szattila2 2009 okt. 30. - 10:52:55
(21/221)
Ha neked meglehet az a véleményed, hogy tetszik, akkor neki is az, hogy nem. Ha azt várod, hogy elfogadjuk azt, hogy neked tetszik, akkor az ellen sem lehet kifogásod, hogy az õ véleményét is figyelembe vegyük. Ízlések és pofonok. Kinek a pap, kinek a papné. Folytassam vagy érted?
lanmlili 2009 okt. 30. - 10:47:47
(20/221)
Jah, és kihagytam a szívfájdalmamat..... egy barna hajú, tutyi-mutyi, mackós Gomez! Nem tudom ez hogy jött és nincs is nagy szerepe a karakterének a filmben, de a karizmatikus és emblematikusan szõke, kefehajú Gomez helyett egy ilyen fazont berakni azért szerintem durva:-(
lanmlili 2009 okt. 30. - 10:42:47
(19/221)
Szerintem jó lett a film, a képi világa minden féle képpen fantasztikus. MacAdams alakítása zseniális(én legalábbis teljesen el voltam ájulva tõle), bár nem úgy néz ki mint az én Clairem akit elképzeltem mégis elhittem neki, Eric Bana(aki szintén nem egészen olyan, mint ahogy Henryt elképzeltem, de akár lehetne ugyan úgy ahogy Claire is nézhetne ki úgy éppen) pedig a szokott színvonalat hozta, szépen aládolgozott MacAdamsnek, mert be kell látni, hogy a film tényleg inkább a feleségre koncentrál.... nincs olyan egyenlõen felosztva, mint a könyv. Aki tökéletes adaptációt vár ajánlanám inkább mondjon le róla, mert sok minden más, DE bizonyos szempontból egyértelmûen fontosak voltak ezek a változtatások tekintettel a korlátozott játékidõre(sok mindenbe túl hosszú lett volna belemenni) és a film, mint sokkal vizuálisabb médium mivoltára.
Akik pedig 'tudatlanul' vállalkoznak megnézni(sokakkal beszéltem, és a könyvet nem olvasók véleménye elég egyhangú volt)mindenféle képpen legyenek türelemmel az elsõ 20-30 percben, mert aki nem tudja mirõl van szó annak valóban unalmasnak tûnhet.
Én bõgtem a filmen is, meg a könyvön is egy kicsit, bár a film annyira nem megható, inkább realisztikus, de ha az ember beleéli magát a helyzetbe.....
Még csak annyit, hogy én megértem a Harry Potteres hozzászólót, szerintem igaza van, hogy szeretne más filmeket is látni mint a legnagyobb kaszasikereket, és kedves másik hozzászóló aki felháborodott.... egy kissé azt mondanám félreolvastad a dolgot ha ezt az említett könyv ócsárolásának vélted:-S
Arteek 2009 okt. 30. - 10:11:38
(18/221)
Nem kéne nyilvánosan sértegetni a *harrypottert mag a transformerst* meg az ilyen szintû marhaságokat. Tudod, akiben van egy kis jó érzés az magában véleményt alkot, de nem nyilvánosan kezdi sértegetni a filmet. Egyébként én kifejezetten nagyon szeretem a Harry Potter könyveket, fogadjunk nem olvastad õket, mert akkor nyilván nem írnál le ilyeneket. Ha meg nem értünk valamihez, vagy nem tudunk róla SEMMIT, akkor légysízves, és az ilyen tartalmú üzeneteket tartsd meg magadnak, mert más embernek meg lehet, hogy az nem tetszik, ami neked igen, és te lennél a legjobban megsértõdve, ha ilyen tartalmú üzeneteket közölnének. Köszönöm szépen (és szerintem sokan egyetértenek velem ezzel kapcsolatban.)
