charles58 2016 ápr. 29. - 12:29:24
(26222/28702)
Mikit valakinek rendre kéne már utasítani. Mondjuk, egy szívlapáttal. Arcon. Kétszer.
2/10
nikato 2016 ápr. 29. - 09:50:31 2/10 Előzmény talpfaszamlalo
(26221/28702)
Sorozatokban bevett szokás, hogy hirtelen megnõnek a gyerekek!! Máté most egész jól "alakít". Nem olyan már szerintem, mint aki verset mond. Lacit tényleg elõtérbe hozhatnák, már csak az uncsi boltos és a papucs férj szerepe jut neki. Bár mostanában már felvette a nadrágot a házasságában. Régen jobb volt amikor a futár cége volt, az a bolt se illik oda. Mindent árulnak, pedig szinte alig van polc. Vásárló nulla. A Szomszédokból azt is átvehették volna, hogy otthon ne öltönyben legyenek a férfiak, a nõk pedig kis kosztümben, tûsarkúban otthon.. a Szomszédokban melegítõt, zoknit, papucsot hordtak otthon. De a sok jelenet között biztos nincs idõ át öltözni. :D
8/10
horipapa. 2016 ápr. 28. - 14:51:04 8/10
(26220/28702)
Nekem jobban tetszik így a sorozat, hogy kicsit "filmesítve" van. Pörgõsebb, több a cselekmény, több helyszín. Külön öröm, hogy kicsit krimisebb, izgalmasabb lett.
Annyit viszont megjegyeznék, hogy Zsolthoz nem illik a pszichológus nõ, sokkal inkább a lánya. :)Hozzá a nála fiatalabb nõk illenek, pl. Zsófi régebben.
Ádám karaktere kezd unalmas és érdektelen lenni, ahogy Gizié is. Laci meg elõtérbe jöhetne megint, rég volt komoly szerepe, Miki belevihetné már õt valami "rosszba".
talpfaszamlalo 2016 ápr. 27. - 11:15:38
(26219/28702)
Eltanulták a Szomszédokból a BK írói is a szekrénybe zárt gyerek esetét. A Szomszédokban ha Flórának vagy Matyinak épp nem volt szerepe akkor hirtelen eltûntek, nem mentek sehová, de a lakásban nem mutatkoztak. Vágási Feri biztosan, kivette belõle az elemet és beakasztotta a szekrénybe, hogy ne lábatlankodjon. BK-ban eddig a villámgyorsan felnövõ gyerekekkel oldották meg a kérdést legalább 3x gyorsabban nõnek a gyerekek mint ahogyan kéne. Figyeljétek meg ha pl. Kinga visszajön 1-2 év múlva már legalább 10 éves lesz a gyerek. Zsófi gyereke is hamar iskolás lesz.
fáncsi28 2016 ápr. 27. - 07:32:50
(26218/28702)
A forgatókönyv íróitól megkérdezném, neveltek-e már gyereket? Mert ha nem, akkor is tudniuk kéne, hogy egy akkor gyereket, mint Máté, nem lehet így magára hagyni. Nem derül ki, hogy ki eteti, ki mos rá, ki tanul vele, ki figyel az iskolai dolgaira, ugyanis a debillé tett Petike vagy narkózik, vagy iszik, vagy a "világ csodája" Lilit hajkurássza, Attila meg vagy az irodában fontoskodik, vagy Nóra körül sündörög.
Petike meg ne nagyon oktassa Attilát az anyja iránti tiszteletrõl, mert pontosan õ az, aki miatt börtönben van, és mégis õ az, aki hónapszámra meg nem látogatja.
fáncsi28 2016 ápr. 26. - 08:41:46 Előzmény Marika néni
(26217/28702)
És amikor már bent van, leteszi a fegyvert az asztalra, majd huzakodni kezd Natasával, de ezenközben a két buxa (Nóra és Emilia) egyfolytában visítozik és picsog, ahelyett, hogy azonnal magukhoz ragadnák Haller fegyverét...
2/10
nikato 2016 ápr. 23. - 12:05:24 2/10
(26216/28702)
Az ország legkeresettebb, legveszélyesebb bûnözõjét ilyen könnyû elkapni?! :D És odébb löki egy nõ?! :O Ahelyett, hogy menekülne egy ügyvéden akar bosszút állni? Hjajj....
