6/10
robicsek2 2010 aug. 18. - 21:19:31 6/10
(349/549)
Fogagyunk gogy azért véde a szinészeket enyire mert valamejik nem tudom mejik játszott abban a gagyi Vámpir parodia Trilogiában az Alkonyat-ban. Nem láttam nem is akarom böven elég volt a tv ben látni belölle egy kis részletet.
Persze azért nem mehetnek a vámpirok a fényre mert fénylenek :))))
Ez a film nem éri meg a mozijegy árárt enyi.
1/10
pstone69 2010 aug. 18. - 19:31:35 1/10
(348/549)
A színészek tényleg tehetségtelenek, igazi bollywood-i sztárok lehetnek. Ilyen színészi "tehetségeket" láthatsz (ha akarsz) a mexikói sorozatokban is. A filmnek legtöbbet a castingolók ártottak, akik képesek voltak ezeket a nulla képességû embereket erre a remek történetre összeválogatni. A filmet a számítógépesek még megmenthették volna a látvánnyal, de abból meg kevés volt. A poénok (ha voltak), akkor nem ültek, az emelkedettnek szánt pillanatok nem okoztak borzongást, stb. Össze sem lehet hasonlítani a rajzfilmmel. Ez a véleménye a 10 éves fiamnak is, akivel együtt néztem a filmet. Valószínûleg a Jackson Rathbone iránti rajongásod elhomályosította a szemed. Mondjuk a színészek közül Õ legalább elfogadhatót nyújtott.
10/10
Zsóficicáá 2010 aug. 18. - 18:41:05 10/10 Előzmény Ninjascroll
(347/549)
Nem vagytok ti normálisak.
Tehetségtelen színészek? Meg vagy te kattanva??
Kritikán aluli?? Úgy látszik hogy te még életebe egy jó filmet se láttál még. Ha ez a film neked rossz. -.-
Nagyon király a film. Igazság szerint azért mentem el mert Jackson Rathbone játszik benne. De nekem a film is nagyon tetszett. Sokkal jobb mint a sorozat. Na a sorozata egy kritikán aluli "film" de mind1. Egyszerûen a látványok úristen. Fõleg 3D-ben. Nagyon jó volt. Szívesen elmennék még 1x. Most rögtön. Már eleve úgy ültem be hogy ez király film lesz. De nem is tévedtem.
10/10
Ez természetes.
Jackson Rathbone pedig csodálatos ;) ♥
nagy cerka 2010 aug. 18. - 18:17:28
(346/549)
jeee
nagy cerka 2010 aug. 18. - 18:15:17
(345/549)
Én nagyon szeretem a sorozatot de a filmben nagyot csalódtam :((!
Ninjascroll 2010 aug. 18. - 11:44:39
(344/549)
Annak idején lelkesen néztem a Dragon Ballt, zsenge tinédzser koromban...ezt elõre kívántam bocsátani.
Tegnap beültünk megnézni...látványos, fantasy, stb...gondoltam, ebbõl nagy baj nem lehet.
Még sosem jöttem ki filmrõl...most sikerült.
Botrányosan primitív, szájbarágós, ZS kategóriás hong-kongi kung-fu film nagyobb költségvetésbõl, kicsit látványosabbra gyártva.

Még ha paródia lenne, de ezek véresen komolyan veszik magukat. Tetejébe' egy rakás tehetségtelen "színésszel" van súlyosbítva.

Kritikán aluli...Jézusom...!!!
Marcipáncica_ 2010 aug. 16. - 12:02:45
(343/549)
Na végre láttam. Készültem rá, egyrészt mert imádom a rendezõ eddigi filmjeit (na jó, azért volt köztük gyengébb eresztés is, de nagyon tehetségesnek tartom) másrészt mert mindig is szerettem az ilyen jellegû filmeket. Viszont ami fontos: nem láttam az elõzményeket, nem ismerem a történetet és a szereplõket. Egyáltalán. Ennyit elõre.
Talán pont az utolsó mondatok miatt, de nekem tetszett a film.
Nem vártam vérengzést, nem vártam semmi ultrabrutált, kb erre számítottam, tudtam hogy ez nem egy fordulatokban bõvelkedõ izgalmas thriller lesz, hanem egy látványos mese. És ez így ebben a formában hozta számomra az elvártat. Tudom hogy legtöbbször a sok háttérinformáció (pl. itt a sztori ismerete) sokat ront a film élvezhetõségén, éppen ezért nem sajnálom hogy ezek nélkül láttam a filmet. (Amúgy volt erre ellenkezõ példa is: pl. A gyûrûk ura, ahol szinte kívülrõl fújtam a könyveket, és ezzel együtt a filmeket is imádtam, és bár anno soroltuk a kis eltéréseket és kihagyott részeket, ettõl még el kellett fogadnom hogy a lehetõ legjobb adaptáció, sokkal jobb mint amit vártam és egyáltalán várhattam.) Tehát én jól szórakoztam rajta, imádtam a "hajlításos" jeleneteket, egészen szerethetõnek tartottam a szereplõket, és azt hiszem meg fogom nézni a következõ 2 (?) részt is. Azt azért hozzá kell tennem, hogy a velem lévõ másik 3 ember undorogva jött ki a moziból, és ezek közül ketten jókat aludtak is rajta... de hát ez van. :D
Nekem összességében egy kellemes kikapcsolódás volt:
7-8/10
6/10
robicsek2 2010 aug. 15. - 19:43:09 6/10
(342/549)
AZ hogy valaki a vizbe esik az nem jelenti azt hogy azonnal meghal és megfulad.
AM most belenéztem megint abba a részbe nem is hal meg senki csak a fegyvereiket zuzza szét és kilöki a hajókat a nyilt tengerre. (mármint annál az óminozus jelenetnél ahol a hajókal néz farkasszemet.
És Zao-t nem Aang óli meg . Hanem a holdszellem.
Mert ank már akkor rég kiszál abbol a viztestböl és elájul.

