fo.ma 2015 máj. 18. - 13:42:31 Előzmény talpfaszamlalo
(25915/28495)
És ne felejtsd el a kabátot! Azt mindig leemelik a fogasról még akkor is, ha csak a szomszédba mennek!
talpfaszamlalo 2015 máj. 18. - 08:49:52
(25914/28495)
Az igazi az volna ha a BK házra dobnának egy neutronbombát.
Marika néni 2015 máj. 18. - 08:43:35
(25913/28495)
Hurrá! eltûnik még egy semmitérõ karakter , Enikõ után ez a buta liba Alíz is, vihetné magával Hannácskát, Zsófikát, de legfõképp azt a robotképû Ágnest is.
1/10
Értetlenke 2015 máj. 16. - 12:03:05 1/10
(25912/28495)
talpfaszamlalo 2015 máj. 13. - 22:15:50
(25911/28495)
Pláne, hogy mind Clau mint Miki, akik ugye hétpróbás gengszterek voltak a sorozat kezdetétõl, akik soha nem válogattak az eszközökben és semmitõl se riadtak meg, még akkor sem mikor ténylegi gazi maffiózók fenyegették, csak úgy simán félreállnak Ági kedvéért, aki azokhoz képet ,aikkel már akár külön-külön is elbántak eddig csak nyeretlen kétéves?

Ugyan már, ez így tényleg vicc.
fo.ma 2015 máj. 13. - 17:09:35 Előzmény Tibag05
(25910/28495)
Hát igen... Ági jól nyomja! Meghallom a susogását, meglátom a mosolyát és már ver is a víz kifele! :D

Azon, h a félhülye Alíz, meg Enikõ-félék miket mûvelnek, csak röhögök. Bár az tényleg vicc, amikor Alíz a maffiózó fõnök gépébe belenéz és az életébe belepofázik, az csak tördeli a kezét és a szemét forgatja, na az már vicc kategória.
De az olyanok, mint ez az Attila-féle ügy is! Az, h Juli már aznap kimossa az ingét még elmegy, de másnapra már az autó is meg van javítva!? Egyébként én úgy tudom, h a sebbõl vett festékmintából meg tudják mondani, h az egyezik-e a feltételezett autóról vett mintával.
Vagy ahogy Klaudia ráíratta a házát és az üzletrészét Ágira, meg ahogy a rafkós Miki eldug néhány százezer €-t egy nyitott tetejû liftbe, na ezektõl kivagyok!

Ezt alsó tagozatosok írják? De az nem lehet! Õk jobban csinálnák!!!
talpfaszamlalo 2015 máj. 13. - 16:19:43
(25909/28495)
Szép is volna ha lenne WC pucoló és otthon is budipumpával a kezében mászkálna. :)

BK-ban mindig ez van, vasalni sem lehet mackóalsóban és kinyúlt pólóban a BK házban.

A BK ház másik univerzumban van. Aki nem ott lakik vagy elköltözik azt mindenki elfelejti, mintha sosem létezett volna. nem emlegetik, nem beszélnek vele telefonon se chaten. A hangok is teljesen random módon mûködnek, néha a csukott ablakon keresztül kihallgatja Gizi vagy Kinga, hogy mit suttognak a kukák mellett ( mert persze mindenki a kukák mellett áll le bájcsevegni), máskor meg pl. Barta Zsolték simán meg tudják beszélni akár ordítva is a Rózsa pultjánál pár méterre a vendégektõl az aktuális simlis ügyeket.

