olahmiki1959 2022 nov. 17. - 21:39:53
(32/52)
Ez borzasztó!
Amikor a képernyő előtt ülve azt érzem, hogy nem szórakoztat, nem mulattat a műsor, nem tudok nevetgélni rajta, sokkal inkább feszengeni kezdek, és egyre kényelmetlenebbül érzem magam - mert ezeknél idiótább, embertpróbálóbb feladatokat, amiket a szerkesztők, producerek kitaláltak a játékosok számára, el sem lehet képzelni -, akkor ott már nagy baj van!!!
Komolyan mondom, megsajnáltam a játékosokat - és egyúttal gratulálok nekik -, mert ezt az egész őrületet így végigcsinálni, az valami fantasztikus volt!
Elképesztő!
A játék szervezőinek el kellene gondolkozniuk azon - miközben ők egyetlen feladatot sem tudnának ezek közül végigcsinálni -, hogy meddig feszíthetik a húrt, és meddig zsigerelhetnek ki embereket, pusztán a nézettség növelése miatt!!!
Nem szívesen írok le ilyet, de az Ázsia Expressz az én szememben a magyar média egyik legaljasabb, legfelháborítóbb műsorává vált.
Sajnálom...:)
omama2 2022 nov. 16. - 17:22:27 Előzmény olahmiki1959
(31/52)
Pedig végén nagyon úgy néz ki, hogy erre megy ki a játék. Gratulálok a két nőnek akik bejuttatták őket hajsza nélkül a finisbe.... Remélem megszívják......
olahmiki1959 2022 nov. 15. - 17:01:03
(30/52)
Nehogy a végén Gáspár Győzikéékkel nyeressék meg a játékot, mert olyat teszek, hogy magam is megbánom!...:)
6/10
nikato 2022 nov. 08. - 16:45:06 6/10
(29/52)
Eddig nem gondoltam megrendezettnek, csak most már, hogy Maricsék feladták; Gáspáréknak átadták a helyüket, előző évadban Liuék adták át szintén a Gáspár család egyes tagjainak. Ha a fiúknak le volt foglalva a koncert, miért vállalták a szereplést? Nyilván hirverést jelentett nekik is, és azok is megismerhették őket akik eddig még nem, gondolom az alap szereplésért is kapnak fizetést, de már majdnem a fináléban miért hagynák ott a 10 milka lehetőségét? Minden feladatot röhögve véghez vittek. Vagy eleve meg volt adva meddig lesznek benne, ezért tudtak koncerteket lefixálni. Az ostoba szöveg, hogy a kalandért mentek, elég volt ennyi. Ha már elmegyek a kalandért be is fejezem.
Semmi bajom Gáspárékkal, csak fura, hogy valakik feladják ismét önként.
jesolo 2022 okt. 31. - 20:06:04
(28/52)
Miert kell reszletezni a blogban a műsor tartalmat?
Örülünk az ismerős tájak láttán. Sajnos változatlan a véleményünk, Marics szinvonal alatti, minek hozták vissza Gelencsert, többieknek káromkodás- és veszekedesmentes kitartást. Undorító ez a sok karomkodas, latszik, hogy nincs szokincsük és mennnyire műveletlenek.
6/10
nikato 2022 okt. 31. - 18:29:16 6/10
(27/52)
1. évad: Cseke Katinka eszméletlen idegesítő a visítozásával, ripacskodásával. Neki lehet, hogy ez a habitusa, de a külföldi emberek is úgy gondolhatták, hogy velük üvölt.
Az 1. évad az nem tetszett, A. Attilát sajnáltam, Berki nagyon nehéz társ volt, az elején szörnyen viselkedett az emberekkel, lekezelően, aztán később azért már összeszokott a páros, Berki is visszavett.
2. évad tetszett a legjobban, szimpatikusabb párosok voltak benne, Demcsák az elején ellenszenves volt, a végére megszoktam. Janicsák Vecát viszont nem lehetett megszokni, az a nő rémes....
Evelint és Zsoltit, "Bariékat" is kedveltem, Shaolin tesókat is. Hódi Pamelát nem kedveltem, pofátlan volt.
3. évad: Még megy, ez is jó évad. Szereplők is szimpatikusak.

