Téma: Bambi

9/10
Orosz Nathália 2009 okt. 05. - 05:54:43 9/10
(1/1)
Bambi? Mesefilm, színdarab, levonók, mesekönyvek, színezõk...én ezt sajnos(?) csak gyermekkazettán (ma CD= hangoskönyv) hallottam és úgy éreztem:Öreg néni õzikéjérõl van itt szó, amit viszont diavetítõvel diafilmen itthon is nagy csapat szomszéd gyermekkel néztünk meg. Sajnos se dia, se diavetítõ, se olcsó megoldást nem kínálnak ma a piaci szereplõk.

Pedig nem veti fel a pénz a szocpolos háromgyerekes szülõket.

Lehet, néhány diafilm, mint a nagy kedvenc: A vadhattyúk, talán egy zacskóban még fenn van valahol a Padláson...

De egy igényes mesekönyv jó lenne, amit magyar grafikusmesterek rajzolnak, esetleg színezõ formájában (egyik oldal színes, a másik csak grafika)és ott a történet is...

Eseteg aki beküldené Bambai rajzát nagyon szépen egy hat-hétéves gyerek színvonalán, azt valami iskolai, vagy önkörmányzati busszal el kéne vinni erre az elõadásra ingyen. Szerintem nem lehetetlen összefogni a gyerekekért, a jövõért. Merthát a színház varázsa mindenki számára mámorító, ha megfelelõ korban jó elsõ benyomást kap.

Ma már vicelni szoktam Bambival: átment zebrába, mert egy autó "lefetette" az úttestre, és hol is van öregnéne?