Marika néni 2016 ápr. 22. - 08:45:54
(26215/28702)
Eldobom az agyam! A körözött bûnözõ csakúgy átsétál egy forgalmas udvaron fel a lépcsõn, senkivel nem találkozik, becsönget mint egy jól nevelt látogató, a liba Nóra meg kérdezés nélkül beengedi.
garamba 2016 ápr. 21. - 13:32:55
(26214/28702)
Egyébként ez is nagy butaság a sorozatban, hogy gyerekkel könnyebb ismerkedni. Én 31 éves gyerektelen nõként összetenném a két kezemet egy 30-as pasiért akinek még nincs gyereke. Egyik barátnõmet meg 2 éve hagyta ott a férje a gyerekkel, azóta se pasi, se munka. :/
pneklara 2016 ápr. 20. - 19:11:40
(26213/28702)
Juj, milyen gyilkosan tud nézni ez az Attila az asszonyára! Máris igazolva látja, hogy jó lépés volt Nórával felmelegíteni a viszonyt.:)
garamba 2016 ápr. 20. - 15:32:55
(26212/28702)
Emília meg az egész családja olyan, mintha totál zakkantak lennének. Natasa meg azon van kiakadva, hogy a tegnapi ruháit kell felvennie... Most égett le a lakásuk de ez a legnagyobb baja... De jó neki... :)
talpfaszamlalo 2016 ápr. 20. - 15:09:28 Előzmény ALDO
(26211/28702)
Eltanulták volna a Szomszédokból, ott se vettek szinte semmit újra, lásd. végig teli szájjal vigyorgó "fuldokló gyerek" piacon felvett jelenet, ahol mindenki a kamerába bámul, színészek a valódi nevükön szólítják a szereplõket (Veronika helyett Eszter, nem is egyszer).
2/10
nikato 2016 ápr. 19. - 15:47:12 2/10
(26210/28702)
Jó nagy ütéseket kaptak a fejükre, de semmi nyoma!!
Még anno Nóra hozta fel, hogy a cégnek András halála óta nincs építésze.... akkor, hogy is lehet építész a cég?
Szerintem nem a díszlet miatt vitték át a pszichológus nõt Nórához, hanem inkább, hogy közel tartsák Zsolthoz.
ALDO 2016 ápr. 19. - 00:53:49
(26209/28702)
"Ennek a stábnak tényleg ennyire nem futja többre, vagy a "színészek" nem próbálják el egy másodpercre sem a jeleneteket forgatás elõtt? :D
Vagy mindent egyetlen alkalommal vesznek fel és a szótárukból hiányzik az "újravesszük" kifejezés?"

Errõl a minden idõk legrosszabb filmjének kikiáltott Kilences terv a világûrbõl jutott eszembe, aminek a rendezõje, Ed Wood még büszke is volt arra, hogy mindent csak egyszer vett fel, mert az úgy olcsóbb. A BK esetében is simán el tudom ezt hinni. Itt nem is epizódokat, nem jeleneteket, hanem csak helyzeteket rögzítenek. Hogy az színészileg nem a legprofibb vagy, hogy teljesen irracionális az senkit sem érdekel.
ALDO 2016 ápr. 19. - 00:41:37
(26208/28702)
Csak a szokásos.
Leég a kégli, mert hát Emíliát és a lányát valahogy be kell költöztetni a házba, hiszen drága a díszlet.
Haller teljes szervezete a sitten van, tehát elvileg az anyagi forrásai is elapadtak, de neki a legfõbb gondja, hogy tüzet rakjon. Persze a rend õrei nem találják sehol.
Krisztián mintha nem is létezett volna. Egyáltalán él még?
Rendõrt állítanak az ajtó elé, mert Nóra védelmet kért. Bármibe lefogadom, hogy ilyen nincs. Legalábbis nálunk.
Az esküvõi haláleset említés szintjén sem került szóba. Azzal mi van?
A Superman-James Bond Attila pár év után beismeri, hogy lényegében õ nem is ért az építõiparhoz. Felmerül a kérdés, hogy a bandából ki az, aki egyáltalán ért hozzá. Mert csak három nagyokos üzletember terpeszkedik az irodában és olyan apróságokra nem is adnak, hogy építészmérnök. Bár erre gondolom le lehet szerzõdtetni valakit, de az nyilván plusz pénz.
