Marika néni 2016 okt. 04. - 08:54:15
(26428/28368)
K... legyek, ha értem ezt a Félix féle robbantást, meg azt, hogy mit is akarnak valójában?
Marika néni 2016 szept. 29. - 12:58:00
(26427/28368)
Minõ véletlen, hogy ez a rüfke Julcsa mindig mástól terhes, sosem a vele élõ párjától!
NewZoo 2016 szept. 29. - 12:57:02
(26426/28368)
Az a nõ nagyon fura fejû. .. Ottóhoz túl "öreg" es randa. Petit elüthetné már egy kamion!!!
A felesleges kōlökhalmozás minek!? Engem rohadtul nem érdekelnek egy alacsony színvonalú sorozat tehetségtelen kölkei. A castingokon nem hiszem, hogy ne lettek volna ügyesebbek.. Nézzük ezeknek is a gyorsított felnövésüket, hogy idióta felnõttek legyenek, akiket úgyis külföldre utalnak?
Ez a Stella, már most túl nagy lakli... kisebb gyereket nem találtak? Forgatásokhoz alap, hogy kisnövésû gyerkeket választanak ki. Nemsoká nézhetjük a pasijait, nagyon nem érdekel. Tenyleg alig maradt pozitív karakter... Ági elb...ott kölke is, minek kellett? A kislány csúnyus volt, a szerep, amit összeizzadt ez a bugyuta csapat, minõsíthetetlen.
Aliz, meg pl járhatna butapetivel, kettejük IQ-ja lehet ne mondjuk 90! :D
Varánusz Enmiliii és csapata egészen más sorozat a sorozaton belül, csak az arcát nem tudom megszokni...
fáncsi28 2016 szept. 29. - 08:26:13
(26425/28368)
Ottónak miért kell egy csomó állás? Kedves édesanyja épp most állapodott meg Nórával és Miklóssal, hogy Robi hagyatékaként Ottóka kap havi 1000 eurót. Azért az elég szép pénz. Vagy a rettenetesen jó szívû anyuka ebbõl egy fillért se ad a kisfiának, holott a gyereket illetné meg?
fáncsi28 2016 szept. 29. - 08:05:41
(26424/28368)
Úgy látszik, lemaradtam valamirõl, pedig nézem minden nap, mert nekem nem úgy tûnik, hogy Laciék végeláthatatlan küzdelmet folytattak volna Stelláért. Szóltak Gabinak, aki elintézte, hogy hozzájuk kerüljön. Nekem épp az szúrt szemet, hogy így hipp-hopp 1-2 hét és már náluk is van a gyerek. És mikor jártak ezek nevelõszülõi tanfolyamra? Ha Gizi egy oldalt elolvas a boltvezetõi tanfolyam tankönyvében, arról is beszámolnak, de a nevelõszülõi tanfolyamra nem emlékszem, hogy említés esett volna.
redbullman 2016 szept. 27. - 18:06:01
(26423/28368)
Bocs, de nem fogadták örökbe, csak nevelõszülõként nevelik, a kettõ nem ugyanaz.
fáncsi28 2016 szept. 27. - 14:04:09
(26422/28368)
Jól van na, tudom, hogy alul kulturált vagyok, de már megint van egy kérdésem. Hogyan lehet az, hogy a ház annyira megsérült,hogy egyeseknek akár már holnap költözni kell, meg renoválni, meg minden, de pont a pincében, ahol a robbanás történt, minden szépen a helyén maradt? Olyannyira, hogy amikor a Mátyás Király Tér Esze lement kutakodni, azonnal észrevette azt, amit a szakértõk nem (mert feltételezem, hogy jártak ott szakértõk), hogy márpedig itt szándékosság volt.
Azt már csak csendben kérdezem, hogy ez a némber emlékszik még arra, hogy van egy gyereke valahol valami börtönben vagy intézetben, csak õ nem ér rá ily kicsinységekkel tölteni a drága idejét, amikor sokkal fontosabb, hogy Hárs Félix titkait kutassa?
fáncsi28 2016 szept. 26. - 10:21:21 Előzmény garamba
(26421/28368)
Az csak múlt pénteken volt, a Nyerõ páros fináléja miatt kezdõdött késõbb. Ma már 21.25-kor lesz. Mondjuk nekem az is elég késõn van, valóban helyet cserélhetne az elõtte lévõ ótvar mûsorral.
fáncsi28 2016 szept. 26. - 08:44:05
(26420/28368)
Fel nem foghatom a kispesti paraszt eszemmel, hogy hogyan szolgálja a Parkinson kóros betegek gyógyulását/ügyét az, hogy három elmeháborodott kódorog a hegyekben? Homályosítson már fel valaki!

