NogarD-j 2010 aug. 11. - 11:26:25
(309/549)
Kérném, hogy csak azok írjanak véleményt, minõsítést, akik értenek is valamennyire a filmekhez.
Kicsit az az érzésem, hogy a társaság fele olyan, mint a 10 éves unokaöcsém, akinek a leginkább szórakoztató vígjáték a hangyák a gatyában, a minõségi humort meg, mivel nem érti, le is húzza.
Az a problémám, hogy hozzá van szoktatva a közönség a "májkül béj" rendezésekhez, az avatar szintû látványhoz, a több oscar díjat nyert alkotásokhoz és elfelejti azokat a dolgokat értékelni, amiket mondjuk 2-3 éve még szeretett. Nem kell félreérteni! A mozi és film világa fejlõdik és ez jó. De attól még nem feltétlenül jó is egy film, hogy látványos.
Én több száz, sõt meg merem kockáztatni, hogy több, mint ezer filmet láttam. A kereskedelmi televízió hosszú évek óta nem tud nekem újat mutatni.
Amiket figyelembe kellene venni véleményírás elõtt: történet, rendezés, látvány, zene, színészi alakítás, összhatás és , hogy milyen érzéseket vált ki a nézõbõl. Többek között ezek a legfontosabbak. És nem kell lehúzni egy filmet az alapján, hogy mi az elsõ benyomásom. Például az utolsó léghajlító esetében azon pörgött a sok lüke pék, hogy milyen rossz a szinkron. Hát... valóban nem épp a legjobb. De ettõl a film nem rossz.
Tegye fel a kezét az, aki értékelte például a harcmûvészeti vonalat. Hogy a srác milyen marha jól mozgott. Nem az elsõ benyomás alapján kell ítélkezni.
Elmondanám mindenkinek, hogy van 1978-as horror klasszikusom, ami milliószor jobb rendezés, mint mondjuk a mezsgye és százszor parásabb, mint például az átok. Ezek persze csak példák, de ezeket többségetek ismeri, azért ezeket említettem.
A filmet érteni és látni kell. Nem elég nézni.
Ennek fényében értékeljen mindenki.
Mert ott van például a szuper csapat. Nagyon látványos, de elég gagyi. Mégis a látvány miatt sokkal magasabb pontokat kap, mint például ez a film.
A filmekhez érteni kell. Nem fikázni. 10 éves szintjén. Természetesen, akinek nem inge, ne vegye magára.
6/10
robicsek2 2010 aug. 10. - 20:32:09 6/10
(308/549)
HA ennyire tetszik a történet ,javaslom nézd meg azért az eredetit is! Mármint a mesesorozatot.
10/10
Tunude 2010 aug. 10. - 19:24:22 10/10
(307/549)
Most néztük meg a filmet Nyíregyházán, még 3D nélkül. Én mozizás, vagy filmletöltés elõtt mindig megnézem a portos pontozást, valamint a hozzászólásokat, és általában 7-7,5 pont alatt nem nézek meg egy filmet sem. Most jöttem rá, hogy ez eddig mekkora hiba volt.
Ma a párom rábeszélésére néztük meg a filmet, ráadásul vodafonekedd akcióban, így nem sajnáltam rá a pénzt sem. Nahát, hogy ez mekkora pozitív csalódás volt. A film nagyon jó, igazi szórakoztató élmény volt végigizgulni, és még mondanivalója is akadt bõven. Remélem lesz folytatása is, bár ilyen lehúzó vélemények mellett nem biztos. :-( Ja, és a 10 pont? Természetesen csak az átlag feljavítása miatt kapta, de egy erõs nyolcast szerintem gond nélkül megérdemel. :-)
6/10
robicsek2 2010 aug. 10. - 18:05:00 6/10 Előzmény Arkagyin
(306/549)
Higgy amit akarsz :)
AM úgy látom te is szeretsz csámcsogni :)))):PP
8/10
Arkagyin 2010 aug. 10. - 14:27:04 8/10
(305/549)
1. Igen a fan-okról van szó, akiknek tetszik ez a film
2. Csak mert neked nem tetszik, azt hiszed, hogy a többi fan-nak sem tetszik?
3. Örülök annak, hogy van min csámcsognod.
2/10
Barbi18 2010 aug. 10. - 10:37:07 2/10
(304/549)
A napokban láttam a filmet a mozikban. Egyszerûen szörnyû volt. Maga a történet jó, de a megvalósítás valami borzalmas. Végig reménykedtem, hogy na most jön az a látványos akciós töltet, de tévedtem. Mozijegy árát egyáltalán nem éri meg. Személy szerint nem ajánlom senkinek, jó esetben is 10/4.
6/10
robicsek2 2010 aug. 10. - 08:17:24 6/10
(303/549)
1. Most a fanokrol volt szó, tudjuk hogy mások is megnézik a filmet.
2. Nem csak én állitom hogy kaki a film.
3. Örülj neki hogy neked tetszik.
twillight 2010 aug. 09. - 20:56:34
(302/549)
1) itt azért messze nem csak a fanok mennek el
2) akármennyit hajtogatod ez akkor se lesz kaki
3) innen már úgyis tudod
6/10
robicsek2 2010 aug. 09. - 20:46:13 6/10
(301/549)
Egy kérdés:)) Szerinted amikor legelõször készítetek a sorozatot akkor tudták hogy menyire fog tetszeni a nézõknek ? A 2. évadnál már tudhatták. Igen ott is a pénz a fõ szempont De ott ott van a minõség is !!!!!!!!