Ádika is elég gyökér volt az epizódban. Kb minden második mondata, hogy miattam van tetõ a fejed felett. Igaz, de elsõre is megértette mindenki. Néha hajat moshatna és a borotvát is elõvehetné mert még a hajléktalan csaj is ápoltabban nézett ki tõle, amikor még az utcán élt. Ez az egész hazudtál a fotókkal huza-vona pedig megint ovis szintre süllyesztette le a színvonalat. Kb. egy hónapja jöttek össze. Kár, hogy máris szétszedték õket. Ebbõl talán még ki is lehetett hozni valamit. Persze tudjuk, hogy itt szigorúan tilos egy hosszútávú, szeretetteljes, egészséges párkapcsolatot bemutatni.
tricia 2016 ápr. 16. - 13:03:58
(26207/28702)
Na, én meg ettõl a fejtõl voltam rosszul, amikor a gengszter meghallotta, hogy "van pulzus mindkettõnél".
2/10
nikato 2016 ápr. 15. - 17:02:00 2/10
(26206/28702)
Igazat adok az elõttem szóloknak. Hihetetlenül esik a színvonal. Attiláról is csak nem fog kiderülni, hogy régen kém volt? Bözsi néninek meg biztos Parkinsonja van. De idegfeszítõ az is. A rablós jelenet is elõre kitalálható volt, és tehetségtelenül volt eljátszva. Az a lakás amiben Petiék laknak az Andrásé volt, elvileg Juli örökölte, szóval Attilának tényleg semmi köze hozzá. Lili lány arca elég ronda szerintem, kár ajnározni. A börtön jeleneteket meg tényleg hagyják már abba!!! Julit meg írják ki!
NewZoo 2016 ápr. 15. - 14:39:27 Előzmény fáncsi28
(26205/28702)
A pszichonéni visszataszító
Peti felesleges idegesítõ idióta,
A börtönjelenetek uncsik, már több, mint elég, nyúzott-Julist akár ki is írhatnák, a csöves csaj... hát... atlagos, de a szerepe is... bemegy egy lakásba, és azonnal elkezd vonaglani - egyedül?!
Élõlények írják ezt? Láttak, már szituációkat/reakciókat?!
Nóta "Megtéplek, megtéplek" mûsora mennyire gáz és amatõr volt, juhhujj! :D :D
De a pszichonyanya sürgõsen lecserélendõ, mielõtt széthullik az arca.. a Bözsimama Parkinson-kórja is derüljön má ki, irritáló a kárálása..
Szóval.. ha paródia, vagy humor akar ez lenni, akkor inkább a Besenyõ család! ;)
pneklara 2016 ápr. 14. - 09:30:48
(26204/28702)
Mostanában rászoktam a BK-ra ismét.A sok beszélgetõs politika után üdítõ nevetve elaludni, bár ilyen erõvel fel is robbanhatnék ennyi sületlenség láttán. Ez a csöves lány valóban nem egy nagy szám. Jól táncolsz, mondja neki a szép szemû fiú, közben esetlenül vonaglott, és olyan öreg, fásult a nõ. Mit eszik rajta az Ádám?
A pszichológusék továbbra is lubickolnak a szerepükben, bár kiszámítható a humorizálásuk.Ez a Peti most a kábszertõl ilyen zakkant, hypermotilis,de nem hiteles. Attilla új fodrászt kapott? Vagány -nak akarják láttatni. Nórának jó lába van, de ez az egy érdeme van a BK-ban. És a börtönben a beszélgetés alatt felvigyázók némasági és hallgatási fogadalmat tettek? Ami nem sikerül a vallató személyzetnek, ezek 5 perc alatt minden titkot kihallgathatnak.Szerintem komédiába torkollik ez a mûsor. Jó, hogy önmagukat sem veszik komolyan.
Még nem született meg a Gizi unokája, hiszen még perselyez a repülõjegyre, de már mindenórás lehet Linduska.
fáncsi28 2016 ápr. 14. - 08:41:21
(26203/28702)
Én ettõl a pszichológusnõ vonaltól karmolom le a tapétát. Úgy hülyeség, ahogy van. Nem ismerem a börtön viszonyokat, de nehéz elképzelni, hogy boldog-boldogtalan bejárkálhat. Emília lánya és anyja úgy mászkálnak be oda, mintha kaszinóba mennének. Mondjuk, az is érdekes, hogy az épp ott tartózkodó tanulólányra bízza anyuka egy rab pszichológiai foglalkozását.
Biztosan nem szeretnék olyan pszichológushoz járni, aki a saját anyjától is fél és képtelen kezelni a vele való helyzetet. Aki a maga életét se tudja megoldani, ne adjon másnak tanácsot.
A "Zsoltika és A két Lotti" történeten meg nem tudom sírjak vagy nevessek kínomban.