a.dani0227@gmail.com aug. 08. 12:53:42
(28896/28896)

" Ismeri ezt a fiút? - kérdezi Zsúbálna egy járókelőt.
" Nem.
" Biztos?
" Igen biztos.
" Egészen biztos?

" Gondolkodjunk logikusan." - javasolja naivan Bambabandi.
" Én képtelen vagyok rá." - feleli Zsúbálna.



Mbappe aug. 08. 11:36:49 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28895/28896)
Kár. Vili nem veri arcon? 🤣

am jah, Korcsolya is így égette be magát, pedig ő pszichomókus és mindig ő viselkedik ápoltként😡banyusnak meg kívanom, h mindenki oltsa péppé a képmutatásai miatt😡😡🤮🤮


a.dani0227@gmail.com aug. 08. 11:24:40 Előzmény Mbappe
(28894/28896)

Dehogy Ernő megmondta, hogy nem fogja, Manyus maga vall szint bezárkózva a Rózsa irodába. Manyus állandóan ott loholt velük, hogy nehogy elszólja magát Ernő, pedig nem volt rá oka sosem szólta el és mindig ő volt, aki össze-vissza beszélt. Érthetetlen miért nme húzott el Brüsszelbe vagy később Erdélybe Gzát ápolni, mindent megúszott volna.
PszichOrsi dettó ez volt, azzal buktatta le magát, hogy össze-vissza dumált meg betörést rendezett meg meg plafonon volt ha a képpel jött elő Nyomi. miért nem közölte rögtön, hogy lánybúcsún volt a szomszéd fiúcsapat ott találkoztak és azóta sem tud róla semmit, valami Tibi volt ennyi . Sosem bukott volna le.


Mbappe aug. 08. 11:16:01 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28893/28896)
Azt remélem, h

Ernő buktatja le, az k.ra tetszene

👌😎
Mbappe aug. 08. 11:14:00 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28892/28896)
Tényleg nagyon fogykó, es idegesítő Vili helyében már nyakon b@szt@m volna🤷‍♂️😡sztem ez a banya életben is ilyen nyomi, azért hiteles a kavarógép szerepben🤭🤮
a.dani0227@gmail.com aug. 08. 09:06:02 Előzmény Mbappe
(28891/28896)

Ezért is érthetetlen miért maradt otthon? Pont azzal bukik le, hogy idegbeteg módon viselkedik emiatt lesz gyanús. Miért is nme húzott el Brüsszelbe Mónikához mikor pont Vilibá meg Botond ajánlotta fel, hogy ők maradnak ő menjen majd meglesznek? Akkor nem bukott volna le. Vagy most mehetett volna Gzához hetekig maradhatott volna ott ápolni kell címszóval és szintén nem bukik le.


Mbappe aug. 07. 23:25:35
(28890/28896)
Amikor elkezdett menőzni Ati Laciék irodájában Majkinek azt hittem mokkával jön ki🤭☕
Mbappe aug. 07. 23:22:56 Előzmény grizlee13
(28889/28896)
Amikor infózott Attisról az irodai csávótól, még volt a régi 🔥ből a szemében mikor a köcsögi megkérdezte tőle, h mégis mit képzel magáról? xD az gyilkos tekintet volt👊👌😎
Mbappe aug. 07. 23:19:43
(28888/28896)
Banyus h félti a 💩os hátsóját h kiderül, h Ernő megdagasztotta🤭🤣😡 bezzeg ő mindenki felett töri a pálcát és ugat mintha szent lenne😡remélem jól megkapja a magáét a képmutató vén k. mikor kiderül🤣🤣🎉🍾
Mbappe aug. 07. 23:16:57 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28887/28896)
Hát nem, és azzal a manó vigyoraval péklapátos Attis is😡
a.dani0227@gmail.com aug. 07. 22:54:00 Előzmény Mbappe
(28886/28896)

Nóra neki mégis mindent elnéz, pedig rájöhetne már, hogy fikarcnyit sem különb mint Miki vagy Clau.


a.dani0227@gmail.com aug. 07. 22:51:42 Előzmény toria93
(28885/28896)

Bálna főleg elemében volt.
-Nem látta őt errefelé?
-Nem
-biztos?
-igen.
-De egészen biztos????

Bamba: Próbáljunk logikusan gondolni
Bálna: Én képtelen vagyok rá.
De egyiküknek se jut eszébe pl. felhívni a magyar konzulátust? Ha bejelentik eltűntként ők azonnal utána néznek, hogy belépett-e az országba.


a.dani0227@gmail.com aug. 07. 22:49:45 Előzmény toria93
(28884/28896)