Itt nincs!!!!!!! A sorozat jó, a film szar. AM és itt már elõre lehetett sejteni hogy nagy lesz a bevétel mivel a sorozatnak már nagy rajongotábora van és ráadásul már jó rég elhintettek egy két morzsát az ajánlóból. Csak mint említettem a mostani fõ ajánló tartalmazza a film össze kicsit izgalmas jelenetét. A többi maradék meg nem ér szinte semmit.
6/10
robicsek2 2010 aug. 09. - 18:08:34 6/10
(300/549)
Nekem nem lenne semmi bajom ha nem mondanál ilyen hülyeséget hogy aki a sorozatot szerette(ti) az ezt is fogja mert ez egyáltalán nincs így.
Mert nem tudhatod elõre hogy minden fan szeretni fogja.
És a többségnek nem tetszik. Eddig legalábbis ez az állás. És nem nagyon látom a felszavazást. ENYI.
Én befejeztem az értelmetlen írogatást mert nem szeretek
vitázni akikkel látom hogy úgyse tudok megegyezni.
6/10
robicsek2 2010 aug. 09. - 15:25:00 6/10
(299/549)
Istenem :)))) Szerinted azért mennek el a moziba mert tetszik nekik??? Mikor még nem is látták ?:))))))))))))))) Nevetséges :) Egy filmrõl már csak azután lehet véleményt írni hogy valaki megnézte :)))) Elõbb nem :) Így Ki van zárva hogy azért néznék meg mert szeretik!Vagy a sorozat szeretete miatt vagy az ajánló miatt , abba beleraktak mindent látványos CGI részt , és ezzel nagyjából meg is mutatták az összes esetleg érdekes részt a filmbõl. ami marad az pedig nem érig meg a jegy árát.
8/10
Arkagyin 2010 aug. 09. - 14:45:52 8/10
(298/549)
Kulturálódj egy kicsit.
8/10
Arkagyin 2010 aug. 09. - 14:44:43 8/10
(297/549)
Nincs igazad.
Egy fun, akinek nem tetszik? Így jártál. Többé inkább nem menj moziba.
Ja és pont a fun-ok miatt nõ a bevétel, mert teszik nekik ez a film. Ennyi!!!!!!!!!
6/10
robicsek2 2010 aug. 09. - 14:44:20 6/10
(296/549)
Na nézd még én is hülyén írom Jackie Chan !
6/10
offtopic
robicsek2 2010 aug. 09. - 14:43:28 6/10
(295/549)
Jackie Chan ! És az ö filmjei nem gagyik, és nem is lehet egy napon említeni ezt a gagyi filmet az övéivel. Mindegy off-nak vége.
6/10
robicsek2 2010 aug. 09. - 14:40:47 6/10
(294/549)
NA elmondok valamit szinte minden rajongó megnézi , de utána rájön hogy pénz kidobás volt . De a pénzt már vissza úgyse kérhetni. Így persze hogy nõ a bevétel. Na meg ott vannak azok akik a színészek miatt nézik meg. Ennyi nem azért mert olyan jó!!
Na meg gondolom most megy az Indiai mozikban, megmondták elõre hogy onnan várják a legtöbb bevételt két ok miatt Indiai szereplõk és a sorozat szeretete miatt, De ott is rá jön minden fan hogy ez egy kaki film.

Amúgy szerinted miért készült el ez a film ??? Talán azért hogy a Sorozatot kedvelõknek kedvezzenek ???
NEMMMMMMMMMMMM!! Azért mert tudták hogy ez egy olyan sorozat adaptációja amit sokan szeretnek ezért biztos sokan fogják megnézni. És igazuk lett, Csak a pénz bevétel érdekli õket, és a rajong szemét meg kiszúrják egy ilyen gagyi filmmel.
Gondolom láttál már Nic készítette filmet, az a tv ben adják le általában moziban nem . Vajon miért ??? Mert olcsó költségvetésû és tudják hogy moziba nem való.l Namármost ez a film is olyan.(Nem olcsó költségvetésû a CGI miatt,de ugyanolyan ratyi) Nem lett volna szabad moziban adniuk, mert nem üti meg aszt a mércét. ENYI.
orekka 2010 aug. 09. - 14:37:17
(293/549)
tényleg van ilyen film???? Amikor a reklámot néztem azt hittem ez elírás, mint Utolsó léghajó, de rájöttem ez nem vicc. Utolsó léghajlító, mint egy gagyi Dzseki Csenes filmcím.
8/10
Arkagyin 2010 aug. 09. - 14:23:31 8/10
(292/549)
Ezt honnan tudom? Onnan, hogy képzeld olvasgatok a neten, és bukásnak ítélték ezt a filmet, de utána jöttek a rajongók, és elkezdték felhúzni a filmet a bevételi listán. És ha a rajongóknak nem tetszene, akkor nem nõne a bevétele. Ennyi.
De hogy egy-két magyar fan-nak nem tetszik, az kit érdekel? Szokásos magyar mentalitás.
6/10
robicsek2 2010 aug. 09. - 14:15:01 6/10
(291/549)
Ezt neked ezt ki mondta ??? Képzeld én is Avatár sorozat fan vagyok de a film nem jó.
És van még itt egy két ember aki ugyanúgy szereti a sorozatot , de megvan a véleménye a filmrõl. Megnézni szerintem mindenki meg fogja, de szeretni ???? :))))) Jó vicc.
8/10
Arkagyin 2010 aug. 09. - 12:58:52 8/10
(290/549)
Aki a mesét szereti, az a filmet is szeretni fogja. Látványilag jó volt, de semmi több. Azért én szívesen várom a két következõ részt.