Na meg a gumifalak, ill. néha eltûnõ néha ismét kinövõ szobák, akár a varázslóiskola a Harry Potterben. András lakásában pl. akárhányan is vannak épp, mindenkinek van szobája. Mikor pl. az esküvõ volt és csúcsforgalom volt és itt volt Dani a barátnõjével Emma, Péter, Vanda, Máté stb. akkor is volt mindenkinek szobája. mikor Balázs ott lakott neki is, sõt akkor még Bandi is náluk lakott. Balázs, Vanda, Peti, Máté, Bandi felállás volt sokáig, ez már alapból 5 szoba + ugye Andráséknak is volt hálószobája, így 6 min. De hol fér ott el annyi? Már megvolt az több éve is, hogy megpróbáltuk páran megcsinálni a BK ház alaprajzát, de sosem sikerült, mert egyszerûen nem illik össze a dolog sehogy sem. Pl. a Rózsában a konyha hol van? ezt sem sikerült megfejteni.
zimankó 2015 máj. 13. - 15:17:13 Előzmény talpfaszamlalo
(25908/28495)
Hát igen,de ez a kellékes,meg a rendezõ igénytelensége. Korábban írtam,ha volna hentes akkor fehér véres ruhában volna otthon,fehér gumicsizmában,lánckesztyûben,ha volna wc szippantó akkor az fekete gumicsizmában,sárga mellényben...hiszen a "vállalkozó" család,tényleg még az esti cicerézést is valószínûleg nyakkendõben és tûsarkúban-persze kiskosztûm csak félig kigombolva,bonyolítja...de ez a reggel este ugyan az az az ing-hát bennem nõben a heveny undort váltja ki. Akinek az inge koszos,mindig rémûlten képzelem milyen lehet a zoknija.Hiszen ami látszik az koszos ,ami nem látszik ,jó eséllyel retkes...persze ez mostanában szinte méltó kellék ehhez a tébolyult elméjû karakterekhez. Kár volna a tiszta ingért....
talpfaszamlalo 2015 máj. 13. - 12:29:03
(25907/28495)
Mindig is ilyen volt, gyakorlatilag ügyvédként szinte sosem csinált semmit, mert bármiben is fordultak hozzá mindig az volt, hogy hát ez nem a szakterületem, de majd egyik kollégámnak szólok, aki ebben az tán annyira, hogy húha.

BK-s öltözködésnél meg volt mikor egy hétig volt ugyanabban a ruhában valaki. Na meg, amit sosem értettem, hogy egyrészt miért van cipõ valakin otthon? Azt sem veszik le ha hazaértek, hanem abban mászkálnak a lakáson belül is, elvégre a kinti piszkot meg sarat muszáj a teljes lakáson át cipelni, az elõszoba ugye csak dísznek van, normális ember ott veszi le a cipõjét mikor hazaért.

Na meg, hogy otthon tévénézéshez is puccparádéba vágják magukat, öltöny, nyakkendõ, meg kiskosztüm meg vasalt ing akkor is ha csak a játszótérre megy le a gyerekkel valaki, vagy csak a bisztróba, esetleg az udvarra a boltba. Vasalni meg hagymát vágni is kötelezõ, de Kinga volt mikor kb. bulizós ruhában takarított a lakásban. Sõt Miki még jó régen Claudiához betörni a villába is öltönyben és nyakkendõben ment.
Tibag05 2015 máj. 12. - 16:29:31
(25906/28495)
egyetértek! elõször is hogy jön egy beosztott, hogy a fõnöke számítógépébe nem hogy belépjen, egyáltalán belekukkoljon! megérdemli az ilyen fóré! fosszák is ki! aztán az ilyen Zsuzsa félék milyen jogon követelik azt amit már egysze4r megkapták! ez B. ági egyenesen az idegeimre meg! De már az egész bagázs úgy ahogy van! abba kéne már hagyni!
zimankó 2015 máj. 12. - 13:40:01
(25905/28495)
Végigszenvedtem a Most-on csak Nóra miatt néhány részt...Hát ügyvédi titoktartásból megbukott.Gazdasági ügyben ilyen otromba titoksértést elkövetni!!!!A megbízója üzleti titkait,alku pozicióját így kifecsegni,egy köztudottan sarlatán személynek...Elképesztõ!Azonnal kizárnák a kamarából az életben,és mindenféle kár,elmaradt haszonügyében perelhetõ lenne,de a megbízó tudomására jutás után minimum elcsapnák!!Modom én több mint negyed századig ügyvéd voltam-csak ez mozgatott a visszanézésben-felháborító. Nóra karakterét tényleg a naiv,ostoba pixa szintjére tették!!!A másik RENDEZÕ!!! Tudom ez nem népnevelõ mûsor-sõt ha az akkor bûn!ezt így bemutatni!!!.Robi megérkezik egy kis esti liezonra Nórához,az egész nap bemutatva hordott ingében.Esti pixelezés után reggel ugyan abban az ingben ül a reggelizõ asztalnál??????????????????Na ne!!!!!!!!!!Ha as férjem ilyet tenne,körömollóval vágnám apróra az ingét ,vagy a teraszon reggelizne!Fiaimat is mindig arra tanítottam,hogy ha kisasszonynál alszanak,tiszták legyenek mint a hó,és igen is vigyen inget,vagy ha a kapcsolat már "mélyebb" tratson ott párat!!!Mostam mint a mosómedve,inkább éjjel,de másnapi ing csak háborúban vehetõ fel!!!Rettenetes igénytelen ,lúzer történet,igénytelen lúzer sminkes,kellékes!Ezméltalan a csatorna kereskedelmi voltához!
fo.ma 2015 máj. 11. - 23:39:04
(25904/28495)
Ez a történet tényleg egyre hülyébb! :(
talpfaszamlalo 2015 máj. 11. - 21:37:15 Előzmény fo.ma
(25903/28495)
Na igen. Eszembe jut a rendõrségi filmek, amiken a fél ország röhögött, Martin azonnal kórházba küldõ cigije, amibe elég egyszer slukkolni után, volt a strandlopásokról készült film, ahol jól láthatóan a nyitott övtáskában hagyták a pénztárcát meg a mobilt is csak törölközõbe csavarva, nehogy a tolvajnak túl sok feladatot adjanak.
noecska 2015 máj. 11. - 18:19:21 Előzmény fo.ma
(25902/28495)
Nem úgy tûnik. Mindkettõre állandóan reagálsz!!
talpfaszamlalo 2015 máj. 11. - 12:26:57 Előzmény fo.ma
(25901/28495)
Ez igaz, Hanna amúgy is egy kétszínû ember, aki azonnal más ágyába ugrik ha valami baja van, Balázs, Ádám, ki nem volt még meg neki?

