fáncsi28 2016 okt. 18. - 17:07:50
(26448/28368)
A szívembõl szóltál Varga Izabellát illetõen. Már régen egyre rosszabbul játszik. Sírós jelenetet meg ne adjanak neki, mert azt soha nem tudta megoldani, kifejezetten idegesítõ, ahogy erõlködik. És ahhoz képest, hogy a bulvárban agyon sztárolják, milyen dögös lett, én azt vettem észre, hogy a sorozatban egyre lepukkantabb.
Ha lehet, Tóbiás anyukáját eresszék szélnek, mert borzalmas.
pneklara 2016 okt. 18. - 16:08:50
(26447/28368)
Sokan gondolhatják, hogy ez a Varga Izabella megfogta az Isten lábát ezzel a szereppel, minden epizódban benne van, jól hozhat a konyhára. De vetekszik egy átokkal, amit véghez kell vinnie: ez örökké szerelmes, úgy hánykolódik az érzelmek viharában, egyszer szárnyal, ilyenkor úgy mosolyog, mint egy elmeháborodott, másszor szikrázna a dühtõl. Egy biztos pontja van, mint tengeren a világítótorony: Miklós. Ezt a mindenki számára érthetetlen dolgot azzal magyarázza, hogy a gyermeke apja!!! Azé a gyermeké, aki amúgy púp mindenkinek a hátán.Meg hála égnek, nincs jelen már mióta. Kifogyott Izabella a színészi eszközeibõl. A tegnapi jelenetén, mikor illett volna sírnunk,micsoda fájdalmat él át, csak röhögni lehetett. Hova lett az az eminens ügyvédnõ, aki volt egykoron? Lecsúszott, és már nem ragyog ki a lakótársai karéjából. Már az egyetlen pozitív figurát, a tûzoltót is kezdik begyúrni. Milyen rinyálást vitt már végbe?
kókler vélemény 2016 okt. 18. - 10:00:40
(26446/28368)
nem tudom milyen rendõrök vannak itt .Attila bevallja hogy meg támadta Mikit és kilökte a kocsi elé .utána eltûnt , vannak vérnyomok.a földútig .
a zsaruk ezután csak haza küldik ,ja este van nem keresik ...ez szép ilyen a mai magyar rendõrség .?
respect77 2016 okt. 17. - 22:15:58
(26445/28368)
Tudom, hogy nem elegáns gyereket kritizálni, de ezt a Mátét játszó gyereket nem kellene ennyit szerepeltetni, márpedig mostanában egyre többet szerepeltetik. Hihetetlen, hogy még mindig úgy mondja a szövegét, mint egy óvodás az anyák napi ünnepségen. Mindig kínosan erõltetettek a jelenetei. Tudom, hogy gyerek, de azért gyerekben is lehet olyat találni, aki ennél sokkal jobb szerintem.
abisztriczky 2016 okt. 17. - 20:37:38
(26444/28368)
Vajon hogy fogják ezt a Félix ügyet megoldani az alkotók? Azt nem hinném, hogy a ház lakásainak nagy részét felvásároltatnák vele, és a lakókat, fõszereplõket szélnek eresztenék, és vége lenne a sorozatnak! Valami nagyon kacifántos, eszement csavarral le fogják buktatni õket (a triumviátust).
szevacica 2016 okt. 17. - 16:07:09
(26443/28368)
Gizi mindig is sznob volt! Emlékezzünk csak, amikor egy régi osztálytársa/barátnõje akarta meglátogatni, õ a villában fogadta és úgy csinált, mintha az övé lenne, még kis is glancolta magát, hogy valamennyire úgy nézzen ki, mint egy úriasszony. Mekkorát égett szegény! Ez még hagyján, de az engem is bosszant, hogy milyen jó anya akar lenni, de a legfontosabbról feledkezik meg, hogy mit akar a gyerek (ez esetben Stella).
charles58 2016 okt. 14. - 13:39:25
(26442/28368)
Gizinek valaki fújjon már ébresztõt! Egy sérült, jelenleg lakhatatlan lakásért mennyit fizet Félix? Annyit biztos nem, hogy máshol egy új lakást tudjon venni, és még Stellácska fizetõs iskolájára is maradjon. Álmodik a nyomor! Azután itt van a kisbolt, ami szintén használhatatlan. Azzal mi lesz? Hol lesz új munkahelye? Gondolkodni? Mivel?
NewZoo 2016 okt. 12. - 14:19:47
(26441/28368)
...még jó, ugyan ki a túró lett volna kíváncsi egy újabb idióta Juli-kölökre?!
Amúgy az ilyen Aliz-féle agyhalott libákra, csak buta férfiak buknak... Mások max egyszer, részegen.
Vajon milyen lehet a valóságban ez a lány? Mostanra mindenki azonosította ostoba szerepével csórit...
abisztriczky 2016 okt. 12. - 11:19:52
(26440/28368)
Egy huszárvágással megoldották Juli terhességét, elvetélt. Hogy fog vajon Attila, meg Miki reagálni!?
Magdi 2016 okt. 12. - 09:11:37
(26439/28368)
Inkább csak elvitte Ludwigékhoz :-)
szevacica 2016 okt. 11. - 18:33:42
(26438/28368)
Igazad van, de ez a közelmúlt. És annak idején a padláson? És akkor még fiatalabbak is voltak, aztán még pár év, amikor virágzott a házasságuk? Persze hallottam már olyat, hogy valaki egy bizonyos személlyel nem kompatibilis, itt is ez történhetett.
Magdi 2016 okt. 11. - 13:43:00
(26437/28368)
Miki azt mondta, hogy azt hitte fogamzásgátlót szed, erre Juli azt felelte, hogy a börtönben nem szedte, utána meg nem kezdte újra szedni, nem is törõdött vele, Attilával is rosszban volt (nyilván nem volt ideje feliratni sem, annyi, de annyi dolga volt).
szevacica 2016 okt. 11. - 13:11:52
(26436/28368)
Tudom, hogy nem lehetetlen, hogy egy erõs 40-es (50-es) nõ teherbe essen, de: milyen életszerû ez megint, hogy Atissal együtt él már X éve és (ha emlékezetem nem csal) semmi bébi, aztán Mikivel egy kósza kufirc és seperc ott a gyerek...
Magdi 2016 okt. 11. - 12:25:55
(26435/28368)
Juli megmondta neki hogy terhes, Attila elkezdett örülni, de azonnal mondta Juli, hogy nem te vagy az apa, hát akkor ki? Miklós. Sitty-sutty, semmi köntörfal. Ez még csütörtökön volt, az utolsó percben.
abisztriczky 2016 okt. 11. - 11:55:49
(26434/28368)
Nagyon lemaradtam róla, de Attila hogy tudta meg, meg hogy Juliska asszonykája Miklóstól terhes?
NewZoo 2016 okt. 11. - 11:35:54
(26433/28368)
Ez a Hamna nemcsak külsõleg torzult el - amin egy fiatal színésznõ elgondolkodhatna, mielõtt legurul a képernyõrõl - de jellemileg is undorító lett... Szerinte mitõl jobb egy társadalmilag kikezdhetõ meleg pár szülõknek, mint egy depresszión átesett anyukaz, aki mellesleg a barátnõje volt.
Alig a grimaszoláson, nyávogáson, szem meregetéaen kívül tud mást is? (Ja igen, tud még csapkodni is... Kinek a macája lehet vagy miért írták ennyire ostobának? Novákeklkal egyetemben... Annyira felesleges karakter, kretén-Petivel együtt.
A "Veintraub" név nem létezik, az Weintraub.
Ha Veintraub lenne, Feintraubnak kéne ejteni, a német nyelvtan szerint, lásd:
Volkswagen. (Sok okos...)
Rettenet-Juli civilben jobban néz ki - ahogy Ági is pl., tehát a sminkes és a világítás amatõr munkája miatt, a saját anyjulnak tûnnek. Gratula....
fáncsi28 2016 okt. 11. - 08:56:06
(26432/28368)
A stylistnak elmondhatta volna valaki, hogy egy anya, aki gyermekelhelyezési tárgyalásra megy a bíróságra, nem úgy öltözik, mint aki épp most jött a sarokról. Mert Zsófi pont úgy néz ki, alul-felül kipakolja mindenét. Még ha férfi lenne a bíró, érteném is.
Jut eszembe, Zsófinak és Ádámnak hogy van pofája a történtek után még ingyenélõsködni Tóbiás nyakán a villában?