Am Aang itt tudtommal nemigazán tudja kezelni az Avatár álapotot itt a düh szabaditja fel, és ehhez még csatlakozik a holdszellem dühe is. Igy érthetö hogy ilyen agrasziv.
6/10
robicsek2 2010 aug. 15. - 19:27:03 6/10
(341/549)
Régieket :) :PPPPPPPPPPPP
8/10
Arkagyin 2010 aug. 15. - 16:58:28 8/10
(340/549)
Nem tagadom meg magamat, mer nem vagyok FAN!
De te ezt biztos jobban tudod nálam.
És ha már említetted, akkor milyen meséket gyûjtesz?
6/10
offtopic
robicsek2 2010 aug. 15. - 16:52:47 6/10
(339/549)
Bocs a klavitaura. Legközelebb nem veszek vezeték nélkülit , vagy jobbat keresek.
6/10
robicsek2 2010 aug. 15. - 16:51:38 6/10
(338/549)
Akkor ne legyél :) Sját agadat tagadod meg mivel te is nézel mesét :)) Mert tutomal Avatár fAN vagy !!! :P

ÉS különben aszt hidd hogy a Spongyabob féle marhaságokat gyüjtöm :) Föleg a régi meséket gyüjtöm. .
8/10
Arkagyin 2010 aug. 15. - 16:07:20 8/10
(337/549)
Erre azért 23 évesen nem lennék büszke :P
6/10
robicsek2 2010 aug. 15. - 15:48:05 6/10
(336/549)
Nem értzem miért sir a szátok :) Hisz a sorozatban ugy volt és ott se panaszkodot senki hogy huuuuuuu de borzalmas és Aang milyen kegyetlen szadista, tehát nyugottan lehetett volna itt is ugyanugy.
6/10
robicsek2 2010 aug. 15. - 14:03:35 6/10
(335/549)
Nem éppen :) Mert én már most elöre gondoskodok arrol hogy legyen mit néznie ha a tv ben csak hülyeségek mennek majd, És szerintem igy lesz. Egész mese és mesesorozat arzenálom lesz :PPPPP
1/10
tomb12 2010 aug. 15. - 13:51:47 1/10 Előzmény Zsákos ember
(334/549)
Honnan töltötted le? Magyarul?
8/10
Arkagyin 2010 aug. 15. - 13:15:23 8/10
(333/549)
Igen. Sok erõszakos jelenetet látni egy gyerekek számára készült filmben az manapság egyre több, de a befejezést, vagyis a folytatás elõkészítését nem lehet befejezni egy erõszakos jelenettel. Legalábbis gyerekfilmben nem illik.
6/10
robicsek2 2010 aug. 15. - 11:15:00 6/10
(332/549)
Elnézést , rakoncátlankodik a bilenytüzetem.
Azt írtam hogy nem értek egyet azzal hogy megfelelö volt ez a gyengitett befejezés, mármint hogy Aang csak megemeli a vizet és visszaengedi. Gyerekfilm ? :))))
Manapság látni sokar eröszakosabb jeleneteket is gyerekfilmekben.
6/10
robicsek2 2010 aug. 15. - 11:04:10 6/10
(331/549)
OFFF Azért mert ez az Avatár (Aang) egyik nagy pillanata, mármint hogy láthasd hogy ö a legerösebb! Aféle erödemonstráció. (MI jelejetödsége lenne az Avatárnak ha simán maguk is megteheték az embeek.
Amugy akkor se ért egyett megfelelö volt hogy a filben vsak megemeli a vízet asztn visszaengedi. (Gyerek manapság több gyerekfilmben étni enél eröszakosabb jelenetet is .
énvagyokaz 2010 aug. 15. - 08:56:39
(330/549)
Az elsõ 110 hozzászólást olvastam csak el, a többihez már nem volt türelmem :)

Nem találkoztam olyannal, aki a sorozatot nem látta a filmet viszont igen.
Na én ilyen mintapéldány vagyok. Tegnap a párommal mentünk megnézni, és nekem tetszett. Egyáltalán nem követhetetlen a cselekmény.
Viszont mint Harry Potter rajongó tudom, hogy milyen érzés egy fantasztikus könyvbõl egy szörnyû filmet látni, így meg tudlak benneteket érteni.

Viszont pozitívum, hogy ha nem lett volna ez a film, akkor sosem tudom meg, hogy van egy sorozat is :) Amit viszont mindenképpen meg fogok nézni.

Lécci valamit magyarázzatok meg nekem, mert logikai bukfencet éreztem:
Az óceánon (ami tudvalevõleg víz...) jönnek a Víz népe ellen. A legeslegelsõ pillanatban miért nem tûnik fel senkinek, hogy nem kéne megvárni, míg beérnek a városba? Nagy víztömeget nem tudnak mozgatni? Vagy hogy van ez? Mert ha összeáll az egész városnyi vízhajlító (idomár, bocsánat :D), akkor elég "ciki", hogy nem tudják az óceánt mozgatni...