10/10
kicsijyz 2009 okt. 29. - 17:56:51 10/10
(17/221)
Én is veszprémi vagyok. :D
10/10
NovakX5 2009 okt. 29. - 13:06:10 10/10 Előzmény kicsijyz
(16/221)
Igen, ez sajnos nekem is ismerõs helyzet. Én is régóta várom a filmet, és természetesen már meg sem lepõdtem rajta, hogy nálunk nem játsszák. Nem tudom hol laksz, én veszprémi vagyok, és ott szokás szerint nem vetítik le az igazán jó filmeket. Egész évben van 2-3 olyan film amit nagyon meg szeretnék nézni, mert értelmesnek tûnik, de akkor is Székesfehérváron vagy Budapesten kell megnéznem...
Bezzeg a harrypottert, transformest meg hasonló szintû marhaságoket mindig levetítik, és utána hónapokon keresztül mennek.
Bosszantó, és elgondolkodtató tény!
10/10
kicsijyz 2009 okt. 28. - 11:23:09 10/10
(15/221)
Nagyon vártam, mert a kedvencem a könyv, de a több havi várakozást elszúrta, hogy az idióta városomban nem adják a filmet. Megyeszékhely. Ennyit róla, inkább játsszák tovább azt amit három hónappal ezelõtt is, gratulálok, tönkre vágták az egész hetem.
Mr. D 2009 okt. 28. - 10:10:55
(14/221)
Nos, én a temérdek negatív kritika ellenére nagyon szeretném megnézni ezt a filmet. Lehet, hogy csak a trailerkészítõk miatt, mert a trailer szerintem nagyon jól össze lett vágva és a zene is jól passzol. Mivel ennyi rosszat mondtak a filmrõl, nem ülök be nagy elvárásokkal, de az is lehet hogy pozitívan csalódom. Végül is, Eric Bana és Rachel McAdams...mindkettõjüket nagyon szeretem szóval nagy vész már nem lehet.:)
10/10
NovakX5 2009 okt. 26. - 22:52:19 10/10 Előzmény NovakX5
(13/221)
A bemutató kicsit pontosabb fordítással valahogy így nézne ki:

-6 éves korom óta ismerem Henry-t.
Emlékszem a napra, mikor elõször találkoztunk.
-Idõutazó vagyok.
Ami azt illeti, a jövõben barátok vagyunk. Mikor te már egy igazi hölgy vagy.
-Nincs is olyan, hogy idõutazás!
-De ha elég sokáig vársz, akkor láthatsz eltûnni.
-Az egyik pillanatban még ott volt, a következõben pedig eltûnt.
-Egész életemben Henry-re vártam.
Te vagy az...
Feljegyeztem az összes dátumot, mikor találkoztunk. Azt mondtad bizonyos helyekre többször is visszamész.
-Igen, ez olyan mint a gravitáció, a fontos események visszavonzanak.
-Én nagy esemény voltam! (nem pedig rajongó!!!)
-Hát nem különös?
-Nem, ez varázslatos!
-Már nem érzem magam magányosnak!
Leszel a feleségem?
-Nem, hiszen már az vagyok.
...Hát persze!
-Alba-nak fogjuk elnevezni.
-Ismered?
-Igen, gyönyörû!
-Apu!
-Az idõutazást nem tudom irányítani, egyszerûen csak megtörténik.
Bár ne így lenne!
-Visszajöttél.
-Elmulasztottam a Karácsonyt?
-Mirõl szeretnél beszélni?
Hogy milyen borzasztó itt ülni, és várni rád?
Miért baj az, ha szeretném, hogy valami normális dolog történjen az életemben?
Azt hiszed én ilyen életet szerettem volna? Egy férjet, aki mindig eltûnik? Ki akarna ilyet?
-Te választottad ezt!
-Sosem volt más lehetõségem!
-Nem akarom, hogy egész életedben rám várj!
-Közös életünk egyetlen másodpercét sem változtatnám meg.
-Nem maradhatok.
-Tudom.
10/10
NovakX5 2009 okt. 26. - 19:53:47 10/10 Előzmény SzEszti
(12/221)
Azért a trailert le lehetett volna kicsit magyarosabban, szebben is fordítani...
A könyvet most olvasom, és alig várom, hogy megnézhessem a filmet. Kíváncsi vagyok.