Most is a tolvaj lelkivilágával törõdik, és még a barátja ellen is vallana, miközben õt védte.

Mellesleg mgé ha túl is lépte a jogos védelem határait, akkor sem lenne gond, hiszen a BTK-ban le van írva, hogy nem büntethetõ ha ijedtségbõl vagy menthetõ felindulásból teszi, és mindkettõ simán megáll, hiszen nyilván ha késsel támadnak valakire nem a törvénykönyv pereg az agyában és a másodperc tört része alatt kell döntenie, nem várható el, hogy higgadtan mérlegeljen mindent.
zimankó 2015 máj. 11. - 11:37:09 Előzmény fo.ma
(25900/28495)
Pláne ismétlem,hogy legalizálta,tehát bankban is lehet...ja de onnan nem tudja Robi megszerezniNincs dráma......Nórából pedig kezdenek egy Laci/Gizit csinálni,az agyrágó bogár az õ pillanatnyi karakterénél is napokon belül éhenhalna,egy bicikli lopást sem bíznék rá.....szóval én megint befejeztem..havonta,rábeszél valaki néhány részre,de annyira leamortiálódott agyilag ez a sori,hogy hiába hiányzik,képtelen vagyok nézni,mert heveny idegesít...
zimankó 2015 máj. 11. - 11:32:21
(25899/28495)
Én sem nagyon értem,hogy lehet ilyen lúzer történetet írni,és ezt a csatorna megveszi?Kifizeti? Leadja? Ott nem nézi ezt illetékes?
fo.ma 2015 máj. 09. - 13:15:34
(25898/28495)
De egyáltalán, szerinted van ilyen az életben? Valaki százmilliót a liftbe dug, persze úgy, h még egy hülye is megtalálja? Pár tízezerért már egész pofás fali széfeket lehet kapni és beépíteni a lakásba olyan helyre, ahol senki nem találja meg.
A másik teljesen 'hihetõ' történet, h Hanna, akinek a nyakához kést szorít egy tolvaj, azon kezd nyavalyogni, h a pasija a jogos önvédelem hevében kicsit erõteljesebben ruházza meg a támadót. Hol van ilyen? Maga a verekedés sem két egyenlõ fél között történt, ugyanis az egyik késsel fenyegetõzött.
Mindkettõ marhaság!
szevacica 2015 máj. 09. - 07:44:30
(25897/28495)
Lepcsesszájú Nórika még sosem hallotta azt a kifejezést, hogy ügyvédi titoktartás??? A "mestertolvaj" Robikának meg azonnal villogni kell a lopott pénzzel, naná, hogy Mikike azonnal leveszi a sztorit... Agyhalott írók!
fo.ma 2015 máj. 08. - 23:34:22
(25896/28495)
Te meg netán vendus védõügyvédje vagy? Vagy jópontokat gyûjtesz nála? Bár engem egyik sem érdekel!