sztinka 2013 ápr. 17. - 19:33:37 Előzmény mandulavirág
(7/7)
Na erre csak annyit mondanék: ENNYI.
Nekem is vannak olyan ismerõseim, akik ahelyett, hogy végig gondolnák az egészet, inkább valami faszán hangzó elmélet mellet döntenek, mert olyan "kételkedõ" és "elgondolkodtatós" , mert az ilyet ugye csak egy "okos" ember értheti és ha te nem érted, akkor te vagy a hülye.
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 20. - 21:17:09
(6/7)
Nem. A gondolkodó ember legfõbb ismérve, hogy GONDOLKODIK.
Nagyon sok "kételkedõ" hülyével találkoztam már életemben, akik egyszerûen restek voltak a gondolkodásra, és kényelmesebb volt "kételkedõ" pozícióban maradniuk; egyszerûen azért, mert ELHITTÉK azt az állítást, hogy a gondolkodó ember legfõbb ismérve, hogy kételkedik. Így aztán gondolkodás nélkül is okosnak érezhették magukat... :)
BladeW 2012 okt. 20. - 20:57:12 Előzmény viike
(5/7)
A gondolkodó ember legfõbb ismérve, hogy kételkedik. Próbáld ezt kicsit átgondolni...
Dehogymen 2012 okt. 20. - 20:36:05
(4/7)
Ez egy igen gyenge próbálkozás arra, hogy idiótának mutassa be azokat az embereket akik másképp gondolják a történteket mint ahogy a média sulykolja a fejünkbe.
Pl a Kennedy gyilkossággal kapcsolatban semmi bizonyítékot nem hoz fel az összeesküvés elméletekkel szemben, hanem inkább egy professzor véleményét hozza fel ellenérvként, aki pont az összeesküvés elméletek cáfolatának kutatásával foglalkozik. :)
Nem veszi figyelembe a létezõ bizonyítékokat amikre viszont hivatalos cáfolat még nem létezik.
offtopic
kõmacska 2012 júl. 26. - 22:28:07 Előzmény viike
(2/7)
A cím nem a konteóhívõk, vagy a konteó elméletek felemelkedésére utal - hanem éppen ellenkezõleg, annak az összeesküvésnek a felemelkedésére, amit a konteósok igyekeznek leleplezni. Tehát (bármennyire is cinikus, de) elismeri a konteósok igazát.
1/10
viike 2012 júl. 26. - 22:00:12 1/10
(1/7)
sajnálom az idõt hogy elkezdtem nézni,
sajnos ez nekem úgy jött le, hogy csináljunk hülyét a gondolkodó emberekbõl.
az összeesküvés elméletek azért emelkednek fel egyre jobban mert egyre jobban élezõdnek ki az ellentétek, nem lehet már tovább az orruknál fogva vezetni az embereket... elkezdõdött az ellen kampány. :\