Ami a tetõteraszt illeti: be ne meséljék már, hogy 2-3 nap alatt össze lehet hozni egy ilyen helyet. Mivel vendéglátás, gondolom, még több engedély kell, mint bármi más vállalkozáshoz. Ahhoz csak "gratulálni" tudok, hogy egy óccó költségvetésû, raklapokból összerakott helyre kézzel faragott rózsafa székeket akarnak berakni (amik egyébként alaphangon 50ezerbe kerülnek, nem 25-be). Egy ilyen ótvaros stíluskeveredést azért megnéztem volna. Arról nem is beszélve, hogy a drágából - ha jól emlékszem - 10 darabot akartak rendelni. Mekkora hely az, ahol 10 ember tud leülni? Natasa meg ha olyan hülye, hogy óvodás székeket rendel, csodálom, hogy bejutott az egyetemre. Megint egy ezer sebbõl vérzõ, teljesen hülye történet.

Remélem, Attila megtudja, hogy kitõl terhes a jóasszony. Igaz, már szokva van hozzá, hogy más gyerekeit nevelje, eggyel több vagy kevesebb már igazán nem számít. De azért érdekes, hogy eddig sose forszírozta a gyereket, most meg másról se beszél.
garamba 2016 szept. 23. - 21:36:18
(26419/28368)
Ez most komoly, hogy 21:55-kor kezd a BK? Miért nem az Éjjel-nappal b*szunk-at rakják este 10-re? -_-
3/10
nish0209 2016 szept. 21. - 22:13:21 3/10
(26418/28368)
BUMMMMMMMM!!!!!
abisztriczky 2016 szept. 15. - 15:45:37
(26417/28368)
Én Hanna fejét nem bírom megemészteni, mint valami pulikutya.
szevacica 2016 szept. 15. - 15:16:10
(26416/28368)
Üdv! Köszönöm, hogy helyettem is megfogalmaztad ezeket a kérdéseket. Úgy látszik, a BK-világban nem érvényesek a jogszabályok, mindenki azt csinál, amit akar. De reméljük, senki nem tekinti az ott történteket követendõ példának.
Alíz hajfonatával kapcsolatban is maximálisan egyetértek, rettenetes! Talán egy jól vágott rövid frizura kicsit okosabbnak tüntetné fel, ha ez egyáltalán szempont...
fáncsi28 2016 szept. 14. - 08:35:43
(26415/28368)
Nem vagyok egy jogász, de azért az ember csak hall ezt-azt, úgyhogy kérdezném: 1. Ha Ági Tóbiással nem tárgyalt, akkor hogy vehette meg a FittLabort? Ha Tóbi is tulajdonos, Zsófi nem adhatja el egyedül, márpedig Ágnes úgy parádézik,mintha már övé lenne az épület. 2. Úgy tudom, ahhoz, hogy egy kiskorút külföldre vigyen a szülõje, a másik szülõ belegyezése is kell. Tehát Zsófi már kis idõre se vihette volna el, de fõleg nem hosszú távra.

Eldobtam az agyam, amikor Natasa tegnap azt fejtegette az anyjának, hogy iszonyatosan bírja Zsófit. Min alapul ez a nagy bariság? Azon, hogy átesett a szatyrain, plusz kapott egy avokádót? Jut eszembe, Zsófi mi a rossebbõl él, hogy a szatyrából 4-5 avokádó kigurul? Az nem egy óccó mulatság.
Aliz fejérõl robbantsa már le valaki azt az ocsmány copfot. Mióta külföldrõl hazajöttek, és az nem most volt, egyfolytában így hordja a három szál haját. Örökké úgy néz ki, mint aki most esett ki az ágyból és még nem volt ideje fésülködni.