Korábban panaszkodott Bamba, hogy a gyerekeiről már alig tud valamit, Kata 2 hete küldött egy mailt, Dani meg már hónapok óta azt se. Aztán meg jön azzal, hogy micsoda egyetem az, ahol fel se tűnik, hogy 1 hónapja már nem látják a diákot? Sztem magyar egyetemen se tűnne fel, lásd. egy nagyobb tárgy előadására járhatnak 4-500-an is, ennyien járnak be, még többen veszik fel, mert kötelező. Melyik prof. az, aki ennyi arcot megjegyez? Na meg előadásoknál nem érdekel senkit bemész-e vagy sem, ottvagy-e vagy sem, csak az, hogy hány pontosra írod a ZH-t. Gyakorlati órákon van katalógus ha a hiányzásod eléri a limitet akkor buktad a tárgyat. Első hónapokban max. az tűnik fel, a tanárnak, hogy egy órán sem volt ott a diák, de nem fog vele foglalkozni, lehet, hogy nem is akar a tárgyra járni csak felvette, de ütközik másik órával és erre nem jár be, vagy nem is érdekli a tárgy, csak véletlenül vette fel ill. meggondolta magát és lusta elslattyogni a TO-ra, hogy leadja. Mindegyikre van példa vastagon. Koleszból meg ha kivágták vagy kiiratkozott szintén nem fogják keresni, megszokott, bármikor dönthet úgy a diák, hogy otthagyja a koleszt pl. rokona oda költözött a városba és nála fog lakni vagy összeállt egy csapat és találtak olyan albit, ami jobb . Lásd. pl. BK-ban Pali esete, odaköltözött a család és lesz saját szobája, jobb mint a kolesz, jó persze tudjuk őt kicsapták a hűtőszekrény reptetés miatt, de ha nem tették volna, akkor senki sem kérdezi meg miért akarsz kiköltözni a koliból. Ha megcsak simán lelép valaki szintén legalább 2-3 hónap, mire keresni kezdik mikor nem fizeti a koli díjat időre, az min. pár hét mire esedékes lenne, de még hetekig nem foglalkoznak vele biztos késik az utalás vagy ilyesmi, következő hónapban sem fizet na majd akkor .

De ez is érdekes és olyan BK-s, hogy oké, kivágták a koliból meg a suliból is, és hazajött egy fapados repcsivel és a repjegyre elment az összes pénze és már kezdett becsavarodni akkor is, ezért nem ment rögtön haza. De egy hónapig élt az utcán? Koldulásból pl. aztán mikor Bamba meglátta akkor mi volt? Észrevette egyáltalán, hogy ottvan? Ha nem akart vele találkozni miért ment haza mégis? Mert ezek szerint ha hazament tudta, hogy hol lakik, sőt azt is, hogy a Rózsában kap enni fizetés nélkül is.


10/10
toria93 aug. 07. 21:03:35 10/10
(28883/28896)
Most nem azért, de hogy lehet ekkora marha a Bandrás meg a Zsuzsa, 1 hónapja nem beszéltek a fiukkal, fel se tünt nekik, hogy még egy emailt se dob? Azért ez egy kicsit meredek. Nem azt mondom , hogy rá kell akaszkodni a gyerekre, de azért heti egyszer csak felhívnám, pláne ha külföldön van...
3/10
Kuttyánszkikutya aug. 07. 17:34:13 3/10
(28882/28896)

Zümi megkapta az úticsomagot ; böszme Nikolett ,plusz desszerként az undokkisbéka-kamillka...🙄 Bár, arra nem emléxem meddig lesz velük, mikor végre tipliznek a szìnről, ....🤔


grizlee13 aug. 07. 17:22:41 Előzmény Mbappe
(28881/28896)
Azért Miki is vesztett a sármból, öregszik, kopaszodik, szerintem hízott is, nem egy falu bikája már mint a 2000es évek elején.
Mbappe aug. 07. 15:15:10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28880/28896)

most faarcú Kamilla azt tervezi, h a taggyüli közben bemegy Bambához KULCCSAL...mert ugye nagysasszony elárulta neki, h hova van eldugva

😡😡😡
Mbappe aug. 07. 15:12:26 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28879/28896)
Korcsolyára k.ra ráférne már egy péklapi👌🤙ezért oltotta le Niki is h mindenbe belepofázik kéretlenül🤷‍♂️Laci meg sosem volt a legélesebb kés a fiókban😑😡
a.dani0227@gmail.com aug. 07. 15:08:19 Előzmény Mbappe
(28878/28896)

De tényleg miért nincs annyi esze Lacinak ,hogy elmegy egy papírboltba vesz egy tűzőgépet kér róla számlát 2 nappal korábbanra és odavágja Faarcú elé, hogy nesze b+ VETTEM azt a tűzőgépet nem loptam tőled, ne terjesszél marhaságot.

Később meg PszichOrsi parancsol rá LAcira, hogy húzzál át Bartához és köpd be neki Kotondot, hogy Lindára hajt. És még köti az ebet a karóhoz ,hogy de igen különben én megyek. Ráférne már egy péklapát korcoslyára is. Mi köze van hozzá? Lacinak van igaza miért kéne nekik árulkodni? Mi közük van ahhoz mit csinál a szomszéd lánya?


Mbappe aug. 07. 14:59:11
(28877/28896)
Kotond mekkora sallert kapott🤣🤣🤭nagyon cringe😆😆 az is komoly, h debil Laci miatt buktak le Májklék🤣ott játszik Attila előtt a tűzőgéppel xD