Amit furcsállok, hogy kevés szereplő beszél angolul társalgási szinten, pedig mindegyik évadban volt kb. riporter, műsorvezető, énekes vagy akár olyan személyek akik állandóan külföldön nyaralnak. Akkor ott, hogy értetik meg magukat? Riportereknél pedig elvárás az angol.
Rozsda Marta 2022 okt. 30. - 23:22:24
(26/52)
szerintem szuper musor egyesíti ami erdekel az utazas meg az emberi kapcsolatok. azt is bírom, hogy pl youtubon ki lehet elemezni hogy ki milyen szimpi. :D Berki pont szimpibb lett mint gondoltam a karaokizasa volt a kedvencem:D.. nem hiszem, hogy az elenyeszo magyar turistak miatt kedvesek csak a vietnamiak. Amugy en mar tapasztaltam , hogy sokan szivesen segitenek plane, ha az semmibe se kerul, mert utana jofejnek erzik magukat, meg legtobben hisznek a karmaban (még itthon is, en csak Sopron -Bp stoppoltam es nagyon kedves volt mind a 4 aki megallt:D ezen kivul a couch surfingeltem is ahol akkor is jo reviewt irsz ha sima piritost kapsz ehhez kepest olyan szuper vacsorakkal igyekeztek hogy mar kínos volt. Itt raadasul a kamera miatt tobb a bizalom, tehat a stoppolas es aludhatsz a foldon az tok hiheto, még én is megengedném. Még azt is, hogy ad egy tal tojasos rizst vagy valami olcso kajat elhiszem, de amugy sokszor nem kaptak kajat csak szallast. az operatornek azt se. amugy ha kunyiztak valamit lehet utana a szerkeszto kifizette. en legalabbis igy tennem mivel ott kb mindenki csóró. eleg a gesztus. es valami security is volt veluk aki korbe csekkolta a szallasokat. Torokorszagban en is voltam es ok hiresen vendegszeretoek . Hozza a teat egybol, kikapolja neked a hutot pikkpakk a szonyegre nehogy ne szeresd a torokoket. ha ezt profikamera es logo nelkul akarod akkor nyilvan nehezebb mert felnek toled stb. amugy itt is volt olyan aki azt mondta , hogy o nem taxi meg egy csomo aki nem allt meg de igy is sok volt a stoppolos resz szoval ezekbol szelektaltak.
Bonitó 2022 okt. 28. - 21:53:25
(25/52)
A műsorba később kapcsolódtam. Jelenleg a nyolc párosból hat páros küzd a jutalomért:

- GÁSPÁR GYŐZŐ és GÁSPÁR BEA: 
Azt hiszem mindenki ismeri a "hálivúdi" híres párost , akik minden km kőnél ott vannak. Győző viselkedése a műsorban, kötekedése, hangulatváltozásai már mindennek a csimborasszója. De be tudják bipoláris zavarának. Nem is értem, hogy hogyan vehetnek részt a játékban?! Legalább Beának lehetett volna annyi esze, hogy nem indulnak útnak?! De valószínű a pénz dominált, mint mindenkinél. Talán, a megélhetéshez volt szükség rá?!  De azért mindenki megijedt amikor Győző rosszull lett. A kamera pedig végig mutatta, ahogy a magasból lehozzák egészen addig, amíg biztonságos helyre tudták fektetni. Bea asszony mondta tegnap, hogy " örül, hogy újra összehozta őket ez a játék, jobban örül ennek, mint 10 millió forintnak!" :)