A múlt heti Nóra-Roland vonalat már nem is említem, mert az úgy volt szánalmas, ahogy volt. Annyi sebbõl vérzett az a történet, hogy belekezdeni se érdemes.
abisztriczky 2016 szept. 08. - 15:16:31
(26414/28368)
Juli csak azért akarja húzni, hogy elmondja Attilának hogy terhes, hogy beadhassa neki, hogy tõle van. Ha hamar szólna, gyanús lehetne a balek urának!
sznúp 2016 szept. 08. - 11:56:31
(26413/28368)
Ha jól számolom, akkor Juli nénénknek megvolt az egész Berényi triász. Már csak a vörös nénivel kéne összehozni egy csörtét, alla börtönmódra és teljes a skalpgyûjtemény, amíg nem kerül elõ egy újabb elfeledett féltesó.
ToklászMongol 2016 szept. 07. - 12:57:24
(26412/28368)
Ez mi volt ez az esküvõ, 3-szor annyi embernek volt ülõhelye, mint ahányan voltak. Röhejes!
Marika néni 2016 szept. 07. - 09:24:12
(26411/28368)
Honnan szedték ezt a félvér förmedvény anyakönyvvezetõt? szerencsére, reméljük most láttuk utoljára.
fáncsi28 2016 szept. 06. - 08:55:22
(26410/28368)
Na most már én is kérek abból az ütõs cuccból, amit a forgatókönyv írók szednek! Mert ennyi hülyeséget tiszta aggyal, ép ésszel nehéz kitalálni.
Az esküvõ... 1. A gondolat, hogy egy közel 70 éves öregasszony az 50 évvel azelõtti hófehér habos-babos ruhájában, fátyollal, esetleg mirtuszkoszorúval menjen férjez, több mint hülyeség. De jó, tudjuk be Aliz elmeállapotának. 2. Ahogy nekem 3 percembe telt utánanézni, talán az alkotók is megtehették volna, hogy az esküvõ elõtt 30 nappal be kell jelentkezni. Nagy ritkán tesznek kivételt, de akkor is 8 nap alatt bírálják el, nem holnapra. Egyetlen esetben lehet azonnal esküdni, ha az egyik fél bizonyítottan perceken belül meghal. Mivel itt errõl szó nincs, hiába van Vili bácsinak anyakönyvvezetõ ismerõse, akkor is lehetetlen másnap esküdni, mert törvényellenes. 3. Megint el akarják sütni, amit a meglepetés bulinál, hogy egy délután összehoznak egy össznépi ünnepélyt, sátrakkal, hideg-meleg kajával, italokkal? Hagyjuk már... És pláne Aliz, aki ha véletlen saját erõbõl meg bírna kenni egy vajas kenyeret, tuti, hogy azonnal leejtené, a vajas felével lefelé? Jajistenem!
Julinak meg szintén elgurult a gyógyszere. Igen, a fogamzásgátlója is, mert különben nem csináltatja fel magát Isten tudja kivel, de a agyi gyógyszere is, mert hogy épp Ágnessel osztja meg a titkát, szürreális. És nem elég annyit mondania, hogy igen, terhes, még azt is elárulja, hogy nem biztos, hogy Attilától. Attól tartok, meglesz az ára ennek az "öribarizásnak".
NewZoo 2016 szept. 06. - 08:02:44
(26409/28368)
Jaaajmá megint teherbe vágták ezt a nyúzott, buta, es ellensznves Julit?! :-/
Szaporodik a kretén vérvolnal? Megint nem attól terhes, akivel él, ahogy ennél a lepukkant ribinél lennei szokott? Megin szúl egy hülyét - mint szokott? Látnunk kell a sz..rul játszó kölkeit a sorozatban? Miért gondolják, hogy a kisbaba, uj gyerek stb. érdekli a nézõt? Idegesítõ kamaszfesztivál van így is, meg idióta-fesztivál, Novákék, ezzel a túl nagy kislánnyal, ostoba Alizzal, meg az egyre butább öregekkel, a rettenet arcú Emiliával, a lényegtelenné vált Ágival, jöjjön má össze pl. Krisztiánnal, hogy ne jöjjön "ide".a golyófejû csokinõje...
Vagy a képernyõrõl lassan lefolyó Hanna, agresszívkismalac és nevelésügyi biztos, meg a fújtató melegágyas Tóbi (mintha lenne olyan barom, aki így hívja a gyerekét), vagy a zavart kismamából anyafarkassá váló Zsófi meg a látens buher Ádi... kretének panoptikuma.. az alkotók nem biztos, hogy normális földlakók, azt kell.hinnem...