egyesek föl sem tûnik...
..biztos a lila köd, az zavarja a tisztánlátást!
issti1 2008 máj. 23. - 17:01:04
(185/1683)
Nem tudom a pontos adatokat, ha tudod, ird le és ne kérdezd.
Mindenesetre stabil többségük volt végig a kormányzás során -ennek hiányára nem hivatkozhattok..
2/10
meszag 2008 máj. 23. - 14:09:57 2/10
(184/1683)
Egyébként tényleg az elején hülyülték el, a túlzott széplelkûségükkel. Nem módosítottak alkotmányt.