HALASTYÁK FANNI és SZLÉPKA ARMAND:
Fanni énekes (Nemazalány), Armand VV játékosa volt (Moh). Minden részvétem a srácé Fanni hisztijei miatt. Fanni nagyon megsértődött a Csekka - Kata párosra. Fanni úgy csinál, mintha nem élvezné a játékot, és mintha az egész világ fájdalmát cipelné?!
KIRÁLY LINDA és KIRÁLY VIKTOR:
Az énekes testvérpár nagyon szimpatikus. Linda betegségei ellenére hajtja öccsét Viktort, és igen ügyesen szerepelnek. Az emberekhez, társaikhoz a legalkalmazkodóbb páros.Vidámak, ők viszont élvezik a játékot, amit pedig nem, humorral kezelik. Királyok! :)
MARICS PÉTER  és VALKUSZ MILÁN:
Énekes páros,  a Valmar zenekarból. Sokat káromkodnak, hadarnak, mérgelődnek, a "stoppolásos" feladat okozza nekik a legtöbb problémát.
MÉRAI KATA és GYEBNÁR CSEKKA:
A két színész a Barátok közt c. sorozatban szerepeltek. Jordániában, a sivatagban eltévedtek és kóboroltak céltalanul. (Állírólag az egész ruhatárt elhoztak magukkal. :) Küldtek értük egy autót a sivatagba, de a feladatot nem hajtották végre. Tyutyurkaságuk miatt, nem drukkolok nekik, pedig először őket szemeltem ki kedvencnek. :)
NYÁRI DARINKA és KISS ERNŐ ZSOLT:
 A színész házaspár korrektül küzd a jobb helyezésekért. 

Két páros esett ki eddig:
- Gelencsér Tímea és Balogh Szimonetta: 
Timi szépségkirálynő volt, jelenleg műsorvezető. Szimonetta édesapja Balogh  Levente üzletember "Ásványvíz Király" a Szentkirályi ÁV. tulajdonosa.Timi és Szimonetta barátnők.
- Rozs Gergő és Kása András:
Exatlonban szerepeltek. Mindenkit meglepett kiesésük.

Láttam az előző évadokat is. Gyönyörű tájak miatt kezdtem el nézni a műsort anno. A jelenlegi évadban változott a műsor, nem mutatják az összes játékost a feladatoknál, csak a mezőnyben élen haladókat. Így akarják pihentetni közben a stáb tagok egy részét. Jordánia kövestájai nem igazán tetszettek, kivéve Petria, ahol viszont nem sokat időztek, csak egy feladatra futotta. Törökország viszont gyönyörű! 

Törökországban újból versenyben állhatott a kiesett párosok közül Gelencsér Timi és Rozs Gergő.
(Ilyen volt már az egyik évadban, amikor Hódi Pamella is versenyben állhatott újból.)
Szerintem ez igazságtalanság a többiekkel szemben. Mert a két játékos több, mint egy hét pihenés után állhatott versenybe, addig a többiek mögött, egy kemény hét volt.
Node hajrá, a csodálatos török tájakon!
jesolo 2022 okt. 25. - 12:41:08
(24/52)
Szórakoztató műsor, szép helyszínekkel, azért többet is mutathatnának. Sajnos Királyék kivételével nem találtunk szimpatikus párost. A Valmar duó alacsonyabb tagja viszont a többinél is elviselhetetlenebb, állandóan teli szájjal röhög, főleg a saját megjegyzésein, ráadásul úgy beszél és hadar, hogy nrm érteni egyetlen szavát sem. Nem is érdekes, nulla. A versenyzők akár ki is maradhatnának, de az már utazós műsor lenne. Egyes szitukban lekapcsoljuk a hangot.
6/10
nikato 2022 okt. 24. - 14:38:43 6/10
(23/52)
Másik műsorra vártam, idekapcsoltam, kellemes meglepetés volt. Régi évadokat is visszanézem, ha tudom.
olahmiki1959 2022 okt. 16. - 06:36:43 Előzmény Bonitó
(22/52)
Nyugi, lesz!...:)
Bonitó 2022 aug. 16. - 21:25:17
(21/52)
Lassan indul az Ázsia Expressz. :)
Én kedvelem ezt a műsort. Láttam mint a két évadot. Azért kedvelem, mert a világ több szegmenséből csodálatos tájakat láthattunk eddig. Akárcsak a harmadik évadban is. Láthatjuk majd, Törökország, Grúzia, Üzbegisztán, Jordánia szépséges tájait.
Igaz, hogy a szép tájak mellett, az első és a második évadban is voltak olyan versenyző párok, akik nem nyerték el a szimpátiámat. Volt akikben kellemesen csalódtam. De voltak olyanok is, akikben éppen ellenkezőleg! Nem úgy álltak a játékhoz, a párjukhoz, a játékos társaikhoz, ahogy az emberileg elvárható.