10/10
SzEszti 2009 okt. 24. - 19:51:38 10/10
(11/221)
Nah, már csak 5 napot kell várni a bemutatóra! Mondjuk azt ígérték, hogy elõbb lesz, szóval most akkor várunk :@! Most már én is ajánlottam embereknek, és remélem, hogy nekik sem kell csalódniuk, meg nekem sem! Nem ez lesz az elsõ könyv, amit olvasok, és megfilmesítenek, de ezt nem kellene elcseszni! Pedig nem nehéz elrontani, meg érthetõvé tenni, de én szurkolok...:)
Majcsi 2009 okt. 23. - 21:32:16 Előzmény SzEszti
(10/221)
Na erre a könyvre már én is kiváncsi vagyok, mert már igen felkeltette az érdeklõdésem. Drága barátnõm ajánlotta, akiben eddig nem csalódtam mert mindig jó könyveket ajánlott, remélem most is igaza lesz. Akkor rá is startolok és remélem lesz a könyvtárban :)
kera414 2009 okt. 01. - 15:44:05 Előzmény kicsijyz
(9/221)
Hát nem kicsit spoileres az a bekezdés-.-'
CSak már lenne premier...A könyv fantasztikus volt, és a trailer sem rossz!:) 1hónap még...:(
10/10
kicsijyz 2009 szept. 29. - 22:38:59 10/10 Előzmény SzEszti
(8/221)
Igen, arra az utolsó bekezdésre gondoltam... én nem akartam volna tudni, a könyvön is végigizgultam, hogy akkor mi volt Henryvel!

Én is nemrég olvastam egyébként, és abszolúte lenyûgözött, a kedvenc könyvem lett! A második kötetet végig zokogtam, de nagyon durván! remélem nem rontják el.
10/10
SzEszti 2009 szept. 28. - 19:04:13 10/10 Előzmény kicsijyz
(7/221)
Hát, sztem annyira nem, mert ugye én olvastam, nekem semmi nem lesz újdonság a storyban, csak az, hogy hogyan oldják meg a bonyolult jeleneteket, meg az összekuszált idõsíkokat, és remélem, hogy nem csesznek el semmit, mert az tényleg újdonság lesz! Persze annak, aki nem olvasta, annak spoileres, de ha nem rágnák a szájába, akkor nem is értené... mert nekem volt olyan jelenet, amit vissza kellett többször is lapoznom az elejére, hogy akkor most melyik év, melyik hónap, ki hány éves, és ez mi elõtt, és mi után történik... a filmben erre nincs lehetõség... szóval azokat, akik csak idetévedtek, fel kell világosítani,hogy mire számítsanak... de azért az utolsó bekezdés tényleg kicsit túlzás... azt megtarthatták volna maguknak, de azért a halál mint olyan, az sem teljesen egyértelmû ebben a storyban...Nagyon jó könyv, remélem,hogy a film is az lesz! És mivel látom, hogy már látta valaki, bizakodok! Jöjjön már a premier... PLS!!!!
10/10
kicsijyz 2009 szept. 27. - 13:48:38 10/10
(6/221)
Kicsit túl spoileres ez a leírás nem?
10/10
a.n.g.e.l. 2009 szept. 24. - 18:57:06 10/10
(5/221)
Hali! Nagyon jó film:):)Tegnap néztem meg angolul,de itt M.o.-n is megnézem sztem mozikban. Naggyon jóó:)10/10
10/10
SzEszti 2009 szept. 06. - 16:46:12 10/10 Előzmény emje
(4/221)
Sziasztok! A film hazai bemutatója 2009.október.29!!! Már a második könyv második felénél tartok, ma este fejezem be, és már alig várom a filmet is!
emje 2009 aug. 26. - 15:59:31
(3/221)
egyelõre sehol sem látok róla semmit, még esten a várható filmeknél sem... De hát csak be fogják mutatni. usában már megy.
AudreyKA 2009 aug. 15. - 21:41:27
(2/221)
Nagyon remélem,mert engem nagyon érdekel!!