Az megint milyen életszerû, hogy Juliska nekiindul az éjszakának egy földúton, és láss csodát, kit talál? Hát Ágikát. Akit Félix véletlenül pont ezen az úton rakott ki.

Azt már nem is méltatom, hogy Aliz és Krisztián szó szerint elkufircolták a kisbolt teljes árukészletét. Nem is Aliz lenne, ha két értelmes szó kijönne a száján, vagy két percig normálisan tudna viselkedni.
charles58 2016 okt. 09. - 14:32:53
(26431/28368)
Ha jól láttam, az utolsó epizódban Hanna éppen betöréses lopást követett el. Nem tudom, hogy az így szerzett bizonyíték felhasználható-e?
fáncsi28 2016 okt. 06. - 08:25:13
(26430/28368)
Komolyan mondom, betojok ezektõl. Rájuk robban a ház, majd mindenkinek el kell hagynia a lakását, mert lehet, hogy a következõ pillanatban rájuk omlik a fal, erre mi a legnagyobb gondjuk? HALÁSZLÉFÕZÕ VERSENY! A pofám leszakad. Normális emberek írják a forgatókönyvet???

Tudom, hogy mocsok dög vagyok, de már nagyon várom azt a pillanatot, amikor Atika megtudja, hogy egy újabb kakukkfiókát nevelhet, miközben nemigen látom, hogy a saját gyerekeivel törõdne.

Bözsi mama tegnap végre megvillantotta a régi önmagát, amikor mindenkit kiosztott, mint a répát. Kilépett a vinnyogó öregasszony szerepbõl. Jó lenne, ha ez így maradna. Régen nagyon bírtam.
Marika néni 2016 okt. 04. - 20:41:38
(26429/28368)
Hihihi!