Elnézve a hamarosan induló harmadik évad párosait, első ránézésre nem találtam olyan párt, akik rögtön szimpatikusak lettek volna. És azt mondtam volna első blikkre, hogy Ők azok, akik miatt nézem majd műsort, és drukkolni fogok a páros győzelméért. Van ugyan három olyan pár, akik a műsor során szóba jöhetnek, ami a "drukkolást" illeti, ha emberileg is megnyerik majd a tetszésem. :) Egy biztos, hogy ezek nem Gáspár Győző és Bea páros lesz. ( Nem tisztem ítélkezni felettük, de már engem is zavar, hogy minden km kőnél ott vannak. Az meg még jobban, hogy egyre több ellentmondásos nyilatkozattal nézik hülyének a nézőket.)
Remélem, lesz azért pár fórumtárs, akivel megbeszélhetjük a műsorban látottakat?!
10/10
Bubus53 2019 ápr. 02. - 16:27:14 10/10 Előzmény zolf
(19/52)
Nálad valami baj van, mert ÁLTALÁBAN a magyarok ilyenek, nem kell már mindent a celebekre kenni! :)
10/10
Bruce2000 2017 dec. 16. - 09:41:51 10/10
(18/52)
Hajrá Edina, Csuti! A Berkiék ne nyerjenek, utálom a Berkit. :P
1/10
jbaj 2017 dec. 10. - 05:04:01 1/10
(17/52)
Az a baj ezzel a mûsorral, hogy ez IS tele van töltve primitív selejt \"hírhedt\" emberekkel. (Hadd\' ne soroljam a neveket.) - Másfelõl ezek a legkisebb dologból is oltári nagy problémát, hisztit csinálnak. Miért nem lehet normálisan, kulturáltan viselkedni??? Úgyis szórakoztató lehet valami, ha közben viselkedünk is és EMBEREK maradunk, higgyék már el a TV-sek! De nem, ahogy a csapból is kifér, nyomatni kell a sok veszekedést, idegeskedést, durvaságot... Ez kell a világnak, ez kell az országnak. :S - Alapjáraton ezzel a mûsorral nem is lenne semmi baj, azon felül, amiket írtam. :)
olahmiki1959 2017 nov. 24. - 12:45:10
(16/52)
Oké!
Peti817172M 2017 nov. 23. - 20:29:21 Előzmény olahmiki1959
(15/52)
Az operatõr nem alszik velük, tehát szállást csak két fõre kell találni. Az autóba viszont be kell férnie. (Ez a hivatalos verzió)
Peti817172M 2017 nov. 23. - 20:26:30 Előzmény sage
(14/52)
Nincs bent a kamera. A játékosokkal együtt megy az operatõr, tehát 3 szabad helynek kell lennie a kocsiban. Az már egy érdekes kérdés, hogy miért mondják mindig a játékosok, hogy kettõ, illetve sokszor látni, hogy a leállított vezetõ is "kérdezi", hogy két ember?
sage 2017 nov. 18. - 19:34:36
(13/52)
A kocsikba amikbe beszállnak már ott a kamera! Megrendezett az egész mûsor,de ezt mindenkinek tudnia kell! Mindenki tudja mennyit kap a mûsorért és mikor esik ki. Pár millióért én is utazgatnék és bohóckodnék! Megrendezett az egész nem kérdés! :)